KS PIAST NOWA RUDA

Orlik

[/col] [/row]

1 Kolejka 2023-08-12 17:00 Zenit Międzybórz 3-2 Prochowiczanka Prochowice
2023-08-12 17:00 KS Łomnica 0-3 Polonia Środa Śląska
2023-08-12 17:00 Barycz Sułów 1-0 Chrobry II Głogów
2023-08-12 17:00 KS Piast Nowa Ruda 1-3 Lechia Dzierżoniów
2023-08-12 17:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-2 Słowianin Wolibórz
2023-08-12 17:00 Piast Żmigród 2-1 Miedź II Legnica
2023-08-12 17:00 Górnik Złotoryja 2-2 Łużyce Lubań
2023-08-12 16:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0-2 Moto-Jelcz Oława
2023-08-13 17:00 Iskra Księginice 4-0 IngerHome Polonia-Stal Świdnica

2 Kolejka 2023-08-15 17:00 Prochowiczanka Prochowice - KS Piast Nowa Ruda
2023-08-15 17:00 Słowianin Wolibórz - Piast Żmigród
2023-08-15 17:00 Miedź II Legnica - Górnik Złotoryja
2023-08-15 17:00 Chrobry II Głogów - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2023-08-15 17:00 Polonia Środa Śląska - Barycz Sułów
2023-08-15 17:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - KS Łomnica
2023-08-15 17:00 Moto-Jelcz Oława - Iskra Księginice
2023-08-15 17:00 Zenit Międzybórz - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2023-08-15 17:00 Łużyce Lubań - Lechia Dzierżoniów

3 Kolejka 2023-08-19 17:00 Lechia Dzierżoniów - Miedź II Legnica
2023-08-19 17:00 Górnik Złotoryja - Słowianin Wolibórz
2023-08-19 17:00 Iskra Księginice - Zenit Międzybórz
2023-08-19 17:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Prochowiczanka Prochowice
2023-08-19 17:00 Piast Żmigród - Chrobry II Głogów
2023-08-19 17:00 Barycz Sułów - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2023-08-19 17:00 KS Piast Nowa Ruda - Łużyce Lubań
2023-08-19 17:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - Polonia Środa Śląska
2023-08-19 17:00 KS Łomnica - Moto-Jelcz Oława

1 Kolejka 2023-08-19 11:00 Bielawianka Bielawa - Ślęza Wrocław
2023-08-19 11:00 Chrobry Głogów - AP Brzeg Dolny
2023-08-19 11:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Parasol Wrocław
2023-08-19 11:00 Karkonosze Jelenia Góra - Miedź Legnica
2023-08-19 11:00 FC Wrocław Academy - Górnik Polkowice
2023-08-19 11:00 Moto-Jelcz Oława - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2023-08-19 11:00 Śląsk Wrocław - Górnik Wałbrzych
2023-08-19 11:00 KS Piast Nowa Ruda - WKS Śląsk

4 Kolejka 2023-08-26 17:00 Polonia Środa Śląska - Piast Żmigród
2023-08-26 17:00 Zenit Międzybórz - KS Łomnica
2023-08-26 17:00 Moto-Jelcz Oława - Barycz Sułów
2023-08-26 17:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2023-08-26 17:00 Prochowiczanka Prochowice - Łużyce Lubań
2023-08-26 17:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Iskra Księginice
2023-08-26 17:00 Chrobry II Głogów - Górnik Złotoryja
2023-08-26 17:00 KS Piast Nowa Ruda - Miedź II Legnica
2023-08-26 17:00 Słowianin Wolibórz - Lechia Dzierżoniów

2 Kolejka 2023-08-26 11:00 AP Brzeg Dolny - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2023-08-26 11:00 Parasol Wrocław - KS Piast Nowa Ruda
2023-08-26 11:00 Ślęza Wrocław - Miedź Legnica
2023-08-26 11:00 Śląsk Wrocław - Bielawianka Bielawa
2023-08-26 11:00 Górnik Wałbrzych - Górnik Polkowice
2023-08-26 11:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - FC Wrocław Academy
2023-08-26 11:00 WKS Śląsk - Moto-Jelcz Oława
2023-08-26 11:00 Karkonosze Jelenia Góra - Chrobry Głogów

1 Kolejka 2023-08-26 11:00 Pogoń Pieszyce - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2023-08-26 11:00 Stowarzyszenie KP Due Soccer - AP 13 Jarosława Lato
2023-08-26 11:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - UKS Lechia Dzierżoniów
2023-08-26 11:00 Orlik Kłodzko - KS Piast Nowa Ruda

1 Kolejka 2023-08-26 10:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - AP Kamienna Góra
2023-08-26 10:00 Nysa Kłodzko - Górnik Wałbrzych
2023-08-26 10:00 KS Piast Nowa Ruda - Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie
2023-08-26 10:00 UKS Lechia Dzierżoniów - AP Dzierżoniów

3 Kolejka 2023-08-30 17:00 Chrobry Głogów - Ślęza Wrocław
2023-08-30 17:00 Moto-Jelcz Oława - Parasol Wrocław
2023-08-30 17:00 Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
2023-08-30 17:00 KS Piast Nowa Ruda - AP Brzeg Dolny
2023-08-30 17:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Karkonosze Jelenia Góra
2023-08-30 17:00 Górnik Polkowice - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2023-08-30 17:00 FC Wrocław Academy - WKS Śląsk
2023-08-30 17:00 Bielawianka Bielawa - Górnik Wałbrzych

5 Kolejka 2023-09-02 16:00 Górnik Złotoryja - Polonia Środa Śląska
2023-09-02 16:00 Piast Żmigród - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2023-09-02 16:00 Barycz Sułów - Zenit Międzybórz
2023-09-02 16:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - Moto-Jelcz Oława
2023-09-02 16:00 Lechia Dzierżoniów - Chrobry II Głogów
2023-09-02 16:00 KS Piast Nowa Ruda - Słowianin Wolibórz
2023-09-02 16:00 Łużyce Lubań - Miedź II Legnica
2023-09-02 16:00 Iskra Księginice - Prochowiczanka Prochowice
2023-09-02 16:00 KS Łomnica - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

