KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

Seniorzy

  • Seniorzy: mecz ze Skałkami przełożony

    Seniorzy: mecz ze Skałkami przełożony

    Kategoria: Seniorzy 25-05-2018

    Informujemy, ze niedzielny mecz 26 kolejki ze Skałkami Stolec został odwołany i przełożony na prośbę gospodarzy na środę 6.06.2018r. Spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 17:30. Za zmianę terminu przepraszamy i zapraszamy na mecz do Stolca w środę.

  • Seniorzy: wracamy do IV ligi !

    Seniorzy: wracamy do IV ligi !

    Kategoria: Seniorzy 20-05-2018

    Plan wykonany ! Tak może powiedzieć szkoleniowiec pierwszej drużyny Przemysław Achrem. Wygrywamy z niepokonaną w tej rundzie drużyną Bystrzycy Górnej 3:1 i tym samym zapewniamy sobie awans do IV ligi na 5 kolejek do końca sezonu ! Nasi zawodnicy nie dali żadnych szans przyjezdnym i bardzo pewnie pokonali gości po bramkach: Marcela Schmidta, Patryka Kołata i Krzysztofa Miki. Oczywiście mimo zapewnionego awansu gramy również o mistrzostwo ligi, więc serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na ostatnie mecze na stadionie w Nowej Rudzie. Więcej w rozwinięciu.

    Czytaj dalej...

  • Seniorzy: ważne 3 punkty w meczu z Kryształem

    Seniorzy: ważne 3 punkty w meczu z Kryształem

    Kategoria: Seniorzy 17-05-2018

    Kolejne cenne zwycięstwo na koncie naszych zawodników. Tym razem udaliśmy się do Stronia na mecz z bardzo silnym Kryształem, szczególnie na własnym boisku. Ostatecznie po ciężkim boju wygrywamy z gospodarzami 2:3 i w dalszym ciągu utrzymujemy 8 punktową przewagę nad drugą drużyną w tabeli. Bramki w tym spotkaniu zdobywali: Artur Osicki, Dawid Kęska i Mikołaj Rosoliński. Już teraz zapraszamy na sobotni mecz w Nowej Rudzie z drużyną LKS Bystrzyca Górna, która w tej rundzie jeszcze nie przegrała. 

    Czytaj dalej...

  • Seniorzy: pierwsza porażka przy dużej pomocy sędziego

    Seniorzy: pierwsza porażka przy dużej pomocy sędziego

    Kategoria: Seniorzy 30-04-2018

    Po znakomitej serii zwycięstw, niestety nadszedł ten dzień i przegraliśmy pierwszy mecz w tej rundzie a drugi w sezonie. Ulegliśmy na własnym boisku Zjednoczonym Żarów 1:3. Bez wątpienia głównym bohaterem spotkania był arbiter główny Pan Biel, dyktując dwa rzuty karne dla gości wyciągnięte totalnie z kapelusza. Tak prowadzone zawody przez sędziego głównego to małe nieporozumienie a tak duże błędy w meczu dwóch najlepszych drużyn w lidze nie powinny mieć miejsca. W dalszym ciągu pozostajemy liderem i trzeba to udowodnić już w najbliższym spotkaniu w Witkowie we wtorek 1.05.2018r. Więcej w rozwinięciu.

    Czytaj dalej...

  • Seniorzy: bardzo ważne 3 punkty w Jedlinie

    Seniorzy: bardzo ważne 3 punkty w Jedlinie

    Kategoria: Seniorzy 26-04-2018

    W miniony weekend nasi Seniorzy udali się na bardzo ważny mecz do Jedliny. Po remisie 2:2 w Nowej Rudzie wiedzieliśmy, że drużyna Jedliny jest bardzo groźna i nie można jej zlekceważyć. Nasi zawodnicy zrobili to co oczekiwaliśmy od nich i bardzo pewnie wygrali mecz 1:6 zgarniając kolejny ważny komplet punktów w kontekście awansu do IV ligi. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Patryk Kołat x2, Lukas Soumar x2, Krzysztof Mika x1 i Marcel Schmidt x1. Już teraz zapraszamy na najbliższy mecz w Nowej Rudzie, który jest bez wątpienia hitem kolejki. Zagramy w sobotę ze Zjednoczonymi Żarów a start spotkania o godzinie 16:00. Zapraszamy !

