KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

Seniorzy

  • Seniorzy: debiuty Biernata i Zabrzeskiego

    Seniorzy: debiuty Biernata i Zabrzeskiego

    Kategoria: Seniorzy 6-05-2021

    Miniony weekend to dwa debiuty młodych zawodników Juniorów Starszych w oficjalnym meczu pierwszej drużyny w IV lidze. W meczu z Mirkowem Trener Przemysław Malczyk posłał do gry: Bartłomieja Biernata (17 lat) oraz Olivera Zabrzeskiego (17 lat). Młodzi zawodnicy zaliczyli tym samym swoje pierwsze minuty na tym szczeblu rozgrywkowym a my mamy nadzieję, że to nie będą ostatnie minuty tylko będzie ich coraz więcej. Ciężka praca i zaangażowanie zaprocentuje w przyszłości. Powodzenia ! 

  • Seniorzy: Wygrana w meczu o tzw. 6 punktów!

    Seniorzy: Wygrana w meczu o tzw. 6 punktów!

    Kategoria: Seniorzy 1-05-2021

    Piast Nowa Ruda po bardzo wyrównanym spotkaniu wygrywa zasłużenie 2:1 z GKS Mirków. Dwie bramki z rzutów karnych strzelił nasz niezawodny napastnik Bartek Chabrowski. Więcej w rozwinięciu.

    Czytaj dalej...

  • Seniorzy: Piłkarski tydzień!

    Seniorzy: Piłkarski tydzień!

    Kategoria: Seniorzy 27-04-2021

    Piłkarski tydzień licząc od soboty przyniesie nam wiele emocji! Nasi seniorzy rozegrają aż 3 spotkania z czego dwa na własnym boisku. Noworudzianie w najbliższą sobotę zmierzą się z drużyną GKS'u Mirków na własnym boisku, w poniedziałek 3 maja udadzą się do Ząbkowic na mecz z tamtejszym Orłem a dnia 8 maja na Sportowej zmierzą się LKS'em Bystrzycą. Więcej w rozwinięciu.

    Czytaj dalej...

  • Seniorzy: Wielki niedosyt po meczu z liderem

    Seniorzy: Wielki niedosyt po meczu z liderem

    Kategoria: Seniorzy 24-04-2021

    Sobotni mecz w ramach 22 kolejki IV Ligi w którym mierzyliśmy się z liderem rozgrywek - Lechią - zakończył się przegraną naszej ekipy wynikiem 2:1. Bramkę po stałym fragmencie gry zdobył Bartosz Chabrowski. Więcej w rozwinięcu

    Czytaj dalej...

  • Seniorzy: Dziś wracamy!

    Seniorzy: Dziś wracamy!

    Kategoria: Seniorzy 24-04-2021

    Już dziś o godzinie 17:00 zmierzymy się z liderem rozgrywek IV Ligi - Lechią Dzierżoniów. Będzie to mecz pełny emocji a dodatkowo mamy nadzieję, że dziś zapunktujemy! Dzisiejszego dnia również startuje reszta ligi której rozpiskę podaliśmy dalej w tym poście. Więcej w rozwinięciu.

    Czytaj dalej...

 przemyslaw malczyk

Przemysław
Malczyk

Trener


 maciej rogowski

Maciej 
Rogowski

Kierownik drużyny

 
 giuliano cruci

Giuliano
Mirabelo Cruci

ur ...

Bramkarz


 szymon stec

Szymon
Stec

ur ...

Bramkarz

 lukasz szukielowicz

Łukasz
Szukiełowicz

ur ...

Obrońca


 artur osicki

Artur
Osicki

ur 04.01.1990

Obrońca


 
 ernest polak

Ernest
Polak (Kapitan)

ur 04.02.1988

Obrońca


 piotr florian

Piotr
Florian

ur 21.11.2000

Obrońca


 norbert pierzga

Norbert
Pierzga

...

Pomocnik

 lukasz kalka

Łukasz
Kalka

ur ...

Pomocnik

 
 pawel rakowski

Paweł
Rakowski

ur ...

Pomocnik


 damian kucharski

Damian
Kucharski

ur ...

Pomocnik


 mateusz kalwak

Mateusz
Kałwak

ur ...

Pomocnik/Napastnik


 deiverson lima

Deiverson
Lima

ur ...

Pomocnik


 
 marcel schmidt

Marcel
Schmidt

ur ...

Pomocnik


 vinicius

Falcao
Hipolito

ur ...

Pomocnik


 bartłomiej biernat

Bartłomiej
Biernat

ur ...

Pomocnik


 bartosz Górski

Bartosz
Górski

ur ...

