3
TERMINARZ JUNIORÓW STARSZYCH KLASY "O" - 2013/2014



Kolejka 1 - 28 sierpnia


Victoria Świebodzice - Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce 2:4

AKS Strzegom - MKS Szczawno Zdrój 0:2
 
Zjednoczeni Żarów - Cukrownik Pszenno  3:5

Iskra Jaszkowa Dolna - Piławianka Piława Górna 1:0

Czarni Wałbrzych - Polonia Bystrzyca Kłodzka 3:4

Bielawianka Bielawa - Karolina Jaworzyna Śląska 3:1

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Nysa Kłodzko 4:0

LKS Bystrzyca Górna - PIAST ZPAS NOWA RUDA 1:3



Kolejka 2 - 1 września

 Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce - PIAST NOWA RUDA 2:2

Nysa Kłodzko - LKS Bystrzyca Górna 3:0

Karolina Jaworzyna Śląska - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:3

Polonia Bystrzyca Kłodzka - Bielawianka Bielawa 4:3

Piławianka Piława Górna - Czarni Wałbrzych 2:1

Cukrownik Pszenno - Iskra Jaszkowa Dolna 1:4

MKS Szczawno Zdrój - Zjednoczeni Żarów 5:2

Victoria Świebodzice - AKS Strzegom 2:2



Kolejka 3 - 4 września

AKS Strzegom - Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce 0:2

Zjednoczeni Żarów - Victoria Świebodzice 1:2

Iskra Jaszkowa Dolna - MKS Szczawno Zdrój 6:2

Czarni Wałbrzych - Cukrownik Pszenno 1:0

Bielawianka Bielawa - Piławianka Piława Górna 8:0

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Polonia Bystrzyca Kłodzka 2:1

LKS Bystrzyca Górna - Karolina Jaworzyna Śląska 3:0

PIAST ZPAS NOWA RUDA - Nysa Kłodzko 2:2



Kolejka 4 - 8 września

Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce - Nysa Kłodzko 2:0

Karolina Jaworzyna Śląska - PIAST ZPAS NOWA RUDA 2:0

Polonia Bystrzyca Kłodzka - LKS Bystrzyca Górna 4:3

Piławianka Piława Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:2

Cukrownik Pszenno - Bielawianka Bielawa 1:2

MKS Szczawno Zdrój - Czarni Wałbrzych 3:1

Victoria Świebodzice - Iskra Jaszkowa Dolna 1:7

AKS Strzegom - Zjednoczeni Żarów 2:1



Kolejka 5 - 11 września

Zjednoczeni Żarów - Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce 1:3

Iskra Jaszkowa Dolna - AKS Strzegom 5:3

Czarni Wałbrzych - Victoria Świebodzice0:7

Bielawianka Bielawa - MKS Szczawno Zdrój 3:0

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Cukrownik Pszenno 2:3

LKS Bystrzyca Górna - Piławianka Piława Górna 3:2

PIAST ZPAS NOWA RUDA - Polonia Bystrzyca Kłodzka 2:0

Nysa Kłodzko - Karolina Jaworzyna Śląska 3:0



Kolejka 6 - 15 września

Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce - Karolina Jaworzyna Śląska 1:1

Polonia Bystrzyca Kłodzka - Nysa Kłodzko 3:0

Piławianka Piława Górna - PIAST ZPAS NOWA RUDA 1:3

Cukrownik Pszenno - LKS Bystrzyca Górna 1:2

MKS Szczawno Zdrój - Zamek kamieniec Ząbkowicki 4:1

Victoria Świebodzice - Bielawianka Bielawa 0:3

AKS Strzegom - Czarni Wałbrzych 6:1

Zjednoczeni Żarów - Iskra Jaszkowa Dolna 3:3



Kolejka 7 - 22 września

Iskra Jaszkowa Dolna - Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce 0:1

Czarni Wałbrzych - Zjednoczeni Żarów 1:1

Bielawianka Bielawa - AKS Strzegom 9:1 

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Victoria Świebodzice 9:0 

LKS Bystrzyca Górna - MKS Szczawno Zdrój 3:6

PIAST ZPAS NOWA RUDA - Cukrownik Pszenno 4:1

Nysa Kłodzko - Piławianka Piława Górna 3:1

Karolina Jaworzyna Śląska - Polonia Bystrzyca Kłodzka 1:1


Kolejka 8 - 29 września

Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce - Polonia Bystrzyca Kłodzka 3:1

