KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

Seniorzy

  • Komunikat klubu ws. stanu zdrowia Mateusza Poświstajło

    Komunikat klubu ws. stanu zdrowia Mateusza Poświstajło

    Kategoria: Seniorzy 12-11-2021

    Mateusz jest już w domu. Z najnowszych informacji wynika, że nasz zawodnik ma bardzo mocno stłuczone biodro a dodatkowo lekarz musiał je delikatnie nastawić. Świstaka w tej rundzie na boisku już nie zobaczymy ale wierzymy, że będzie on do dyspozycji już w rundzie wiosennej. Na konkretne informacje musimy jednak czekać do kolejnych kontrolnych wizyt i badań. Mati czekamy na Ciebie!

    Czytaj dalej...

  • Seniorzy: Remis w hicie kolejki

    Seniorzy: Remis w hicie kolejki

    Kategoria: Seniorzy 7-11-2021

    HIT 13 kolejki zakończył się wynikiem remisowym 3-3. W pierwszej połowie padł remis, mimo iż gospodarze prowadzili po 20 minutach wynikiem 2:0, nasi zawodnicy wzięli się w garść i zdołali wyrównać stan meczu. Druga połowa to duża dominacja gospodarzy. Więcej w rozwinięciu

    Czytaj dalej...

  • Seniorzy: Bielawianka wraca z 3 punktami

    Seniorzy: Bielawianka wraca z 3 punktami

    Kategoria: Seniorzy 30-10-2021

    Kolejka numer 12, nie była dla nas dobra. Kolejny raz przegrywamy po bardzo słabym meczu w naszym wykonaniu. Kolejny raz pierwsze minuty mamy o wiele lepsze i ciekawsze, potem jednak wszystko się zmienia i gramy niestety słabo co skutkuje kolejną przegraną. Więcej w rozwinięciu

    Czytaj dalej...

  • Seniorzy: Wpadka w 11 kolejce

    Seniorzy: Wpadka w 11 kolejce

    Kategoria: Seniorzy 24-10-2021

    W sobotnim meczu 11 kolejki w której mierzyliśmy się z drużyną GKS Mirków, która na tamten moment znajdowała się na drugim miejscu... od końca, przegrywamy po bardzo słabym w naszym wykonaniu spotkaniu - 3:0. Więcej w rozwinięciu. 

    Czytaj dalej...

  • Seniorzy: Wygrana z Wołowem!

    Seniorzy: Wygrana z Wołowem!

    Kategoria: Seniorzy 11-10-2021

    Mecz w ramach 9 kolejki KD IV Ligi w którym mierzyliśmy się z dobrze nam znanym MKP Wołowem, zakończył się wygraną naszej ekipy. Co ciekawe jest to 5 wygrana na przestrzeni ostatnich lat, w której po raz 5 pada wynik 2:1 dla naszego zespołu. Więcej w rozwinięciu

    Czytaj dalej...

 Przemyslaw malczyk

Przemysław
Malczyk

Trener


 MAciej rogowski

Maciej 
Rogowski

Kierownik drużyny

 
 giuliano cruci

Giuliano
Mirabelo Cruci

ur ...

Bramkarz


 Jaroszewski

Damian
Jaroszewski

ur ...

Bramkarz

 gawdonowicz

Bartłomiej
Gawdonowicz

ur ...

Bramkarz


 Osicki

Artur
Osicki

ur 04.01.1990

Obrońca


 
 Polak

Ernest
Polak (Kapitan)

ur 04.02.1988

Obrońca

 

 Szukiełowicz

Łukasz
Szukiełowicz

ur ...

Obrońca

 

 Pierzga

Norbert
Pierzga

...

Pomocnik

 Lima

Deiverson
Lima

ur ...

Pomocnik

 
 Schmidt

Marcel
Schmidt

ur ...

Pomocnik

 

 krzysztofiak

Dawid
Krzysztofiak

ur ...