Pomocnik

 
 mateusz poświstajło

Mateusz
Poświstajło

ur ...

Napastnik

Paweł
Kozielec

ur ...

Napastnik

 bartosz chabrowski

Bartosz
Chabrowski

ur ...

Napastnik

 krzysztof mika

Krzysztof
Mika

ur ...

Napastnik

 
 paula

De
Paula

ur ...

Napastnik

Pozycja
Druzyna
Mecze Wygrane Remisy Przegrane Bramki Bilans Punkty
1 Bielawianka Bielawa 23 18 4 1 83 - 17 66 58
2 Lechia Dzierżoniów 21 19 0 2 73 - 21 52 57
3 AKS Strzegom 23 16 5 2 64 - 18 46 53
4 MKP Wołów 22 12 4 6 49 - 30 19 40
5 Sokół Marcinkowice 23 12 2 9 56 - 36 20 38
6 Mechanik Brzezina 23 12 2 9 57 - 53 4 38
7 MOTO-Jelcz Oława 22 11 5 6 46 - 25 21 38
8 Sokół Wielka Lipa 23 11 4 8 48 - 36 12 37
9 Polonia Trzebnica 23 11 3 9 36 - 27 9 36
10 Piast Żerniki-Wrocław 23 9 7 7 42 - 25 17 34
11 Orzeł Ząbkowice Śląskie 23 10 3 10 43 - 43 0 33
12 Piast ZPAS Nowa Ruda 22 8 6 8 36 - 38 -2 30
13 Mirków Długołęka 22 8 3 11 33 - 47 -14 27
14 Nysa Kłodzko 23 7 5 11 38 - 45 -7 26
15 LKS Bystrzyca Górna 22 5 6 11 33 - 50 -17 21
16 Unia Bardo 22 5 3 14 33 - 65 -32 18
17 Orzeł Lubawka 22 4 4 14 29 - 75 -46 16
18 Orzeł Prusice 23 2 1 20 32 - 113 -81 7
19 Pogoń Pieszyce 23 0 1 22 16 - 83 -67 1

1 Kolejka 2020-07-31 18:00 Bielawianka Bielawa 4-1 Lechia Dzierżoniów
2020-08-01 11:00 Sokół Marcinkowice 4-2 Piast ZPAS Nowa Ruda
2020-08-01 15:00 Sokół Wielka Lipa 2-1 Mirków Długołęka
2020-08-01 17:00 MKP Wołów 4-0 LKS Bystrzyca Górna
2020-08-01 17:00 MOTO-Jelcz Oława 1-0 Piast Żerniki-Wrocław
2020-08-01 17:00 Nysa Kłodzko 4-0 Pogoń Pieszyce
2020-08-01 17:00 Polonia Trzebnica 5-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2020-08-01 17:00 Orzeł Prusice 1-4 Mechanik Brzezina
2020-08-02 17:00 Orzeł Lubawka 0-5 AKS Strzegom

2 Kolejka 2020-08-08 15:00 Mirków Długołęka 1-7 Bielawianka Bielawa
2020-08-08 17:00 Unia Bardo 0-2 MOTO-Jelcz Oława
2020-08-08 17:00 AKS Strzegom 3-0 Nysa Kłodzko
2020-08-08 17:00 Pogoń Pieszyce 1-4 Mechanik Brzezina
2020-08-08 17:00 Orzeł Prusice 2-0 MKP Wołów
2020-08-08 17:00 LKS Bystrzyca Górna 0-0 Polonia Trzebnica
2020-08-08 17:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-2 Sokół Wielka Lipa
2020-08-08 17:00 Lechia Dzierżoniów 2-1 Sokół Marcinkowice
2020-08-09 15:00 Piast Żerniki-Wrocław 1-1 Orzeł Lubawka

3 Kolejka 2020-08-12 17:00 Sokół Wielka Lipa 1-1 LKS Bystrzyca Górna
2020-08-12 17:00 Polonia Trzebnica 3-1 Orzeł Prusice
2020-08-12 17:00 MKP Wołów 5-1 Pogoń Pieszyce
2020-08-12 17:00 Sokół Marcinkowice 1-0 Mirków Długołęka
2020-08-12 17:00 Orzeł Lubawka 3-2 Unia Bardo
2020-08-12 17:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 0-3 Lechia Dzierżoniów
2020-08-12 17:00 AKS Strzegom 3-1 Mechanik Brzezina
2020-08-12 17:00 Bielawianka Bielawa 3-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2020-08-12 18:00 Nysa Kłodzko 0-2 Piast Żerniki-Wrocław

