KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

Trampkarze

  • Trampkarze: Remis z Henrykowianką

    Trampkarze: Remis z Henrykowianką

    Kategoria: Trampkarze 5-06-2016

    Wyjazdowe spotkanie naszych Trampkarzy w Henrykowie zakończyło się remisem 2:2 (1:1). Warto zaznaczyć, że bramkę dającą remis gospodarzom straciliśmy na 3 minuty przed końcem spotkania. Niestety w 15 minucie spotkania boisko musiał opuścić Fornal, który nabawił się kontuzji kostki.Bramki strzelali Fornal (przelobował bramkarza z 45 metrów ! ) oraz Marusiak, który minął 4 zawodników i strzelił tuż przy słupku. 

  • Trampkarze: Walkower z Orłem

    Trampkarze: Walkower z Orłem

    Kategoria: Trampkarze 14-05-2016

    Kolejne trzy punkty może dopisać do swojego konta drużyna trampkarzy. Niestety tym razem nasi młodzi zawodnicy nie mogli zaprezentować swoich umiejętności na boisku, gdyż przeciwnik - Orzeł Ząbkowice Śląskie nie dojechał na mecz. Nasza drużyna wygrała więc walkowerem.

  • Trampkarze: Wygrana z wiceliderem

    Trampkarze: Wygrana z wiceliderem

    Kategoria: Trampkarze 1-05-2016

    Cenne zwycięstwo odnotowali Trampkarze naszego Klubu, wygrywając 1:0 z wiceliderem rozgrywek Henrykowianką Henryków. Bramkę na wagę 3 punktów, w 68 minucie spotkania zdobył Paweł Rakowski. 

  • Trampkarze: Zwycięskie Ciepłowody

    Trampkarze: Zwycięskie Ciepłowody

    Kategoria: Trampkarze 26-04-2016

    W ten weekend trzy punkty dopisali do swojego dorobku również nasi trampkarze, którzy wygrali na wyjeździe ze Ślężą Ciepłowody 3:6. 

    Bramki strzelali" Chmielarz i Fornal (po dwie), B.Bednarczyk, K.Bednarczyk (po jednej). 

  • Trampkarze: Bezbramkowy remis

    Trampkarze: Bezbramkowy remis

    Kategoria: Trampkarze 9-04-2016

    W pierwszym wiosennym spotkaniu nasi trampkarze zremisowali na wyjeździe z Orłem Ząbkowice Śląskie 0:0

Pozycja
Druzyna
Mecze Wygrane Remisy Przegrane Bramki Bilans Punkty
1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 8 8 0 0 47 - 3 44 24
2 Nysa Kłodzko 8 7 0 1 36 - 9 27 21
3 AKS Strzegom 8 6 0 2 46 - 4 42 18
4 UKS Lechia Dzierżoniów 8 6 0 2 35 - 10 25 18
5 Piast Nowa Ruda 8 4 0 4 12 - 23 -11 12
6 Victoria Świebodzice 8 2 2 4 21 - 29 -8 8
7 Orlik Kłodzko 9 2 1 6 11 - 19 -8 7
8 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 8 2 0 6 18 - 46 -28 6
9 Bielawianka Bielawa 9 1 1 7 9 - 32 -23 4
10 Victoria Wałbrzych 8 1 0 7 5 - 65 -60 3

Kolejka 1: 2-3 września 2017-09-02 11:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-0 UKS Lechia Dzierżoniów
2017-09-02 11:00 Victoria Świebodzice 13-3 Zjednoczeni Ścinawka Średnia
2017-09-03 11:00 Piast Nowa Ruda 0-3 Nysa Kłodzko
2017-09-20 17:00 AKS Strzegom 10-0 Bielawianka Bielawa

Kolejka 2: 9-10 września 2017-09-09 11:00 UKS Lechia Dzierżoniów 7-1 Piast Nowa Ruda
2017-09-09 16:00 Victoria Wałbrzych 0-9 AKS Strzegom
2017-09-10 14:00 Orlik Kłodzko 0-0 Victoria Świebodzice
2017-09-27 16:00 Bielawianka Bielawa 0-4 Orzeł Ząbkowice Śląskie

Kolejka 3: 16-17 września 2017-09-16 11:00 Nysa Kłodzko 2-1 UKS Lechia Dzierżoniów
2017-09-16 11:00 AKS Strzegom 9-0 Victoria Wałbrzych
2017-09-16 11:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 14-0 Victoria Wałbrzych
2017-09-17 11:00 Piast Nowa Ruda 2-1 Bielawianka Bielawa

