Klub Sportowy "PIAST" Nowa Ruda

                            Rok założenia: 11 lipca 1946

                             Barwy: zielono - biało - czarne

                             Adres: ul. Sportowa 1, 57-400 Nowa Ruda (na czas remontu domku klubowego siedziba klubu została przeniesiona na ulicę Kłodzką 16)

                            
Telefony:  Klub - (74) 872-46-40
                  Andrzej Pasek - (74) 872-40-45
                   Janusz Leraczyk - 604-555-790

                                                                                                         

Email: kspiastnowaruda@interia.pl

   REGON: 890025255

   NIP: 885-000-31-24

   KRS: 0000071599

   Konto bankowe: GBS Radków 83 9536 0001 2001 0000 5773 0101



 Władze klubu:

- Prezes: Krzysztof Bolisęga

- Vice Prezes: Witold Gaik

- Vice Prezes: Eugeniusz Gruszka 

- Kierownik klubu: Janusz Leraczyk

- Kierownik ds. piłki nożnej: Andrzej Pasek

- Członkowie zarządu: Marcin Rudzki, Jacek Mariusz Zwoliński

- Komisja rewizyjna: Maciej Rogowski (przewodniczący), Andrzej Płonka, Krzysztof Stasiewicz


      Działalność klubu Piast prowadzona jest w sześciu sekcjach sportowych: piłki nożnej, siatkówki, tenisa stołowego, łucznictwa, pływania i narciarstwa. Większość drużyn poszczególnych sekcji uczestniczy w rozgrywkach odpowiednich związków sportowych, a młodzież rywalizuje na szczeblu regionalnym.



SEKCJA
KIEROWNIK SEKCJI
KIEROWNIK DRUŻYNY
TRENER / INSTRUKTOR
Piłka nożna
Wiesław Miśkiewicz
Bronisław Studziński
Karol Ulatowski - seniorzy "O"
 Ryszard Ziembiński
Adam Chorągwicki - seniorki "III"
Maciej Rogowski
Bogdan Marchewka - juniorzy "O"
-
Leszek Kasprzyk - trampkarze "T"
-
Lesław Sołobodowski - junior mł. "T"
Jacek Kamiński
Przemysław Achrem - młodzik "T"
 
 
             -
Piotr Pasek - orlik "O"
Łucznictwo
Henryk Abucewicz
Henryk Abucewicz
 
Gabriela Abucewicz
Pływanie
Anna Kaszuba
Renata Pajdzik
 
Natalia Pajdzik
 
Rafał Polak
Tenis stołowy
-
Lesław Hnatów
Narciarstwo
Janusz Groń
Janusz Groń


Grupy naborowe sekcji piłki nożnej:

- Nowa Ruda i Drogosław - Przemysław Dobrzeniecki

- Słupiec - Rafał Moryc

- Słupiec - Lesław Sołobodowski