4 Kolejka 2020-08-15 11:00 Piast Żerniki-Wrocław 1-1 Mechanik Brzezina
2020-08-15 13:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-1 Sokół Marcinkowice
2020-08-15 15:00 MOTO-Jelcz Oława 6-1 Orzeł Lubawka
2020-08-15 15:00 Mirków Długołęka 0-2 Piast ZPAS Nowa Ruda
2020-08-15 17:00 LKS Bystrzyca Górna 2-2 Bielawianka Bielawa
2020-08-15 17:00 AKS Strzegom 2-2 MKP Wołów
2020-08-15 17:00 Unia Bardo 3-2 Nysa Kłodzko
2020-08-15 17:00 Pogoń Pieszyce 0-2 Polonia Trzebnica
2020-08-16 17:00 Orzeł Prusice 1-7 Sokół Wielka Lipa

5 Kolejka 2020-08-22 15:00 Sokół Wielka Lipa 4-0 Pogoń Pieszyce
2020-08-22 15:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2020-08-22 17:00 MKP Wołów 0-5 Piast Żerniki-Wrocław
2020-08-22 17:00 Bielawianka Bielawa 13-1 Orzeł Prusice
2020-08-22 17:00 Sokół Marcinkowice 6-0 LKS Bystrzyca Górna
2020-08-22 17:00 Polonia Trzebnica 2-0 AKS Strzegom
2020-08-22 17:00 Unia Bardo 2-3 Mechanik Brzezina
2020-09-09 17:00 Nysa Kłodzko 1-4 MOTO-Jelcz Oława
2020-09-09 17:00 Lechia Dzierżoniów 7-0 Mirków Długołęka

6 Kolejka 2020-08-29 17:00 AKS Strzegom 2-1 Sokół Wielka Lipa
2020-08-29 17:00 LKS Bystrzyca Górna 1-1 Piast ZPAS Nowa Ruda
2020-08-29 17:00 Pogoń Pieszyce 0-1 Bielawianka Bielawa
2020-08-29 17:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-5 Lechia Dzierżoniów
2020-08-29 17:00 Piast Żerniki-Wrocław 1-0 Polonia Trzebnica
2020-08-29 17:00 MOTO-Jelcz Oława 4-1 Mechanik Brzezina
2020-08-29 17:00 Unia Bardo 0-2 MKP Wołów
2020-08-30 17:00 Orzeł Lubawka 1-1 Nysa Kłodzko
2020-08-30 17:00 Orzeł Prusice 0-0 Sokół Marcinkowice

7 Kolejka 2020-09-05 15:00 Mirków Długołęka 3-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2020-09-05 15:00 Bielawianka Bielawa 1-1 AKS Strzegom
2020-09-05 15:00 Sokół Wielka Lipa 0-0 Piast Żerniki-Wrocław
2020-09-05 16:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 5-4 Orzeł Prusice
2020-09-05 16:00 Lechia Dzierżoniów 4-1 LKS Bystrzyca Górna
2020-09-06 16:00 MKP Wołów 2-2 MOTO-Jelcz Oława
2020-09-06 16:00 Orzeł Lubawka 0-3 Mechanik Brzezina
2020-09-09 17:00 Polonia Trzebnica 2-1 Unia Bardo
2020-09-09 17:00 Sokół Marcinkowice 5-0 Pogoń Pieszyce

8 Kolejka 2020-09-12 16:00 Unia Bardo 3-2 Sokół Wielka Lipa
2020-09-12 16:00 MOTO-Jelcz Oława 1-0 Polonia Trzebnica
2020-09-12 16:00 Nysa Kłodzko 4-1 Mechanik Brzezina
2020-09-12 16:00 Piast Żerniki-Wrocław 1-1 Bielawianka Bielawa
2020-09-12 16:00 AKS Strzegom 5-1 Sokół Marcinkowice
2020-09-12 16:00 Orzeł Prusice 1-10 Lechia Dzierżoniów
2020-09-12 16:00 LKS Bystrzyca Górna 0-2 Mirków Długołęka
2020-09-12 16:00 Pogoń Pieszyce 1-2 Piast ZPAS Nowa Ruda
2020-09-13 16:00 Orzeł Lubawka 2-8 MKP Wołów