4 Kolejka 2023-09-02 11:00 Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów
2023-09-02 11:00 WKS Śląsk - Górnik Polkowice
2023-09-02 11:00 Parasol Wrocław - FC Wrocław Academy
2023-09-02 11:00 Ślęza Wrocław - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2023-09-02 11:00 Bielawianka Bielawa - Miedź Legnica
2023-09-02 11:00 AP Brzeg Dolny - Moto-Jelcz Oława
2023-09-02 11:00 Górnik Wałbrzych - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2023-09-02 11:00 Karkonosze Jelenia Góra - KS Piast Nowa Ruda

2 Kolejka 2023-09-02 11:00 UKS Lechia Dzierżoniów - Orlik Kłodzko
2023-09-02 11:00 KS Piast Nowa Ruda - Pogoń Pieszyce
2023-09-02 11:00 Stowarzyszenie KP Due Soccer - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2023-09-02 11:00 AP 13 Jarosława Lato - Zamek Kamieniec Ząbkowicki

2 Kolejka 2023-09-02 10:00 AP Kamienna Góra - Górnik Wałbrzych
2023-09-02 10:00 AP Dzierżoniów - KS Piast Nowa Ruda
2023-09-02 10:00 Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie - Nysa Kłodzko
2023-09-02 10:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - UKS Lechia Dzierżoniów

1 Kolejka 2023-09-02 10:00 Orlik Kłodzko - Trojan Lądek Zdrój
2023-09-02 10:00 AP Goal Kamieniec Ząbkowicki - KS Piast Nowa Ruda
2023-09-02 10:00 Polonia Bystrzyca Kłodzka - Śnieżnik Domaszków

3 Kolejka 2023-09-06 17:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki - KS Piast Nowa Ruda
2023-09-06 17:00 Pogoń Pieszyce - UKS Lechia Dzierżoniów
2023-09-06 17:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - AP 13 Jarosława Lato

6 Kolejka 2023-09-09 16:00 Moto-Jelcz Oława - Piast Żmigród
2023-09-09 16:00 Chrobry II Głogów - KS Piast Nowa Ruda
2023-09-09 16:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Górnik Złotoryja
2023-09-09 16:00 Prochowiczanka Prochowice - Miedź II Legnica
2023-09-09 16:00 Polonia Środa Śląska - Lechia Dzierżoniów
2023-09-09 16:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Barycz Sułów
2023-09-09 16:00 Iskra Księginice - KS Łomnica
2023-09-09 16:00 Zenit Międzybórz - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2023-09-09 16:00 Słowianin Wolibórz - Łużyce Lubań

5 Kolejka 2023-09-09 11:00 KS Piast Nowa Ruda - Ślęza Wrocław
2023-09-09 11:00 Górnik Wałbrzych - Miedź Legnica
2023-09-09 11:00 Moto-Jelcz Oława - Karkonosze Jelenia Góra
2023-09-09 11:00 FC Wrocław Academy - AP Brzeg Dolny
2023-09-09 11:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - WKS Śląsk
2023-09-09 11:00 Chrobry Głogów - Bielawianka Bielawa
2023-09-09 11:00 Górnik Polkowice - Parasol Wrocław
2023-09-09 11:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Śląsk Wrocław

4 Kolejka 2023-09-09 11:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Orlik Kłodzko
2023-09-09 11:00 AP 13 Jarosława Lato - KS Piast Nowa Ruda
2023-09-09 11:00 Stowarzyszenie KP Due Soccer - Pogoń Pieszyce

3 Kolejka 2023-09-09 10:00 Nysa Kłodzko - AP Dzierżoniów
2023-09-09 10:00 UKS Lechia Dzierżoniów - AP Kamienna Góra
2023-09-09 10:00 Górnik Wałbrzych - Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie
2023-09-09 10:00 KS Piast Nowa Ruda - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

4 Kolejka 2023-09-09 10:00 AP Dzierżoniów - Górnik Wałbrzych
2023-09-09 10:00 UKS Lechia Dzierżoniów - KS Piast Nowa Ruda
2023-09-09 10:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Nysa Kłodzko
2023-09-09 10:00 AP Kamienna Góra - Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie

2 Kolejka 2023-09-09 10:00 Trojan Lądek Zdrój - Śnieżnik Domaszków
2023-09-09 10:00 Orlik Kłodzko - AP Goal Kamieniec Ząbkowicki
2023-09-09 10:00 KS Piast Nowa Ruda - Polonia Bystrzyca Kłodzka

7 Kolejka 2023-09-16 16:00 Miedź II Legnica - Słowianin Wolibórz
2023-09-16 16:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2023-09-16 16:00 Łużyce Lubań - Chrobry II Głogów
2023-09-16 16:00 KS Piast Nowa Ruda - Polonia Środa Śląska
2023-09-16 16:00 Lechia Dzierżoniów - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2023-09-16 16:00 Barycz Sułów - Iskra Księginice
2023-09-16 16:00 Górnik Złotoryja - Moto-Jelcz Oława
2023-09-16 16:00 Piast Żmigród - Zenit Międzybórz
2023-09-16 16:00 KS Łomnica - Prochowiczanka Prochowice

6 Kolejka 2023-09-16 11:00 Górnik Wałbrzych - WKS Śląsk
2023-09-16 11:00 Śląsk Wrocław - KS Piast Nowa Ruda
2023-09-16 11:00 Ślęza Wrocław - Moto-Jelcz Oława
2023-09-16 11:00 Karkonosze Jelenia Góra - FC Wrocław Academy
2023-09-16 11:00 Parasol Wrocław - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2023-09-16 11:00 Bielawianka Bielawa - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2023-09-16 11:00 AP Brzeg Dolny - Górnik Polkowice
2023-09-16 11:00 Chrobry Głogów - Miedź Legnica

