KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

Młodzicy Terenowa

Adam Łydkowski

Adam
Łydkowski

Trener

Bronisław Studziński

Kierownik

Daniel Jała

Daniel Jała

Rocznik 2001

Bramkarz

Krystian Małkowski

Krystian Małkowski

Rocznik 2001

Bramkarz

Paweł Bojanko

Rocznik 2001

Obrońca

Adam Kędzierski

Adam Kędzierski

Rocznik 2001

Obrońca

Jakub Wojtyczka

Jakub Wojtyczka

Rocznik 2000

Obrońca

Oskar Maćkowiak

Oskar Maćkowiak

Rocznik 2001

Obrońca

Wiktor Garbicz

Wiktor Garbicz

Rocznik 2000

Pomocnik

Krzysztof Białek

Krzysztof Białek

Rocznik 2001

Obrońca

Beniamin Zachacz

Beniamin Zachacz

Rocznik 2000

Pomocnik

Paweł Rakowski

Paweł Rakowski

Rocznik 2002

Pomocnik

Kamil Kołat

Jan Kwolik

Rocznik 2001

Pomocnik

Mikołaj Szałęga

Mikołaj Szałęga

Rocznik 2001

Pomocnik

Rafał Grzebieniowski

Rafał Grzebieniowski

Rocznik 2000

Pomocnik

Marcin Knajdziel

Marcin Knajdziel

Rocznik 2001

Pomocnik

Grzegorz Materna

Grzegorz Materna

Rocznik 2001

Napastnik

Kornel Grzesiak

Kornel Grzesiak

Rocznik 2001

Napastnik

Tomasz Marusiak

Tomasz Marusiak

Rocznik 2001

Napastnik

Kamil Kołat

Kamil Kołat

Rocznik 2000

Napastnik

Jakub Niemiro

Jakub Niemiro

Rocznik 2001

Napastnik

Krystian Bolek

Rocznik 1999

Alan Jabłoński

Rocznik 2000

Patryk Kołat

Rocznik 1999

Bartosz Kowalski

Rocznik 1999

Kacper Piękoś

Rocznik 1999

Kamil Płoskonka

Rocznik 1999

Łukasz Słabowski

Rocznik 1999

Kamil Wojtoszek

Rocznik 1999

Mateusz Szlembarski

Rocznik 1999

Bartosz Wardak

Rocznik 1999

Pozycja
Druzyna
Mecze Wygrane Remisy Przegrane Bramki Bilans Punkty
1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 7 7 0 0 59 - 1 58 21
2 Nysa Kłodzko 7 7 0 0 52 - 1 51 21
3 Kalenica Jugów 8 6 0 2 41 - 15 26 18
4 Sparta Ziębice 9 5 1 3 33 - 21 12 16
5 Unia Złoty Stok 8 5 1 2 21 - 15 6 16
6 UKS AP Dzieci Śląska 8 4 2 2 37 - 22 15 14
7 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 8 3 2 3 38 - 17 21 11
8 Ślęża Ciepłowody 8 2 2 4 15 - 22 -7 8
9 Skałki II Stolec 8 2 2 4 12 - 39 -27 8
10 Unia Bardo 8 2 0 6 7 - 42 -35 6
11 Skałki Stolec 8 1 1 6 20 - 50 -30 4
12 Piast Nowa Ruda 8 1 1 6 16 - 55 -39 4
13 Inter Ożary 9 1 0 8 15 - 66 -51 3

Kolejka 1: 2 września 2017-09-02 11:00 Sparta Ziębice 4-0 Unia Bardo
2017-09-02 11:00 Ślęża Ciepłowody 2-2 UKS AP Dzieci Śląska
2017-09-02 11:00 Nysa Kłodzko 10-0 Inter Ożary
2017-09-02 13:00 Piast Nowa Ruda 0-8 Kalenica Jugów
2017-09-02 14:00 Skałki Stolec 3-16 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2017-09-02 14:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 6-0 Unia Złoty Stok