Pomocnik

 

 biernat

Bartłomiej
Biernat

ur ...

Pomocnik


 Zabrzeski

Oliver
Zabrzeski

ur ...

Pomocnik


 
 wkrotce bramkarz

Jakub
Jaworski

ur ...

Pomocnik


 Górski

Bartosz
Górski

ur ...

Boczny obrońca/Skrzydłowy

 

 Pedro

Pedro
Hipólito

ur ...

Boczny obrońca/Skrzydłowy/Napastnik

 

 wkrotce bramkarz

Cristiano
Tavares

ur ...

Skrzydłowy

 
 poświstajło

Mateusz
Poświstajło

ur ...

Skrzydłowy/Napastnik

 Mika

Krzysztof
Mika

ur ...

Boczny obrońca/skrzydłowy/Napastnik

 

 allan

Allan
De Paula

ur ...

Napastnik

 Chabrowski

Bartosz
Chabrowski

ur ...

Napastnik

 
 tracz

Łukasz
Tracz

ur ...

Napastnik

 Alefe Lima Santos

Alefe Lima
Santos

ur ...

Napastnik

 

Pozycja
Druzyna
Mecze Wygrane Remisy Przegrane Bramki Bilans Punkty
1 Lechia Dzierżoniów 16 16 0 0 56 - 9 47 48
2 Polonia-Stal Świdnica 16 13 2 1 42 - 15 27 41
3 Słowianin Wolibórz 16 10 2 4 45 - 21 24 32
4 Barycz Sułów 16 9 1 6 31 - 24 7 28
5 Polonia Trzebnica 16 8 3 5 24 - 25 -1 27
6 MKP Wołów 16 7 4 5 25 - 23 2 25
7 Orzeł Ząbkowice Śląskie 16 6 3 7 23 - 20 3 21
8 Sokół Marcinkowice 16 6 3 7 37 - 36 1 21
9 Piast ZPAS Nowa Ruda 16 5 5 6 23 - 32 -9 20
10 Bielawianka Bielawa 16 6 1 9 31 - 33 -2 19
11 AKS Strzegom 16 4 4 8 29 - 36 -7 16
12 Mirków Długołęka 16 4 4 8 22 - 32 -10 16
13 Pogoń Oleśnica 16 4 2 10 26 - 52 -26 14
14 Piast Żerniki-Wrocław 16 3 3 10 17 - 35 -18 12
15 MOTO-Jelcz Oława 15 3 2 10 13 - 28 -15 11
16 WKS Wierzbice 15 3 1 11 15 - 38 -23 10

1 Kolejka 2021-08-14 17:00 Polonia Trzebnica 3-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2021-08-14 17:00 Bielawianka Bielawa 1-1 Sokół Marcinkowice
2021-08-14 17:00 Polonia-Stal Świdnica 2-2 Pogoń Oleśnica
2021-08-14 17:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 2-1 Słowianin Wolibórz
2021-08-14 17:00 Lechia Dzierżoniów 5-1 Mirków Długołęka
2021-08-15 11:00 MOTO-Jelcz Oława 0-4 WKS Wierzbice
2021-08-15 15:00 MKP Wołów 2-1 Piast Żerniki-Wrocław
2021-08-15 17:00 Barycz Sułów 3-0 AKS Strzegom

2 Kolejka 2021-08-21 15:00 Słowianin Wolibórz 3-2 Bielawianka Bielawa
2021-08-21 17:00 Lechia Dzierżoniów 5-1 AKS Strzegom
2021-08-21 17:00 Barycz Sułów 2-0 MOTO-Jelcz Oława
2021-08-21 17:00 WKS Wierzbice 0-3 MKP Wołów
2021-08-21 17:00 Piast Żerniki-Wrocław 0-1 Polonia Trzebnica
2021-08-21 17:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-3 Piast ZPAS Nowa Ruda
2021-08-21 17:00 Sokół Marcinkowice 2-4 Polonia-Stal Świdnica
2021-08-21 17:00 Mirków Długołęka 1-2 Pogoń Oleśnica