5 Kolejka 2023-09-16 11:00 Pogoń Pieszyce - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2023-09-16 11:00 Orlik Kłodzko - AP 13 Jarosława Lato
2023-09-16 11:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Stowarzyszenie KP Due Soccer
2023-09-16 11:00 KS Piast Nowa Ruda - UKS Lechia Dzierżoniów

5 Kolejka 2023-09-16 10:00 Górnik Wałbrzych - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2023-09-16 10:00 KS Piast Nowa Ruda - AP Kamienna Góra
2023-09-16 10:00 Nysa Kłodzko - UKS Lechia Dzierżoniów
2023-09-16 10:00 Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie - AP Dzierżoniów

4 Kolejka 2023-09-16 10:00 AP Goal Kamieniec Ząbkowicki - Trojan Lądek Zdrój
2023-09-16 10:00 Śnieżnik Domaszków - KS Piast Nowa Ruda
2023-09-16 10:00 Polonia Bystrzyca Kłodzka - Orlik Kłodzko

6 Kolejka 2023-09-20 17:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2023-09-20 17:00 Stowarzyszenie KP Due Soccer - KS Piast Nowa Ruda
2023-09-20 17:00 AP 13 Jarosława Lato - UKS Lechia Dzierżoniów
2023-09-20 17:00 Orlik Kłodzko - Pogoń Pieszyce

6 Kolejka 2023-09-20 10:00 AP Kamienna Góra - AP Dzierżoniów
2023-09-20 10:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie
2023-09-20 10:00 UKS Lechia Dzierżoniów - Górnik Wałbrzych
2023-09-20 10:00 KS Piast Nowa Ruda - Nysa Kłodzko

8 Kolejka 2023-09-23 16:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Piast Żmigród
2023-09-23 16:00 KS Łomnica - Barycz Sułów
2023-09-23 16:00 Iskra Księginice - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2023-09-23 16:00 Zenit Międzybórz - Górnik Złotoryja
2023-09-23 16:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - KS Piast Nowa Ruda
2023-09-23 16:00 Polonia Środa Śląska - Łużyce Lubań
2023-09-23 16:00 Chrobry II Głogów - Miedź II Legnica
2023-09-23 16:00 Moto-Jelcz Oława - Lechia Dzierżoniów
2023-09-23 16:00 Prochowiczanka Prochowice - Słowianin Wolibórz

7 Kolejka 2023-09-23 11:00 WKS Śląsk - Parasol Wrocław
2023-09-23 11:00 Górnik Polkowice - Karkonosze Jelenia Góra
2023-09-23 11:00 FC Wrocław Academy - Ślęza Wrocław
2023-09-23 11:00 Moto-Jelcz Oława - Śląsk Wrocław
2023-09-23 11:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Miedź Legnica
2023-09-23 11:00 Chrobry Głogów - Górnik Wałbrzych
2023-09-23 11:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - AP Brzeg Dolny
2023-09-23 11:00 KS Piast Nowa Ruda - Bielawianka Bielawa

7 Kolejka 2023-09-23 11:00 Pogoń Pieszyce - AP 13 Jarosława Lato
2023-09-23 11:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Orlik Kłodzko
2023-09-23 11:00 KS Piast Nowa Ruda - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2023-09-23 11:00 UKS Lechia Dzierżoniów - Stowarzyszenie KP Due Soccer

7 Kolejka 2023-09-23 10:00 Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie - UKS Lechia Dzierżoniów
2023-09-23 10:00 AP Dzierżoniów - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2023-09-23 10:00 Nysa Kłodzko - AP Kamienna Góra
2023-09-23 10:00 Górnik Wałbrzych - KS Piast Nowa Ruda

3 Kolejka 2023-09-23 10:00 AP Goal Kamieniec Ząbkowicki - Polonia Bystrzyca Kłodzka
2023-09-23 10:00 Orlik Kłodzko - Śnieżnik Domaszków
2023-09-23 10:00 Trojan Lądek Zdrój - KS Piast Nowa Ruda

9 Kolejka 2023-09-30 16:00 Słowianin Wolibórz - Chrobry II Głogów
2023-09-30 16:00 Miedź II Legnica - Polonia Środa Śląska
2023-09-30 16:00 Łużyce Lubań - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2023-09-30 16:00 Lechia Dzierżoniów - Zenit Międzybórz
2023-09-30 16:00 Górnik Złotoryja - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2023-09-30 16:00 Piast Żmigród - Iskra Księginice
2023-09-30 16:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - KS Łomnica
2023-09-30 16:00 KS Piast Nowa Ruda - Moto-Jelcz Oława
2023-09-30 16:00 Barycz Sułów - Prochowiczanka Prochowice

8 Kolejka 2023-09-30 11:00 KS Piast Nowa Ruda - Miedź Legnica
2023-09-30 11:00 Ślęza Wrocław - Górnik Polkowice
2023-09-30 11:00 Górnik Wałbrzych - Parasol Wrocław
2023-09-30 11:00 Górnik Wałbrzych - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2023-09-30 11:00 Karkonosze Jelenia Góra - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2023-09-30 11:00 AP Brzeg Dolny - WKS Śląsk
2023-09-30 11:00 Chrobry Głogów - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2023-09-30 11:00 Śląsk Wrocław - FC Wrocław Academy
2023-09-30 11:00 Bielawianka Bielawa - Moto-Jelcz Oława

8 Kolejka 2023-09-30 11:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Pogoń Pieszyce
2023-09-30 11:00 UKS Lechia Dzierżoniów - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2023-09-30 11:00 AP 13 Jarosława Lato - Stowarzyszenie KP Due Soccer
2023-09-30 11:00 KS Piast Nowa Ruda - Orlik Kłodzko

