KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

Plan treningów

Tomasz Czechowicz

Tomasz Czechowicz

Trener UEFA A, mgr Wychowania Fizycznego

608-486-232

Rocznik 2005 i 2006

  • Wtorek godz. 17:00 – 18:30
  • Środa godz. 17:00 – 18:30
  • Piątek godz. 17:00 - 18:30

Rocznik 2007

  • Poniedziałek godz. 17:00 – 18:30
  • Środa godz. 17:00 – 18:30
  • Piątek godz. 17:00 – 18:30

Rocznik 2008

  • Poniedziałek godz. 15:30 – 17:00
  • Środa godz. 15:30 – 17:00
  • Piątek godz. 15:30 - 17:00

Rocznik 2009 i młodsi

  • Wtorek godz. 15:30 – 17:00
  • Piątek godz. 15:30 – 17:00

Zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Nowej Rudzie - Słupcu


Ryszard Rosiak

Ryszard Rosiak

508-380-420

Rocznik 2005 i 2006

  • Wtorek godz. 17:00 – 18:30
  • Środa godz. 17:00 – 18:30
  • Piątek godz. 17:00 - 18:30

Rocznik 2007

  • Poniedziałek godz. 17:00 – 18:30
  • Środa godz. 17:00 – 18:30
  • Piątek godz. 17:00 – 18:30

Rocznik 2008

  • Poniedziałek godz. 15:30 – 17:00
  • Środa godz. 15:30 – 17:00
  • Piątek godz. 15:30 - 17:00

Rocznik 2009 i młodsi

  • Wtorek godz. 15:30 – 17:00
  • Piątek godz. 15:30 – 17:00

Zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Nowej Rudzie - Słupcu


Jaroslaw Hosek

Jaroslaw Hosek


Rocznik 2005 i 2006

  • Poniedziałek godz. 15:30 – 17:00
  • Środa godz. 15:30 – 17:00
  • Piątek godz. 15:30 – 17:00
Natalia Muczyńska

Natalia Muczyńska


Rocznik 2007 – 2009

  • Wtorek godz. 15:30 - 17:00
  • Czwartek godz. 15:30 – 17:00

Zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Nowej Rudzie

Następny mecz

23-10-2021 00:00
VS
Piast ZPAS Nowa Ruda - Mirków Długołęka

Poprzedni mecz

16-10-2021 15:00
VS
Polonia Trzebnica 0 - 0 Piast ZPAS Nowa Ruda

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Lechia Dzierżoniów 10 30
2 Polonia-Stal Świdnica 10 25
3 Piast ZPAS Nowa Ruda 10 18
4 Orzeł Ząbkowice Śląskie 10 16
5 Barycz Sułów 9 16
6 Polonia Trzebnica 10 15
7 MKP Wołów 10 15
8 Słowianin Wolibórz 9 14
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Miedź Legnica 9 24
2 Chrobry Głogów 9 21
3 WKS Śląsk 9 21
4 Górnik Polkowice 9 21
5 Lechia Dzierżoniów 9 21
6 Parasol Wrocław 9 17
7 Karkonosze Jelenia Góra 8 16
8 Orzeł Ząbkowice Śląskie 9 15
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 FC Wrocław Academy 8 18
2 Ślęza Wrocław 8 18
3 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 8 18
4 Piast Nowa Ruda 8 13
5 WKS Śląsk 8 12
6 Olympic II Junior 8 9
7 Lechia Dzierżoniów 8 7
Rozwiń
Zwiń
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.