Kolejka 4: 23-24 września 2017-09-21 16:00 Victoria Wałbrzych - Piast Nowa Ruda
2017-09-23 11:00 Bielawianka Bielawa 1-6 Nysa Kłodzko
2017-09-23 11:00 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0-8 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2017-09-23 11:00 Orlik Kłodzko 0-3 AKS Strzegom

Kolejka 5: 30 września - 1 października 2017-09-28 16:00 Piast Nowa Ruda 3-2 Zjednoczeni Ścinawka Średnia
2017-09-30 10:00 AKS Strzegom 8-0 Victoria Świebodzice
2017-09-30 11:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 5-0 Orlik Kłodzko
2017-09-30 11:00 UKS Lechia Dzierżoniów 3-1 Bielawianka Bielawa
2017-09-30 11:00 Nysa Kłodzko 9-0 Victoria Wałbrzych

Kolejka 6: 7-8 października 2017-10-04 16:00 Victoria Świebodzice 2-6 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2017-10-07 11:00 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1-10 Nysa Kłodzko
2017-10-07 16:00 Victoria Wałbrzych 0-12 UKS Lechia Dzierżoniów
2017-10-08 11:00 Orlik Kłodzko 1-2 Piast Nowa Ruda

Kolejka 7: 14-15 października 2017-10-14 11:00 UKS Lechia Dzierżoniów 5-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia
2017-10-14 11:00 Nysa Kłodzko 2-1 Orlik Kłodzko
2017-10-14 11:00 Bielawianka Bielawa 3-1 Victoria Wałbrzych
2017-10-15 11:00 Piast Nowa Ruda 2-4 Victoria Świebodzice

Kolejka 8: 21-22 października 2017-10-14 13:00 AKS Strzegom 1-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2017-10-21 11:00 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 4-2 Bielawianka Bielawa
2017-10-21 11:00 Victoria Świebodzice 0-4 Nysa Kłodzko
2017-10-22 11:00 Orlik Kłodzko 1-2 UKS Lechia Dzierżoniów

Kolejka 11: 11-12 listopada 2017-10-25 16:30 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 5-1 Orlik Kłodzko
2017-11-11 11:00 UKS Lechia Dzierżoniów - AKS Strzegom
2017-11-11 13:00 Victoria Wałbrzych - Victoria Świebodzice
2017-11-12 14:00 Nysa Kłodzko - Orzeł Ząbkowice Śląskie

Kolejka 9: 28-29 października 2017-10-28 11:00 UKS Lechia Dzierżoniów 5-1 Victoria Świebodzice
2017-10-28 11:00 Victoria Wałbrzych 4-3 Zjednoczeni Ścinawka Średnia
2017-10-28 11:00 Bielawianka Bielawa 0-1 Orlik Kłodzko
2017-10-29 11:00 Piast Nowa Ruda 2-1 AKS Strzegom

Kolejka 10: 4-5 listopada 2017-11-04 11:00 Victoria Świebodzice 1-1 Bielawianka Bielawa
2017-11-04 11:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-0 Piast Nowa Ruda
2017-11-04 11:00 AKS Strzegom 5-0 Nysa Kłodzko
2017-11-05 11:00 Orlik Kłodzko 6-0 Victoria Wałbrzych

Następny mecz

Poprzedni mecz

18-11-2017 14:00
VS
Piast ZPAS Nowa Ruda 2 - 0 Pogoń Duszniki Zdrój

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast ZPAS Nowa Ruda 15 38
2 Kryształ Stronie Śląskie 15 31
3 Zjednoczeni Żarów 15 31
4 Grom Witków 14 26
5 Skałki Stolec 15 26
6 LKS Bystrzyca Górna 15 24
7 Victoria Tuszyn 15 23
8 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 15 22
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 9 25
2 PIAST Nowa Ruda 9 23
3 LKS Bystrzyca Górna 9 18
4 Bielawianka Bielawa 9 16
5 Zamek Gorzanów 9 13
6 AKS Strzegom 9 13
7 Gwarek Wałbrzych 8 10
8 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 9 10
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 8 24
2 Nysa Kłodzko 8 21
3 AKS Strzegom 8 18
4 UKS Lechia Dzierżoniów 8 18
5 Piast Nowa Ruda 8 12
6 Victoria Świebodzice 8 8
7 Orlik Kłodzko 9 7
8 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 8 6
Rozwiń
Zwiń
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.