8 Kolejka 2023-09-30 10:00 AP Kamienna Góra - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2023-09-30 10:00 Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie - KS Piast Nowa Ruda
2023-09-30 10:00 Górnik Wałbrzych - Nysa Kłodzko
2023-09-30 10:00 AP Dzierżoniów - UKS Lechia Dzierżoniów

5 Kolejka 2023-09-30 10:00 Śnieżnik Domaszków - AP Goal Kamieniec Ząbkowicki
2023-09-30 10:00 Polonia Bystrzyca Kłodzka - Trojan Lądek Zdrój
2023-09-30 10:00 KS Piast Nowa Ruda - Orlik Kłodzko

10 Kolejka 2023-10-07 16:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Miedź II Legnica
2023-10-07 16:00 Iskra Księginice - Górnik Złotoryja
2023-10-07 16:00 Prochowiczanka Prochowice - Chrobry II Głogów
2023-10-07 16:00 KS Łomnica - Piast Żmigród
2023-10-07 16:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Lechia Dzierżoniów
2023-10-07 16:00 Zenit Międzybórz - KS Piast Nowa Ruda
2023-10-07 16:00 Moto-Jelcz Oława - Łużyce Lubań
2023-10-07 16:00 Polonia Środa Śląska - Słowianin Wolibórz
2023-10-07 16:00 Barycz Sułów - BKS Bobrzanie Bolesławiec

9 Kolejka 2023-10-07 11:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Górnik Wałbrzych
2023-10-07 11:00 Parasol Wrocław - AP Brzeg Dolny
2023-10-07 11:00 KS Piast Nowa Ruda - Chrobry Głogów
2023-10-07 11:00 FC Wrocław Academy - Bielawianka Bielawa
2023-10-07 11:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - Ślęza Wrocław
2023-10-07 11:00 Moto-Jelcz Oława - Miedź Legnica
2023-10-07 11:00 Górnik Polkowice - Śląsk Wrocław
2023-10-07 11:00 WKS Śląsk - Karkonosze Jelenia Góra

9 Kolejka 2023-10-07 11:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki - AP 13 Jarosława Lato
2023-10-07 11:00 Orlik Kłodzko - UKS Lechia Dzierżoniów
2023-10-07 11:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Stowarzyszenie KP Due Soccer
2023-10-07 11:00 Pogoń Pieszyce - KS Piast Nowa Ruda

9 Kolejka 2023-10-07 10:00 UKS Lechia Dzierżoniów - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2023-10-07 10:00 Nysa Kłodzko - Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie
2023-10-07 10:00 Górnik Wałbrzych - AP Kamienna Góra
2023-10-07 10:00 KS Piast Nowa Ruda - AP Dzierżoniów

6 Kolejka 2023-10-07 10:00 Trojan Lądek Zdrój - Orlik Kłodzko
2023-10-07 10:00 KS Piast Nowa Ruda - AP Goal Kamieniec Ząbkowicki
2023-10-07 10:00 Śnieżnik Domaszków - Polonia Bystrzyca Kłodzka

11 Kolejka 2023-10-14 15:00 Słowianin Wolibórz - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2023-10-14 15:00 Miedź II Legnica - Moto-Jelcz Oława
2023-10-14 15:00 KS Piast Nowa Ruda - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2023-10-14 15:00 Górnik Złotoryja - KS Łomnica
2023-10-14 15:00 Łużyce Lubań - Zenit Międzybórz
2023-10-14 15:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - Prochowiczanka Prochowice
2023-10-14 15:00 Piast Żmigród - Barycz Sułów
2023-10-14 15:00 Lechia Dzierżoniów - Iskra Księginice
2023-10-14 15:00 Chrobry II Głogów - Polonia Środa Śląska

10 Kolejka 2023-10-14 11:00 Ślęza Wrocław - WKS Śląsk
2023-10-14 11:00 FC Wrocław Academy - Miedź Legnica
2023-10-14 11:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - KS Piast Nowa Ruda
2023-10-14 11:00 Karkonosze Jelenia Góra - Parasol Wrocław
2023-10-14 11:00 Chrobry Głogów - Moto-Jelcz Oława
2023-10-14 11:00 Śląsk Wrocław - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2023-10-14 11:00 Górnik Wałbrzych - AP Brzeg Dolny
2023-10-14 11:00 Bielawianka Bielawa - Górnik Polkowice

10 Kolejka 2023-10-14 11:00 Stowarzyszenie KP Due Soccer - Orlik Kłodzko
2023-10-14 11:00 KS Piast Nowa Ruda - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2023-10-14 11:00 UKS Lechia Dzierżoniów - Pogoń Pieszyce
2023-10-14 11:00 AP 13 Jarosława Lato - IngerHome Polonia-Stal Świdnica

10 Kolejka 2023-10-14 10:00 AP Kamienna Góra - UKS Lechia Dzierżoniów
2023-10-14 10:00 AP Dzierżoniów - Nysa Kłodzko
2023-10-14 10:00 Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie - Górnik Wałbrzych
2023-10-14 10:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - KS Piast Nowa Ruda

7 Kolejka 2023-10-14 10:00 Polonia Bystrzyca Kłodzka - KS Piast Nowa Ruda
2023-10-14 10:00 Śnieżnik Domaszków - Trojan Lądek Zdrój
2023-10-14 10:00 AP Goal Kamieniec Ząbkowicki - Orlik Kłodzko

12 Kolejka 2023-10-21 15:00 Moto-Jelcz Oława - Słowianin Wolibórz
2023-10-21 15:00 Zenit Międzybórz - Miedź II Legnica
2023-10-21 15:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Łużyce Lubań
2023-10-21 15:00 Iskra Księginice - KS Piast Nowa Ruda
2023-10-21 15:00 KS Łomnica - Lechia Dzierżoniów
2023-10-21 15:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Chrobry II Głogów
2023-10-21 15:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - Piast Żmigród
2023-10-21 15:00 Barycz Sułów - Górnik Złotoryja
2023-10-21 15:00 Prochowiczanka Prochowice - Polonia Środa Śląska

