KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Młodzicy: II miejsce w turnieju o Puchar Prezesa NUK

niedziela, 11 grudzień 2016 19:54
Młodzicy: II miejsce w turnieju o Puchar Prezesa NUK

W turnieju o Puchar Prezesa NUK w Nowej Rudzie wzięło udział 8 drużyn. Najlepszą ekipą okazałą się drużyna Baszty Wałbrzych minimalnie pokonując w meczu o pierwsze miejsce naszą drużyną - 1:0. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany nasz zawodnik Jakub Loc, gratulacje ! Więcej w rozwinięciu.

 

Grupa A :

BROMOV , 
GÓRNIK WAŁBRZYCH , 
ORLIK KŁODZKO , 
ORZEŁ ZĄBKOWICE ,

Grupa B:

PIAST NOWA RUDA ,
NYSA KŁODZKO ,
BASZTA WAŁBRZYCH ,
HUTNIK SZCZYTNA ,

Mecze :

PIAST NOWA RUDA - HUTNIK SZCZYTNA 1 -0 ( BRAMKA DLA PIASTA - Igor Konarski )

PIAST NOWA RUDA - NYSA KŁODZKO 1 - 0 ( BRAMKA DLA PIASTA - Kacper Sawicki )

BASZTA WAŁBRZYCH - PIAST NOWA RUDA 2 -1 (BRAMKA DLA PIASTA - Igor Konarski )

Piast wyszedł z grupy drugiego miejsca, w półfinale spotkał się z Orlikiem Kłodzko. Mecz zakończył się wynikiem 2 - 0 ( BRAMKI DLA PIASTA - Marcel Rypiński i Dawid Krzysztofiak )

W finale z BASZTĄ WAŁBRZYCH nasi zawodnicy ulegli 1 -0 i w konsekwencji zajęli drugie miejsce turnieju.

Klasyfikacja końcowa :

1 MIEJSCE - BASZTA WAŁBRZYCH , 
2 MIEJSCE - PIAST NOWA RUDA ,
3 MIEJSCE - ORZEŁ ZĄBKOWICE ,
4 MIEJSCE - ORLIK KŁODZKO ,
5 MIEJSCE - BROMOV , 
6 MIEJSCE - NYSA KŁODZKO , 
7 MIEJSCE - HUTNIK WAŁBRZYCH ,
8 MIEJSCE - GÓRNIK WAŁBRZYCH ,

 

SKŁAD PIASTA: JAKUB LOC, IGOR KONARSKI, MARCEL RYPIŃSKI, KACPER SAWICKI, JULIAN STOSIO, MARCEL GAWEŁ, DAWID KRZYSZTOFIAK, MARCIN BEDNAREK, KAROL BEDNARCZYK, ADAM PODJACKI, DAWID CHMIELARZ, JAKUB KUJDA

 

Poprzedni

Następny

Kalendarz blog

« Lipiec 2022 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Następny mecz

Poprzedni mecz

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast ZPAS Nowa Ruda 0 0
2 Sokół Marcinkowice 0 0
3 Polonia-Stal Świdnica 0 0
4 Polonia Trzebnica 0 0
5 MOTO-Jelcz Oława 0 0
6 Bielawianka Bielawa 0 0
7 Lechia Dzierżoniów 0 0
8 Orzeł Ząbkowice Śląskie 0 0
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Chrobry Głogów 19 49
2 WKS Śląsk 19 39
3 Miedź Legnica 19 39
4 Górnik Polkowice 19 39
5 Parasol Wrocław 19 35
6 Lechia Dzierżoniów 19 34
7 Karkonosze Jelenia Góra 19 32
8 Orzeł Ząbkowice Śląskie 19 32
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 13 30
2 Ślęza Wrocław 13 27
3 FC Wrocław Academy 13 25
4 Piast Nowa Ruda 11 19
5 Lechia Dzierżoniów 12 16
6 WKS Śląsk 12 16
7 Olympic II Junior 12 12
Rozwiń
Zwiń
PRZECZYTAJ

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.