Piławianka Piława Górna - Karolina Jaworzyna Śląska 1:3

Cukrownik Pszenno - Nysa Kłodzko 3:4

MKS Szczawno Zdrój - PIAST ZPAS NOWA RUDA 0:5

Victoria Świebodzice - LKS Bystrzyca Górna 1:1

AKS Strzegom - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:4

Zjednoczeni Żarów - Bielawianka Bielawa 3:2

Iskra Jaszkowa Dolna - Czarni Wałbrzych 10:0



Kolejka 9 - 6 października

Czarni Wałbrzych - Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce 1:2

Bielawianka Bielawa - Iskra Jaszkowa Dolna 4:0

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Zjednoczeni Żarów 6:0

LKS Bystrzyca Górna - AKS Strzegom 0:1

PIAST ZPAS NOWA RUDA - Victoria Świebodzice 4:1

Nysa Kłodzko - MKS Szczawno Zdrój 4:4

Karolina Jaworzyna Śląska - Cukrownik Pszenno 2:3

Polonia Bystrzyca Kłodzka - Piławianka Piława Górna 3:0



Kolejka 10 - 13 października


Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce - Piławianka Piława Górna 3:0

Cukrownik Pszenno - Polonia Bystrzyca Kłodzka 2:4

MKS Szczawno Zdrój - Karolina Jaworzyna Śląska 1:5

Victoria Świebodzice - Nysa Klodzko 5:1

AKS Strzegom - PIAST ZPAS NOWA RUDA 0:1

Zjednoczeni Żarów - LKS Bystrzyca Górna 3:1

Iskra Jaszkowa Dolna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5:1

Czarni Wałbrzych - Bielawianka Bielawa 1:1



Kolejka 11 - 20 października


Bielawianka Bielawa - Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce 1:0

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Czarni Wałbrzych 3:1 

LKS Bystrzyca Górna - Iskra Jaszkowa Dolna 1:0

PIAST ZPAS NOWA RUDA - Zjednoczeni Żarów 0:1

Nysa Kłodzko - AKS Strzegom 3:0

Karolina Jaworzyna Śląska - Victoria Świebodzice 2:1

Polonia Bystrzyca Kłodzka - MKS Szczawno Zdrój 3:0

Piławianka Piława Górna - Cukrownik Pszenno 1:2



Kolejka 12 - 27 października


Victoria Świebodzice - Polonia Bystrzyca Kłodzka 9:3

Czarni Wałbrzych - LKS Bystrzyca Górna 0:1

AKS Strzegom - Karolina Jaworzyna Śląska 2:4

Iskra Jaszkowa Dolna - PIAST ZPAS NOWA RUDA 2:1

Szczyt Boguszów Gorce - Cukrownik Pszenno 1:0

Zjednoczeni Żarów - Nysa Kłodzko 2:2

MKS Szczawno Zdrój - Piławianka Piława Górna 4:2

Bielawianka Bielawa - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2:2


Kolejka 13 - 3 listopada


Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce 0:1

LKS Bystrzyca Górna - Bielawianka Bielawa 2:2

PIAST ZPAS NOWA RUDA - Czarni Wałbrzych 6:1

Nysa Kłodzko - Iskra Jaszkowa Dolna 4:1

Karolina Jaworzyna Śląska - Zjednoczeni Żarów 0:2

Polonia Bystrzyca Kłodzka - AKS Strzegom 3:2

Piławianka Piława Górna - Victoria Świebodzice 7:2

Cukrownik Pszenno - MKS Szczawno Zdrój 4:3



Kolejka 14 - 10 listopada


Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce - MKS Szczawno Zdrój 0:0

Victoria Świebodzice - Cukrownik Pszenno 2:2

AKS Strzegom - Piławianka Piława Górna 5:4

Zjednoczeni Żarów - Polonia Bystrzyca Kłodzka 2:3

Iskra Jaszkowa Dolna - Karolina Jaworzyna Śląska 2:1

Czarni Wałbrzych - Nysa Kłodzko 5:1

Bielawianka Bielawa - PIAST ZPAS NOWA RUDA 0:1

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - LKS Bystrzyca Górna 1:1



Kolejka 15 - 17listopada


LKS Bystrzyca Górna - Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce 1:3

PIAST ZPAS NOWA RUDA - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

Nysa Klodzko - Bielawianka Bielawa 1:2