11 Kolejka 2023-10-21 11:00 WKS Śląsk - Śląsk Wrocław
2023-10-21 11:00 KS Piast Nowa Ruda - Górnik Wałbrzych
2023-10-21 11:00 AP Brzeg Dolny - Karkonosze Jelenia Góra
2023-10-21 11:00 Moto-Jelcz Oława - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2023-10-21 11:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - Bielawianka Bielawa
2023-10-21 11:00 Parasol Wrocław - Ślęza Wrocław
2023-10-21 11:00 FC Wrocław Academy - Chrobry Głogów
2023-10-21 11:00 Górnik Polkowice - Miedź Legnica

11 Kolejka 2023-10-21 11:00 Orlik Kłodzko - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2023-10-21 11:00 Pogoń Pieszyce - Stowarzyszenie KP Due Soccer
2023-10-21 11:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki - UKS Lechia Dzierżoniów
2023-10-21 11:00 KS Piast Nowa Ruda - AP 13 Jarosława Lato

11 Kolejka 2023-10-21 10:00 KS Piast Nowa Ruda - UKS Lechia Dzierżoniów
2023-10-21 10:00 Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie - AP Kamienna Góra
2023-10-21 10:00 Nysa Kłodzko - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2023-10-21 10:00 Górnik Wałbrzych - AP Dzierżoniów

8 Kolejka 2023-10-21 10:00 Trojan Lądek Zdrój - AP Goal Kamieniec Ząbkowicki
2023-10-21 10:00 KS Piast Nowa Ruda - Śnieżnik Domaszków
2023-10-21 10:00 Orlik Kłodzko - Polonia Bystrzyca Kłodzka

13 Kolejka 2023-10-28 15:00 Polonia Środa Śląska - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2023-10-28 15:00 KS Piast Nowa Ruda - KS Łomnica
2023-10-28 15:00 Miedź II Legnica - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2023-10-28 15:00 Piast Żmigród - Prochowiczanka Prochowice
2023-10-28 15:00 Słowianin Wolibórz - Zenit Międzybórz
2023-10-28 15:00 Górnik Złotoryja - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2023-10-28 15:00 Lechia Dzierżoniów - Barycz Sułów
2023-10-28 15:00 Łużyce Lubań - Iskra Księginice
2023-10-28 15:00 Chrobry II Głogów - Moto-Jelcz Oława

12 Kolejka 2023-10-28 11:00 Ślęza Wrocław - AP Brzeg Dolny
2023-10-28 11:00 Śląsk Wrocław - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2023-10-28 11:00 Górnik Wałbrzych - Karkonosze Jelenia Góra
2023-10-28 11:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - Miedź Legnica
2023-10-28 11:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - FC Wrocław Academy
2023-10-28 11:00 Bielawianka Bielawa - WKS Śląsk
2023-10-28 11:00 KS Piast Nowa Ruda - Moto-Jelcz Oława
2023-10-28 11:00 Chrobry Głogów - Górnik Polkowice

12 Kolejka 2023-10-28 11:00 Stowarzyszenie KP Due Soccer - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2023-10-28 11:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Pogoń Pieszyce
2023-10-28 11:00 UKS Lechia Dzierżoniów - KS Piast Nowa Ruda
2023-10-28 11:00 AP 13 Jarosława Lato - Orlik Kłodzko

12 Kolejka 2023-10-28 10:00 AP Dzierżoniów - Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie
2023-10-28 10:00 AP Kamienna Góra - KS Piast Nowa Ruda
2023-10-28 10:00 UKS Lechia Dzierżoniów - Nysa Kłodzko
2023-10-28 10:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Górnik Wałbrzych

9 Kolejka 2023-10-28 10:00 Śnieżnik Domaszków - Orlik Kłodzko
2023-10-28 10:00 Polonia Bystrzyca Kłodzka - AP Goal Kamieniec Ząbkowicki
2023-10-28 10:00 KS Piast Nowa Ruda - Trojan Lądek Zdrój

14 Kolejka 2023-11-04 15:00 Iskra Księginice - Miedź II Legnica
2023-11-04 15:00 Piast Żmigród - Górnik Złotoryja
2023-11-04 15:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - Lechia Dzierżoniów
2023-11-04 15:00 Barycz Sułów - KS Piast Nowa Ruda
2023-11-04 15:00 KS Łomnica - Łużyce Lubań
2023-11-04 15:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Słowianin Wolibórz
2023-11-04 15:00 Zenit Międzybórz - Chrobry II Głogów
2023-11-04 15:00 Moto-Jelcz Oława - Polonia Środa Śląska
2023-11-04 15:00 Prochowiczanka Prochowice - IngerHome Polonia-Stal Świdnica

13 Kolejka 2023-11-04 11:00 Moto-Jelcz Oława - Górnik Wałbrzych
2023-11-04 11:00 WKS Śląsk - Miedź Legnica
2023-11-04 11:00 Parasol Wrocław - Bielawianka Bielawa
2023-11-04 11:00 Górnik Polkowice - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2023-11-04 11:00 AP Brzeg Dolny - Śląsk Wrocław
2023-11-04 11:00 Karkonosze Jelenia Góra - Ślęza Wrocław
2023-11-04 11:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - Chrobry Głogów
2023-11-04 11:00 FC Wrocław Academy - KS Piast Nowa Ruda

13 Kolejka 2023-11-04 11:00 KS Piast Nowa Ruda - Stowarzyszenie KP Due Soccer
2023-11-04 11:00 UKS Lechia Dzierżoniów - AP 13 Jarosława Lato
2023-11-04 11:00 Pogoń Pieszyce - Orlik Kłodzko
2023-11-04 11:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki - IngerHome Polonia-Stal Świdnica