9 Kolejka 2020-09-19 11:00 Sokół Marcinkowice 1-1 Piast Żerniki-Wrocław
2020-09-19 15:00 Mirków Długołęka 3-2 Orzeł Prusice
2020-09-19 15:00 Sokół Wielka Lipa 2-2 MOTO-Jelcz Oława
2020-09-19 16:00 Polonia Trzebnica 1-0 Orzeł Lubawka
2020-09-19 16:00 Lechia Dzierżoniów 4-0 Pogoń Pieszyce
2020-09-19 16:00 MKP Wołów 2-1 Nysa Kłodzko
2020-09-19 16:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-0 LKS Bystrzyca Górna
2020-09-19 16:00 Bielawianka Bielawa 5-1 Unia Bardo
2020-09-19 16:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 0-0 AKS Strzegom

10 Kolejka 2020-09-26 11:00 MOTO-Jelcz Oława 1-0 Bielawianka Bielawa
2020-09-26 15:00 Orzeł Prusice 0-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2020-09-26 16:00 Nysa Kłodzko 0-0 Polonia Trzebnica
2020-09-26 16:00 AKS Strzegom 2-3 Lechia Dzierżoniów
2020-09-26 16:00 Pogoń Pieszyce 0-2 Mirków Długołęka
2020-09-27 12:00 Orzeł Lubawka 1-4 Sokół Wielka Lipa
2020-09-29 16:00 Unia Bardo 0-6 Sokół Marcinkowice
2020-09-30 16:00 Mechanik Brzezina 4-2 MKP Wołów
2020-09-30 16:30 Piast Żerniki-Wrocław 5-0 Piast ZPAS Nowa Ruda

11 Kolejka 2020-10-03 15:00 Bielawianka Bielawa 9-0 Orzeł Lubawka
2020-10-03 15:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-0 Pogoń Pieszyce
2020-10-03 15:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 2-2 Unia Bardo
2020-10-03 15:00 Mirków Długołęka 1-2 AKS Strzegom
2020-10-03 15:00 Sokół Marcinkowice 4-2 MOTO-Jelcz Oława
2020-10-03 15:00 Polonia Trzebnica 0-3 Mechanik Brzezina
2020-10-03 15:00 Lechia Dzierżoniów 2-0 Piast Żerniki-Wrocław
2020-10-03 15:00 LKS Bystrzyca Górna 9-1 Orzeł Prusice
2020-10-03 15:00 Sokół Wielka Lipa 1-4 Nysa Kłodzko

12 Kolejka 2020-10-10 15:00 MOTO-Jelcz Oława 1-1 Piast ZPAS Nowa Ruda
2020-10-10 15:00 Pogoń Pieszyce 2-2 LKS Bystrzyca Górna
2020-10-10 15:00 Mechanik Brzezina 3-2 Sokół Wielka Lipa
2020-10-10 15:00 Nysa Kłodzko 0-1 Bielawianka Bielawa
2020-10-10 15:00 MKP Wołów 2-1 Polonia Trzebnica
2020-10-10 15:00 Piast Żerniki-Wrocław 1-3 Mirków Długołęka
2020-10-10 15:00 AKS Strzegom 2-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2020-10-11 15:00 Orzeł Lubawka 0-7 Sokół Marcinkowice
2020-10-21 15:00 Unia Bardo 0-5 Lechia Dzierżoniów

13 Kolejka 2020-10-17 13:00 Sokół Wielka Lipa 1-2 MKP Wołów
2020-10-17 15:00 Mirków Długołęka 1-2 Unia Bardo
2020-10-17 15:00 Sokół Marcinkowice 5-1 Nysa Kłodzko
2020-10-17 15:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 4-0 Orzeł Lubawka
2020-10-17 15:00 Bielawianka Bielawa 10-0 Mechanik Brzezina
2020-10-17 15:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-2 Piast Żerniki-Wrocław
2020-10-17 15:00 Lechia Dzierżoniów 1-0 MOTO-Jelcz Oława
2020-10-17 15:00 LKS Bystrzyca Górna 2-5 AKS Strzegom
2020-10-18 15:00 Orzeł Prusice 4-3 Pogoń Pieszyce

14 Kolejka 2020-10-24 15:00 Piast Żerniki-Wrocław 1-1 LKS Bystrzyca Górna
2020-10-24 15:00 Unia Bardo 2-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2020-10-24 15:00 MKP Wołów 1-1 Bielawianka Bielawa
2020-10-24 15:00 AKS Strzegom 7-0 Orzeł Prusice
2020-10-24 15:00 Mechanik Brzezina 0-2 Sokół Marcinkowice
2020-10-24 15:00 Polonia Trzebnica 1-0 Sokół Wielka Lipa
2020-10-24 15:00 MOTO-Jelcz Oława 0-3 Mirków Długołęka
2020-10-24 15:00 Nysa Kłodzko 1-1 Piast ZPAS Nowa Ruda
2020-10-25 15:00 Orzeł Lubawka 2-3 Lechia Dzierżoniów

