KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

Seniorzy

 przemyslaw malczyk

Przemysław
Malczyk

Trener



Maciej
Rogowski

Kierownik drużyny

 
 giuliano cruci

Giuliano
Mirabelo Cruci

ur ...

Bramkarz


 szymon stec

Szymon
Stec

ur ...

Bramkarz

 lukasz szukielowicz

Łukasz
Szukiełowicz

ur ...

Obrońca


artur osicki

Artur
Osicki

ur 04.01.1990

Obrońca


 
ernest polak

Ernest
Polak (Kapitan)

ur 04.02.1988

Obrońca


 piotr florian

Piotr
Florian

ur 21.11.2000

Obrońca


 norbert pierzga

Norbert
Pierzga

...

Pomocnik

lukasz kalka

Łukasz
Kalka

ur ...

Pomocnik

 
pawel rakowski

Paweł
Rakowski

ur ...

Pomocnik


 damian kucharski

Damian
Kucharski

ur ...

Pomocnik


 mateusz kalwak

Mateusz
Kałwak

ur ...

Pomocnik/Napastnik


 deiverson lima

Deiverson
Lima

ur ...

Pomocnik


 
marcel schmidt

Marcel
Schmidt

ur ...

Pomocnik


 vinicius

Falcao
Hipolito

ur ...

Pomocnik


michal jania

Michał
Jania

ur ...

Pomocnik


 sebastian martynowicz

Sebastian
Martynowicz

ur ...

Pomocnik


 

Paweł
Kozielec

ur ...

Napastnik

 Bez nazwy 1

Adrian
Jeziorski

ur ...

Napastnik

bartosz chabrowski

Bartosz
Chabrowski

ur ...

Napastnik

 krzysztof mika

Krzysztof
Mika

ur ...

Napastnik

Pozycja
Druzyna
Mecze Wygrane Remisy Przegrane Bramki Bilans Punkty
1 Lechia Dzierżoniów 18 17 0 1 66 - 17 49 51
2 Bielawianka Bielawa 18 13 4 1 70 - 14 56 43
3 AKS Strzegom 18 13 3 2 54 - 16 38 42
4 Sokół Marcinkowice 18 10 2 6 47 - 25 22 32
5 MOTO-Jelcz Oława 18 9 3 6 40 - 23 17 30
6 MKP Wołów 18 9 3 6 38 - 30 8 30
7 Polonia Trzebnica 18 9 2 7 26 - 20 6 29
8 Orzeł Ząbkowice Śląskie 18 9 1 8 38 - 37 1 28
9 Piast Żerniki-Wrocław 18 7 6 5 35 - 18 17 27
10 Piast ZPAS Nowa Ruda 18 7 5 6 31 - 32 -1 26
11 Mechanik Brzezina 18 8 1 9 41 - 50 -9 25
12 Sokół Wielka Lipa 18 7 3 8 36 - 32 4 24
13 Mirków Długołęka 18 7 2 9 28 - 40 -12 23
14 Nysa Kłodzko 18 6 4 8 30 - 31 -1 22
15 LKS Bystrzyca Górna 18 4 6 8 30 - 39 -9 18
16 Unia Bardo 18 5 2 11 29 - 56 -27 17
17 Orzeł Lubawka 18 3 3 12 25 - 66 -41 12
18 Orzeł Prusice 18 2 1 15 27 - 90 -63 7
19 Pogoń Pieszyce 18 0 1 17 12 - 67 -55 1

1 Kolejka 2020-07-31 18:00 Bielawianka Bielawa 4-1 Lechia Dzierżoniów
2020-08-01 11:00 Sokół Marcinkowice 4-2 Piast ZPAS Nowa Ruda
2020-08-01 15:00 Sokół Wielka Lipa 2-1 Mirków Długołęka
2020-08-01 17:00 Polonia Trzebnica 5-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2020-08-01 17:00 MKP Wołów 4-0 LKS Bystrzyca Górna
2020-08-01 17:00 Orzeł Prusice 1-4 Mechanik Brzezina
2020-08-01 17:00 MOTO-Jelcz Oława 1-0 Piast Żerniki-Wrocław
2020-08-01 17:00 Nysa Kłodzko 4-0 Pogoń Pieszyce
2020-08-02 17:00 Orzeł Lubawka 0-5 AKS Strzegom

