KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

Seniorzy

  • Seniorzy: pierwszy sparing na plus

    Seniorzy: pierwszy sparing na plus

    Kategoria: Seniorzy 20-07-2018

    W rozegranym dzisiaj pierwszym sparingu odnosimy zwycięstwo nad drużyną Unii Bardo. Spotkanie po bramkach: Marcela Schmidta x1, Krzyśka Miki x1, Petra Sustek x1 oraz Adriana Sekuły x1 wygrywamy 4:2. Gra naszej drużyny momentami mogła się podobać. Oczywiście jest jeszcze dużo do poprawy i nad tym nasi zawodnicy będą pracować w kolejnych tygodniach. W dzisiejszym spotkaniu zaprezentowało się kilku testowanych zawodników ale o konkretach będziemy informować w kolejnych dniach. Więcej w rozwinięciu.

    Czytaj dalej...

  • Seniorzy: Unia Bardo pierwszym sparingpartnerem

    Seniorzy: Unia Bardo pierwszym sparingpartnerem

    Kategoria: Seniorzy 20-07-2018

    Pierwszym sparingpartnerem naszej I drużyny będzie przedstawiciel IV ligi - Unia Bardo. Z drużyną z Barda graliśmy już sparing w przerwie zimowej i w tamtym spotkaniu ulegliśmy minimalnie 1:2 a bramkę dla naszej drużyny zdobył Dawid Kęska. Unia Bardo zajęła w minionym sezonie wysokie 6 miejsce w IV lidze z 45 punktami. W tym meczu trener nie będzie mógł skorzystać z kilku kontuzjowanych zawodników ale za to będzie miał okazję sprawdzić kilku testowanych. Początek spotkania o 18:30 w Nowej Rudzie. 

  • Seniorzy: zmiana w terminarzu, start sezonu tydzień później

    Seniorzy: zmiana w terminarzu, start sezonu tydzień później

    Kategoria: Seniorzy 16-07-2018

    Sudetów Giebułtów wycofuje się z zachodniej IV ligi co oznacza, że Prochowiczanka Prochowice zostaje przesunięta z grupy wschodniej do zachodniej a w jej miejsce do naszej grupy wraca MKP Wołów, który już witał się z ligą okręgową po spadku z IV ligi. W związku z tymi wszystkimi zmianami start ligi również uległ zmianie i sezon rozpocznie się 11/12 sierpnia a nie jak miało być początkowo 4/5 sierpnia.

  • Seniorzy: Lukas Soumar zostaje z nami

    Seniorzy: Lukas Soumar zostaje z nami

    Kategoria: Seniorzy 16-07-2018

    Lukas Soumar zostaje z nami ! Nasz zawodnik postanowił przedłużyć kontrakt o kolejny rok i reprezentować barwy naszego Klubu w IV lidze. Lukas bardzo mocno przyczynił się do awansu strzelając 16 bramek w lidze okręgowej w zakończonym sezonie. Cieszymy się, że Lukas zostaje z nami i liczymy na przynajmniej 16 bramek w IV lidze. 

  • Seniorzy: Petr Šustek pierwszym wzmocnieniem !

    Seniorzy: Petr Šustek pierwszym wzmocnieniem !

    Kategoria: Seniorzy 8-07-2018

     

    Petr Sustek pierwszym wzmocnieniem drużyny seniorskiej ! 21 letni zawodnik z Czech może występować na prawej obronie lub pomocy. Młody zawodnik urodzony w Broumovie wraca do domu po 6 latach. Wyjechał on z domu w wieku trampkarza i grał w drużynach młodzieżowych takich jak FC Hradec Kralove, Slavia Praga i ostatnie 4 lata w juniorach i rezerwach FC Slovan Liberec. Teraz wrócił do domu i chcąc spróbować czegoś nowego związał się z naszym Klubem i będzie reprezentował nasze barwy na IV ligowych boiskach. Witamy w drużynie ! 