15 Kolejka 2020-10-31 14:00 LKS Bystrzyca Górna 5-1 Unia Bardo
2020-10-31 14:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 5-3 Mechanik Brzezina
2020-10-31 14:00 Pogoń Pieszyce 1-6 AKS Strzegom
2020-10-31 14:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-2 MOTO-Jelcz Oława
2020-10-31 14:00 Lechia Dzierżoniów 2-0 Nysa Kłodzko
2020-10-31 14:00 Mirków Długołęka 2-2 Orzeł Lubawka
2020-10-31 14:00 Sokół Marcinkowice 0-3 MKP Wołów
2020-10-31 14:00 Orzeł Prusice 1-3 Piast Żerniki-Wrocław
2020-10-31 14:30 Bielawianka Bielawa 5-2 Polonia Trzebnica

16 Kolejka 2020-11-07 13:00 Sokół Wielka Lipa 0-3 Bielawianka Bielawa
2020-11-07 13:30 Nysa Kłodzko 2-2 Mirków Długołęka
2020-11-07 13:30 Mechanik Brzezina 3-4 Lechia Dzierżoniów
2020-11-07 13:30 Polonia Trzebnica 0-1 Sokół Marcinkowice
2020-11-07 13:30 MOTO-Jelcz Oława 0-1 LKS Bystrzyca Górna
2020-11-07 13:30 Piast Żerniki-Wrocław 8-0 Pogoń Pieszyce
2020-11-07 13:30 MKP Wołów 1-2 Piast ZPAS Nowa Ruda
2020-11-07 13:30 Unia Bardo 5-3 Orzeł Prusice
2020-11-08 14:00 Orzeł Lubawka 3-5 Orzeł Ząbkowice Śląskie

17 Kolejka 2020-11-11 13:30 Piast ZPAS Nowa Ruda 1-2 Polonia Trzebnica
2020-11-11 13:30 Sokół Marcinkowice 2-3 Sokół Wielka Lipa
2020-11-11 13:30 Lechia Dzierżoniów 3-0 MKP Wołów
2020-11-11 13:30 Orzeł Prusice 1-6 MOTO-Jelcz Oława
2020-11-11 13:30 Pogoń Pieszyce 2-3 Unia Bardo
2020-11-11 13:30 Mirków Długołęka 3-2 Mechanik Brzezina
2020-11-11 13:30 Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-2 Nysa Kłodzko
2020-11-11 13:30 AKS Strzegom 1-0 Piast Żerniki-Wrocław
2020-11-11 14:00 LKS Bystrzyca Górna 2-1 Orzeł Lubawka

18 Kolejka 2020-11-14 13:00 Sokół Wielka Lipa 2-1 Piast ZPAS Nowa Ruda
2020-11-14 13:30 Nysa Kłodzko 4-1 LKS Bystrzyca Górna
2020-11-14 13:30 Mechanik Brzezina 2-4 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2020-11-14 13:30 Bielawianka Bielawa 3-0 Sokół Marcinkowice
2020-11-14 13:30 MOTO-Jelcz Oława 6-0 Pogoń Pieszyce
2020-11-14 13:30 MKP Wołów 1-0 Mirków Długołęka
2020-11-14 13:30 Unia Bardo 1-6 AKS Strzegom
2020-11-14 13:30 Polonia Trzebnica 0-3 Lechia Dzierżoniów
2020-11-15 14:00 Orzeł Lubawka 6-2 Orzeł Prusice

19 Kolejka 2020-11-21 13:30 Piast Żerniki-Wrocław 3-1 Unia Bardo
2020-11-21 13:30 Mirków Długołęka 1-5 Polonia Trzebnica
2020-11-21 13:30 Lechia Dzierżoniów 4-2 Sokół Wielka Lipa
2020-11-21 13:30 Pogoń Pieszyce 1-2 Orzeł Lubawka
2020-11-21 13:30 AKS Strzegom 2-0 MOTO-Jelcz Oława
2020-11-21 13:30 LKS Bystrzyca Górna 2-3 Mechanik Brzezina
2020-11-21 13:30 Piast ZPAS Nowa Ruda 0-1 Bielawianka Bielawa
2020-11-21 13:30 Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-1 MKP Wołów
2020-11-22 13:30 Orzeł Prusice 2-3 Nysa Kłodzko

