• 3
  • 4

Seniorzy: komplet punktów w 3 meczach

wtorek, 08 czerwiec 2021 11:35

Nie było to pewne, że zdobędziemy 9 punktów w ostatnich 3 meczach. Bardzo mocno osłabiona kadra (kartki, kontuzje) musiała został przebudowana przez Trenera Przemysława Malczyka. W szczególności w pierwszym meczu z Żernikami trener miał ogromny ból głowy. Nie mógł skorzystać z 7 zawodników w tym z Chabrowskiego, Poświstajły, Kalki czy Pierzgi. Na całe szczęście drużyna, która wyszła na murawę udowodniła, że potrafi wygrać walka i ambicja każdy mecz. Po indywidualnej akcji w ostatniej minucie spotkania faulowany w polu karnym został Pedro. Sędzia pokazał na ,,wapno" i sam poszkodowany zapewnił nam 3 punkty. Kolejny mecz to wyjazd do nieprzewidywalnego Barda. Niespodziewanie od 6 minuty przegrywaliśmy z Unia 1:0 ale mamy w zespole będącego w znakomitej formie Pedro. Dzięki jego dwóm trafieniom wygrywamy mecz 2:1 i zgarniamy kolejne 3 punkty. Trzecie spotkanie to pojedynek z Moto Jelcz Oława, które pewnie wygraliśmy 4:0 po bramkach Mateusza Poświstajło x2 i Pedro x2. Gratulacje Drużyna i Trener !