13 Kolejka 2023-11-04 10:00 Nysa Kłodzko - KS Piast Nowa Ruda
2023-11-04 10:00 Górnik Wałbrzych - UKS Lechia Dzierżoniów
2023-11-04 10:00 Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2023-11-04 10:00 AP Dzierżoniów - AP Kamienna Góra

10 Kolejka 2023-11-04 10:00 AP Goal Kamieniec Ząbkowicki - Śnieżnik Domaszków
2023-11-04 10:00 Trojan Lądek Zdrój - Polonia Bystrzyca Kłodzka
2023-11-04 10:00 Orlik Kłodzko - KS Piast Nowa Ruda

15 Kolejka 2023-11-11 15:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Moto-Jelcz Oława
2023-11-11 15:00 Chrobry II Głogów - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2023-11-11 15:00 Słowianin Wolibórz - Iskra Księginice
2023-11-11 15:00 Miedź II Legnica - KS Łomnica
2023-11-11 15:00 Łużyce Lubań - Barycz Sułów
2023-11-11 15:00 KS Piast Nowa Ruda - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2023-11-11 15:00 Lechia Dzierżoniów - Piast Żmigród
2023-11-11 15:00 Górnik Złotoryja - Prochowiczanka Prochowice
2023-11-11 15:00 Polonia Środa Śląska - Zenit Międzybórz

14 Kolejka 2023-11-11 11:00 Parasol Wrocław - Miedź Legnica
2023-11-11 11:00 Bielawianka Bielawa - AP Brzeg Dolny
2023-11-11 11:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2023-11-11 11:00 Chrobry Głogów - WKS Śląsk
2023-11-11 11:00 KS Piast Nowa Ruda - Górnik Polkowice
2023-11-11 11:00 Moto-Jelcz Oława - FC Wrocław Academy
2023-11-11 11:00 Górnik Wałbrzych - Ślęza Wrocław
2023-11-11 11:00 Śląsk Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra

14 Kolejka 2023-11-11 11:00 Stowarzyszenie KP Due Soccer - UKS Lechia Dzierżoniów
2023-11-11 11:00 AP 13 Jarosława Lato - Pogoń Pieszyce
2023-11-11 11:00 Orlik Kłodzko - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2023-11-11 11:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - KS Piast Nowa Ruda

14 Kolejka 2023-11-11 10:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - AP Dzierżoniów
2023-11-11 10:00 UKS Lechia Dzierżoniów - Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie
2023-11-11 10:00 KS Piast Nowa Ruda - Górnik Wałbrzych
2023-11-11 10:00 AP Kamienna Góra - Nysa Kłodzko

16 Kolejka 2023-11-18 15:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - Łużyce Lubań
2023-11-18 15:00 Iskra Księginice - Chrobry II Głogów
2023-11-18 15:00 Prochowiczanka Prochowice - Moto-Jelcz Oława
2023-11-18 15:00 Zenit Międzybórz - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2023-11-18 15:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Polonia Środa Śląska
2023-11-18 15:00 Górnik Złotoryja - Lechia Dzierżoniów
2023-11-18 15:00 Piast Żmigród - KS Piast Nowa Ruda
2023-11-18 15:00 Barycz Sułów - Miedź II Legnica
2023-11-18 15:00 KS Łomnica - Słowianin Wolibórz

15 Kolejka 2023-11-18 11:00 Ślęza Wrocław - Śląsk Wrocław
2023-11-18 11:00 WKS Śląsk - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2023-11-18 11:00 Karkonosze Jelenia Góra - Bielawianka Bielawa
2023-11-18 11:00 AP Brzeg Dolny - Miedź Legnica
2023-11-18 11:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - KS Piast Nowa Ruda
2023-11-18 11:00 Parasol Wrocław - Chrobry Głogów
2023-11-18 11:00 FC Wrocław Academy - Górnik Wałbrzych
2023-11-18 11:00 Górnik Polkowice - Moto-Jelcz Oława

17 Kolejka 2023-11-25 15:00 Moto-Jelcz Oława - Zenit Międzybórz
2023-11-25 15:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2023-11-25 15:00 Polonia Środa Śląska - Iskra Księginice
2023-11-25 15:00 Chrobry II Głogów - KS Łomnica
2023-11-25 15:00 Słowianin Wolibórz - Barycz Sułów
2023-11-25 15:00 Miedź II Legnica - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2023-11-25 15:00 Łużyce Lubań - Piast Żmigród
2023-11-25 15:00 KS Piast Nowa Ruda - Górnik Złotoryja
2023-11-25 15:00 Lechia Dzierżoniów - Prochowiczanka Prochowice

18 Kolejka 2024-03-09 15:00 KS Piast Nowa Ruda - Lechia Dzierżoniów
2024-03-09 15:00 Prochowiczanka Prochowice - Zenit Międzybórz
2024-03-09 15:00 Moto-Jelcz Oława - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2024-03-09 15:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Iskra Księginice
2024-03-09 15:00 Miedź II Legnica - Piast Żmigród
2024-03-09 15:00 Słowianin Wolibórz - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2024-03-09 15:00 Łużyce Lubań - Górnik Złotoryja
2024-03-09 15:00 Chrobry II Głogów - Barycz Sułów
2024-03-09 15:00 Polonia Środa Śląska - KS Łomnica

19 Kolejka 2024-03-16 15:00 KS Łomnica - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2024-03-16 15:00 Piast Żmigród - Słowianin Wolibórz
2024-03-16 15:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Zenit Międzybórz
2024-03-16 15:00 KS Piast Nowa Ruda - Prochowiczanka Prochowice
2024-03-16 15:00 Lechia Dzierżoniów - Łużyce Lubań
2024-03-16 15:00 Górnik Złotoryja - Miedź II Legnica
2024-03-16 15:00 Iskra Księginice - Moto-Jelcz Oława
2024-03-16 15:00 Barycz Sułów - Polonia Środa Śląska
2024-03-16 15:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - Chrobry II Głogów