Krzysztof Konowalczyk

Trener

Maciej Rogowski

Kierownik drużyny

Radosław Bochen

ur 24.01.1985

Bramkarz

Dawid Turkowicz

ur 28.06.1978

Bramkarz

Rafał Bolisęga

ur 13.04.1989

Obrońca

Artur Osicki

ur 04.01.1990

Obrońca

Rafał Lis

ur 08.02.1989

Obrońca

Krzysztof Stasiński

ur 13.04.1985

Obrońca

Jacek Buryn

ur 30.04.1997

Obrońca

Krzysztof Konowalczyk

ur 05.09.1986

Obrońca

Ernest Polak (kapitan)

ur 04.02.1988

Obrońca

Jacek Bala

ur 29.07.1986

Obrońca

Daniel Sekuła

ur 22.10.1994

Pomocnik

Dawid Kęska

ur 17.08.1988

Pomocnik

Michał Wojtal

ur 25.03.1992

Pomocnik

Jakub Skowronek

Jakub Skowronek

ur 23.11.1997

Napastnik

Jacek Cebulski

ur 27.07.1997

Pomocnik

Krzysztof Mika

ur 05.10.1990

Pomocnik

Seweryn Sarkowicz

ur 21.01.1997

Pomocnik

Przemysław Stelmach

Przemysław Stelmach

ur 20.11.1998

Pomocnik

Dominik Stasiński

ur 17.12.1994

Napastnik

Łukasz Kamiński

ur 19.02.1989

Napastnik

Kamil Kowalski

ur 27.07.1992

Napastnik

Pozycja
Druzyna
Mecze Wygrane Remisy Przegrane Bramki Bilans Punkty
1 Piast ZPAS Nowa Ruda 25 21 2 2 76 - 27 49 65
2 Zjednoczeni Żarów 25 17 6 2 77 - 37 40 57
3 LKS Bystrzyca Górna 25 15 4 6 53 - 23 30 49
4 Kryształ Stronie Śląskie 25 15 3 7 85 - 51 34 48
5 Skałki Stolec 25 13 6 6 60 - 39 21 45
6 Grom Witków 25 13 4 8 52 - 49 3 43
7 Victoria Tuszyn 25 13 3 9 50 - 34 16 42
8 Granit Roztoka 25 12 1 12 47 - 47 0 37
9 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 25 9 7 9 47 - 55 -8 34
10 Zdrój Jedlina Zdrój 24 9 3 12 43 - 63 -20 30
11 MKS Szczawno Zdrój 25 8 5 12 48 - 56 -8 29
12 Piławianka Piława Górna 25 8 4 13 43 - 45 -2 28
13 Iskra Jaszkowa Dolna 25 6 4 15 47 - 60 -13 22
14 Orzeł Lubawka 25 5 4 16 38 - 71 -33 19
15 Pogoń Duszniki Zdrój 26 4 3 19 30 - 80 -50 15
16 Victoria Świebodzice 25 2 1 22 24 - 83 -59 7

1 kolejka - 15 sierpnia 2017-08-15 17:00 Skałki Stolec 1-3 Grom Witków
2017-08-15 17:00 Piławianka Piława Górna 0-2 Piast ZPAS Nowa Ruda
2017-08-15 17:00 Kryształ Stronie Śląskie 7-0 Victoria Świebodzice
2017-08-15 17:00 Pogoń Duszniki Zdrój 1-4 Victoria Tuszyn
2017-08-15 17:00 LKS Bystrzyca Górna 2-0 Iskra Jaszkowa Dolna
2017-08-15 17:00 MKS Szczawno Zdrój 2-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2017-08-15 17:00 Orzeł Lubawka 2-6 Zjednoczeni Żarów
2017-08-15 17:00 Granit Roztoka 1-0 Zdrój Jedlina Zdrój