20 Kolejka 2021-03-06 13:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 1-2 Sokół Marcinkowice
2021-03-06 14:00 Piast Żerniki-Wrocław 0-0 MOTO-Jelcz Oława
2021-03-06 15:00 AKS Strzegom 5-0 Orzeł Lubawka
2021-03-06 15:00 Pogoń Pieszyce 2-3 Nysa Kłodzko
2021-03-06 15:00 Mechanik Brzezina 5-0 Orzeł Prusice
2021-03-06 15:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-2 Polonia Trzebnica
2021-03-06 15:00 Lechia Dzierżoniów 1-2 Bielawianka Bielawa
2021-03-06 18:00 Mirków Długołęka 1-1 Sokół Wielka Lipa

21 Kolejka 2021-03-13 14:00 Nysa Kłodzko 1-3 AKS Strzegom
2021-03-13 15:00 MOTO-Jelcz Oława 2-0 Unia Bardo
2021-03-13 15:00 Mechanik Brzezina 3-0 Pogoń Pieszyce
2021-03-13 15:00 MKP Wołów 6-0 Orzeł Prusice
2021-03-13 15:00 Sokół Wielka Lipa 1-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2021-03-13 15:00 Polonia Trzebnica 0-1 LKS Bystrzyca Górna
2021-03-13 15:00 Bielawianka Bielawa 2-0 Mirków Długołęka
2021-03-13 15:00 Sokół Marcinkowice 1-4 Lechia Dzierżoniów
2021-03-14 15:00 Orzeł Lubawka 2-3 Piast Żerniki-Wrocław

22 Kolejka 2021-04-24 15:00 Piast Żerniki-Wrocław 4-1 Nysa Kłodzko
2021-04-24 15:00 Mirków Długołęka 3-2 Sokół Marcinkowice
2021-04-24 17:00 Lechia Dzierżoniów 2-1 Piast ZPAS Nowa Ruda
2021-04-24 17:00 Mechanik Brzezina 1-1 AKS Strzegom
2021-04-24 17:00 Unia Bardo 0-1 Orzeł Lubawka
2021-04-24 17:00 Pogoń Pieszyce 0-4 MKP Wołów
2021-04-24 17:00 Orzeł Prusice 1-4 Polonia Trzebnica
2021-04-24 17:00 LKS Bystrzyca Górna 0-2 Sokół Wielka Lipa
2021-04-24 17:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-1 Bielawianka Bielawa

23 Kolejka 2021-05-01 11:00 Sokół Wielka Lipa 6-3 Orzeł Prusice
2021-05-01 14:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 2-1 Mirków Długołęka
2021-05-01 14:00 Nysa Kłodzko 2-2 Unia Bardo
2021-05-01 14:00 Mechanik Brzezina 3-0 Piast Żerniki-Wrocław
2021-05-01 14:00 Orzeł Lubawka 1-1 MOTO-Jelcz Oława
2021-05-01 14:00 MKP Wołów 0-0 AKS Strzegom
2021-05-01 14:00 Polonia Trzebnica 4-2 Pogoń Pieszyce
2021-05-01 14:00 Bielawianka Bielawa 6-1 LKS Bystrzyca Górna
2021-05-01 15:30 Sokół Marcinkowice 1-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie

24 Kolejka 2021-05-03 15:00 Piast Żerniki-Wrocław 0-1 MKP Wołów
2021-05-03 16:00 Mechanik Brzezina 4-2 Unia Bardo
2021-05-03 17:00 Orzeł Prusice 1-2 Bielawianka Bielawa
2021-05-03 17:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-1 Piast ZPAS Nowa Ruda
2021-05-03 17:00 MOTO-Jelcz Oława 3-1 Nysa Kłodzko
2021-05-03 17:00 AKS Strzegom 1-0 Polonia Trzebnica
2021-05-03 17:00 Pogoń Pieszyce 0-2 Sokół Wielka Lipa
2021-05-03 17:00 LKS Bystrzyca Górna 1-3 Sokół Marcinkowice
2021-05-05 17:00 Mirków Długołęka - Lechia Dzierżoniów

25 Kolejka 2021-05-08 17:00 Mechanik Brzezina - MOTO-Jelcz Oława
2021-05-08 17:00 Sokół Marcinkowice - Orzeł Prusice
2021-05-08 17:00 Sokół Wielka Lipa - AKS Strzegom
2021-05-08 17:00 Bielawianka Bielawa - Pogoń Pieszyce
2021-05-08 17:00 Polonia Trzebnica - Piast Żerniki-Wrocław
2021-05-08 17:00 Lechia Dzierżoniów - Orzeł Ząbkowice Śląskie
2021-05-08 17:00 Piast ZPAS Nowa Ruda - LKS Bystrzyca Górna
2021-05-08 17:00 MKP Wołów - Unia Bardo
2021-05-08 17:00 Nysa Kłodzko - Orzeł Lubawka

