KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

Trampkarze

  • Trampkarze: Remis z Henrykowianką

    Trampkarze: Remis z Henrykowianką

    Kategoria: Trampkarze 5-06-2016

    Wyjazdowe spotkanie naszych Trampkarzy w Henrykowie zakończyło się remisem 2:2 (1:1). Warto zaznaczyć, że bramkę dającą remis gospodarzom straciliśmy na 3 minuty przed końcem spotkania. Niestety w 15 minucie spotkania boisko musiał opuścić Fornal, który nabawił się kontuzji kostki.Bramki strzelali Fornal (przelobował bramkarza z 45 metrów ! ) oraz Marusiak, który minął 4 zawodników i strzelił tuż przy słupku. 

  • Trampkarze: Walkower z Orłem

    Trampkarze: Walkower z Orłem

    Kategoria: Trampkarze 14-05-2016

    Kolejne trzy punkty może dopisać do swojego konta drużyna trampkarzy. Niestety tym razem nasi młodzi zawodnicy nie mogli zaprezentować swoich umiejętności na boisku, gdyż przeciwnik - Orzeł Ząbkowice Śląskie nie dojechał na mecz. Nasza drużyna wygrała więc walkowerem.

  • Trampkarze: Wygrana z wiceliderem

    Trampkarze: Wygrana z wiceliderem

    Kategoria: Trampkarze 1-05-2016

    Cenne zwycięstwo odnotowali Trampkarze naszego Klubu, wygrywając 1:0 z wiceliderem rozgrywek Henrykowianką Henryków. Bramkę na wagę 3 punktów, w 68 minucie spotkania zdobył Paweł Rakowski. 

  • Trampkarze: Zwycięskie Ciepłowody

    Trampkarze: Zwycięskie Ciepłowody

    Kategoria: Trampkarze 26-04-2016

    W ten weekend trzy punkty dopisali do swojego dorobku również nasi trampkarze, którzy wygrali na wyjeździe ze Ślężą Ciepłowody 3:6. 

    Bramki strzelali" Chmielarz i Fornal (po dwie), B.Bednarczyk, K.Bednarczyk (po jednej). 

  • Trampkarze: Bezbramkowy remis

    Trampkarze: Bezbramkowy remis

    Kategoria: Trampkarze 9-04-2016

    W pierwszym wiosennym spotkaniu nasi trampkarze zremisowali na wyjeździe z Orłem Ząbkowice Śląskie 0:0

Pozycja
Druzyna
Mecze Wygrane Remisy Przegrane Bramki Bilans Punkty
1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 7 7 0 0 43 - 3 40 21
2 Nysa Kłodzko 6 6 0 0 32 - 4 28 18
3 AKS Strzegom 6 5 0 1 40 - 2 38 15
4 UKS Lechia Dzierżoniów 6 4 0 2 28 - 8 20 12
5 Piast Nowa Ruda 6 3 0 3 10 - 18 -8 9
6 Victoria Świebodzice 5 2 1 2 19 - 19 0 7
7 Bielawianka Bielawa 6 1 0 5 6 - 26 -20 3
8 Orlik Kłodzko 5 0 1 4 2 - 12 -10 1
9 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 5 0 0 5 6 - 39 -33 0
10 Victoria Wałbrzych 6 0 0 6 1 - 56 -55 0

Kolejka 1: 2-3 września 2017-09-02 11:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-0 UKS Lechia Dzierżoniów
2017-09-02 11:00 Victoria Świebodzice 13-3 Zjednoczeni Ścinawka Średnia
2017-09-03 11:00 Piast Nowa Ruda 0-3 Nysa Kłodzko
2017-09-20 17:00 AKS Strzegom 10-0 Bielawianka Bielawa

Kolejka 2: 9-10 września 2017-09-09 11:00 UKS Lechia Dzierżoniów 7-1 Piast Nowa Ruda
2017-09-09 16:00 Victoria Wałbrzych 0-9 AKS Strzegom
2017-09-10 14:00 Orlik Kłodzko 0-0 Victoria Świebodzice
2017-09-27 16:00 Bielawianka Bielawa 0-4 Orzeł Ząbkowice Śląskie

Kolejka 3: 16-17 września 2017-09-16 11:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 14-0 Victoria Wałbrzych
2017-09-16 11:00 Nysa Kłodzko 2-1 UKS Lechia Dzierżoniów
2017-09-16 11:00 AKS Strzegom 9-0 Victoria Wałbrzych
2017-09-17 11:00 Piast Nowa Ruda 2-1 Bielawianka Bielawa