2 Kolejka 2020-08-08 15:00 Mirków Długołęka 1-7 Bielawianka Bielawa
2020-08-08 17:00 Pogoń Pieszyce 1-4 Mechanik Brzezina
2020-08-08 17:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-2 Sokół Wielka Lipa
2020-08-08 17:00 AKS Strzegom 3-0 Nysa Kłodzko
2020-08-08 17:00 LKS Bystrzyca Górna 0-0 Polonia Trzebnica
2020-08-08 17:00 Lechia Dzierżoniów 2-1 Sokół Marcinkowice
2020-08-08 17:00 Orzeł Prusice 2-0 MKP Wołów
2020-08-08 17:00 Unia Bardo 0-2 MOTO-Jelcz Oława
2020-08-09 15:00 Piast Żerniki-Wrocław 1-1 Orzeł Lubawka

3 Kolejka 2020-08-12 17:00 Sokół Wielka Lipa 1-1 LKS Bystrzyca Górna
2020-08-12 17:00 Orzeł Lubawka 3-2 Unia Bardo
2020-08-12 17:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 0-3 Lechia Dzierżoniów
2020-08-12 17:00 Bielawianka Bielawa 3-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2020-08-12 17:00 Sokół Marcinkowice 1-0 Mirków Długołęka
2020-08-12 17:00 MKP Wołów 5-1 Pogoń Pieszyce
2020-08-12 17:00 AKS Strzegom 3-1 Mechanik Brzezina
2020-08-12 17:00 Polonia Trzebnica 3-1 Orzeł Prusice
2020-08-12 18:00 Nysa Kłodzko 0-2 Piast Żerniki-Wrocław

4 Kolejka 2020-08-15 11:00 Piast Żerniki-Wrocław 1-1 Mechanik Brzezina
2020-08-15 13:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-1 Sokół Marcinkowice
2020-08-15 15:00 MOTO-Jelcz Oława 6-1 Orzeł Lubawka
2020-08-15 15:00 Mirków Długołęka 0-2 Piast ZPAS Nowa Ruda
2020-08-15 17:00 AKS Strzegom 2-2 MKP Wołów
2020-08-15 17:00 LKS Bystrzyca Górna 2-2 Bielawianka Bielawa
2020-08-15 17:00 Unia Bardo 3-2 Nysa Kłodzko
2020-08-15 17:00 Pogoń Pieszyce 0-2 Polonia Trzebnica
2020-08-16 17:00 Orzeł Prusice 1-7 Sokół Wielka Lipa

5 Kolejka 2020-08-22 15:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2020-08-22 15:00 Sokół Wielka Lipa 4-0 Pogoń Pieszyce
2020-08-22 17:00 Unia Bardo 2-3 Mechanik Brzezina
2020-08-22 17:00 Bielawianka Bielawa 13-1 Orzeł Prusice
2020-08-22 17:00 Sokół Marcinkowice 6-0 LKS Bystrzyca Górna
2020-08-22 17:00 MKP Wołów 0-5 Piast Żerniki-Wrocław
2020-08-22 17:00 Polonia Trzebnica 2-0 AKS Strzegom
2020-09-09 17:00 Nysa Kłodzko 1-4 MOTO-Jelcz Oława
2020-09-09 17:00 Lechia Dzierżoniów 7-0 Mirków Długołęka

6 Kolejka 2020-08-29 17:00 AKS Strzegom 2-1 Sokół Wielka Lipa
2020-08-29 17:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-5 Lechia Dzierżoniów
2020-08-29 17:00 Piast Żerniki-Wrocław 1-0 Polonia Trzebnica
2020-08-29 17:00 Unia Bardo 0-2 MKP Wołów
2020-08-29 17:00 LKS Bystrzyca Górna 1-1 Piast ZPAS Nowa Ruda
2020-08-29 17:00 Pogoń Pieszyce 0-1 Bielawianka Bielawa
2020-08-29 17:00 MOTO-Jelcz Oława 4-1 Mechanik Brzezina
2020-08-30 17:00 Orzeł Lubawka 1-1 Nysa Kłodzko
2020-08-30 17:00 Orzeł Prusice 0-0 Sokół Marcinkowice