Krzysztof Konowalczyk

Trener

Maciej Rogowski

Kierownik drużyny

Radosław Bochen

ur 24.01.1985

Bramkarz

Dawid Turkowicz

ur 28.06.1978

Bramkarz

Rafał Bolisęga

ur 13.04.1989

Obrońca

Artur Osicki

ur 04.01.1990

Obrońca

Rafał Lis

ur 08.02.1989

Obrońca

Krzysztof Stasiński

ur 13.04.1985

Obrońca

Jacek Buryn

ur 30.04.1997

Obrońca

Krzysztof Konowalczyk

ur 05.09.1986

Obrońca

Ernest Polak (kapitan)

ur 04.02.1988

Obrońca

Jacek Bala

ur 29.07.1986

Obrońca

Daniel Sekuła

ur 22.10.1994

Pomocnik

Dawid Kęska

ur 17.08.1988

Pomocnik

Michał Wojtal

ur 25.03.1992

Pomocnik

Jakub Skowronek

Jakub Skowronek

ur 23.11.1997

Napastnik

Jacek Cebulski

ur 27.07.1997

Pomocnik

Krzysztof Mika

ur 05.10.1990

Pomocnik

Seweryn Sarkowicz

ur 21.01.1997

Pomocnik

Przemysław Stelmach

Przemysław Stelmach

ur 20.11.1998

Pomocnik

Dominik Stasiński

ur 17.12.1994

Napastnik

Łukasz Kamiński

ur 19.02.1989

Napastnik

Kamil Kowalski

ur 27.07.1992

Napastnik

Pozycja
Druzyna
Mecze Wygrane Remisy Przegrane Bramki Bilans Punkty
1 Piast ZPAS Nowa Ruda 29 25 2 2 91 - 33 58 77
2 Zjednoczeni Żarów 30 21 7 2 101 - 45 56 70
3 LKS Bystrzyca Górna 30 17 4 9 65 - 36 29 55
4 Kryształ Stronie Śląskie 30 17 4 9 97 - 62 35 55
5 Victoria Tuszyn 30 17 3 10 65 - 42 23 54
6 Skałki Stolec 29 15 7 7 72 - 49 23 52
7 Grom Witków 30 15 4 11 67 - 69 -2 49
8 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 30 12 8 10 66 - 62 4 44
9 Granit Roztoka 30 14 1 15 55 - 63 -8 43
10 Zdrój Jedlina Zdrój 29 11 4 14 52 - 72 -20 37
11 Piławianka Piława Górna 30 10 6 14 55 - 48 7 36
12 MKS Szczawno Zdrój 30 9 6 15 57 - 66 -9 33
13 Iskra Jaszkowa Dolna 30 8 5 17 61 - 78 -17 29
14 Orzeł Lubawka 30 5 5 20 39 - 88 -49 20
15 Pogoń Duszniki Zdrój 31 4 4 23 33 - 92 -59 16
16 Victoria Świebodzice 30 3 2 25 32 - 103 -71 11

1 kolejka - 15 sierpnia 2017-08-15 17:00 MKS Szczawno Zdrój 2-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2017-08-15 17:00 LKS Bystrzyca Górna 2-0 Iskra Jaszkowa Dolna
2017-08-15 17:00 Granit Roztoka 1-0 Zdrój Jedlina Zdrój
2017-08-15 17:00 Orzeł Lubawka 2-6 Zjednoczeni Żarów
2017-08-15 17:00 Piławianka Piława Górna 0-2 Piast ZPAS Nowa Ruda
2017-08-15 17:00 Skałki Stolec 1-3 Grom Witków
2017-08-15 17:00 Pogoń Duszniki Zdrój 1-4 Victoria Tuszyn
2017-08-15 17:00 Kryształ Stronie Śląskie 7-0 Victoria Świebodzice