26 Kolejka 2021-05-15 17:00 Pogoń Pieszyce - Sokół Marcinkowice
2021-05-15 17:00 AKS Strzegom - Bielawianka Bielawa
2021-05-15 17:00 Piast Żerniki-Wrocław - Sokół Wielka Lipa
2021-05-15 17:00 MOTO-Jelcz Oława - MKP Wołów
2021-05-15 17:00 LKS Bystrzyca Górna - Lechia Dzierżoniów
2021-05-15 17:00 Mechanik Brzezina - Orzeł Lubawka
2021-05-15 17:00 Orzeł Prusice - Piast ZPAS Nowa Ruda
2021-05-15 17:00 Unia Bardo - Polonia Trzebnica
2021-05-15 17:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Mirków Długołęka

27 Kolejka 2021-05-19 17:00 Piast ZPAS Nowa Ruda - Pogoń Pieszyce
2021-05-19 17:00 Mechanik Brzezina - Nysa Kłodzko
2021-05-19 17:00 Polonia Trzebnica - MOTO-Jelcz Oława
2021-05-19 17:00 Sokół Wielka Lipa - Unia Bardo
2021-05-19 17:00 Bielawianka Bielawa - Piast Żerniki-Wrocław
2021-05-19 17:00 MKP Wołów - Orzeł Lubawka
2021-05-19 17:00 Sokół Marcinkowice - AKS Strzegom
2021-05-19 17:00 Lechia Dzierżoniów - Orzeł Prusice
2021-05-19 17:00 Mirków Długołęka - LKS Bystrzyca Górna

28 Kolejka 2021-05-22 14:00 MOTO-Jelcz Oława - Sokół Wielka Lipa
2021-05-22 14:00 Orzeł Lubawka - Polonia Trzebnica
2021-05-22 14:00 Pogoń Pieszyce - Lechia Dzierżoniów
2021-05-22 14:00 Orzeł Prusice - Mirków Długołęka
2021-05-22 14:00 Piast Żerniki-Wrocław - Sokół Marcinkowice
2021-05-22 14:00 LKS Bystrzyca Górna - Orzeł Ząbkowice Śląskie
2021-05-22 14:00 Unia Bardo - Bielawianka Bielawa
2021-05-22 14:00 Nysa Kłodzko - MKP Wołów
2021-05-22 14:00 AKS Strzegom - Piast ZPAS Nowa Ruda

29 Kolejka 2021-05-29 17:00 Bielawianka Bielawa - MOTO-Jelcz Oława
2021-05-29 17:00 MKP Wołów - Mechanik Brzezina
2021-05-29 17:00 Piast ZPAS Nowa Ruda - Piast Żerniki-Wrocław
2021-05-29 17:00 Polonia Trzebnica - Nysa Kłodzko
2021-05-29 17:00 Sokół Marcinkowice - Unia Bardo
2021-05-29 17:00 Lechia Dzierżoniów - AKS Strzegom
2021-05-29 17:00 Sokół Wielka Lipa - Orzeł Lubawka
2021-05-29 17:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Orzeł Prusice
2021-05-29 17:00 Mirków Długołęka - Pogoń Pieszyce

30 Kolejka 2021-06-02 17:00 Pogoń Pieszyce - Orzeł Ząbkowice Śląskie
2021-06-02 17:00 Piast Żerniki-Wrocław - Lechia Dzierżoniów
2021-06-02 17:00 Unia Bardo - Piast ZPAS Nowa Ruda
2021-06-02 17:00 Nysa Kłodzko - Sokół Wielka Lipa
2021-06-02 17:00 Orzeł Lubawka - Bielawianka Bielawa
2021-06-02 17:00 MOTO-Jelcz Oława - Sokół Marcinkowice
2021-06-02 17:00 Mechanik Brzezina - Polonia Trzebnica
2021-06-02 17:00 AKS Strzegom - Mirków Długołęka
2021-06-02 17:00 Orzeł Prusice - LKS Bystrzyca Górna

31 Kolejka 2021-06-09 17:00 Bielawianka Bielawa - Nysa Kłodzko
2021-06-09 17:00 Piast ZPAS Nowa Ruda - MOTO-Jelcz Oława
2021-06-09 17:00 Sokół Marcinkowice - Orzeł Lubawka
2021-06-09 17:00 Lechia Dzierżoniów - Unia Bardo
2021-06-09 17:00 Mirków Długołęka - Piast Żerniki-Wrocław
2021-06-09 17:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie - AKS Strzegom
2021-06-09 17:00 LKS Bystrzyca Górna - Pogoń Pieszyce
2021-06-09 17:00 Polonia Trzebnica - MKP Wołów
2021-06-09 17:00 Sokół Wielka Lipa - Mechanik Brzezina