2 kolejka - 19-20 sierpnia 2017-08-19 17:00 Zdrój Jedlina Zdrój 6-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2017-08-19 17:00 Victoria Świebodzice 1-2 Piast ZPAS Nowa Ruda
2017-08-19 17:00 Iskra Jaszkowa Dolna 0-0 Skałki Stolec
2017-08-19 17:00 Pogoń Duszniki Zdrój 2-1 MKS Szczawno Zdrój
2017-08-19 17:00 Grom Witków 3-0 Orzeł Lubawka
2017-08-19 17:00 Victoria Tuszyn 2-1 Piławianka Piława Górna
2017-08-19 17:00 Kryształ Stronie Śląskie 3-2 LKS Bystrzyca Górna
2017-08-20 17:00 Zjednoczeni Żarów 1-0 Granit Roztoka

3 kolejka - 26-27 sierpnia 2017-08-26 11:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 3-2 Victoria Tuszyn
2017-08-26 17:00 Piławianka Piława Górna 1-1 MKS Szczawno Zdrój
2017-08-26 17:00 Granit Roztoka 0-1 Grom Witków
2017-08-27 17:00 LKS Bystrzyca Górna 3-0 Victoria Świebodzice
2017-08-27 17:00 Skałki Stolec 2-1 Kryształ Stronie Śląskie
2017-08-27 17:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-2 Zjednoczeni Żarów
2017-08-27 17:00 Pogoń Duszniki Zdrój 0-2 Zdrój Jedlina Zdrój
2017-08-27 17:00 Orzeł Lubawka 3-3 Iskra Jaszkowa Dolna

4 kolejka - 2-3 września 2017-09-02 17:00 Zdrój Jedlina Zdrój 6-3 Piławianka Piława Górna
2017-09-02 17:00 Iskra Jaszkowa Dolna 2-3 Granit Roztoka
2017-09-02 17:00 MKS Szczawno Zdrój 4-5 Piast ZPAS Nowa Ruda
2017-09-02 17:00 Kryształ Stronie Śląskie 6-0 Orzeł Lubawka
2017-09-02 17:00 Victoria Świebodzice 1-0 Victoria Tuszyn
2017-09-03 17:00 Grom Witków 6-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2017-09-03 17:00 Zjednoczeni Żarów 1-1 Pogoń Duszniki Zdrój
2017-09-03 17:00 LKS Bystrzyca Górna 0-0 Skałki Stolec

5 kolejka - 9-10 września 2017-09-09 16:00 Granit Roztoka 4-2 Kryształ Stronie Śląskie
2017-09-09 16:00 Piławianka Piława Górna 2-3 Zjednoczeni Żarów
2017-09-09 16:00 Victoria Tuszyn 2-1 MKS Szczawno Zdrój
2017-09-09 16:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 2-2 Zdrój Jedlina Zdrój
2017-09-09 16:00 Skałki Stolec 9-0 Victoria Świebodzice
2017-09-10 16:00 Pogoń Duszniki Zdrój 0-1 Grom Witków
2017-09-10 16:00 Orzeł Lubawka 4-0 LKS Bystrzyca Górna
2017-09-10 16:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-1 Iskra Jaszkowa Dolna

6 kolejka - 16-17 września 2017-09-16 16:00 Iskra Jaszkowa Dolna 9-2 Pogoń Duszniki Zdrój
2017-09-16 16:00 Grom Witków 4-3 Piławianka Piława Górna
2017-09-16 16:00 Zdrój Jedlina Zdrój 1-0 Victoria Tuszyn
2017-09-16 16:00 Skałki Stolec 5-2 Orzeł Lubawka
2017-09-16 16:00 Kryształ Stronie Śląskie 4-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2017-09-16 16:00 Victoria Świebodzice 1-6 MKS Szczawno Zdrój
2017-09-17 16:00 Zjednoczeni Żarów 3-0 Piast ZPAS Nowa Ruda
2017-09-17 16:00 LKS Bystrzyca Górna 1-0 Granit Roztoka