2 kolejka - 19-20 sierpnia 2017-08-19 17:00 Grom Witków 3-0 Orzeł Lubawka
2017-08-19 17:00 Victoria Tuszyn 2-1 Piławianka Piława Górna
2017-08-19 17:00 Kryształ Stronie Śląskie 3-2 LKS Bystrzyca Górna
2017-08-19 17:00 Zdrój Jedlina Zdrój 6-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2017-08-19 17:00 Victoria Świebodzice 1-2 Piast ZPAS Nowa Ruda
2017-08-19 17:00 Iskra Jaszkowa Dolna 0-0 Skałki Stolec
2017-08-19 17:00 Pogoń Duszniki Zdrój 2-1 MKS Szczawno Zdrój
2017-08-20 17:00 Zjednoczeni Żarów 1-0 Granit Roztoka

3 kolejka - 26-27 sierpnia 2017-08-26 11:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 3-2 Victoria Tuszyn
2017-08-26 17:00 Piławianka Piława Górna 1-1 MKS Szczawno Zdrój
2017-08-26 17:00 Granit Roztoka 0-1 Grom Witków
2017-08-27 17:00 Pogoń Duszniki Zdrój 0-2 Zdrój Jedlina Zdrój
2017-08-27 17:00 Skałki Stolec 2-1 Kryształ Stronie Śląskie
2017-08-27 17:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-2 Zjednoczeni Żarów
2017-08-27 17:00 LKS Bystrzyca Górna 3-0 Victoria Świebodzice
2017-08-27 17:00 Orzeł Lubawka 3-3 Iskra Jaszkowa Dolna

4 kolejka - 2-3 września 2017-09-02 17:00 Zdrój Jedlina Zdrój 6-3 Piławianka Piława Górna
2017-09-02 17:00 Iskra Jaszkowa Dolna 2-3 Granit Roztoka
2017-09-02 17:00 MKS Szczawno Zdrój 4-5 Piast ZPAS Nowa Ruda
2017-09-02 17:00 Kryształ Stronie Śląskie 6-0 Orzeł Lubawka
2017-09-02 17:00 Victoria Świebodzice 1-0 Victoria Tuszyn
2017-09-03 17:00 Grom Witków 6-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2017-09-03 17:00 Zjednoczeni Żarów 1-1 Pogoń Duszniki Zdrój
2017-09-03 17:00 LKS Bystrzyca Górna 0-0 Skałki Stolec

5 kolejka - 9-10 września 2017-09-09 16:00 Piławianka Piława Górna 2-3 Zjednoczeni Żarów
2017-09-09 16:00 Granit Roztoka 4-2 Kryształ Stronie Śląskie
2017-09-09 16:00 Victoria Tuszyn 2-1 MKS Szczawno Zdrój
2017-09-09 16:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 2-2 Zdrój Jedlina Zdrój
2017-09-09 16:00 Skałki Stolec 9-0 Victoria Świebodzice
2017-09-10 16:00 Pogoń Duszniki Zdrój 0-1 Grom Witków
2017-09-10 16:00 Orzeł Lubawka 4-0 LKS Bystrzyca Górna
2017-09-10 16:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-1 Iskra Jaszkowa Dolna

6 kolejka - 16-17 września 2017-09-16 16:00 Iskra Jaszkowa Dolna 9-2 Pogoń Duszniki Zdrój
2017-09-16 16:00 Grom Witków 4-3 Piławianka Piława Górna
2017-09-16 16:00 Zdrój Jedlina Zdrój 1-0 Victoria Tuszyn
2017-09-16 16:00 Skałki Stolec 5-2 Orzeł Lubawka
2017-09-16 16:00 Kryształ Stronie Śląskie 4-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2017-09-16 16:00 Victoria Świebodzice 1-6 MKS Szczawno Zdrój
2017-09-17 16:00 Zjednoczeni Żarów 3-0 Piast ZPAS Nowa Ruda
2017-09-17 16:00 LKS Bystrzyca Górna 1-0 Granit Roztoka

