KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

Seniorzy

  • Seniorzy: Pewna wygrana w Stolcu!

    Seniorzy: Pewna wygrana w Stolcu!

    Kategoria: Seniorzy 1-10-2022

    Kończymy mecz w Stolcu zwycięsko wynikiem 3:1 ⚽
    Mecz pod naszą kontrolą od początku do końca 
    Cieszy dobra forma naszych zawodników która była widoczna już tydzień temu w derbach ze Słowianiem 
    Bramki w dzisiejszym meczu zdobyli Italo, Giziński (K) oraz Polak! 
    Brawo drużyna 

  • Seniorzy: Świetny derbowy mecz ze Słowianinem

    Seniorzy: Świetny derbowy mecz ze Słowianinem

    Kategoria: Seniorzy 24-09-2022

    Fantastyczne widowisko na Sportowej, które niestety zakończyło się minimalną wygraną przyjezdnych po strzale z rzutu wolnego ?⚽️ Tak jak zapowiadaliśmy Derby to Derby i widać było, że dwie ekipy przystąpiły do zawodów na poważnie Były ladne akcje, była, walka i żółte oraz czerwone kartki 

    Czytaj dalej...

  • Seniorzy: Koniec przygody w Okręgowym Pucharze Polski

    Seniorzy: Koniec przygody w Okręgowym Pucharze Polski

    Kategoria: Seniorzy 21-09-2022

    Kończymy przygodę w okręgowym Pucharze Polski 
    Bardzo dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu, niestety nie przenieśliśmy tej gry na drugie 45 minut i to Orzeł zagra w ćwierćfinale ➡️
    Bramkę dla naszej ekipy strzelił Kęska ⚽
    Teraz skupiamy się już tylko na lidze 
    Dziękujemy dzisiejszymi przeciwnikom za mecz 

  • Seniorzy: W Oławie bez punktów

    Seniorzy: W Oławie bez punktów

    Kategoria: Seniorzy 18-09-2022

    Przegrywamy mecz w Oławie wynikiem 2:0 
    Mimo zaciętego meczu, dwa strzały Gancarczyka wystarczyły, żeby to Moto-Jelcz wyszedł zwycięsko z tego spotkania ⚽
    Mecz jak najszybciej do zapomnienia, nie zwalniamy tempa i już myślimy o nadchodzącym tygodniu, w którym rozegramy dwa spotkania  Mecz pucharowy z Ząbkowickim Orłem oraz mecz ze Słowianinem Wolibórz 

  • Seniorzy: Błędy = Brak punktów. Higiena lepsza w spotkaniu z Piastem

    Seniorzy: Błędy = Brak punktów. Higiena lepsza w spotkaniu z Piastem

    Kategoria: Seniorzy 10-09-2022

    Dużo walki, ale i dużo błędów indywidualnych przez które goście wywożą 3 punkty  Pierwszą bramkę tracimy po trafieniu samobójczym a drugą po kiksie naszego obrońcy po którym napastnik gości wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem 
    W końcówce nasz zespół praktycznie nie opuszczał połowy gości, co udowodniliśmy bramką w ostatniej minucie meczu, ale niestety sędzia jej nie uznał z powodu spalonego 
    Bramki dla naszej ekipy strzelił Biernat ⚽️ oraz Giziński ⚽️

 Jacek fojna

Jacek
Fojna

ur 11.02

Trener


 MAciej rogowski

Maciej 
Rogowski

ur 03.09

Kierownik drużyny

 
Jaroszewski

Damian
Jaroszewski

ur 06.05

Bramkarz

 Kęska

Dawid
Kęska

ur 17.08

Obrońca

Górski

Bartosz
Górski

ur 13.05

Obrońca

Osicki

Artur
Osicki

ur 04.01

Obrońca

 
 Mika

Krzysztof
Mika

ur 05.10

Obrońca/Pomocnik

 

 Szukiełowicz

Łukasz
Szukiełowicz

ur 17.02

Obrońca

 

krzysztofiak

Dawid
Krzysztofiak

ur 15.05

Obrońca

Altair

Altair
Cirneu

ur 12.11

Obrońca

 
 martynowicz

Sebastian
Martynowicz

ur 01.10

Pomocnik

 

Polak

Konrad
Polak

ur 25.09

Pomocnik

 