7 kolejka - 23-24 września 2017-09-23 12:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 5-1 Grom Witków
2017-09-23 16:00 MKS Szczawno Zdrój 1-1 Zdrój Jedlina Zdrój
2017-09-23 16:00 Granit Roztoka 2-3 Skałki Stolec
2017-09-23 16:00 Pogoń Duszniki Zdrój 2-4 Kryształ Stronie Śląskie
2017-09-23 16:00 Victoria Tuszyn 3-5 Zjednoczeni Żarów
2017-09-23 16:00 Piławianka Piława Górna 3-0 Iskra Jaszkowa Dolna
2017-09-24 16:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-1 LKS Bystrzyca Górna
2017-09-24 16:00 Orzeł Lubawka 3-1 Victoria Świebodzice

8 kolejka - 30 września - 1 października 2017-09-30 16:00 Victoria Świebodzice 2-2 Zdrój Jedlina Zdrój
2017-09-30 16:00 Kryształ Stronie Śląskie 0-3 Piławianka Piława Górna
2017-09-30 16:00 Iskra Jaszkowa Dolna 0-3 Piast ZPAS Nowa Ruda
2017-09-30 16:00 Grom Witków 1-0 Victoria Tuszyn
2017-10-01 15:00 Zjednoczeni Żarów 6-0 MKS Szczawno Zdrój
2017-10-01 16:00 Orzeł Lubawka 1-3 Granit Roztoka
2017-10-01 16:00 LKS Bystrzyca Górna 7-1 Pogoń Duszniki Zdrój
2017-10-01 16:00 Skałki Stolec 0-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

9 kolejka - 7-8 października 2017-10-07 15:00 Victoria Tuszyn 3-0 Iskra Jaszkowa Dolna
2017-10-07 15:00 Pogoń Duszniki Zdrój 2-4 Skałki Stolec
2017-10-07 15:00 Granit Roztoka 4-0 Victoria Świebodzice
2017-10-07 15:00 MKS Szczawno Zdrój 1-1 Grom Witków
2017-10-07 15:00 Zdrój Jedlina Zdrój 1-5 Zjednoczeni Żarów
2017-10-07 15:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 6-0 Kryształ Stronie Śląskie
2017-10-07 15:00 Piławianka Piława Górna 0-0 LKS Bystrzyca Górna
2017-10-08 15:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5-1 Orzeł Lubawka

10 kolejka - 14-15 października 2017-10-14 15:00 Skałki Stolec 2-0 Piławianka Piława Górna
2017-10-14 15:00 Granit Roztoka 0-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2017-10-14 15:00 Kryształ Stronie Śląskie 2-2 Victoria Tuszyn
2017-10-14 15:00 Victoria Świebodzice 1-2 Zjednoczeni Żarów
2017-10-14 15:00 Iskra Jaszkowa Dolna 4-0 MKS Szczawno Zdrój
2017-10-14 15:00 Grom Witków 1-2 Zdrój Jedlina Zdrój
2017-10-15 15:00 Orzeł Lubawka 2-1 Pogoń Duszniki Zdrój
2017-10-15 15:00 LKS Bystrzyca Górna 0-1 Piast ZPAS Nowa Ruda

11 kolejka - 21-22 października 2017-10-21 15:00 Zdrój Jedlina Zdrój 1-3 Iskra Jaszkowa Dolna
2017-10-21 15:00 Victoria Tuszyn 1-0 LKS Bystrzyca Górna
2017-10-21 15:00 Piławianka Piława Górna 2-1 Orzeł Lubawka
2017-10-21 15:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 3-1 Skałki Stolec
2017-10-21 15:00 MKS Szczawno Zdrój 4-6 Kryształ Stronie Śląskie
2017-10-21 15:00 Pogoń Duszniki Zdrój 1-4 Granit Roztoka
2017-10-22 15:00 Zjednoczeni Żarów 1-1 Grom Witków
2017-10-22 15:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-2 Victoria Świebodzice