7 kolejka - 23-24 września 2017-09-23 12:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 5-1 Grom Witków
2017-09-23 16:00 Granit Roztoka 2-3 Skałki Stolec
2017-09-23 16:00 MKS Szczawno Zdrój 1-1 Zdrój Jedlina Zdrój
2017-09-23 16:00 Pogoń Duszniki Zdrój 2-4 Kryształ Stronie Śląskie
2017-09-23 16:00 Piławianka Piława Górna 3-0 Iskra Jaszkowa Dolna
2017-09-23 16:00 Victoria Tuszyn 3-5 Zjednoczeni Żarów
2017-09-24 16:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-1 LKS Bystrzyca Górna
2017-09-24 16:00 Orzeł Lubawka 3-1 Victoria Świebodzice

8 kolejka - 30 września - 1 października 2017-09-30 16:00 Victoria Świebodzice 2-2 Zdrój Jedlina Zdrój
2017-09-30 16:00 Kryształ Stronie Śląskie 0-3 Piławianka Piława Górna
2017-09-30 16:00 Grom Witków 1-0 Victoria Tuszyn
2017-09-30 16:00 Iskra Jaszkowa Dolna 0-3 Piast ZPAS Nowa Ruda
2017-10-01 15:00 Zjednoczeni Żarów 6-0 MKS Szczawno Zdrój
2017-10-01 16:00 Orzeł Lubawka 1-3 Granit Roztoka
2017-10-01 16:00 LKS Bystrzyca Górna 7-1 Pogoń Duszniki Zdrój
2017-10-01 16:00 Skałki Stolec 0-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

9 kolejka - 7-8 października 2017-10-07 15:00 Victoria Tuszyn 3-0 Iskra Jaszkowa Dolna
2017-10-07 15:00 Pogoń Duszniki Zdrój 2-4 Skałki Stolec
2017-10-07 15:00 Granit Roztoka 4-0 Victoria Świebodzice
2017-10-07 15:00 MKS Szczawno Zdrój 1-1 Grom Witków
2017-10-07 15:00 Zdrój Jedlina Zdrój 1-5 Zjednoczeni Żarów
2017-10-07 15:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 6-0 Kryształ Stronie Śląskie
2017-10-07 15:00 Piławianka Piława Górna 0-0 LKS Bystrzyca Górna
2017-10-08 15:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5-1 Orzeł Lubawka

10 kolejka - 14-15 października 2017-10-14 15:00 Skałki Stolec 2-0 Piławianka Piława Górna
2017-10-14 15:00 Granit Roztoka 0-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2017-10-14 15:00 Kryształ Stronie Śląskie 2-2 Victoria Tuszyn
2017-10-14 15:00 Victoria Świebodzice 1-2 Zjednoczeni Żarów
2017-10-14 15:00 Grom Witków 1-2 Zdrój Jedlina Zdrój
2017-10-14 15:00 Iskra Jaszkowa Dolna 4-0 MKS Szczawno Zdrój
2017-10-15 15:00 Orzeł Lubawka 2-1 Pogoń Duszniki Zdrój
2017-10-15 15:00 LKS Bystrzyca Górna 0-1 Piast ZPAS Nowa Ruda

11 kolejka - 21-22 października 2017-10-21 15:00 Zdrój Jedlina Zdrój 1-3 Iskra Jaszkowa Dolna
2017-10-21 15:00 Victoria Tuszyn 1-0 LKS Bystrzyca Górna
2017-10-21 15:00 Piławianka Piława Górna 2-1 Orzeł Lubawka
2017-10-21 15:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 3-1 Skałki Stolec
2017-10-21 15:00 MKS Szczawno Zdrój 4-6 Kryształ Stronie Śląskie
2017-10-21 15:00 Pogoń Duszniki Zdrój 1-4 Granit Roztoka
2017-10-22 15:00 Zjednoczeni Żarów 1-1 Grom Witków
2017-10-22 15:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-2 Victoria Świebodzice