Karolina Jaworzyna Śląska - Czarni Wałbrzych 1:0

Polonia Bystrzyca Kłodzka - Iskra Jaszkowa Dolna 4:2

Piławianka Piława Górna - Zjednoczeni Żarów 0:5

Cukrownik Pszenno - AKS Strzegom 1:1

MKS Szczawno Zdrój - Victoria Świebodzice 0:1


Kolejka 16 - 24 listopada


Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce - Victoria Świebodzice 2:0

MKS Szczawno Zdrój - AKS Strzegom  2:2
 
Cukrownik Pszenno - Zjednoczeni Żarów 1:1

Piławianka Piława Górna - Iskra Jaszkowa Dolna 3:7

Polonia Bystrzyca Kłodzka - Czarni Wałbrzych 7:2

Karolina Jaworzyna Śląska - Bielawianka Bielawa 3:1

Nysa Kłodzko - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:2

PIAST ZPAS NOWA RUDA - LKS Bystrzyca Górna 3:0


Kolejka 17 - 23 marca

PIAST ZPAS NOWA RUDA - Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce 2:2

LKS Bystrzyca Górna - Nysa Kłodzko 1:0

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Karolina Jaworzyna Śląska 0:2

Bielawianka Bielawa - Polonia Bystrzyca Kłodzka 4:2

Czarni Wałbrzych - Piławianka Piława Górna 1:2

Iskra Jaszkowa Dolna - pauza

Zjednoczeni Żarów - MKS Szczawno Zdrój 2:2

pauza - Victoria Świebodzice



Kolejka 18 - 30 marca

Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce - pauza

Victoria Świebodzice - Zjednoczeni Żarów 4:1

MKS Szczawno Zdrój - Iskra Jaszkowa Dolna 4:0

pauza - Czarni Wałbrzych

Piławianka Piława Górna - Bielawianka Bielawa 2:5

Polonia Bystrzyca Kłodzka - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2:1

Karolina Jaworzyna Śląska - LKS Bystrzyca Górna 0:0

Nysa Kłodzko - PIAST ZPAS NOWA RUDA 2:0



Kolejka 19 - 6 czerwca

Nysa Kłodzko - Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce 1:1

PIAST ZPAS NOWA RUDA - Karolina Jaworzyna Śląska 5:1

LKS Bystrzyca Górna - Polonia Bystrzyca Kłodzka 0:3

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Piławianka Piława Górna 4:1

Bielawianka Bielawa - pauza

Czarni Wałbrzych - MKS Szczawno Zdrój 1:2

Iskra Jaszkowa Dolna - Victoria Świebodzice 0:4

Zjednoczeni Żarów - pauza



Kolejka 20 - 13 kwietnia

Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce - Zjednoczeni Żarów

pauza - Iskra Jaszkowa Dolna

Victoria Świebodzice - Czarni Wałbrzych

MKS Szczawno Zdrój - Bielawianka Bielawa

pauza - Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Piławianka Piława Górna - LKS Bystrzyca Górna

Polonia Bystrzyca Kłodzka - PIAST ZPAS NOWA RUDA

Karolina Jaworzyna Śląska - Nysa Kłodzko



Kolejka 21 - 19 kwietnia

Karolina Jaworzyna Śląska - Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce

Nysa Kłodzko - Polonia Bystrzyca Kłodzka

PIAST ZPAS NOWA RUDA - Piławianka Piława Górna

LKS Bystrzyca Górna - pauza

Zamek kamieniec Ząbkowicki - MKS Szczawno Zdrój

Bielawianka Bielawa - Victoria Świebodzice

Czarni Wałbrzych - pauza

Iskra Jaszkowa Dolna - Zjednoczeni Żarów



Kolejka 22 - 27 kwietnia

Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce - Iskra Jaszkowa Dolna

Zjednoczeni Żarów - Czarni Wałbrzych

pauza - Bielawianka Bielawa

Victoria Świebodzice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki

MKS Szczawno Zdrój - LKS Bystrzyca Górna

pauza - PIAST ZPAS NOWA RUDA

Piławianka Piława Górna - Nysa Kłodzko

Polonia Bystrzyca Kłodzka - Karolina Jaworzyna Śląska


Kolejka 23 - 1 maja

Polonia Bystrzyca Kłodzka - Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce

Karolina Jaworzyna Śląska - Piławianka Piława Górna

Nysa Kłodzko - pauza

PIAST ZPAS NOWA RUDA - MKS Szczawno Zdrój

LKS Bystrzyca Górna - Victoria Świebodzice

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - pauza

Bielawianka Bielawa - Zjednoczeni Żarów

Czarni Wałbrzych - Iskra Jaszkowa Dolna



Kolejka 24 -4 maja

Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce - Czarni Wałbrzych

Iskra Jaszkowa Dolna - Bielawianka Bielawa

Zjednoczeni Żarów - Zamek Kamieniec Ząbkowicki

pauza - LKS Bystrzyca Górna

Victoria Świebodzice - PIAST ZPAS NOWA RUDA

MKS Szczawno Zdrój - Nysa Kłodzko

pauza - Karolina Jaworzyna Śląska

Piławianka Piława Górna - Polonia Bystrzyca Kłodzka



Kolejka 25 - 11 maja


Piławianka Piława Górna - Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce

Polonia Bystrzyca Kłodzka - pauza

Karolina Jaworzyna Śląska - MKS Szczawno Zdrój

Nysa Klodzko - Victoria Świebodzice

PIAST ZPAS NOWA RUDA - pauza

LKS Bystrzyca Górna - Zjednoczeni Żarów

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Iskra Jaszkowa Dolna

Bielawianka Bielawa - Czarni Wałbrzych



Kolejka 26 - 18 maja


Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce - Bielawianka Bielawa

Czarni Wałbrzych - Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Iskra Jaszkowa Dolna - LKS Bystrzyca Górna

Zjednoczeni Żarów - PIAST ZPAS NOWA RUDA

pauza - Nysa Kłodzko

Victoria Świebodzice - Karolina Jaworzyna Śląska

MKS Szczawno Zdrój - Polonia Bystrzyca Kłodzka

pauza - Piławianka Piława Górna



Kolejka 27 - 25 maja


Polonia Bystrzyca Kłodzka - Victoria Świebodzice

LKS Bystrzyca Górna - Czarni Wałbrzych

Karolina Jaworzyna Śląska - pauza

PIAST ZPAS NOWA RUDA - Iskra Jaszkowa Dolna

pauza - Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce

Nysa Kłodzko - Zjednoczeni Żarów

Piławianka Piława Górna - MKS Szczawno Zdrój

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Bielawianka Bielawa


Kolejka 28 - 1 czerwca


Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce - Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Bielawianka Bielawa - LKS Bystrzyca Górna

Czarni Wałbrzych - PIAST ZPAS NOWA RUDA

Iskra Jaszkowa Dolna - Nysa Kłodzko

Zjednoczeni Żarów - Karolina Jaworzyna Śląska

AKS Strzegom - Polonia Bystrzyca Kłodzka

Victoria Świebodzice - Piławianka Piława Górna

MKS Szczawno Zdrój - pauza



Kolejka 29 - 8 czerwca


MKS Szczawno Zdrój - Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce

pauza - Victoria Świebodzice

Piławianka Piława Górna pauza

Polonia Bystrzyca Kłodzka - Zjednoczeni Żarów

Karolina Jaworzyna Śląska - Iskra Jaszkowa Dolna

Nysa Kłodzko - Czarni Wałbrzych

PIAST ZPAS NOWA RUDA - Bielawianka Bielawa

LKS Bystrzyca Górna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki



Kolejka 30 - 15 czerwca


Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce - LKS Bystrzyca Górna

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - PIAST ZPAS NOWA RUDA

Bielawianka Bielawa - Nysa kłodzko

Czarni Wałbrzych - Karolina Jaworzyna Śląska

Iskra Jaszkowa Dolna - Polonia Bystrzyca Kłodzka

Zjednoczeni Żarów - Piławianka Piława Górna

pauza - pauza

Victoria Świebodzice - MKS Szczawno Zdrój