7 Kolejka 2020-09-05 15:00 Mirków Długołęka 3-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2020-09-05 15:00 Sokół Wielka Lipa 0-0 Piast Żerniki-Wrocław
2020-09-05 15:00 Bielawianka Bielawa 1-1 AKS Strzegom
2020-09-05 16:00 Lechia Dzierżoniów 4-1 LKS Bystrzyca Górna
2020-09-05 16:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 5-4 Orzeł Prusice
2020-09-06 16:00 MKP Wołów 2-2 MOTO-Jelcz Oława
2020-09-06 16:00 Orzeł Lubawka 0-3 Mechanik Brzezina
2020-09-09 17:00 Polonia Trzebnica 2-1 Unia Bardo
2020-09-09 17:00 Sokół Marcinkowice 5-0 Pogoń Pieszyce

8 Kolejka 2020-09-12 16:00 AKS Strzegom 5-1 Sokół Marcinkowice
2020-09-12 16:00 Nysa Kłodzko 4-1 Mechanik Brzezina
2020-09-12 16:00 Pogoń Pieszyce 1-2 Piast ZPAS Nowa Ruda
2020-09-12 16:00 Piast Żerniki-Wrocław 1-1 Bielawianka Bielawa
2020-09-12 16:00 LKS Bystrzyca Górna 0-2 Mirków Długołęka
2020-09-12 16:00 Unia Bardo 3-2 Sokół Wielka Lipa
2020-09-12 16:00 Orzeł Prusice 1-10 Lechia Dzierżoniów
2020-09-12 16:00 MOTO-Jelcz Oława 1-0 Polonia Trzebnica
2020-09-13 16:00 Orzeł Lubawka 2-8 MKP Wołów

9 Kolejka 2020-09-19 11:00 Sokół Marcinkowice 1-1 Piast Żerniki-Wrocław
2020-09-19 15:00 Sokół Wielka Lipa 2-2 MOTO-Jelcz Oława
2020-09-19 15:00 Mirków Długołęka 3-2 Orzeł Prusice
2020-09-19 16:00 MKP Wołów 2-1 Nysa Kłodzko
2020-09-19 16:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-0 LKS Bystrzyca Górna
2020-09-19 16:00 Polonia Trzebnica 1-0 Orzeł Lubawka
2020-09-19 16:00 Lechia Dzierżoniów 4-0 Pogoń Pieszyce
2020-09-19 16:00 Bielawianka Bielawa 5-1 Unia Bardo
2020-09-19 16:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 0-0 AKS Strzegom

10 Kolejka 2020-09-26 11:00 MOTO-Jelcz Oława 1-0 Bielawianka Bielawa
2020-09-26 15:00 Orzeł Prusice 0-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2020-09-26 16:00 Nysa Kłodzko 0-0 Polonia Trzebnica
2020-09-26 16:00 Pogoń Pieszyce 0-2 Mirków Długołęka
2020-09-26 16:00 AKS Strzegom 2-3 Lechia Dzierżoniów
2020-09-27 12:00 Orzeł Lubawka 1-4 Sokół Wielka Lipa
2020-09-29 16:00 Unia Bardo 0-6 Sokół Marcinkowice
2020-09-30 16:00 Mechanik Brzezina 4-2 MKP Wołów
2020-09-30 16:30 Piast Żerniki-Wrocław 5-0 Piast ZPAS Nowa Ruda

11 Kolejka 2020-10-03 15:00 Bielawianka Bielawa 9-0 Orzeł Lubawka
2020-10-03 15:00 LKS Bystrzyca Górna 9-1 Orzeł Prusice
2020-10-03 15:00 Lechia Dzierżoniów 2-0 Piast Żerniki-Wrocław
2020-10-03 15:00 Polonia Trzebnica 0-3 Mechanik Brzezina
2020-10-03 15:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 2-2 Unia Bardo
2020-10-03 15:00 Mirków Długołęka 1-2 AKS Strzegom
2020-10-03 15:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-0 Pogoń Pieszyce
2020-10-03 15:00 Sokół Marcinkowice 4-2 MOTO-Jelcz Oława
2020-10-03 15:00 Sokół Wielka Lipa 1-4 Nysa Kłodzko