12 kolejka - 28-29 października 2017-10-29 14:00 LKS Bystrzyca Górna 2-0 MKS Szczawno Zdrój
2017-10-29 14:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-3 Pogoń Duszniki Zdrój
2017-10-29 14:00 Orzeł Lubawka 2-5 Piast ZPAS Nowa Ruda
2017-10-29 14:00 Kryształ Stronie Śląskie 3-1 Zdrój Jedlina Zdrój
2017-10-29 14:00 Granit Roztoka 2-1 Piławianka Piława Górna
2017-10-29 14:00 Iskra Jaszkowa Dolna 1-4 Zjednoczeni Żarów
2017-10-29 14:00 Skałki Stolec 3-3 Victoria Tuszyn
2017-11-25 14:00 Victoria Świebodzice 1-4 Grom Witków

13 kolejka - 4-5 listopada 2017-11-05 10:00 Zdrój Jedlina Zdrój 3-2 LKS Bystrzyca Górna
2017-11-05 11:00 MKS Szczawno Zdrój 2-1 Skałki Stolec
2017-11-05 14:00 Grom Witków 4-3 Iskra Jaszkowa Dolna
2017-11-05 14:00 Piławianka Piława Górna 4-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2017-11-05 14:00 Zjednoczeni Żarów 1-5 Kryształ Stronie Śląskie
2017-11-05 14:00 Pogoń Duszniki Zdrój 2-3 Victoria Świebodzice
2017-11-05 14:00 Victoria Tuszyn 9-2 Orzeł Lubawka
2017-11-05 14:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 6-0 Granit Roztoka

14 kolejka - 11-12 listopada 2017-11-11 13:00 Kryształ Stronie Śląskie 7-0 Grom Witków
2017-11-11 14:00 Skałki Stolec 2-1 Zdrój Jedlina Zdrój
2017-11-11 14:00 Victoria Świebodzice 1-5 Iskra Jaszkowa Dolna
2017-11-12 14:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-1 Piast ZPAS Nowa Ruda
2017-11-12 14:00 Orzeł Lubawka 0-1 MKS Szczawno Zdrój
2017-11-12 14:00 LKS Bystrzyca Górna 6-3 Zjednoczeni Żarów
2017-11-12 14:00 Pogoń Duszniki Zdrój 0-0 Piławianka Piława Górna
2017-11-12 14:00 Granit Roztoka 0-1 Victoria Tuszyn

15 kolejka - 18-19 listopada 2017-11-18 14:00 Piławianka Piława Górna 5-1 Victoria Świebodzice
2017-11-18 14:00 Zdrój Jedlina Zdrój 3-0 Orzeł Lubawka
2017-11-18 14:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 2-0 Pogoń Duszniki Zdrój
2017-11-18 14:00 Zjednoczeni Żarów 1-1 Skałki Stolec
2017-11-18 14:00 MKS Szczawno Zdrój 2-1 Granit Roztoka
2017-11-18 14:00 Victoria Tuszyn 0-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2017-11-18 14:00 Iskra Jaszkowa Dolna 2-4 Kryształ Stronie Śląskie
2017-11-19 13:00 Grom Witków 0-1 LKS Bystrzyca Górna

16 kolejka - 24 marca 2018-03-24 15:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 3-0 Piławianka Piława Górna
2018-04-11 17:00 Victoria Świebodzice 3-4 Kryształ Stronie Śląskie
2018-05-03 16:00 Victoria Tuszyn 3-1 Pogoń Duszniki Zdrój
2018-05-03 17:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4-4 MKS Szczawno Zdrój
2018-05-16 17:00 Grom Witków 1-5 Skałki Stolec
2018-05-16 17:00 Iskra Jaszkowa Dolna 1-1 LKS Bystrzyca Górna
2018-05-16 18:00 Zjednoczeni Żarów 2-0 Orzeł Lubawka
2018-05-17 18:00 Pogoń Duszniki Zdrój 2-5 Granit Roztoka