Schmidt

Marcel
Schmidt

ur 04.09

Pomocnik


młodziński

Kamil
Młodziński

ur 22.07

Pomocnik


 
gizinski

Oskar
Giziński

ur 17.06

Pomocnik

 

poświstajło

Mateusz
Poświstajło

ur 26.01

Pomocnik

Garwol

Karol
Garwol

ur 05.03

Pomocnik

wkrotce bramkarz

Jakub
Bujak

ur 28.05

Pomocnik

 
italo

Italo
Rocha

ur 06.07

Napastnik

biernat

Bartłomiej
Biernat

ur 18.03

Napastnik

 

 

 

Pozycja
Druzyna
Mecze Wygrane Remisy Przegrane Bramki Bilans Punkty
1 Piast Żmigród 7 6 1 0 18 - 5 13 19
2 Słowianin Wolibórz 7 5 2 0 20 - 6 14 17
3 Foto-Higiena Gać 7 5 1 1 22 - 11 11 16
4 Lechia Dzierżoniów 7 4 1 2 19 - 12 7 13
5 MOTO-Jelcz Oława 6 3 2 1 12 - 5 7 11
6 Barycz Sułów 7 3 2 2 14 - 8 6 11
7 Polonia-Stal Świdnica 7 3 2 2 16 - 12 4 11
8 Orzeł Ząbkowice Śląskie 7 2 4 1 10 - 9 1 10
9 Piast ZPAS Nowa Ruda 7 3 0 4 10 - 10 0 9
10 Galacticos Solna 7 2 3 2 6 - 7 -1 9
11 Polonia Trzebnica 7 2 2 3 12 - 16 -4 8
12 Bielawianka Bielawa 7 2 1 4 17 - 19 -2 7
13 Sokół Marcinkowice 7 2 1 4 13 - 19 -6 7
14 Skałki Stolec 8 1 1 6 8 - 29 -21 4
15 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 8 0 2 6 8 - 25 -17 2
16 Górnik Wałbrzych 6 0 1 5 6 - 18 -12 1

1 Kolejka 2022-08-13 11:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-3 Sokół Marcinkowice
2022-08-13 15:30 Bielawianka Bielawa 0-1 Barycz Sułów
2022-08-13 17:00 Lechia Dzierżoniów 2-1 Foto-Higiena Gać
2022-08-13 17:00 Polonia-Stal Świdnica 2-1 Górnik Wałbrzych
2022-08-13 17:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-2 MOTO-Jelcz Oława
2022-08-13 17:00 Galacticos Solna 0-2 Słowianin Wolibórz
2022-08-14 11:00 Skałki Stolec 0-3 Piast Żmigród
2022-08-14 17:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 1-2 Polonia Trzebnica

2 Kolejka 2022-08-20 11:00 MOTO-Jelcz Oława 5-1 Lechia Dzierżoniów
2022-08-20 11:00 Słowianin Wolibórz 5-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2022-08-20 11:00 Foto-Higiena Gać 4-1 Bielawianka Bielawa
2022-08-20 11:00 Barycz Sułów 2-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2022-08-20 11:00 Górnik Wałbrzych 0-2 Piast ZPAS Nowa Ruda
2022-08-20 11:00 Sokół Marcinkowice 3-2 Polonia-Stal Świdnica
2022-08-20 17:00 Piast Żmigród 3-1 Polonia Trzebnica
2022-08-21 17:00 Skałki Stolec 1-1 Galacticos Solna

3 Kolejka 2022-08-28 17:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-3 Skałki Stolec
2022-11-26 13:00 Polonia Trzebnica - Górnik Wałbrzych
2022-11-26 13:00 Piast ZPAS Nowa Ruda - Sokół Marcinkowice
2022-11-26 13:00 Polonia-Stal Świdnica - Barycz Sułów
2022-11-26 13:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Foto-Higiena Gać
2022-11-26 13:00 Bielawianka Bielawa - MOTO-Jelcz Oława
2022-11-26 13:00 Lechia Dzierżoniów - Słowianin Wolibórz
2022-11-26 13:00 Galacticos Solna - Piast Żmigród

4 Kolejka 2022-09-03 11:00 Sokół Marcinkowice 1-3 Polonia Trzebnica
2022-09-03 15:00 Foto-Higiena Gać 2-2 Polonia-Stal Świdnica
2022-09-03 15:00 Słowianin Wolibórz 4-1 Bielawianka Bielawa
2022-09-03 17:00 MOTO-Jelcz Oława 0-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2022-09-03 17:00 Barycz Sułów 1-2 Piast ZPAS Nowa Ruda
2022-09-03 17:00 Galacticos Solna 1-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2022-09-03 17:00 Piast Żmigród 3-0 Górnik Wałbrzych
2022-09-04 16:00 Skałki Stolec 1-5 Lechia Dzierżoniów