Kolejka 4: 23-24 września 2017-09-21 16:00 Victoria Wałbrzych - Piast Nowa Ruda
2017-09-23 11:00 Orlik Kłodzko 0-3 AKS Strzegom
2017-09-23 11:00 Bielawianka Bielawa 1-6 Nysa Kłodzko
2017-09-23 11:00 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0-8 Orzeł Ząbkowice Śląskie

Kolejka 5: 30 września - 1 października 2017-09-28 16:00 Piast Nowa Ruda 3-2 Zjednoczeni Ścinawka Średnia
2017-09-30 10:00 AKS Strzegom 8-0 Victoria Świebodzice
2017-09-30 11:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 5-0 Orlik Kłodzko
2017-09-30 11:00 UKS Lechia Dzierżoniów 3-1 Bielawianka Bielawa
2017-09-30 11:00 Nysa Kłodzko 9-0 Victoria Wałbrzych

Kolejka 6: 7-8 października 2017-10-04 16:00 Victoria Świebodzice 2-6 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2017-10-07 11:00 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1-10 Nysa Kłodzko
2017-10-07 16:00 Victoria Wałbrzych 0-12 UKS Lechia Dzierżoniów
2017-10-08 11:00 Orlik Kłodzko 1-2 Piast Nowa Ruda

Kolejka 7: 14-15 października 2017-10-14 11:00 Bielawianka Bielawa 3-1 Victoria Wałbrzych
2017-10-14 11:00 UKS Lechia Dzierżoniów 5-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia
2017-10-14 11:00 Nysa Kłodzko 2-1 Orlik Kłodzko
2017-10-15 11:00 Piast Nowa Ruda 2-4 Victoria Świebodzice

Kolejka 8: 21-22 października 2017-10-14 13:00 AKS Strzegom 1-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2017-10-21 11:00 Victoria Świebodzice - Nysa Kłodzko
2017-10-21 11:00 Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Bielawianka Bielawa
2017-10-22 11:00 Orlik Kłodzko - UKS Lechia Dzierżoniów

Kolejka 9: 28-29 października 2017-10-28 11:00 Bielawianka Bielawa - Orlik Kłodzko
2017-10-28 11:00 UKS Lechia Dzierżoniów - Victoria Świebodzice
2017-10-28 11:00 Victoria Wałbrzych - Zjednoczeni Ścinawka Średnia
2017-10-29 11:00 Piast Nowa Ruda - AKS Strzegom

Kolejka 10: 4-5 listopada 2017-11-04 11:00 AKS Strzegom - Nysa Kłodzko
2017-11-04 11:00 Victoria Świebodzice - Bielawianka Bielawa
2017-11-04 11:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Nowa Ruda
2017-11-05 11:00 Orlik Kłodzko - Victoria Wałbrzych

Kolejka 11: 11-12 listopada 2017-11-11 11:00 Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Orlik Kłodzko
2017-11-11 11:00 UKS Lechia Dzierżoniów - AKS Strzegom
2017-11-11 13:00 Victoria Wałbrzych - Victoria Świebodzice
2017-11-12 14:00 Nysa Kłodzko - Orzeł Ząbkowice Śląskie

Następny mecz

21-10-2017 15:00
VS
Piast ZPAS Nowa Ruda - Skałki Stolec

Poprzedni mecz

15-10-2017 15:00
VS
LKS Bystrzyca Górna 0 - 1 Piast ZPAS Nowa Ruda

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Zjednoczeni Żarów 10 26
2 Piast ZPAS Nowa Ruda 10 25
3 Grom Witków 10 22
4 Skałki Stolec 10 21
5 Zdrój Jedlina Zdrój 10 18
6 Kryształ Stronie Śląskie 10 16
7 LKS Bystrzyca Górna 10 15
8 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 10 15
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 6 18
2 PIAST Nowa Ruda 6 16
3 Zamek Gorzanów 7 13
4 AKS Strzegom 7 13
5 LKS Bystrzyca Górna 7 12
6 Bielawianka Bielawa 7 10
7 Gwarek Wałbrzych 7 9
8 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 6 9
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 7 21
2 Nysa Kłodzko 6 18
3 AKS Strzegom 6 15
4 UKS Lechia Dzierżoniów 6 12
5 Piast Nowa Ruda 6 9
6 Victoria Świebodzice 5 7
7 Bielawianka Bielawa 6 3
8 Orlik Kłodzko 5 1
Rozwiń
Zwiń
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.