17 kolejka - 31 marca 2018-03-31 14:00 Skałki Stolec 4-2 Iskra Jaszkowa Dolna
2018-03-31 16:00 Granit Roztoka 3-3 Zjednoczeni Żarów
2018-03-31 16:00 Piławianka Piława Górna 1-2 Victoria Tuszyn
2018-03-31 16:00 Orzeł Lubawka 1-2 Grom Witków
2018-03-31 16:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 3-0 Victoria Świebodzice
2018-03-31 16:00 MKS Szczawno Zdrój 4-3 Pogoń Duszniki Zdrój
2018-03-31 16:00 LKS Bystrzyca Górna 3-1 Kryształ Stronie Śląskie
2018-03-31 16:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-0 Zdrój Jedlina Zdrój

18 kolejka - 7-8 kwietnia 2018-04-07 15:00 Granit Roztoka 1-0 Grom Witków
2018-04-07 16:00 Victoria Świebodzice 0-1 LKS Bystrzyca Górna
2018-04-07 16:00 Victoria Tuszyn 0-2 Piast ZPAS Nowa Ruda
2018-04-07 16:00 Zjednoczeni Żarów 2-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2018-04-07 16:00 MKS Szczawno Zdrój 4-1 Piławianka Piława Górna
2018-04-07 16:00 Zdrój Jedlina Zdrój 0-1 Pogoń Duszniki Zdrój
2018-04-07 16:00 Kryształ Stronie Śląskie 5-2 Skałki Stolec
2018-04-08 16:00 Iskra Jaszkowa Dolna 2-1 Orzeł Lubawka

19 kolejka - 14-15 kwietnia 2018-04-14 16:00 Victoria Tuszyn 3-1 Victoria Świebodzice
2018-04-14 16:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 1-0 MKS Szczawno Zdrój
2018-04-14 16:00 Piławianka Piława Górna 4-0 Zdrój Jedlina Zdrój
2018-04-14 16:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-1 Grom Witków
2018-04-15 16:00 Pogoń Duszniki Zdrój 1-4 Zjednoczeni Żarów
2018-04-15 16:00 Orzeł Lubawka 1-1 Kryształ Stronie Śląskie
2018-04-15 16:00 Skałki Stolec 0-3 LKS Bystrzyca Górna
2018-04-15 17:00 Granit Roztoka 3-1 Iskra Jaszkowa Dolna

20 kolejka - 21-22 kwietnia 2018-04-21 16:00 Grom Witków 4-1 Pogoń Duszniki Zdrój
2018-04-21 16:00 Zdrój Jedlina Zdrój 1-6 Piast ZPAS Nowa Ruda
2018-04-21 16:00 MKS Szczawno Zdrój 0-1 Victoria Tuszyn
2018-04-21 16:00 Victoria Świebodzice 1-2 Skałki Stolec
2018-04-21 16:00 Zjednoczeni Żarów 2-1 Piławianka Piława Górna
2018-04-22 16:00 Iskra Jaszkowa Dolna 2-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2018-04-22 16:00 LKS Bystrzyca Górna 4-1 Orzeł Lubawka
2018-04-22 17:00 Kryształ Stronie Śląskie 6-2 Granit Roztoka

21 kolejka - 28-29 kwietnia 2018-04-28 16:00 Piławianka Piława Górna 4-2 Grom Witków
2018-04-28 16:00 Granit Roztoka 0-4 LKS Bystrzyca Górna
2018-04-28 16:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 1-3 Zjednoczeni Żarów
2018-04-28 16:00 MKS Szczawno Zdrój 2-1 Victoria Świebodzice
2018-04-28 16:00 Victoria Tuszyn 4-0 Zdrój Jedlina Zdrój
2018-04-29 16:00 Orzeł Lubawka 2-2 Skałki Stolec
2018-04-29 16:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6-1 Kryształ Stronie Śląskie
2018-04-29 16:00 Pogoń Duszniki Zdrój 2-1 Iskra Jaszkowa Dolna