20 Kolejka 2024-03-23 15:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Barycz Sułów
2024-03-23 15:00 Zenit Międzybórz - Iskra Księginice
2024-03-23 15:00 Prochowiczanka Prochowice - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2024-03-23 15:00 Moto-Jelcz Oława - KS Łomnica
2024-03-23 15:00 Łużyce Lubań - KS Piast Nowa Ruda
2024-03-23 15:00 Miedź II Legnica - Lechia Dzierżoniów
2024-03-23 15:00 Słowianin Wolibórz - Górnik Złotoryja
2024-03-23 15:00 Polonia Środa Śląska - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2024-03-23 15:00 Chrobry II Głogów - Piast Żmigród

21 Kolejka 2024-03-30 15:00 KS Piast Nowa Ruda - Miedź II Legnica
2024-03-30 15:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2024-03-30 15:00 Iskra Księginice - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2024-03-30 15:00 KS Łomnica - Zenit Międzybórz
2024-03-30 15:00 Barycz Sułów - Moto-Jelcz Oława
2024-03-30 15:00 Górnik Złotoryja - Chrobry II Głogów
2024-03-30 15:00 Lechia Dzierżoniów - Słowianin Wolibórz
2024-03-30 15:00 Łużyce Lubań - Prochowiczanka Prochowice
2024-03-30 15:00 Piast Żmigród - Polonia Środa Śląska

22 Kolejka 2024-04-06 15:00 Miedź II Legnica - Łużyce Lubań
2024-04-06 15:00 Słowianin Wolibórz - KS Piast Nowa Ruda
2024-04-06 15:00 Chrobry II Głogów - Lechia Dzierżoniów
2024-04-06 15:00 Polonia Środa Śląska - Górnik Złotoryja
2024-04-06 15:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Piast Żmigród
2024-04-06 15:00 Moto-Jelcz Oława - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2024-04-06 15:00 Zenit Międzybórz - Barycz Sułów
2024-04-06 15:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - KS Łomnica
2024-04-06 15:00 Prochowiczanka Prochowice - Iskra Księginice

23 Kolejka 2024-04-13 15:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - Zenit Międzybórz
2024-04-13 15:00 Piast Żmigród - Moto-Jelcz Oława
2024-04-13 15:00 Górnik Złotoryja - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2024-04-13 15:00 KS Piast Nowa Ruda - Chrobry II Głogów
2024-04-13 15:00 Łużyce Lubań - Słowianin Wolibórz
2024-04-13 15:00 Miedź II Legnica - Prochowiczanka Prochowice
2024-04-13 15:00 Barycz Sułów - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2024-04-13 15:00 KS Łomnica - Iskra Księginice
2024-04-13 15:00 Lechia Dzierżoniów - Polonia Środa Śląska

24 Kolejka 2024-04-20 15:00 Moto-Jelcz Oława - Górnik Złotoryja
2024-04-20 15:00 Słowianin Wolibórz - Miedź II Legnica
2024-04-20 15:00 Chrobry II Głogów - Łużyce Lubań
2024-04-20 15:00 Polonia Środa Śląska - KS Piast Nowa Ruda
2024-04-20 15:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Lechia Dzierżoniów
2024-04-20 15:00 Zenit Międzybórz - Piast Żmigród
2024-04-20 15:00 Prochowiczanka Prochowice - KS Łomnica
2024-04-20 15:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2024-04-20 15:00 Iskra Księginice - Barycz Sułów

25 Kolejka 2024-04-27 15:00 KS Piast Nowa Ruda - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2024-04-27 15:00 Piast Żmigród - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2024-04-27 15:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - Iskra Księginice
2024-04-27 15:00 Górnik Złotoryja - Zenit Międzybórz
2024-04-27 15:00 Barycz Sułów - KS Łomnica
2024-04-27 15:00 Łużyce Lubań - Polonia Środa Śląska
2024-04-27 15:00 Miedź II Legnica - Chrobry II Głogów
2024-04-27 15:00 Lechia Dzierżoniów - Moto-Jelcz Oława
2024-04-27 15:00 Słowianin Wolibórz - Prochowiczanka Prochowice

26 Kolejka 2024-05-01 16:00 Polonia Środa Śląska - Miedź II Legnica
2024-05-01 16:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Łużyce Lubań
2024-05-01 16:00 Zenit Międzybórz - Lechia Dzierżoniów
2024-05-01 16:00 Prochowiczanka Prochowice - Barycz Sułów
2024-05-01 16:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Górnik Złotoryja
2024-05-01 16:00 Iskra Księginice - Piast Żmigród
2024-05-01 16:00 Chrobry II Głogów - Słowianin Wolibórz
2024-05-01 16:00 Moto-Jelcz Oława - KS Piast Nowa Ruda
2024-05-01 16:00 KS Łomnica - BKS Bobrzanie Bolesławiec

27 Kolejka 2024-05-04 16:00 Miedź II Legnica - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2024-05-04 16:00 Chrobry II Głogów - Prochowiczanka Prochowice
2024-05-04 16:00 Łużyce Lubań - Moto-Jelcz Oława
2024-05-04 16:00 KS Piast Nowa Ruda - Zenit Międzybórz
2024-05-04 16:00 Słowianin Wolibórz - Polonia Środa Śląska
2024-05-04 16:00 Górnik Złotoryja - Iskra Księginice
2024-05-04 16:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - Barycz Sułów
2024-05-04 16:00 Piast Żmigród - KS Łomnica
2024-05-04 16:00 Lechia Dzierżoniów - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

