KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

Biznes Klub wystartował!

Przy klubie piłkarskim Piast Nowa Ruda został powołany do życia projekt, który w Polsce cieszy się już ogromną popularnością. Mowa o Klubie Biznesu, którego celem jest wsparcie klubu sportowego oraz pomoc przedsiębiorcom w rozwijaniu ich działalności.

Przy Piaście Nowa Ruda został powołany do życia projekt, który łączy ze sobą dwa światy – sportu i biznesu. Chodzi o Klub Biznesu. Jego głównym celem jest zrzeszanie przedsiębiorców oraz umożliwianie im nawiązywania między sobą kontaktów biznesowych. Projekt będzie stanowił swego rodzaju odpowiedź na potrzeby właścicieli różnego rodzaju firm, którzy przyłączając się do organizacji zostaną sponsorami klubu. W zamian otrzymają oni możliwość rozwoju swoich działalności.

W Klubie Biznesu przedsiębiorcy będą mieli możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, dzięki czemu będą mieli możliwość rozwijania swoich firm oraz zwiększania zasięgów oferowanych produktów i usług. By ułatwić właścicielom firm nawiązywanie znajomości, w Klubie organizowane będą śniadania bądź lunche biznesowe. Odbywały się one będą cyklicznie raz w miesiącu. Udział w nich będzie mógł wziąć każdy, kto prowadzi własną firmę, bez względu na obszar jej działania, branżę czy wielkość. Klub nie wprowadza również ograniczeń związanych z liczbą przedsiębiorców reprezentujących tą samą branżę.

Ponadto dla osób, które zdecydują się zostać członkami Klubu Biznesu działającego przy Piaście Nowa Ruda, przewidziane są dodatkowe korzyści. Przede wszystkim przedsiębiorcy, którzy przyłączą się do Klubu będą mieli zagwarantowaną opiekę koordynatora, który pomoże im w nawiązywaniu kontaktów z innymi firmami. Przedstawiciele Klubu będą organizowali dla klubowiczów również zamknięte spotkania, podczas których poza rozmowami o biznesie będą oni mogli także brać udział w wyjazdach integracyjnych np. na mecze, uczestniczyć w spotkaniach ze znanymi sportowcami, w degustacjach alkoholi z różnych stron świata czy mierzyć się ze sobą w potyczkach sportowych. Klub pomaga też przedsiębiorcom, którzy do niego wstępują w planowaniu oszczędności oraz wdrażaniu nowych technik sprzedaży. Ponadto będą mogli oni również reklamować swoje firmy w ogólnopolskim newsletterze, który dociera do wszystkich firm członkowskich Partnerskich Klubów Biznesu. Do ich dyspozycji jest także platforma, dzięki której mają możliwość szybkiego wyszukiwania klubowiczów z innych miast oraz nawiązywania z nimi pierwszych kontaktów.

Poza tym, że Biznes Klub będzie pomagał przedsiębiorcom, stanowił on będzie również ogromne wsparcie dla samego klubu sportowego. Właściciele firm, którzy przyłączą się do organizacji będą mieli możliwość realnej pomocy swojej ulubionej drużynie dzięki czemu przyczynią się do jej rozwoju.

Projekty takie jak Biznes Klub Piast Nowa Ruda działają także przy 25 innych Klubach sportowych, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Wszystkie te kluby razem tworzą Partnerskie Kluby Biznesu. Dlaczego partnerskie? Otóż dlatego, że współpraca wewnątrz Klubów i pomiędzy nimi odbywa się właśnie na zasadach partnerstwa. Przedsiębiorcy przyłączając się do Klubu Biznesu mają możliwość uczestniczenia w spotkaniach biznesowych innych Klubów oraz nawiązywania kontaktów biznesowych z firmami z różnych części kraju. A owych firm jest już ponad 2 tysiące. Dzięki temu mają oni możliwość znacznego rozszerzenia działalności swoich firm.

Każdy, kto chciałby dowiedzieć się, jak w praktyce funkcjonuje Klub Biznesu oraz uzyskać więcej informacji o jego celach i planach na przyszłość może skontaktować się z koordynatorem projektu.

