KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

Plan treningów

Tomasz Czechowicz

Tomasz Czechowicz

Trener UEFA A, mgr Wychowania Fizycznego

608-486-232

Rocznik 2005 i 2006

  • Wtorek godz. 17:00 – 18:30
  • Środa godz. 17:00 – 18:30
  • Piątek godz. 17:00 - 18:30

Rocznik 2007

  • Poniedziałek godz. 17:00 – 18:30
  • Środa godz. 17:00 – 18:30
  • Piątek godz. 17:00 – 18:30

Rocznik 2008

  • Poniedziałek godz. 15:30 – 17:00
  • Środa godz. 15:30 – 17:00
  • Piątek godz. 15:30 - 17:00

Rocznik 2009 i młodsi

  • Wtorek godz. 15:30 – 17:00
  • Piątek godz. 15:30 – 17:00

Zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Nowej Rudzie - Słupcu


Ryszard Rosiak

Ryszard Rosiak

508-380-420

Rocznik 2005 i 2006

  • Wtorek godz. 17:00 – 18:30
  • Środa godz. 17:00 – 18:30
  • Piątek godz. 17:00 - 18:30

Rocznik 2007

  • Poniedziałek godz. 17:00 – 18:30
  • Środa godz. 17:00 – 18:30
  • Piątek godz. 17:00 – 18:30

Rocznik 2008

  • Poniedziałek godz. 15:30 – 17:00
  • Środa godz. 15:30 – 17:00
  • Piątek godz. 15:30 - 17:00

Rocznik 2009 i młodsi

  • Wtorek godz. 15:30 – 17:00
  • Piątek godz. 15:30 – 17:00

Zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Nowej Rudzie - Słupcu


Jaroslaw Hosek

Jaroslaw Hosek


Rocznik 2005 i 2006

  • Poniedziałek godz. 15:30 – 17:00
  • Środa godz. 15:30 – 17:00
  • Piątek godz. 15:30 – 17:00
Natalia Muczyńska

Natalia Muczyńska


Rocznik 2007 – 2009

  • Wtorek godz. 15:30 - 17:00
  • Czwartek godz. 15:30 – 17:00

Zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Nowej Rudzie

Następny mecz

08-05-2021 17:00
VS
Piast ZPAS Nowa Ruda - LKS Bystrzyca Górna

Poprzedni mecz

03-05-2021 17:00
VS
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 - 1 Piast ZPAS Nowa Ruda

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Bielawianka Bielawa 23 58
2 Lechia Dzierżoniów 21 57
3 AKS Strzegom 23 53
4 MKP Wołów 22 40
5 Sokół Marcinkowice 23 38
6 Mechanik Brzezina 23 38
7 MOTO-Jelcz Oława 22 38
8 Sokół Wielka Lipa 23 37
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Karkonosze Jelenia Góra 18 43
2 Parasol Wrocław 19 42
3 Miedź Legnica 28 42
4 Chrobry Głogów 18 39
5 Chrobry II Głogów 20 38
6 FC Wrocław Academy 18 33
7 Ślęza Wrocław 17 30
8 Śląsk Wrocław 17 28
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Polonia-Stal Świdnica 12 33
2 Nysa Kłodzko 12 27
3 Piast ZPAS Nowa Ruda 12 19
4 Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice 12 19
5 Lechia Dzierżoniów 12 14
6 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 12 10
7 AKS Strzegom 12 1
Rozwiń
Zwiń
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.