12 Kolejka 2020-10-10 15:00 Mechanik Brzezina 3-2 Sokół Wielka Lipa
2020-10-10 15:00 AKS Strzegom 2-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2020-10-10 15:00 Piast Żerniki-Wrocław 1-3 Mirków Długołęka
2020-10-10 15:00 MOTO-Jelcz Oława 1-1 Piast ZPAS Nowa Ruda
2020-10-10 15:00 Nysa Kłodzko 0-1 Bielawianka Bielawa
2020-10-10 15:00 Pogoń Pieszyce 2-2 LKS Bystrzyca Górna
2020-10-10 15:00 MKP Wołów 2-1 Polonia Trzebnica
2020-10-11 15:00 Orzeł Lubawka 0-7 Sokół Marcinkowice
2020-10-21 15:00 Unia Bardo 0-5 Lechia Dzierżoniów

13 Kolejka 2020-10-17 13:00 Sokół Wielka Lipa 1-2 MKP Wołów
2020-10-17 15:00 Sokół Marcinkowice 5-1 Nysa Kłodzko
2020-10-17 15:00 Bielawianka Bielawa 10-0 Mechanik Brzezina
2020-10-17 15:00 Lechia Dzierżoniów 1-0 MOTO-Jelcz Oława
2020-10-17 15:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-2 Piast Żerniki-Wrocław
2020-10-17 15:00 Mirków Długołęka 1-2 Unia Bardo
2020-10-17 15:00 LKS Bystrzyca Górna 2-5 AKS Strzegom
2020-10-17 15:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 4-0 Orzeł Lubawka
2020-10-18 15:00 Orzeł Prusice 4-3 Pogoń Pieszyce

14 Kolejka 2020-10-24 15:00 Nysa Kłodzko 1-1 Piast ZPAS Nowa Ruda
2020-10-24 15:00 MKP Wołów 1-1 Bielawianka Bielawa
2020-10-24 15:00 Polonia Trzebnica 1-0 Sokół Wielka Lipa
2020-10-24 15:00 Unia Bardo 2-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2020-10-24 15:00 Mechanik Brzezina 0-2 Sokół Marcinkowice
2020-10-24 15:00 Piast Żerniki-Wrocław 1-1 LKS Bystrzyca Górna
2020-10-24 15:00 AKS Strzegom 7-0 Orzeł Prusice
2020-10-24 15:00 MOTO-Jelcz Oława 0-3 Mirków Długołęka
2020-10-25 15:00 Orzeł Lubawka 2-3 Lechia Dzierżoniów

15 Kolejka 2020-10-31 14:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-2 MOTO-Jelcz Oława
2020-10-31 14:00 Orzeł Prusice 1-3 Piast Żerniki-Wrocław
2020-10-31 14:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 5-3 Mechanik Brzezina
2020-10-31 14:00 Lechia Dzierżoniów 2-0 Nysa Kłodzko
2020-10-31 14:00 LKS Bystrzyca Górna 5-1 Unia Bardo
2020-10-31 14:00 Mirków Długołęka 2-2 Orzeł Lubawka
2020-10-31 14:00 Pogoń Pieszyce 1-6 AKS Strzegom
2020-10-31 14:00 Sokół Marcinkowice 0-3 MKP Wołów
2020-10-31 14:30 Bielawianka Bielawa 5-2 Polonia Trzebnica

16 Kolejka 2020-11-07 13:00 Sokół Wielka Lipa 0-3 Bielawianka Bielawa
2020-11-07 13:30 Mechanik Brzezina 3-4 Lechia Dzierżoniów
2020-11-07 13:30 MOTO-Jelcz Oława 0-1 LKS Bystrzyca Górna
2020-11-07 13:30 Nysa Kłodzko 2-2 Mirków Długołęka
2020-11-07 13:30 Polonia Trzebnica 0-1 Sokół Marcinkowice
2020-11-07 13:30 MKP Wołów 1-2 Piast ZPAS Nowa Ruda
2020-11-07 13:30 Unia Bardo 5-3 Orzeł Prusice
2020-11-07 13:30 Piast Żerniki-Wrocław 8-0 Pogoń Pieszyce
2020-11-08 14:00 Orzeł Lubawka 3-5 Orzeł Ząbkowice Śląskie