12 kolejka - 28-29 października 2017-10-29 14:00 Granit Roztoka 2-1 Piławianka Piława Górna
2017-10-29 14:00 Iskra Jaszkowa Dolna 1-4 Zjednoczeni Żarów
2017-10-29 14:00 Skałki Stolec 3-3 Victoria Tuszyn
2017-10-29 14:00 LKS Bystrzyca Górna 2-0 MKS Szczawno Zdrój
2017-10-29 14:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-3 Pogoń Duszniki Zdrój
2017-10-29 14:00 Orzeł Lubawka 2-5 Piast ZPAS Nowa Ruda
2017-10-29 14:00 Kryształ Stronie Śląskie 3-1 Zdrój Jedlina Zdrój
2017-11-25 14:00 Victoria Świebodzice 1-4 Grom Witków

13 kolejka - 4-5 listopada 2017-11-05 10:00 Zdrój Jedlina Zdrój 3-2 LKS Bystrzyca Górna
2017-11-05 11:00 MKS Szczawno Zdrój 2-1 Skałki Stolec
2017-11-05 14:00 Pogoń Duszniki Zdrój 2-3 Victoria Świebodzice
2017-11-05 14:00 Victoria Tuszyn 9-2 Orzeł Lubawka
2017-11-05 14:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 6-0 Granit Roztoka
2017-11-05 14:00 Grom Witków 4-3 Iskra Jaszkowa Dolna
2017-11-05 14:00 Zjednoczeni Żarów 1-5 Kryształ Stronie Śląskie
2017-11-05 14:00 Piławianka Piława Górna 4-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

14 kolejka - 11-12 listopada 2017-11-11 13:00 Kryształ Stronie Śląskie 7-0 Grom Witków
2017-11-11 14:00 Victoria Świebodzice 1-5 Iskra Jaszkowa Dolna
2017-11-11 14:00 Skałki Stolec 2-1 Zdrój Jedlina Zdrój
2017-11-12 14:00 Pogoń Duszniki Zdrój 0-0 Piławianka Piława Górna
2017-11-12 14:00 Granit Roztoka 0-1 Victoria Tuszyn
2017-11-12 14:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-1 Piast ZPAS Nowa Ruda
2017-11-12 14:00 Orzeł Lubawka 0-1 MKS Szczawno Zdrój
2017-11-12 14:00 LKS Bystrzyca Górna 6-3 Zjednoczeni Żarów

15 kolejka - 18-19 listopada 2017-11-18 14:00 MKS Szczawno Zdrój 2-1 Granit Roztoka
2017-11-18 14:00 Iskra Jaszkowa Dolna 2-4 Kryształ Stronie Śląskie
2017-11-18 14:00 Victoria Tuszyn 0-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2017-11-18 14:00 Zdrój Jedlina Zdrój 3-0 Orzeł Lubawka
2017-11-18 14:00 Piławianka Piława Górna 5-1 Victoria Świebodzice
2017-11-18 14:00 Zjednoczeni Żarów 1-1 Skałki Stolec
2017-11-18 14:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 2-0 Pogoń Duszniki Zdrój
2017-11-19 13:00 Grom Witków 0-1 LKS Bystrzyca Górna

16 kolejka - 24 marca 2018-03-24 15:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 3-0 Piławianka Piława Górna
2018-04-11 17:00 Victoria Świebodzice 3-4 Kryształ Stronie Śląskie
2018-05-03 16:00 Victoria Tuszyn 3-1 Pogoń Duszniki Zdrój
2018-05-03 17:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4-4 MKS Szczawno Zdrój
2018-05-16 17:00 Grom Witków 1-5 Skałki Stolec
2018-05-16 17:00 Iskra Jaszkowa Dolna 1-1 LKS Bystrzyca Górna
2018-05-16 18:00 Zjednoczeni Żarów 2-0 Orzeł Lubawka
2018-05-17 18:00 Pogoń Duszniki Zdrój 2-5 Granit Roztoka