22 kolejka - 1 maja 2018-05-01 17:00 Zjednoczeni Żarów 2-2 Victoria Tuszyn
2018-05-01 17:00 Grom Witków 1-5 Piast ZPAS Nowa Ruda
2018-05-01 17:00 Iskra Jaszkowa Dolna 1-0 Piławianka Piława Górna
2018-05-01 17:00 Skałki Stolec 3-2 Granit Roztoka
2018-05-01 17:00 Kryształ Stronie Śląskie 8-0 Pogoń Duszniki Zdrój
2018-05-01 17:00 Zdrój Jedlina Zdrój 3-0 MKS Szczawno Zdrój
2018-05-01 17:00 Victoria Świebodzice 1-3 Orzeł Lubawka
2018-05-01 17:00 LKS Bystrzyca Górna 4-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

23 kolejka - 5-6 maja 2018-05-05 17:00 Piławianka Piława Górna 1-1 Kryształ Stronie Śląskie
2018-05-05 17:00 Zdrój Jedlina Zdrój 3-1 Victoria Świebodzice
2018-05-05 17:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 3-2 Iskra Jaszkowa Dolna
2018-05-05 17:00 Victoria Tuszyn 0-2 Grom Witków
2018-05-05 17:00 Granit Roztoka 2-1 Orzeł Lubawka
2018-05-05 17:00 MKS Szczawno Zdrój 0-2 Zjednoczeni Żarów
2018-05-06 17:00 Pogoń Duszniki Zdrój 0-1 LKS Bystrzyca Górna
2018-05-06 17:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-3 Skałki Stolec

24 kolejka - 12-13 maja 2018-05-12 17:00 LKS Bystrzyca Górna 4-0 Piławianka Piława Górna
2018-05-12 17:00 Grom Witków 2-2 MKS Szczawno Zdrój
2018-05-12 17:00 Kryształ Stronie Śląskie 2-3 Piast ZPAS Nowa Ruda
2018-05-12 17:00 Victoria Świebodzice 1-4 Granit Roztoka
2018-05-12 17:00 Zjednoczeni Żarów 12-2 Zdrój Jedlina Zdrój
2018-05-13 17:00 Skałki Stolec 3-0 Pogoń Duszniki Zdrój
2018-05-13 17:00 Orzeł Lubawka 4-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2018-05-13 17:00 Iskra Jaszkowa Dolna 0-2 Victoria Tuszyn

25 kolejka - 19-20 maja 2018-05-19 17:00 Piławianka Piława Górna 3-2 Skałki Stolec
2018-05-19 17:00 Zdrój Jedlina Zdrój 2-6 Grom Witków
2018-05-19 17:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 3-1 LKS Bystrzyca Górna
2018-05-19 17:00 Zjednoczeni Żarów 1-0 Victoria Świebodzice
2018-05-19 17:00 Victoria Tuszyn 1-2 Kryształ Stronie Śląskie
2018-05-19 17:00 MKS Szczawno Zdrój 6-2 Iskra Jaszkowa Dolna
2018-05-20 17:00 Pogoń Duszniki Zdrój 1-1 Orzeł Lubawka
2018-05-20 17:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3-1 Granit Roztoka

26 kolejka - 26-27 maja 2018-05-26 17:00 Victoria Świebodzice 0-10 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2018-05-26 17:00 LKS Bystrzyca Górna 0-2 Victoria Tuszyn
2018-05-26 17:00 Granit Roztoka 2-0 Pogoń Duszniki Zdrój
2018-05-26 17:00 Grom Witków 1-6 Zjednoczeni Żarów
2018-05-26 17:00 Kryształ Stronie Śląskie 2-2 MKS Szczawno Zdrój
2018-05-27 17:00 Iskra Jaszkowa Dolna 2-2 Zdrój Jedlina Zdrój
2018-05-27 17:00 Orzeł Lubawka 0-0 Piławianka Piława Górna
2018-06-06 17:30 Skałki Stolec - Piast ZPAS Nowa Ruda

27 kolejka - 31 maja 2018-05-31 17:00 Zjednoczeni Żarów 8-1 Iskra Jaszkowa Dolna
2018-05-31 17:00 Grom Witków 4-1 Victoria Świebodzice
2018-05-31 17:00 Piławianka Piława Górna 8-0 Granit Roztoka
2018-05-31 17:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 4-0 Orzeł Lubawka
2018-05-31 17:00 Zdrój Jedlina Zdrój 1-0 Kryształ Stronie Śląskie
2018-05-31 17:00 Victoria Tuszyn 5-2 Skałki Stolec
2018-05-31 17:00 MKS Szczawno Zdrój 1-2 LKS Bystrzyca Górna
2018-05-31 17:00 Pogoń Duszniki Zdrój 1-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

