KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Młodzicy: Orlik Kłodzko wygrywa turniej o Puchar Burmistrza

wtorek, 17 styczeń 2017 20:17
Młodzicy: Orlik Kłodzko wygrywa turniej o Puchar Burmistrza

Sobotni Turniej o Puchar Burmistrza Nowej Rudy padł łupem ekipy Orlika Kłodzko. Drużyna z Kłodzka pokonała w finale drugą ekipę z Ząbkowic Śląskich wynikiem 4:1. Nasi zawodnicy ostatecznie zajęli 5 miejsce. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Kacper Sobczyk (Orlik Kłodzko), królem strzelców został Oskar Nowak - 7 bramek (Victoria Wałbrzych), natomiast najlepszym bramkarzem został Tymoteusz Seweryn (Orzeł I Ząbkowice Śląskie). Więcej w rozwinięciu. 

Wyniki grupa A:

Piast Nowa Ruda - Orzeł Ząbkowice Śląskie II 0:3

Victoria Wałbrzych - Orlik Kłodzko 2:6

Piast Nowa Ruda - Orlik Kłodzko 0:4

Orzeł Ząbkowice Śląskie II - Victoria Wałbrzych 6:4

Piast Nowa Ruda - Victoria Wałbrzych 6:4

Orzeł Ząbkowice Śląskie II - Orlik Kłodzko 4:0

 

Tabela Grupa A

L.p. Drużyna Mecze / Punkty / Bramki

1 Orzeł Ząbkowice Śląskie II 3 / 9 / 13:4

2 Orlik Kłodzko 3 / 6 / 10:6

3 Piast Nowa Ruda 3 / 3 / 6:11

4 Victoria Wałbrzych 3 / 0 / 10:18 

 

 

Wyniki grupa B:

Kryształ Stronie Śląskie - Orzeł Ząbkowice Śląskie I 0:2

 Baszta Wałbrzych - Bielawianka Bielawa 0:1

Kryształ Stronie Śląskie - Bielawianka Bielawa 0:6

 Orzeł Ząbkowice Śląskie I -Baszta Wałbrzych 1:2

Kryształ Stronie Śląskie - Baszta Wałbrzych 0:11

 Orzeł Ząbkowice Śląskie I - Bielawianka Bielawa 3:2

 

Tabela Grupa B

L.p. Drużyna Mecze / Punkty / Bramki

1 Orzeł Ząbkowice Śląskie I 3 / 6 / 6:4

2 Bielawianka Bielawa 3 / 6 / 9:3

3 Baszta Wałbrzych 3 / 6 / 13:2

4 Kryształ Stronie Śląskie 3 / 0 / 0:19

 

FAZA finałowa:

 I półfinał: Orzeł II Ząbkowice Śląskie – Bielawianka Bielawa 2:1

II półfinał: Orzeł Ząbkowice Śląskie – Orlik Kłodzko 1:2

Mecz o miejsce 7: Victoria Wałbrzych – Kryształ Stronie Śląskie 4:2

Mecz o miejsce 5: PIAST Nowa Ruda – Baszta Wałbrzych 1:1 rzuty karne 3:1

Mecz o miejsce 3: Bielawianka Bielawa – Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:3

FINAŁ: Orzeł II Ząbkowice Śląskie – Orlik kłodzko 1:4 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I – Orlik kłodzko

 II – Orzeł II Ząbkowice Śląskie

III - Orzeł Ząbkowice Śląskie

IV – Bielawianka Bielawa

 V – PIAST Nowa Ruda

VI – Baszta Wałbrzych

VII – Victoria Wałbrzych

VIII – Kryształ Stronie Śląskie

 

 Wyróżnienia indywidualne:

 Najmłodszy zawodnik - Natan Kaniecki Victoria Wałbrzych

 Najlepszy bramkarz - Tymoteusz Seweryn Orzeł I Ząbkowice Śląskie

 Król Strzelców - Oskar Nowak (7 bramek) Victoria Wałbrzych

 Najlepszy zawodnik - Kacper Sobczyk Orlik Kłodzko

 

 

Poprzedni

Następny

Kalendarz blog

« Lipiec 2022 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Następny mecz

Poprzedni mecz

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast ZPAS Nowa Ruda 0 0
2 Sokół Marcinkowice 0 0
3 Polonia-Stal Świdnica 0 0
4 Polonia Trzebnica 0 0
5 MOTO-Jelcz Oława 0 0
6 Bielawianka Bielawa 0 0
7 Lechia Dzierżoniów 0 0
8 Orzeł Ząbkowice Śląskie 0 0
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Chrobry Głogów 19 49
2 WKS Śląsk 19 39
3 Miedź Legnica 19 39
4 Górnik Polkowice 19 39
5 Parasol Wrocław 19 35
6 Lechia Dzierżoniów 19 34
7 Karkonosze Jelenia Góra 19 32
8 Orzeł Ząbkowice Śląskie 19 32
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 13 30
2 Ślęza Wrocław 13 27
3 FC Wrocław Academy 13 25
4 Piast Nowa Ruda 11 19
5 Lechia Dzierżoniów 12 16
6 WKS Śląsk 12 16
7 Olympic II Junior 12 12
Rozwiń
Zwiń
PRZECZYTAJ

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.