KS PIAST NOWA RUDA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

1/16 Pucharu Polski: Dziewięć bramek w Wojborzu.

środa, 16 wrzesień 2015 15:37
1/16 Pucharu Polski: Dziewięć bramek w Wojborzu.

Aż dziewięć bramek mogli zobaczyć kibice zgromadzeni na boisku w Wojborzu, gdzie miejscowy ATS podejmował naszych seniorów. Wszystkie bramki strzeli nasi zawodnicy, wygrywając zasłużenie 0:9 (0:4). Rywalem naszej drużyny w kolejnym etapie będzie Nysa Kłodzko, która pokonała na wyjeździe LKS Bierkowice 1:3.

Bramki: 4' Kamil Kowalski, 8' Dominik Stasiński, 40' Łukasz Kamiński, 42' Dawid Kęska (karny), 50' Jacek Cebulski, 60' Jacek Cebulski, 75' Dominik Stasiński, 85' Rafał Bolisęga, 86' Łukasz Kamiński .

Skład: Dawid Turkowicz, Ernest Polak, Jacek Buryn, Rafał Lis, Rafał Bolisęga, Dawid Kęska, Dominik Stasiński, Jacek Cebulski, Łukasz Kamiński, Kamil Kowalski, Seweryn Sarkowicz (60' Daniel Sekuła).

Żółte kartki: 48' Ernest Polak.

W pozostałych spotkaniach 1/16 Pucharu Polski:

  • LZS Bierkowice - Nysa Kłodzko 1:3
  • Orzeł Ząbkowice Śląskie (LDJ) - Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:4
  • Kryształ Stronie Śląskie - Unia Złoty Stok 0:1
  • Iskra Jaszkowa - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3:4
  • Polonia Bystrzyca Kłodzka - Unia Bardo 0:6
  • LKS Gola Świdnicka - Lechia Dzierżoniów 0:6
  • Victoria Tuszyn - Bielawianka Bielawa 1:0
  • Słotwina/Roztocznik - Polonia-Stal Świdnica 0:0 (karne 6:7)
  • Skalnik Czarny Bór - Zjednoczeni Żarów 2:5
  • Polonia-Stal Świdnica (LDJ) - Karolina Jaworzyna Śląska 2:0
  • Grom Witków- AKS Strzegom 2:2 (karne 6:7)
  • Polonia-Stal II Świdnica- LKS Bystrzyca Górna 0:6
  • Zagłębie Wałbrzych -Victoria Świebodzice 0:11
  • Czarni Wałbrzych - Zdrój Jedlina Zdrój 1:2
  • Sudety Dziećmorowice - Górnik Wałbrzych 0:7
  • Poprzedni

    Następny

    Kalendarz blog

    « Sierpień 2019 »
    Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
          1 2 3 4
    5 6 7 8 9 10 11
    12 13 14 15 16 17 18
    19 20 21 22 23 24 25
    26 27 28 29 30 31  

    Następny mecz

    09-03-2024 15:00
    VS
    KS Piast Nowa Ruda - Lechia Dzierżoniów

    Poprzedni mecz

    Seniorzy

    Poz
    Klub
    M Pkt
    1 Iskra Księginice 1 3
    2 Polonia Środa Śląska 1 3
    3 Lechia Dzierżoniów 1 3
    4 Moto-Jelcz Oława 1 3
    5 Słowianin Wolibórz 1 3
    6 Zenit Międzybórz 1 3
    7 Piast Żmigród 1 3
    8 Barycz Sułów 1 3
    Rozwiń
    Zwiń

    Juniorzy Starsi

    Poz
    Klub
    M Pkt
    1 KS Piast Nowa Ruda 0 0
    2 Moto-Jelcz Oława 0 0
    3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 0 0
    4 IngerHome Polonia-Stal Świdnica 0 0
    5 AP Brzeg Dolny 0 0
    6 Bielawianka Bielawa 0 0
    7 Górnik Polkowice 0 0
    8 Górnik Wałbrzych 0 0
    Rozwiń
    Zwiń

    Trampkarze

    Poz
    Klub
    M Pkt
    1 KS Piast Nowa Ruda 0 0
    2 IngerHome Polonia-Stal Świdnica 0 0
    3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0 0
    4 Orlik Kłodzko 0 0
    5 Pogoń Pieszyce 0 0
    6 AP 13 Jarosława Lato 0 0
    7 Stowarzyszenie KP Due Soccer 0 0
    8 UKS Lechia Dzierżoniów 0 0
    Rozwiń
    Zwiń
    PRZECZYTAJ

    Mobile menu

    Please publish modules in offcanvas position.