KB
KB

Biznes Klub Piast Nowa Ruda

Klub Biznesu jest to instytucja zrzeszająca przedsiębiorców z różnych dziedzin i branż. W Klubie Biznesu mają oni możliwość nawiązywania między sobą kontaktów, dzięki którym w przyszłości będą mogli zwiększyć sprzedaż oferowanych przez siebie produktów i usług. Dzięki temu przedsiębiorcy, którzy przyłączają się do Klubu Biznesu mogą rozwijać swoje firmy.

Na przedsiębiorców, którzy dołączą do Klubu Biznesu czeka wiele korzyści. Należą do nich między innymi:

  • Śniadania i lunche biznesowe – czyli organizowane cyklicznie spotkania, w których udział może wziąć każdy, kto prowadzi własną firmę. Podczas tych spotkań prezentowane są cele i założenia Klubu Biznesu, a każda z obecnych firm może się zaprezentować.
  • Spotkania klubowiczów – zamknięte spotkania w gronie członków Klubów Biznesu, które łączą rozmowy biznesowe z integracją i dobrą zabawą.
  • Nowe kontakty – dzięki nam przedsiębiorcy będą mieli możliwość poznania wielu ciekawych osób ze świata biznesu oraz zwiększenia transakcji w swoich firmach.
  • Wyjazdy integracyjne – dają one możliwość spotkania m.in. ze znanymi sportowcami, a także wyjazdów na mecze I Ligi, Lig Europejskich oraz Reprezentacji Polski.
  • Networking - czyli mówiąc prościej pomoc w nawiązywaniu kontaktów biznesowych, które w przyszłości mogą skutkować nowymi transakcjami.
  • Platforma Partnerskich Klubów Biznesu – Strona, dzięki której możliwy jest kontakt z firmami z innych klubów biznesu z całej Polski oraz zawieranie z nimi transakcji biznesowych.

Łucznictwo

Henryk Abucewicz

Tel. 604 181 563

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Maja Arendarczyk

ur 26.12.2003

Anna Benc

ur 12.07.2003

Klaudia Czerwińska

ur 25.04.1997

Anna Dacyszyn

Przemysław Dyjak

ur 20.09.2005

Magdalena Kantorska

ur 25.11.1990

Martyna Martynowicz

ur 26.09.2003

Anna Rybczyńska

ur 29.08.1997

Małgorzata Rybczyńska

ur 29.08.1997

Jan Wieczorek

ur 15.12.2005

Narciarstwo

Janusz Groń

Trener

Tel. (74) 872-46-40

W naszym Klubie prowadzone są szkolenia sportowe pod okiem instruktora/trenera z wieloletnim doświadczeniem.
Sekcja zajmuje się narciarstwem alpejskim.Profesjonalna kadra stara się swoją pasję przekazywać młodszym pokoleniom oraz zaszczepić w nich ducha rywalizacji.Zajęcia w naszym Klubie trwają cały rok. Nasz program szkoleniowy obejmuje również zajęcia ogólnorozwojowe tj. sala gimnastyczna, basen oraz letnie obozy sportowe .

Następny mecz

Poprzedni mecz

09-11-2019 14:00
VS
Polonia Trzebnica 5 - 0 Piast ZPAS Nowa Ruda

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Polonia-Stal Świdnica 14 36
2 Sokół Wielka Lipa 14 30
3 Bielawianka Bielawa 14 27
4 MOTO-Jelcz Oława 14 25
5 Piast ZPAS Nowa Ruda 14 23
6 Lechia Dzierżoniów 14 23
7 Sokół Marcinkowice 14 23
8 Unia Bardo 14 23
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 PIAST Nowa Ruda 10 25
2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 10 23
3 Victoria Wałbrzych 10 22
4 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 10 16
5 Nysa Kłodzko 10 16
6 Gwarek Wałbrzych 10 15
7 LSK Bystrzyca Górna 10 13
8 Victoria Świebodzice 9 12
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast Nowa Ruda 0 0
Rozwiń
Zwiń
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.