17 kolejka - 31 marca 2018-03-31 14:00 Skałki Stolec 4-2 Iskra Jaszkowa Dolna
2018-03-31 16:00 MKS Szczawno Zdrój 4-3 Pogoń Duszniki Zdrój
2018-03-31 16:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 3-0 Victoria Świebodzice
2018-03-31 16:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-0 Zdrój Jedlina Zdrój
2018-03-31 16:00 LKS Bystrzyca Górna 3-1 Kryształ Stronie Śląskie
2018-03-31 16:00 Granit Roztoka 3-3 Zjednoczeni Żarów
2018-03-31 16:00 Orzeł Lubawka 1-2 Grom Witków
2018-03-31 16:00 Piławianka Piława Górna 1-2 Victoria Tuszyn

18 kolejka - 7-8 kwietnia 2018-04-07 15:00 Granit Roztoka 1-0 Grom Witków
2018-04-07 16:00 MKS Szczawno Zdrój 4-1 Piławianka Piława Górna
2018-04-07 16:00 Zdrój Jedlina Zdrój 0-1 Pogoń Duszniki Zdrój
2018-04-07 16:00 Kryształ Stronie Śląskie 5-2 Skałki Stolec
2018-04-07 16:00 Victoria Świebodzice 0-1 LKS Bystrzyca Górna
2018-04-07 16:00 Victoria Tuszyn 0-2 Piast ZPAS Nowa Ruda
2018-04-07 16:00 Zjednoczeni Żarów 2-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2018-04-08 16:00 Iskra Jaszkowa Dolna 2-1 Orzeł Lubawka

19 kolejka - 14-15 kwietnia 2018-04-14 16:00 Piławianka Piława Górna 4-0 Zdrój Jedlina Zdrój
2018-04-14 16:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-1 Grom Witków
2018-04-14 16:00 Victoria Tuszyn 3-1 Victoria Świebodzice
2018-04-14 16:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 1-0 MKS Szczawno Zdrój
2018-04-15 16:00 Skałki Stolec 0-3 LKS Bystrzyca Górna
2018-04-15 16:00 Pogoń Duszniki Zdrój 1-4 Zjednoczeni Żarów
2018-04-15 16:00 Orzeł Lubawka 1-1 Kryształ Stronie Śląskie
2018-04-15 17:00 Granit Roztoka 3-1 Iskra Jaszkowa Dolna

20 kolejka - 21-22 kwietnia 2018-04-21 16:00 Victoria Świebodzice 1-2 Skałki Stolec
2018-04-21 16:00 Zjednoczeni Żarów 2-1 Piławianka Piława Górna
2018-04-21 16:00 Grom Witków 4-1 Pogoń Duszniki Zdrój
2018-04-21 16:00 Zdrój Jedlina Zdrój 1-6 Piast ZPAS Nowa Ruda
2018-04-21 16:00 MKS Szczawno Zdrój 0-1 Victoria Tuszyn
2018-04-22 16:00 LKS Bystrzyca Górna 4-1 Orzeł Lubawka
2018-04-22 16:00 Iskra Jaszkowa Dolna 2-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2018-04-22 17:00 Kryształ Stronie Śląskie 6-2 Granit Roztoka

21 kolejka - 28-29 kwietnia 2018-04-28 16:00 MKS Szczawno Zdrój 2-1 Victoria Świebodzice
2018-04-28 16:00 Victoria Tuszyn 4-0 Zdrój Jedlina Zdrój
2018-04-28 16:00 Piławianka Piława Górna 4-2 Grom Witków
2018-04-28 16:00 Granit Roztoka 0-4 LKS Bystrzyca Górna
2018-04-28 16:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 1-3 Zjednoczeni Żarów
2018-04-29 16:00 Orzeł Lubawka 2-2 Skałki Stolec
2018-04-29 16:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6-1 Kryształ Stronie Śląskie
2018-04-29 16:00 Pogoń Duszniki Zdrój 2-1 Iskra Jaszkowa Dolna