28 kolejka - 2-3 czerwca 2018-06-02 17:00 Granit Roztoka 2-3 Piast ZPAS Nowa Ruda
2018-06-02 17:00 Kryształ Stronie Śląskie 1-3 Zjednoczeni Żarów
2018-06-02 17:00 Victoria Świebodzice 4-0 Pogoń Duszniki Zdrój
2018-06-03 17:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-1 Piławianka Piława Górna
2018-06-03 17:00 LKS Bystrzyca Górna 3-0 Zdrój Jedlina Zdrój
2018-06-03 17:00 Orzeł Lubawka 1-3 Victoria Tuszyn
2018-06-03 17:00 Skałki Stolec 3-0 MKS Szczawno Zdrój
2018-06-03 17:00 Iskra Jaszkowa Dolna 4-1 Grom Witków

29 kolejka - 9 czerwca 2018-06-09 17:00 MKS Szczawno Zdrój 6-0 Orzeł Lubawka
2018-06-09 17:00 Grom Witków 3-4 Kryształ Stronie Śląskie
2018-06-09 17:00 Zjednoczeni Żarów 4-2 LKS Bystrzyca Górna
2018-06-09 17:00 Piast ZPAS Nowa Ruda 5-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2018-06-09 17:00 Piławianka Piława Górna 2-0 Pogoń Duszniki Zdrój
2018-06-09 17:00 Iskra Jaszkowa Dolna 5-2 Victoria Świebodzice
2018-06-09 17:00 Zdrój Jedlina Zdrój 2-4 Skałki Stolec
2018-06-09 17:00 Victoria Tuszyn 5-1 Granit Roztoka

30 kolejka - 17 czerwca 2018-06-17 17:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4-0 Victoria Tuszyn
2018-06-17 17:00 Pogoń Duszniki Zdrój 2-3 Piast ZPAS Nowa Ruda
2018-06-17 17:00 Victoria Świebodzice 1-1 Piławianka Piława Górna
2018-06-17 17:00 LKS Bystrzyca Górna 5-6 Grom Witków
2018-06-17 17:00 Orzeł Lubawka 0-4 Zdrój Jedlina Zdrój
2018-06-17 17:00 Skałki Stolec 3-3 Zjednoczeni Żarów
2018-06-17 17:00 Kryształ Stronie Śląskie 5-2 Iskra Jaszkowa Dolna
2018-06-17 17:00 Granit Roztoka 3-0 MKS Szczawno Zdrój

Następny mecz

Poprzedni mecz

17-06-2018 17:00
VS
Pogoń Duszniki Zdrój 2 - 3 Piast ZPAS Nowa Ruda

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast ZPAS Nowa Ruda 29 77
2 Zjednoczeni Żarów 30 70
3 LKS Bystrzyca Górna 30 55
4 Kryształ Stronie Śląskie 30 55
5 Victoria Tuszyn 30 54
6 Skałki Stolec 29 52
7 Grom Witków 30 49
8 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 30 44
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 9 25
2 PIAST Nowa Ruda 9 23
3 LKS Bystrzyca Górna 9 18
4 Bielawianka Bielawa 9 16
5 Zamek Gorzanów 9 13
6 AKS Strzegom 9 13
7 Gwarek Wałbrzych 8 10
8 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 9 10
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 8 24
2 Nysa Kłodzko 8 21
3 AKS Strzegom 8 18
4 UKS Lechia Dzierżoniów 8 18
5 Piast Nowa Ruda 8 12
6 Victoria Świebodzice 8 8
7 Orlik Kłodzko 9 7
8 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 8 6
Rozwiń
Zwiń
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.