28 Kolejka 2024-05-11 16:00 Polonia Środa Śląska - Chrobry II Głogów
2024-05-11 16:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Słowianin Wolibórz
2024-05-11 16:00 Moto-Jelcz Oława - Miedź II Legnica
2024-05-11 16:00 Iskra Księginice - Lechia Dzierżoniów
2024-05-11 16:00 Prochowiczanka Prochowice - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2024-05-11 16:00 Barycz Sułów - Piast Żmigród
2024-05-11 16:00 KS Łomnica - Górnik Złotoryja
2024-05-11 16:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - KS Piast Nowa Ruda
2024-05-11 16:00 Zenit Międzybórz - Łużyce Lubań

29 Kolejka 2024-05-18 16:00 Chrobry II Głogów - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2024-05-18 16:00 Piast Żmigród - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2024-05-18 16:00 Górnik Złotoryja - Barycz Sułów
2024-05-18 16:00 Polonia Środa Śląska - Prochowiczanka Prochowice
2024-05-18 16:00 KS Piast Nowa Ruda - Iskra Księginice
2024-05-18 16:00 Łużyce Lubań - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2024-05-18 16:00 Miedź II Legnica - Zenit Międzybórz
2024-05-18 16:00 Słowianin Wolibórz - Moto-Jelcz Oława
2024-05-18 16:00 Lechia Dzierżoniów - KS Łomnica

30 Kolejka 2024-05-25 17:00 KS Łomnica - KS Piast Nowa Ruda
2024-05-25 17:00 Moto-Jelcz Oława - Chrobry II Głogów
2024-05-25 17:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Polonia Środa Śląska
2024-05-25 17:00 Zenit Międzybórz - Słowianin Wolibórz
2024-05-25 17:00 Iskra Księginice - Łużyce Lubań
2024-05-25 17:00 Prochowiczanka Prochowice - Piast Żmigród
2024-05-25 17:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - Górnik Złotoryja
2024-05-25 17:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Miedź II Legnica
2024-05-25 17:00 Barycz Sułów - Lechia Dzierżoniów

31 Kolejka 2024-06-01 17:00 KS Piast Nowa Ruda - Barycz Sułów
2024-06-01 17:00 Górnik Złotoryja - Piast Żmigród
2024-06-01 17:00 Lechia Dzierżoniów - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2024-06-01 17:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Prochowiczanka Prochowice
2024-06-01 17:00 Łużyce Lubań - KS Łomnica
2024-06-01 17:00 Miedź II Legnica - Iskra Księginice
2024-06-01 17:00 Słowianin Wolibórz - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2024-06-01 17:00 Chrobry II Głogów - Zenit Międzybórz
2024-06-01 17:00 Polonia Środa Śląska - Moto-Jelcz Oława

32 Kolejka 2024-06-08 17:00 Moto-Jelcz Oława - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2024-06-08 17:00 Zenit Międzybórz - Polonia Środa Śląska
2024-06-08 17:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Chrobry II Głogów
2024-06-08 17:00 Iskra Księginice - Słowianin Wolibórz
2024-06-08 17:00 KS Łomnica - Miedź II Legnica
2024-06-08 17:00 Barycz Sułów - Łużyce Lubań
2024-06-08 17:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - KS Piast Nowa Ruda
2024-06-08 17:00 Piast Żmigród - Lechia Dzierżoniów
2024-06-08 17:00 Prochowiczanka Prochowice - Górnik Złotoryja

33 Kolejka 2024-06-15 17:00 Polonia Środa Śląska - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
2024-06-15 17:00 Lechia Dzierżoniów - Górnik Złotoryja
2024-06-15 17:00 KS Piast Nowa Ruda - Piast Żmigród
2024-06-15 17:00 Łużyce Lubań - BKS Bobrzanie Bolesławiec
2024-06-15 17:00 Miedź II Legnica - Barycz Sułów
2024-06-15 17:00 Słowianin Wolibórz - KS Łomnica
2024-06-15 17:00 Chrobry II Głogów - Iskra Księginice
2024-06-15 17:00 IngerHome Polonia-Stal Świdnica - Zenit Międzybórz
2024-06-15 17:00 Moto-Jelcz Oława - Prochowiczanka Prochowice

34 Kolejka 2024-06-22 17:00 Zenit Międzybórz - Moto-Jelcz Oława
2024-06-22 17:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - IngerHome Polonia-Stal Świdnica
2024-06-22 17:00 Iskra Księginice - Polonia Środa Śląska
2024-06-22 17:00 KS Łomnica - Chrobry II Głogów
2024-06-22 17:00 Barycz Sułów - Słowianin Wolibórz
2024-06-22 17:00 BKS Bobrzanie Bolesławiec - Miedź II Legnica
2024-06-22 17:00 Górnik Złotoryja - KS Piast Nowa Ruda
2024-06-22 17:00 Prochowiczanka Prochowice - Lechia Dzierżoniów
2024-06-22 17:00 Piast Żmigród - Łużyce Lubań

Następny mecz

20-04-2024 15:00
VS
Polonia Środa Śląska - KS Piast Nowa Ruda

Poprzedni mecz

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Iskra Księginice 1 3
2 Polonia Środa Śląska 1 3
3 Lechia Dzierżoniów 1 3
4 Moto-Jelcz Oława 1 3
5 Słowianin Wolibórz 1 3
6 Zenit Międzybórz 1 3
7 Piast Żmigród 1 3
8 Barycz Sułów 1 3
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 KS Piast Nowa Ruda 0 0
2 Moto-Jelcz Oława 0 0
3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 0 0
4 IngerHome Polonia-Stal Świdnica 0 0
5 AP Brzeg Dolny 0 0
6 Bielawianka Bielawa 0 0
7 Górnik Polkowice 0 0
8 Górnik Wałbrzych 0 0
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 KS Piast Nowa Ruda 0 0
2 IngerHome Polonia-Stal Świdnica 0 0
3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0 0
4 Orlik Kłodzko 0 0
5 Pogoń Pieszyce 0 0
6 AP 13 Jarosława Lato 0 0
7 Stowarzyszenie KP Due Soccer 0 0
8 UKS Lechia Dzierżoniów 0 0
Rozwiń
Zwiń

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.