3 Kolejka 2021-08-28 15:00 Polonia-Stal Świdnica 1-0 Słowianin Wolibórz
2021-08-28 15:00 AKS Strzegom 2-2 Mirków Długołęka
2021-08-28 17:00 Bielawianka Bielawa 0-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2021-08-28 17:00 Pogoń Oleśnica 2-6 Sokół Marcinkowice
2021-08-28 17:00 Polonia Trzebnica 3-0 WKS Wierzbice
2021-08-28 17:00 MKP Wołów 1-1 Barycz Sułów
2021-08-28 17:00 MOTO-Jelcz Oława 0-3 Lechia Dzierżoniów
2021-08-29 15:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 3-1 Piast Żerniki-Wrocław

4 Kolejka 2021-09-04 14:00 Piast Żerniki-Wrocław 3-2 Bielawianka Bielawa
2021-09-04 15:00 Sokół Marcinkowice 3-0 Mirków Długołęka
2021-09-04 15:00 AKS Strzegom 0-4 MOTO-Jelcz Oława
2021-09-04 17:00 Słowianin Wolibórz 4-1 Pogoń Oleśnica
2021-09-04 17:00 Lechia Dzierżoniów 4-0 MKP Wołów
2021-09-04 17:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-2 Polonia-Stal Świdnica
2021-09-04 17:00 WKS Wierzbice 0-0 Piast ZPAS Nowa Ruda
2021-09-05 16:00 Barycz Sułów 2-1 Polonia Trzebnica

5 Kolejka 2021-09-11 14:00 Polonia-Stal Świdnica 3-2 Piast Żerniki-Wrocław
2021-09-11 15:30 Bielawianka Bielawa 3-2 WKS Wierzbice
2021-09-11 17:00 Sokół Marcinkowice 4-4 Słowianin Wolibórz
2021-09-11 17:00 MOTO-Jelcz Oława 1-0 Mirków Długołęka
2021-09-11 17:00 Polonia Trzebnica 1-6 Lechia Dzierżoniów
2021-09-11 17:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 1-4 Barycz Sułów
2021-09-11 17:00 MKP Wołów 0-0 AKS Strzegom
2021-09-11 17:00 Pogoń Oleśnica 1-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie

6 Kolejka 2021-09-17 17:00 Lechia Dzierżoniów 2-1 Piast ZPAS Nowa Ruda
2021-09-18 17:00 MOTO-Jelcz Oława 1-3 MKP Wołów
2021-09-18 17:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-2 Sokół Marcinkowice
2021-09-18 17:00 WKS Wierzbice 1-2 Polonia-Stal Świdnica
2021-09-18 17:00 AKS Strzegom 1-3 Polonia Trzebnica
2021-09-18 17:00 Mirków Długołęka 2-3 Słowianin Wolibórz
2021-09-18 17:00 Barycz Sułów 2-3 Bielawianka Bielawa
2021-09-18 17:00 Piast Żerniki-Wrocław 3-1 Pogoń Oleśnica

7 Kolejka 2021-09-25 14:00 Słowianin Wolibórz 1-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2021-09-25 15:00 Pogoń Oleśnica 4-0 WKS Wierzbice
2021-09-25 15:00 Polonia-Stal Świdnica 3-0 Barycz Sułów
2021-09-25 15:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 2-2 AKS Strzegom
2021-09-25 15:30 Bielawianka Bielawa 0-2 Lechia Dzierżoniów
2021-09-25 16:00 MKP Wołów 2-2 Mirków Długołęka
2021-09-25 16:00 Polonia Trzebnica 0-0 MOTO-Jelcz Oława
2021-09-25 16:00 Sokół Marcinkowice 3-0 Piast Żerniki-Wrocław

