KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

Trampkarze

  • Trampkarze: pewna wygrana z Gwarkiem Wałbrzych

    Trampkarze: pewna wygrana z Gwarkiem Wałbrzych

    Kategoria: Trampkarze 27-05-2021

    Trampkarze złapali rytm. Kolejna wygrana po dobrym meczu i to z drużyną z czuba tabeli a mianowicie z Gwarkiem Wałbrzych. Co ciekawe pierwsza odsłona nie budziła wielu emocji i zakończyła się wynikiem 0:0. W drugiej połowie kibice już nie mogą narzekać. Nasi zawodnicy znaleźli drogę do bramki rywali i zaaplikowali im, aż 7 bramek nie tracą przy tym ani jednej. Bardzo dobra druga połowa i głośne okrzyki radości po końcowym gwizdku. Bramki w tym spotkaniu strzeliło 7 zawodników. Każdy po jednej: Aleksander Kuczyński, Wiktor Nowak, Błażej Szafran, Jan Antosz, Artur Bełza, Bartosz Podgórski oraz Karol Wiącek.

  • Trampkarze: ze Stronia z kompletem punktów

    Trampkarze: ze Stronia z kompletem punktów

    Kategoria: Trampkarze 14-05-2021

    Zawodnicy Przemysława Achrema w dobrych nastrojach wrócili z wyjazdowego meczu w Stroniu Śląskim. Mecz zakończył się wygraną naszych zawodników 4:1 po bramkach Karola Wiącka, Jana Antosza, Marcela Gumowskiego oraz Patryka Iwanek. Gratulacje i trzymamy kciuki w kolejnych spotkaniach.

  • Trampkarze: kolejne 3 punkty dopisane

    Trampkarze: kolejne 3 punkty dopisane

    Kategoria: Trampkarze 12-05-2021

    Kolejny dobry mecz i kolejne 3 punkty dopisane do konta naszych Trampkarzy. Zawodnicy Przemysława Achrema wygrali bardzo wysoko bo aż 7:0 ze Sparta Ziębice. Łupem bramkowym podzielili się: Patryk Iwanek x3, Karol Wiącek x2, Wiktor Nowak x1 oraz Bartek Podgórski x1. 

  • Trampkarze: wygrane derby z Nysą Kłodzko

    Trampkarze: wygrane derby z Nysą Kłodzko

    Kategoria: Trampkarze 6-05-2021

    Zawodnicy Przemysława Achrema wygrali bardzo ważny, derbowy mecz z MKS Nysą Kłodzko. Nasi zawodnicy wygrali z przyjezdnymi na obiekcie CTS 3:2 po bardzo dobrym wyrównanym meczu. Bramki na wagę 3 punktów zdobyli Wiktor Nowak x2 oraz Patryk Iwanek x1. Po tym zwycięstwie nasz zespół zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli. 

  • Trampkarze: 4 miejsce w Estima Cup U-14

    Trampkarze: 4 miejsce w Estima Cup U-14

    Kategoria: Trampkarze 9-03-2021

    Dobre 4 miejsce wywalczyli podopieczni Przemka Achrema w turnieju Estima Cup U-14 rozgrywanym w Nowej Rudzie Słupiec. Nasi zawodnicy przy odrobinie szczęścia mogli wskoczyć na podium, ponieważ wygrali z trzecią drużyną turnieju oraz zremisowali ze zwycięzcą rozgrywek FC Wrocław Academy. Pechowe dwie porażki z innymi drużynami spowodowały, że ostatecznie zajęliśmy 4 miejsce. Z pewnością możemy się pochwalić najlepszą skutecznością w turnieju: 24 bramki oraz najlepszą defensywą, stracone tylko 2 bramki. Dziękujemy Panu Dariuszowi Piszczek za ufundowanie na ten turniej dresów dla naszych zawodników. Firma RenoSystem już od dłuższego czasu opiekuje się tą drużyną i widać, że nasi zawodnicy prezentują się naprawdę profesjonalnie. My z kolei zapraszamy do korzystania z usług Firmy RenoSystem, która zajmuje się zwalczaniem wilgoci w budynkach, renowacją budynków oraz izolowaniem budynków. Warto się wspierać ! http://renosystem.expert/

Pozycja
Druzyna
Mecze Wygrane Remisy Przegrane Bramki Bilans Punkty
1 Nysa Kłodzko 2 2 0 0 19 - 4 15 6
2 Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice 2 1 1 0 8 - 4 4 4
3 LKS Dobrocin 2 1 0 1 6 - 4 2 3
4 Piast Nowa Ruda 2 1 0 1 5 - 4 1 3
5 Gwarek Wałbrzych 2 1 0 1 8 - 8 0 3
6 Lechia Dzierżoniów 2 1 0 1 6 - 16 -10 3
7 Kryształ Stronie Śląskie 2 0 1 1 6 - 10 -4 1

1 Kolejka 2021-03-20 13:00 LKS Dobrocin 6-2 Kryształ Stronie Śląskie
2021-04-24 13:00 Lechia Dzierżoniów 0-14 Nysa Kłodzko
2021-04-24 13:00 Sparta Ziębice 0-4 Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice
2021-04-24 13:00 Gwarek Wałbrzych 4-3 Piast Nowa Ruda

2 Kolejka 2021-04-28 17:00 Piast Nowa Ruda 2-0 LKS Dobrocin
2021-04-28 17:00 Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice 4-4 Kryształ Stronie Śląskie
2021-04-28 17:00 Nysa Kłodzko 5-4 Gwarek Wałbrzych
2021-04-28 17:00 Sparta Ziębice 2-6 Lechia Dzierżoniów

3 Kolejka 2021-05-12 17:00 Lechia Dzierżoniów - Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice
2021-05-12 17:00 Gwarek Wałbrzych - Sparta Ziębice
2021-05-12 17:00 Kryształ Stronie Śląskie - Piast Nowa Ruda
2021-05-12 17:00 LKS Dobrocin - Nysa Kłodzko

4 Kolejka 2021-05-25 17:00 Nysa Kłodzko - Kryształ Stronie Śląskie
2021-05-25 17:00 Lechia Dzierżoniów - Gwarek Wałbrzych
2021-05-25 17:00 Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice - Piast Nowa Ruda
2021-05-25 17:30 Sparta Ziębice - LKS Dobrocin

Następny mecz

26-06-2021 17:00
VS
Piast ZPAS Nowa Ruda - MKP Wołów

Poprzedni mecz

19-06-2021 17:00
VS
Mechanik Brzezina 1 - 4 Piast ZPAS Nowa Ruda

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Lechia Dzierżoniów 32 84
2 AKS Strzegom 33 81
3 Bielawianka Bielawa 33 76
4 MKP Wołów 32 64
5 Piast ZPAS Nowa Ruda 32 53
6 Polonia Trzebnica 32 52
7 Sokół Marcinkowice 33 51
8 Sokół Wielka Lipa 32 49
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Chrobry Głogów 20 45
2 Karkonosze Jelenia Góra 19 43
3 Parasol Wrocław 19 42
4 Miedź Legnica 28 42
5 Chrobry II Głogów 20 38
6 FC Wrocław Academy 19 36
7 Śląsk Wrocław 19 34
8 Ślęza Wrocław 20 33
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Polonia-Stal Świdnica 12 33
2 Nysa Kłodzko 12 27
3 Piast ZPAS Nowa Ruda 12 19
4 Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice 12 19
5 Lechia Dzierżoniów 12 14
6 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 12 10
7 AKS Strzegom 12 1
Rozwiń
Zwiń
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.