32 Kolejka 2021-06-12 17:00 Orzeł Lubawka - Piast ZPAS Nowa Ruda
2021-06-12 17:00 MKP Wołów - Sokół Wielka Lipa
2021-06-12 17:00 Mechanik Brzezina - Bielawianka Bielawa
2021-06-12 17:00 Nysa Kłodzko - Sokół Marcinkowice
2021-06-12 17:00 MOTO-Jelcz Oława - Lechia Dzierżoniów
2021-06-12 17:00 Unia Bardo - Mirków Długołęka
2021-06-12 17:00 AKS Strzegom - LKS Bystrzyca Górna
2021-06-12 17:00 Pogoń Pieszyce - Orzeł Prusice
2021-06-12 17:00 Piast Żerniki-Wrocław - Orzeł Ząbkowice Śląskie

33 Kolejka 2021-06-16 17:00 Orzeł Prusice - AKS Strzegom
2021-06-16 17:00 LKS Bystrzyca Górna - Piast Żerniki-Wrocław
2021-06-16 17:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Unia Bardo
2021-06-16 17:00 Mirków Długołęka - MOTO-Jelcz Oława
2021-06-16 17:00 Lechia Dzierżoniów - Orzeł Lubawka
2021-06-16 17:00 Piast ZPAS Nowa Ruda - Nysa Kłodzko
2021-06-16 17:00 Bielawianka Bielawa - MKP Wołów
2021-06-16 17:00 Sokół Wielka Lipa - Polonia Trzebnica

34 Kolejka 2021-06-19 17:00 AKS Strzegom - Pogoń Pieszyce
2021-06-19 17:00 Orzeł Lubawka - Mirków Długołęka
2021-06-19 17:00 Polonia Trzebnica - Bielawianka Bielawa
2021-06-19 17:00 Mechanik Brzezina - Piast ZPAS Nowa Ruda
2021-06-19 17:00 Piast Żerniki-Wrocław - Orzeł Prusice
2021-06-19 17:00 Unia Bardo - LKS Bystrzyca Górna
2021-06-19 17:00 MOTO-Jelcz Oława - Orzeł Ząbkowice Śląskie
2021-06-19 17:00 Nysa Kłodzko - Lechia Dzierżoniów
2021-06-19 17:00 MKP Wołów - Sokół Marcinkowice

35 Kolejka 2021-06-26 17:00 Mirków Długołęka - Nysa Kłodzko
2021-06-26 17:00 Lechia Dzierżoniów - Mechanik Brzezina
2021-06-26 17:00 Sokół Marcinkowice - Polonia Trzebnica
2021-06-26 17:00 Bielawianka Bielawa - Sokół Wielka Lipa
2021-06-26 17:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Orzeł Lubawka
2021-06-26 17:00 LKS Bystrzyca Górna - MOTO-Jelcz Oława
2021-06-26 17:00 Orzeł Prusice - Unia Bardo
2021-06-26 17:00 Piast ZPAS Nowa Ruda - MKP Wołów
2021-06-26 17:00 Pogoń Pieszyce - Piast Żerniki-Wrocław

Następny mecz

08-05-2021 17:00
VS
Piast ZPAS Nowa Ruda - LKS Bystrzyca Górna

Poprzedni mecz

03-05-2021 17:00
VS
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 - 1 Piast ZPAS Nowa Ruda

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Bielawianka Bielawa 23 58
2 Lechia Dzierżoniów 21 57
3 AKS Strzegom 23 53
4 MKP Wołów 22 40
5 Sokół Marcinkowice 23 38
6 Mechanik Brzezina 23 38
7 MOTO-Jelcz Oława 22 38
8 Sokół Wielka Lipa 23 37
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Karkonosze Jelenia Góra 18 43
2 Parasol Wrocław 19 42
3 Miedź Legnica 28 42
4 Chrobry Głogów 18 39
5 Chrobry II Głogów 20 38
6 FC Wrocław Academy 18 33
7 Ślęza Wrocław 17 30
8 Śląsk Wrocław 17 28
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Polonia-Stal Świdnica 12 33
2 Nysa Kłodzko 12 27
3 Piast ZPAS Nowa Ruda 12 19
4 Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice 12 19
5 Lechia Dzierżoniów 12 14
6 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 12 10
7 AKS Strzegom 12 1
Rozwiń
Zwiń
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.