22 kolejka - 1 maja 2018-05-01 17:00 Zjednoczeni Żarów 2-2 Victoria Tuszyn
2018-05-01 17:00 Grom Witków 1-5 Piast ZPAS Nowa Ruda
2018-05-01 17:00 Skałki Stolec 3-2 Granit Roztoka
2018-05-01 17:00 Iskra Jaszkowa Dolna 1-0 Piławianka Piława Górna
2018-05-01 17:00 Kryształ Stronie Śląskie 8-0 Pogoń Duszniki Zdrój
2018-05-01 17:00 Zdrój Jedlina Zdrój 3-0 MKS Szczawno Zdrój
2018-05-01 17:00 Victoria Świebodzice 1-3 Orzeł Lubawka
2018-05-01 17:00 LKS Bystrzyca Górna 4-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

23 kolejka - 5-6 maja 2018-05-05 17:00 Piławianka Piława Górna 1-1 Kryształ Stronie Śląskie
2018-05-05 17:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 3-2 Iskra Jaszkowa Dolna
2018-05-05 17:00 Zdrój Jedlina Zdrój 3-1 Victoria Świebodzice
2018-05-05 17:00 Victoria Tuszyn 0-2 Grom Witków
2018-05-05 17:00 Granit Roztoka 2-1 Orzeł Lubawka
2018-05-05 17:00 MKS Szczawno Zdrój 0-2 Zjednoczeni Żarów
2018-05-06 17:00 Pogoń Duszniki Zdrój 0-1 LKS Bystrzyca Górna
2018-05-06 17:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-3 Skałki Stolec

24 kolejka - 12-13 maja 2018-05-12 17:00 LKS Bystrzyca Górna 4-0 Piławianka Piława Górna
2018-05-12 17:00 Kryształ Stronie Śląskie 2-3 Piast ZPAS Nowa Ruda
2018-05-12 17:00 Grom Witków 2-2 MKS Szczawno Zdrój
2018-05-12 17:00 Victoria Świebodzice 1-4 Granit Roztoka
2018-05-12 17:00 Zjednoczeni Żarów 12-2 Zdrój Jedlina Zdrój
2018-05-13 17:00 Skałki Stolec 3-0 Pogoń Duszniki Zdrój
2018-05-13 17:00 Orzeł Lubawka 4-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2018-05-13 17:00 Iskra Jaszkowa Dolna 0-2 Victoria Tuszyn

25 kolejka - 19-20 maja 2018-05-19 17:00 Piławianka Piława Górna 3-2 Skałki Stolec
2018-05-19 17:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 3-1 LKS Bystrzyca Górna
2018-05-19 17:00 Zdrój Jedlina Zdrój 2-6 Grom Witków
2018-05-19 17:00 Victoria Tuszyn 1-2 Kryształ Stronie Śląskie
2018-05-19 17:00 Zjednoczeni Żarów 1-0 Victoria Świebodzice
2018-05-19 17:00 MKS Szczawno Zdrój 6-2 Iskra Jaszkowa Dolna
2018-05-20 17:00 Pogoń Duszniki Zdrój 1-1 Orzeł Lubawka
2018-05-20 17:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-1 Granit Roztoka

26 kolejka - 26-27 maja 2018-05-26 17:00 Victoria Świebodzice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2018-05-26 17:00 Granit Roztoka - Pogoń Duszniki Zdrój
2018-05-26 17:00 LKS Bystrzyca Górna - Victoria Tuszyn
2018-05-26 17:00 Grom Witków - Zjednoczeni Żarów
2018-05-26 17:00 Kryształ Stronie Śląskie - MKS Szczawno Zdrój
2018-05-27 17:00 Iskra Jaszkowa Dolna - Zdrój Jedlina Zdrój
2018-05-27 17:00 Orzeł Lubawka - Piławianka Piława Górna
2018-05-27 17:00 Skałki Stolec - Piast ZPAS Nowa Ruda