Kolejka 2: 9-10 września 2017-09-09 11:00 Inter Ożary 1-9 Piast Nowa Ruda
2017-09-09 11:00 UKS AP Dzieci Śląska 2-2 Sparta Ziębice
2017-09-09 13:30 Unia Złoty Stok 3-0 Ślęża Ciepłowody
2017-09-10 10:00 Kalenica Jugów 0-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2017-09-10 13:30 Skałki II Stolec 0-10 Nysa Kłodzko
2017-09-11 17:00 Unia Bardo 2-5 Skałki Stolec

Kolejka 3: 13 września 2017-09-13 15:30 Orzeł Ząbkowice Śląskie 11-1 Inter Ożary
2017-09-13 16:00 Piast Nowa Ruda 2-4 Skałki II Stolec
2017-09-13 17:00 Kalenica Jugów 6-3 Ślęża Ciepłowody
2017-09-13 17:00 Skałki Stolec 1-5 UKS AP Dzieci Śląska
2017-09-13 17:00 Sparta Ziębice 2-1 Unia Złoty Stok
2017-09-13 17:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6-0 Unia Bardo

Kolejka 4: 16-17 września 2017-09-16 10:00 Nysa Kłodzko 8-0 Piast Nowa Ruda
2017-09-16 10:30 Skałki II Stolec 0-13 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2017-09-16 10:45 Kalenica Jugów 5-2 Sparta Ziębice
2017-09-16 11:00 Inter Ożary 1-4 Ślęża Ciepłowody
2017-09-16 11:00 UKS AP Dzieci Śląska 4-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2017-09-18 16:30 Unia Złoty Stok 2-1 Skałki Stolec

Kolejka 5: 20 września 2017-09-20 17:00 Sparta Ziębice 8-0 Inter Ożary
2017-09-20 17:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-1 Unia Złoty Stok
2017-09-20 17:00 Unia Bardo 1-10 UKS AP Dzieci Śląska
2017-09-21 16:15 Skałki II Stolec 3-3 Ślęża Ciepłowody
2017-10-12 16:30 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Nysa Kłodzko
2017-10-19 16:00 Skałki Stolec - Kalenica Jugów

Kolejka 6: 23- 24 września 2017-09-23 11:00 Inter Ożary 6-3 Skałki Stolec
2017-09-23 13:30 Skałki II Stolec 0-6 Sparta Ziębice
2017-09-23 16:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie 19-0 Piast Nowa Ruda
2017-09-23 16:00 Kalenica Jugów 5-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2017-09-25 17:00 Unia Złoty Stok 5-0 Unia Bardo
2017-09-26 17:00 Nysa Kłodzko 4-1 Ślęża Ciepłowody

Kolejka 7: 30 września - 1 października 2017-09-30 11:00 UKS AP Dzieci Śląska 3-6 Unia Złoty Stok
2017-09-30 11:00 Skałki Stolec 3-4 Skałki II Stolec
2017-09-30 11:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 9-1 Inter Ożary
2017-09-30 11:00 Piast Nowa Ruda 0-2 Ślęża Ciepłowody
2017-10-01 11:00 Unia Bardo 0-10 Kalenica Jugów
2017-10-02 17:00 Sparta Ziębice 0-7 Nysa Kłodzko

Kolejka 8: 7-8 października 2017-10-07 10:00 Inter Ożary 2-3 Unia Bardo
2017-10-07 11:00 Piast Nowa Ruda 1-9 Sparta Ziębice
2017-10-07 11:00 Skałki II Stolec 1-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2017-10-07 13:30 Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-0 Ślęża Ciepłowody
2017-10-08 11:00 Nysa Kłodzko 11-0 Skałki Stolec
2017-10-11 17:00 Kalenica Jugów 5-2 UKS AP Dzieci Śląska