5 Kolejka 2022-09-10 06:00 Barycz Sułów 4-1 Polonia Trzebnica
2022-09-10 11:00 Słowianin Wolibórz 3-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2022-09-10 13:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 2-3 Foto-Higiena Gać
2022-09-10 13:30 Bielawianka Bielawa 6-1 Skałki Stolec
2022-09-10 17:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-4 Piast Żmigród
2022-09-10 17:00 Lechia Dzierżoniów 0-1 Galacticos Solna
2022-09-10 17:00 Polonia-Stal Świdnica 1-3 MOTO-Jelcz Oława
2022-09-10 17:00 Górnik Wałbrzych 2-4 Sokół Marcinkowice

6 Kolejka 2022-09-17 17:00 Foto-Higiena Gać 4-2 Polonia Trzebnica
2022-09-17 17:00 Piast Żmigród 2-1 Sokół Marcinkowice
2022-09-17 17:00 Barycz Sułów 2-2 Górnik Wałbrzych
2022-09-17 17:00 Słowianin Wolibórz 2-2 Polonia-Stal Świdnica
2022-09-17 17:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-4 Lechia Dzierżoniów
2022-09-17 17:00 Galacticos Solna 2-2 Bielawianka Bielawa
2022-09-18 11:00 MOTO-Jelcz Oława 2-0 Piast ZPAS Nowa Ruda
2022-09-18 16:00 Skałki Stolec 1-4 Orzeł Ząbkowice Śląskie

7 Kolejka 2022-09-24 16:00 Górnik Wałbrzych 1-5 Foto-Higiena Gać
2022-09-24 16:00 Sokół Marcinkowice 0-4 Barycz Sułów
2022-09-24 16:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-0 Galacticos Solna
2022-09-24 16:00 Polonia-Stal Świdnica 5-0 Skałki Stolec
2022-09-24 16:00 Bielawianka Bielawa 6-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2022-09-24 16:00 Polonia Trzebnica 0-0 MOTO-Jelcz Oława
2022-09-24 16:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 0-1 Słowianin Wolibórz
2022-09-24 16:00 Lechia Dzierżoniów 2-2 Piast Żmigród

8 Kolejka 2022-10-01 14:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2022-10-01 14:00 Foto-Higiena Gać 3-1 Sokół Marcinkowice
2022-10-01 16:00 Słowianin Wolibórz 3-3 Polonia Trzebnica
2022-10-01 16:00 Lechia Dzierżoniów 5-1 Bielawianka Bielawa
2022-10-01 16:00 Piast Żmigród 1-0 Barycz Sułów
2022-10-01 16:00 Galacticos Solna 1-2 Polonia-Stal Świdnica
2022-10-01 16:00 MOTO-Jelcz Oława - Górnik Wałbrzych
2022-10-01 19:00 Skałki Stolec 1-3 Piast ZPAS Nowa Ruda

9 Kolejka 2022-10-08 15:00 Polonia Trzebnica - Skałki Stolec
2022-10-08 15:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Lechia Dzierżoniów
2022-10-08 15:00 Piast ZPAS Nowa Ruda - Galacticos Solna
2022-10-08 15:00 Bielawianka Bielawa - Piast Żmigród
2022-10-08 15:00 Barycz Sułów - Foto-Higiena Gać
2022-10-08 15:00 Sokół Marcinkowice - MOTO-Jelcz Oława
2022-10-08 15:00 Górnik Wałbrzych - Słowianin Wolibórz
2022-10-08 15:00 Polonia-Stal Świdnica - Zamek Kamieniec Ząbkowicki

10 Kolejka 2022-10-15 16:00 Bielawianka Bielawa - Orzeł Ząbkowice Śląskie
2022-10-15 16:00 Galacticos Solna - Polonia Trzebnica
2022-10-15 16:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Piast ZPAS Nowa Ruda
2022-10-15 16:00 Lechia Dzierżoniów - Polonia-Stal Świdnica
2022-10-15 16:00 Piast Żmigród - Foto-Higiena Gać
2022-10-15 16:00 Skałki Stolec - Górnik Wałbrzych
2022-10-15 16:00 Słowianin Wolibórz - Sokół Marcinkowice
2022-10-15 16:00 MOTO-Jelcz Oława - Barycz Sułów