17 Kolejka 2020-11-11 13:30 AKS Strzegom 1-0 Piast Żerniki-Wrocław
2020-11-11 13:30 Mirków Długołęka 3-2 Mechanik Brzezina
2020-11-11 13:30 Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-2 Nysa Kłodzko
2020-11-11 13:30 Sokół Marcinkowice 2-3 Sokół Wielka Lipa
2020-11-11 13:30 Pogoń Pieszyce 2-3 Unia Bardo
2020-11-11 13:30 Orzeł Prusice 1-6 MOTO-Jelcz Oława
2020-11-11 13:30 Piast ZPAS Nowa Ruda 1-2 Polonia Trzebnica
2020-11-11 13:30 Lechia Dzierżoniów 3-0 MKP Wołów
2020-11-11 14:00 LKS Bystrzyca Górna 2-1 Orzeł Lubawka

18 Kolejka 2020-11-14 13:00 Sokół Wielka Lipa 2-1 Piast ZPAS Nowa Ruda
2020-11-14 13:30 MKP Wołów 1-0 Mirków Długołęka
2020-11-14 13:30 Bielawianka Bielawa 3-0 Sokół Marcinkowice
2020-11-14 13:30 Unia Bardo 1-6 AKS Strzegom
2020-11-14 13:30 Mechanik Brzezina 2-4 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2020-11-14 13:30 MOTO-Jelcz Oława 6-0 Pogoń Pieszyce
2020-11-14 13:30 Polonia Trzebnica 0-3 Lechia Dzierżoniów
2020-11-14 13:30 Nysa Kłodzko 4-1 LKS Bystrzyca Górna
2020-11-15 14:00 Orzeł Lubawka 6-2 Orzeł Prusice

19 Kolejka 2020-11-21 13:30 Pogoń Pieszyce 1-2 Orzeł Lubawka
2020-11-21 13:30 LKS Bystrzyca Górna 2-3 Mechanik Brzezina
2020-11-21 13:30 Piast ZPAS Nowa Ruda 0-1 Bielawianka Bielawa
2020-11-21 13:30 Lechia Dzierżoniów 4-2 Sokół Wielka Lipa
2020-11-21 13:30 Piast Żerniki-Wrocław 3-1 Unia Bardo
2020-11-21 13:30 AKS Strzegom 2-0 MOTO-Jelcz Oława
2020-11-21 13:30 Mirków Długołęka 1-5 Polonia Trzebnica
2020-11-21 13:30 Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-1 MKP Wołów
2020-11-22 13:30 Orzeł Prusice 2-3 Nysa Kłodzko

Następny mecz

Poprzedni mecz

21-11-2020 13:30
VS
Piast ZPAS Nowa Ruda 0 - 1 Bielawianka Bielawa

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Lechia Dzierżoniów 18 51
2 Bielawianka Bielawa 18 43
3 AKS Strzegom 18 42
4 Sokół Marcinkowice 18 32
5 MOTO-Jelcz Oława 18 30
6 MKP Wołów 18 30
7 Polonia Trzebnica 18 29
8 Orzeł Ząbkowice Śląskie 18 28
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Miedź Legnica 14 42
2 Karkonosze Jelenia Góra 14 37
3 Parasol Wrocław 14 30
4 Chrobry Głogów 14 27
5 Ślęza Wrocław 14 27
6 Chrobry II Głogów 14 26
7 Śląsk Wrocław 14 22
8 FC Wrocław Academy 14 21
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Polonia-Stal Świdnica 12 33
2 Nysa Kłodzko 12 27
3 Piast ZPAS Nowa Ruda 12 19
4 Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice 12 19
5 Lechia Dzierżoniów 12 14
6 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 12 10
7 AKS Strzegom 12 1
Rozwiń
Zwiń
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.