Kolejka 9: 14 października 2017-10-14 10:30 Unia Złoty Stok 3-2 Kalenica Jugów
2017-10-14 11:00 Unia Bardo 1-0 Skałki II Stolec
2017-10-14 11:00 Sparta Ziębice 0-5 Orzeł Ząbkowice Śląskie
2017-10-14 11:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-2 Nysa Kłodzko
2017-10-14 11:00 UKS AP Dzieci Śląska 9-3 Inter Ożary
2017-10-14 13:30 Skałki Stolec 4-4 Piast Nowa Ruda

Kolejka 10: 21 października 2017-10-21 11:00 Nysa Kłodzko - Unia Bardo
2017-10-21 11:00 Piast Nowa Ruda - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2017-10-21 11:00 Inter Ożary - Unia Złoty Stok
2017-10-21 11:00 Skałki II Stolec - UKS AP Dzieci Śląska
2017-10-21 13:30 Ślęża Ciepłowody - Sparta Ziębice
2017-10-21 13:30 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Skałki Stolec

Kolejka 11: 28 października 2017-10-28 11:00 UKS AP Dzieci Śląska - Nysa Kłodzko
2017-10-28 11:00 Unia Bardo - Piast Nowa Ruda
2017-10-28 11:00 Skałki Stolec - Ślęża Ciepłowody
2017-10-28 11:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Orzeł Ząbkowice Śląskie
2017-10-28 13:30 Unia Złoty Stok - Skałki II Stolec
2017-10-28 15:00 Kalenica Jugów - Inter Ożary

Kolejka 12: 4 listopada 2017-11-04 11:00 Ślęża Ciepłowody - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2017-11-04 11:00 Nysa Kłodzko - Unia Złoty Stok
2017-11-04 11:00 Piast Nowa Ruda - UKS AP Dzieci Śląska
2017-11-04 11:00 Skałki II Stolec - Kalenica Jugów
2017-11-04 11:00 Sparta Ziębice - Skałki Stolec
2017-11-04 13:30 Orzeł Ząbkowice Śląskie - Unia Bardo

Kolejka 13: 11 listopada 2017-11-11 10:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Sparta Ziębice
2017-11-11 11:00 Unia Bardo - Ślęża Ciepłowody
2017-11-11 11:00 UKS AP Dzieci Śląska - Orzeł Ząbkowice Śląskie
2017-11-11 11:00 Inter Ożary - Skałki II Stolec
2017-11-11 13:30 Unia Złoty Stok - Piast Nowa Ruda
2017-11-11 15:00 Kalenica Jugów - Nysa Kłodzko

Następny mecz

21-10-2017 15:00
VS
Piast ZPAS Nowa Ruda - Skałki Stolec

Poprzedni mecz

15-10-2017 15:00
VS
LKS Bystrzyca Górna 0 - 1 Piast ZPAS Nowa Ruda

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Zjednoczeni Żarów 10 26
2 Piast ZPAS Nowa Ruda 10 25
3 Grom Witków 10 22
4 Skałki Stolec 10 21
5 Zdrój Jedlina Zdrój 10 18
6 Kryształ Stronie Śląskie 10 16
7 LKS Bystrzyca Górna 10 15
8 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 10 15
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 6 18
2 PIAST Nowa Ruda 6 16
3 Zamek Gorzanów 7 13
4 AKS Strzegom 7 13
5 LKS Bystrzyca Górna 7 12
6 Bielawianka Bielawa 7 10
7 Gwarek Wałbrzych 7 9
8 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 6 9
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 7 21
2 Nysa Kłodzko 6 18
3 AKS Strzegom 6 15
4 UKS Lechia Dzierżoniów 6 12
5 Piast Nowa Ruda 6 9
6 Victoria Świebodzice 5 7
7 Bielawianka Bielawa 6 3
8 Orlik Kłodzko 5 1
Rozwiń
Zwiń
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.