27 kolejka - 31 maja 2018-05-31 17:00 Zjednoczeni Żarów - Iskra Jaszkowa Dolna
2018-05-31 17:00 Grom Witków - Victoria Świebodzice
2018-05-31 17:00 Piast ZPAS Nowa Ruda - Orzeł Lubawka
2018-05-31 17:00 Piławianka Piława Górna - Granit Roztoka
2018-05-31 17:00 Victoria Tuszyn - Skałki Stolec
2018-05-31 17:00 Zdrój Jedlina Zdrój - Kryształ Stronie Śląskie
2018-05-31 17:00 MKS Szczawno Zdrój - LKS Bystrzyca Górna
2018-05-31 17:00 Pogoń Duszniki Zdrój - Zamek Kamieniec Ząbkowicki

28 kolejka - 2-3 czerwca 2018-06-02 17:00 Granit Roztoka - Piast ZPAS Nowa Ruda
2018-06-02 17:00 Kryształ Stronie Śląskie - Zjednoczeni Żarów
2018-06-02 17:00 LKS Bystrzyca Górna - Zdrój Jedlina Zdrój
2018-06-02 17:00 Victoria Świebodzice - Pogoń Duszniki Zdrój
2018-06-02 17:00 Skałki Stolec - MKS Szczawno Zdrój
2018-06-03 17:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Piławianka Piława Górna
2018-06-03 17:00 Orzeł Lubawka - Victoria Tuszyn
2018-06-03 17:00 Iskra Jaszkowa Dolna - Grom Witków

29 kolejka - 9 czerwca 2018-06-09 17:00 MKS Szczawno Zdrój - Orzeł Lubawka
2018-06-09 17:00 Grom Witków - Kryształ Stronie Śląskie
2018-06-09 17:00 Piast ZPAS Nowa Ruda - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2018-06-09 17:00 Zjednoczeni Żarów - LKS Bystrzyca Górna
2018-06-09 17:00 Iskra Jaszkowa Dolna - Victoria Świebodzice
2018-06-09 17:00 Piławianka Piława Górna - Pogoń Duszniki Zdrój
2018-06-09 17:00 Victoria Tuszyn - Granit Roztoka
2018-06-09 17:00 Zdrój Jedlina Zdrój - Skałki Stolec

30 kolejka - 17 czerwca 2018-06-17 17:00 Pogoń Duszniki Zdrój - Piast ZPAS Nowa Ruda
2018-06-17 17:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Victoria Tuszyn
2018-06-17 17:00 LKS Bystrzyca Górna - Grom Witków
2018-06-17 17:00 Victoria Świebodzice - Piławianka Piława Górna
2018-06-17 17:00 Skałki Stolec - Zjednoczeni Żarów
2018-06-17 17:00 Orzeł Lubawka - Zdrój Jedlina Zdrój
2018-06-17 17:00 Granit Roztoka - MKS Szczawno Zdrój
2018-06-17 17:00 Kryształ Stronie Śląskie - Iskra Jaszkowa Dolna

Następny mecz

27-05-2018 17:00
VS
Skałki Stolec - Piast ZPAS Nowa Ruda

Poprzedni mecz

19-05-2018 17:00
VS
Piast ZPAS Nowa Ruda 3 - 1 LKS Bystrzyca Górna

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast ZPAS Nowa Ruda 25 65
2 Zjednoczeni Żarów 25 57
3 LKS Bystrzyca Górna 25 49
4 Kryształ Stronie Śląskie 25 48
5 Skałki Stolec 25 45
6 Grom Witków 25 43
7 Victoria Tuszyn 25 42
8 Granit Roztoka 25 37
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 9 25
2 PIAST Nowa Ruda 9 23
3 LKS Bystrzyca Górna 9 18
4 Bielawianka Bielawa 9 16
5 Zamek Gorzanów 9 13
6 AKS Strzegom 9 13
7 Gwarek Wałbrzych 8 10
8 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 9 10
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 8 24
2 Nysa Kłodzko 8 21
3 AKS Strzegom 8 18
4 UKS Lechia Dzierżoniów 8 18
5 Piast Nowa Ruda 8 12
6 Victoria Świebodzice 8 8
7 Orlik Kłodzko 9 7
8 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 8 6
Rozwiń
Zwiń
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.