Trampkarze

• Trampkarze: Remis z Henrykowianką

Trampkarze: Remis z Henrykowianką

Kategoria: Trampkarze 5-06-2016

Wyjazdowe spotkanie naszych Trampkarzy w Henrykowie zakończyło się remisem 2:2 (1:1). Warto zaznaczyć, że bramkę dającą remis gospodarzom straciliśmy na 3 minuty przed końcem spotkania. Niestety w 15 minucie spotkania boisko musiał opuścić Fornal, który nabawił się kontuzji kostki.Bramki strzelali Fornal (przelobował bramkarza z 45 metrów ! ) oraz Marusiak, który minął 4 zawodników i strzelił tuż przy słupku.

• Trampkarze: Walkower z Orłem

Trampkarze: Walkower z Orłem

Kategoria: Trampkarze 14-05-2016

Kolejne trzy punkty może dopisać do swojego konta drużyna trampkarzy. Niestety tym razem nasi młodzi zawodnicy nie mogli zaprezentować swoich umiejętności na boisku, gdyż przeciwnik - Orzeł Ząbkowice Śląskie nie dojechał na mecz. Nasza drużyna wygrała więc walkowerem.

• Trampkarze: Wygrana z wiceliderem

Trampkarze: Wygrana z wiceliderem

Kategoria: Trampkarze 1-05-2016

Cenne zwycięstwo odnotowali Trampkarze naszego Klubu, wygrywając 1:0 z wiceliderem rozgrywek Henrykowianką Henryków. Bramkę na wagę 3 punktów, w 68 minucie spotkania zdobył Paweł Rakowski.

• Trampkarze: Zwycięskie Ciepłowody

Trampkarze: Zwycięskie Ciepłowody

Kategoria: Trampkarze 26-04-2016

W ten weekend trzy punkty dopisali do swojego dorobku również nasi trampkarze, którzy wygrali na wyjeździe ze Ślężą Ciepłowody 3:6.

Bramki strzelali" Chmielarz i Fornal (po dwie), B.Bednarczyk, K.Bednarczyk (po jednej).

• Trampkarze: Bezbramkowy remis

Trampkarze: Bezbramkowy remis

Kategoria: Trampkarze 9-04-2016

W pierwszym wiosennym spotkaniu nasi trampkarze zremisowali na wyjeździe z Orłem Ząbkowice Śląskie 0:0

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/piastnowaruda/public_html/modules/mod_js_results/tmpl/default.php on line 26