8 Kolejka 2021-10-02 00:00 AKS Strzegom 4-2 Bielawianka Bielawa
2021-10-02 00:00 WKS Wierzbice 2-1 Sokół Marcinkowice
2021-10-02 00:00 Lechia Dzierżoniów 1-0 Polonia-Stal Świdnica
2021-10-02 00:00 Mirków Długołęka 2-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2021-10-02 00:00 Barycz Sułów 0-2 Pogoń Oleśnica
2021-10-02 00:00 MKP Wołów 2-1 Polonia Trzebnica
2021-10-02 00:00 Piast Żerniki-Wrocław 1-1 Słowianin Wolibórz
2021-10-02 00:00 MOTO-Jelcz Oława 1-2 Piast ZPAS Nowa Ruda

9 Kolejka 2021-10-09 15:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 2-1 MKP Wołów
2021-10-09 15:00 Polonia Trzebnica 1-1 Mirków Długołęka
2021-10-09 15:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-0 Piast Żerniki-Wrocław
2021-10-09 15:00 Pogoń Oleśnica 1-3 Lechia Dzierżoniów
2021-10-09 15:00 Słowianin Wolibórz 7-0 WKS Wierzbice
2021-10-09 15:00 Sokół Marcinkowice 2-3 Barycz Sułów
2021-10-09 15:00 Bielawianka Bielawa 0-1 MOTO-Jelcz Oława
2021-10-09 15:00 Polonia-Stal Świdnica 2-0 AKS Strzegom

10 Kolejka 2021-10-16 15:00 MOTO-Jelcz Oława 1-2 Polonia-Stal Świdnica
2021-10-16 15:00 MKP Wołów 0-2 Bielawianka Bielawa
2021-10-16 15:00 Mirków Długołęka 1-1 Piast Żerniki-Wrocław
2021-10-16 15:00 Lechia Dzierżoniów 3-0 Sokół Marcinkowice
2021-10-16 15:00 WKS Wierzbice 0-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2021-10-16 15:00 AKS Strzegom 8-1 Pogoń Oleśnica
2021-10-16 15:00 Polonia Trzebnica 0-0 Piast ZPAS Nowa Ruda
2021-10-17 15:00 Barycz Sułów 0-1 Słowianin Wolibórz

11 Kolejka 2021-10-23 00:00 Słowianin Wolibórz 1-3 Lechia Dzierżoniów
2021-10-23 00:00 Pogoń Oleśnica 5-2 MOTO-Jelcz Oława
2021-10-23 00:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 0-3 Mirków Długołęka
2021-10-23 00:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-1 Barycz Sułów
2021-10-23 00:00 Polonia-Stal Świdnica 3-0 MKP Wołów
2021-10-23 00:00 Sokół Marcinkowice 5-4 AKS Strzegom
2021-10-23 00:00 Piast Żerniki-Wrocław 2-1 WKS Wierzbice
2021-10-23 00:00 Bielawianka Bielawa 2-4 Polonia Trzebnica

12 Kolejka 2021-10-30 00:00 Lechia Dzierżoniów 3-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2021-10-30 00:00 MKP Wołów 2-0 Pogoń Oleśnica
2021-10-30 00:00 Mirków Długołęka 1-0 WKS Wierzbice
2021-10-30 00:00 Barycz Sułów 5-2 Piast Żerniki-Wrocław
2021-10-30 00:00 MOTO-Jelcz Oława 1-2 Sokół Marcinkowice
2021-10-30 00:00 Polonia Trzebnica 0-3 Polonia-Stal Świdnica
2021-10-30 00:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 1-2 Bielawianka Bielawa
2021-10-30 00:00 AKS Strzegom 2-3 Słowianin Wolibórz

