KS PIAST NOWA RUDA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

JARO CUP 2022 za nami!

czwartek, 22 grudzień 2022 10:39

Dużo wspomnień, emocji i sportowej rywalizacji ? Turniej, który już na stałe jest w naszym kalendarzu i przypomina nam Patryka, zawodnika Akademii i naszego Klubu ? Za każdym razem w tym dniu towarzyszy nam wiele emocji i wielokrotnie pojawiają się łzy ... najważniejsze dla nas i wszystkich osób mających w sercu Patryka jest to, że pamiętamy o nim i ,,PATRYK ZAWSZE BĘDZIE Z NAMI GRAŁ" ? W tym roku Puchar za pierwsze miejsce trafił w ręce KLUB Sportowy Górnik Nowe Miasto Wałbrzych rok założenia 2004r. ?? Drugie miejsce zdobyli nasi zawodnicy z Akademia Piłkarska Piast Nowa Ruda a trzecie miejsce zajęła drużyna z Czech Slovan Broumov ?
Trenerzy również wybrali zawodników do nagród indywidualnych:
➡️ Najlepszy zawodnik turnieju: Michał Piech - Górnik NW Wałbrzych
➡️ Najlepszy bramkarz turnieju: Lukas Lanik - Slovan Broumov
➡️ Król Strzelców: Karol Chalcarz - KS Piast Nowa Ruda
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. KS Górnik NM Wałbrzych
2. KS Piast Nowa Ruda
3. Slovan Broumov
4. Pogoń Oleśnica II
5. Pogoń Oleśnica I
6. AP Hejszowina Radków
7. GLKS Orlęta Krosnowice
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie do Nowej Rudy ⚽️ Widzimy się już za rok ? Dzięklujemy również wszystkim osobom zaangażowanym w organizajcę turnieju ? Dziękujemy za ciasta, przekąski oraz Andrzejowi Koczmarkowi za poprowadzenie turnieju ? Łączy nas Piast ?⚪️⚫️

Poprzedni

Następny

Kalendarz blog

« Czerwiec 2018 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Następny mecz

09-03-2024 15:00
VS
KS Piast Nowa Ruda - Lechia Dzierżoniów

Poprzedni mecz

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Iskra Księginice 1 3
2 Polonia Środa Śląska 1 3
3 Lechia Dzierżoniów 1 3
4 Moto-Jelcz Oława 1 3
5 Słowianin Wolibórz 1 3
6 Zenit Międzybórz 1 3
7 Piast Żmigród 1 3
8 Barycz Sułów 1 3
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 KS Piast Nowa Ruda 0 0
2 Moto-Jelcz Oława 0 0
3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 0 0
4 IngerHome Polonia-Stal Świdnica 0 0
5 AP Brzeg Dolny 0 0
6 Bielawianka Bielawa 0 0
7 Górnik Polkowice 0 0
8 Górnik Wałbrzych 0 0
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 KS Piast Nowa Ruda 0 0
2 IngerHome Polonia-Stal Świdnica 0 0
3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0 0
4 Orlik Kłodzko 0 0
5 Pogoń Pieszyce 0 0
6 AP 13 Jarosława Lato 0 0
7 Stowarzyszenie KP Due Soccer 0 0
8 UKS Lechia Dzierżoniów 0 0
Rozwiń
Zwiń
PRZECZYTAJ

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.