11 Kolejka 2022-10-22 15:00 Sokół Marcinkowice - Skałki Stolec
2022-10-22 15:00 Polonia-Stal Świdnica - Bielawianka Bielawa
2022-10-22 15:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Żmigród
2022-10-22 15:00 Foto-Higiena Gać - MOTO-Jelcz Oława
2022-10-22 15:00 Górnik Wałbrzych - Galacticos Solna
2022-10-22 15:00 Barycz Sułów - Słowianin Wolibórz
2022-10-22 15:00 Polonia Trzebnica - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2022-10-22 15:00 Piast ZPAS Nowa Ruda - Lechia Dzierżoniów

12 Kolejka 2022-10-29 15:00 Galacticos Solna - Sokół Marcinkowice
2022-10-29 15:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Górnik Wałbrzych
2022-10-29 15:00 Lechia Dzierżoniów - Polonia Trzebnica
2022-10-29 15:00 Bielawianka Bielawa - Piast ZPAS Nowa Ruda
2022-10-29 15:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Polonia-Stal Świdnica
2022-10-29 15:00 Piast Żmigród - MOTO-Jelcz Oława
2022-10-29 15:00 Skałki Stolec - Barycz Sułów
2022-10-29 15:00 Słowianin Wolibórz - Foto-Higiena Gać

13 Kolejka 2022-11-05 14:00 Polonia-Stal Świdnica - Piast Żmigród
2022-11-05 14:00 Piast ZPAS Nowa Ruda - Orzeł Ząbkowice Śląskie
2022-11-05 14:00 Polonia Trzebnica - Bielawianka Bielawa
2022-11-05 14:00 Górnik Wałbrzych - Lechia Dzierżoniów
2022-11-05 14:00 MOTO-Jelcz Oława - Słowianin Wolibórz
2022-11-05 14:00 Barycz Sułów - Galacticos Solna
2022-11-05 14:00 Foto-Higiena Gać - Skałki Stolec
2022-11-05 14:00 Sokół Marcinkowice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki

14 Kolejka 2022-11-12 14:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Barycz Sułów
2022-11-12 14:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Polonia Trzebnica
2022-11-12 14:00 Skałki Stolec - MOTO-Jelcz Oława
2022-11-12 14:00 Lechia Dzierżoniów - Sokół Marcinkowice
2022-11-12 14:00 Bielawianka Bielawa - Górnik Wałbrzych
2022-11-12 14:00 Polonia-Stal Świdnica - Piast ZPAS Nowa Ruda
2022-11-12 14:00 Piast Żmigród - Słowianin Wolibórz
2022-11-12 14:00 Galacticos Solna - Foto-Higiena Gać

15 Kolejka 2022-11-19 13:00 Piast ZPAS Nowa Ruda - Piast Żmigród
2022-11-19 14:00 Polonia Trzebnica - Polonia-Stal Świdnica
2022-11-19 14:00 Górnik Wałbrzych - Orzeł Ząbkowice Śląskie
2022-11-19 14:00 Barycz Sułów - Lechia Dzierżoniów
2022-11-19 14:00 Słowianin Wolibórz - Skałki Stolec
2022-11-19 14:00 Sokół Marcinkowice - Bielawianka Bielawa
2022-11-19 14:00 Foto-Higiena Gać - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2022-11-19 14:00 MOTO-Jelcz Oława - Galacticos Solna

Następny mecz

Poprzedni mecz

01-10-2022 19:00
VS
Skałki Stolec 1 - 3 Piast ZPAS Nowa Ruda

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast Żmigród 7 19
2 Słowianin Wolibórz 7 17
3 Foto-Higiena Gać 7 16
4 Lechia Dzierżoniów 7 13
5 MOTO-Jelcz Oława 6 11
6 Barycz Sułów 7 11
7 Polonia-Stal Świdnica 7 11
8 Orzeł Ząbkowice Śląskie 7 10
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Górnik Polkowice 3 9
2 Ślęza Wrocław 3 7
3 Karkonosze Jelenia Góra 3 7
4 Chrobry Głogów 2 6
5 FC Wrocław Academy 3 6
6 Górnik Wałbrzych 3 6
7 Miedź Legnica 2 4
8 Polonia-Stal Świdnica 2 4
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 13 30
2 Ślęza Wrocław 13 27
3 FC Wrocław Academy 13 25
4 Piast Nowa Ruda 11 19
5 Lechia Dzierżoniów 12 16
6 WKS Śląsk 12 16
7 Olympic II Junior 12 12
Rozwiń
Zwiń
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.