13 Kolejka 2021-11-06 00:00 Słowianin Wolibórz 2-1 MOTO-Jelcz Oława
2021-11-06 00:00 Piast Żerniki-Wrocław 0-1 Lechia Dzierżoniów
2021-11-06 00:00 Sokół Marcinkowice 1-4 MKP Wołów
2021-11-06 00:00 Bielawianka Bielawa 2-3 Mirków Długołęka
2021-11-06 00:00 Pogoń Oleśnica 0-1 Polonia Trzebnica
2021-11-06 00:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-0 AKS Strzegom
2021-11-06 00:00 WKS Wierzbice 0-1 Barycz Sułów
2021-11-07 13:00 Polonia-Stal Świdnica 3-3 Piast ZPAS Nowa Ruda

14 Kolejka 2021-11-11 11:00 MOTO-Jelcz Oława 0-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2021-11-11 11:00 Polonia Trzebnica 3-2 Sokół Marcinkowice
2021-11-11 13:00 Bielawianka Bielawa 1-2 Polonia-Stal Świdnica
2021-11-11 13:00 Mirków Długołęka 2-5 Barycz Sułów
2021-11-11 13:00 MKP Wołów 0-4 Słowianin Wolibórz
2021-11-11 13:00 Lechia Dzierżoniów 9-2 WKS Wierzbice
2021-11-11 14:00 AKS Strzegom 2-0 Piast Żerniki-Wrocław
2021-11-11 14:30 Piast ZPAS Nowa Ruda 2-2 Pogoń Oleśnica

15 Kolejka 2021-11-13 13:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-0 MKP Wołów
2021-11-13 13:00 Piast Żerniki-Wrocław 0-0 MOTO-Jelcz Oława
2021-11-13 14:00 Słowianin Wolibórz 4-0 Polonia Trzebnica
2021-11-13 14:30 Sokół Marcinkowice 2-1 Piast ZPAS Nowa Ruda
2021-11-13 14:30 Barycz Sułów 1-3 Lechia Dzierżoniów
2021-11-13 14:30 WKS Wierzbice 3-0 AKS Strzegom
2021-11-14 13:00 Pogoń Oleśnica 2-7 Bielawianka Bielawa
2021-11-14 13:00 Polonia-Stal Świdnica 2-1 Mirków Długołęka

16 Kolejka 2021-11-20 13:00 Sokół Marcinkowice 1-2 Bielawianka Bielawa
2021-11-20 13:00 Pogoń Oleśnica 0-8 Polonia-Stal Świdnica
2021-11-20 13:00 AKS Strzegom 3-1 Barycz Sułów
2021-11-20 13:00 Mirków Długołęka 0-3 Lechia Dzierżoniów
2021-11-20 13:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-2 Polonia Trzebnica
2021-11-20 13:00 Słowianin Wolibórz 6-0 Piast ZPAS Nowa Ruda
2021-11-20 13:00 Piast Żerniki-Wrocław 1-5 MKP Wołów
2021-11-21 11:00 WKS Wierzbice - MOTO-Jelcz Oława

Następny mecz

Poprzedni mecz

20-11-2021 13:00
VS
Słowianin Wolibórz 6 - 0 Piast ZPAS Nowa Ruda

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Lechia Dzierżoniów 16 48
2 Polonia-Stal Świdnica 16 41
3 Słowianin Wolibórz 16 32
4 Barycz Sułów 16 28
5 Polonia Trzebnica 16 27
6 MKP Wołów 16 25
7 Orzeł Ząbkowice Śląskie 16 21
8 Sokół Marcinkowice 16 21
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Miedź Legnica 14 39
2 Górnik Polkowice 14 36
3 Chrobry Głogów 14 34
4 WKS Śląsk 15 30
5 Parasol Wrocław 15 29
6 Lechia Dzierżoniów 14 25
7 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 25
8 Karkonosze Jelenia Góra 15 22
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 13 30
2 Ślęza Wrocław 13 27
3 FC Wrocław Academy 13 25
4 Piast Nowa Ruda 11 19
5 Lechia Dzierżoniów 12 16
6 WKS Śląsk 12 16
7 Olympic II Junior 12 12
Rozwiń
Zwiń
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.