KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

Młodzicy Okręgowa

  • Młodzicy: druga relacja z obozu i powrót do domu

    Młodzicy: druga relacja z obozu i powrót do domu

    Kategoria: Młodzicy Okręgowa 27-08-2017

    Mamy dla Was informację z kolejnych dni obozu na których przebywali nasi młodzi zawodnicy. Zawodnicy poznali dużo ciekawych miejsc, ciężko trenowali oraz rozegrali jeszcze dwa mecze kontrolne (łącznie trzy). Drużyna Młodzików wróciła już do Nowej Rudy i teraz czeka a my razem z nimi na inaugurację nowego sezonu. Więcej w rozwinięciu.

    Czytaj dalej...

  • Młodzicy: pierwsza relacja z obozu

    Młodzicy: pierwsza relacja z obozu

    Kategoria: Młodzicy Okręgowa 14-08-2017

    Z pewnością jesteście ciekawi co słychać u naszych zawodników przebywających w Gryfowie na obozie sportowym. Możecie być spokojni, wszystko u nich jak w najlepszym porządku. Nasi zawodnicy nie licząc oczywiście treningów uczestniczyli w konkursie nurkowania, w projekcji filmu Henryka Talara i Piotra Frączewskiego, spotkali się z takimi aktorami jak Maciej Tomaszewski z serialu Na dobre i na złe oraz z Jerzym Janeczek z serialu Sami Swoi. Młodzi zawodnicy rozegrali również jeden mecz kontrolny z zawodnikami UKS Gryfów Śląski. Mecz zakończył się wynikiem 6:6. Więcej w rozwinięciu.

    Czytaj dalej...

  • Młodzicy: Czas na obóz sportowy w Gryfowie Śląskim

    Młodzicy: Czas na obóz sportowy w Gryfowie Śląskim

    Kategoria: Młodzicy Okręgowa 11-08-2017

    Drużyna Młodzika przez najbliższe dziesięć dni będzie szlifować formę na obozie sportowym w Gryfowie Śląskim. Młodzi zawodnicy noworudzkiego Piasta będą przebywać w Gryfowie w dniach 11.08. - 21.08. Dla zawodników przewidziane są ciekawe, urozmaicone treningi połączone ze świetną zabawą. 

  • Młodzicy: podwójne zwycięstwo podopiecznych Krzyśka Miki

    Młodzicy: podwójne zwycięstwo podopiecznych Krzyśka Miki

    Kategoria: Młodzicy Okręgowa 12-06-2017

    Podopieczni trenera Krzysztofa Miki rozegrali w weekend dwa swoje mecze. Na samym początku wysoko bo, aż 10:0 pokonali Bielawiankę, natomiast w drugim mierzyli się z drugą drużyną Młodzika naszego Klubu. W Klubowych Derbach drużyna Mikiego odniosła zwycięstwo nad drugą drużyną, wygrywając 3:1.

  • Młodzicy: porażka w okręgówce / wysoka wygrana w terenówce

    Młodzicy: porażka w okręgówce / wysoka wygrana w terenówce

    Kategoria: Młodzicy Okręgowa 7-06-2017

    Kolejny weekend za nami w ligach Młodzika. Tym razem również nasze drużyny Młodzika zakończyły weekend ze zmiennym szczęściem. Drużyna w lidze okręgowej uległa w Gorcach Górnikowi 2:1. 

    Druga drużyna występująca w lidze terenowej wysoko ograła drużynę Tęczy Ścinawki, aż 0:10 ! Bramki w tym spotkaniu zdobywali: Oliwier Mnisz x4, Mateusz Koterba x2 oraz Karol Szewczyk, Szymon Legieć, Jakub Gołek, Mateusz Kasprzyk po jednej. 

Krzysztof
Mika

Trener

Paweł
Stoś

Asystent/kierownik drużyny

Maciej Duryński

Maciej
Duryński

Rocznik 2003

Bramkarz

Jakub Loc

Jakub
Loc

Rocznik 2005

Bramkarz

Mateusz Cyngiel

Mateusz
Cyngiel

Rocznik 2004

Obrońca

Mikołaj Mechla

Mikołaj
Mechla

Rocznik 2005

Obrońca

Maksymilian Loc

Maksymilian
Loc

Rocznik 2003

Obrońca

Mikołaj Norek

Mikołaj
Norek

(kapitan)

Rocznik 2004

Obrońca

Mateusz
Zawiślak

Rocznik 2004

Obrońca

Julian Stasio

Julian
Stosio

Rocznik 2004

Obrońca

Jakub
Bujak

Rocznik 2003

Pomocnik

Igor Konarski

Igor
Konarski

Rocznik 2004

Pomocnik

Dawid Krzysztofiak

Dawid
Krzysztofiak

Rocznik 2004

Pomocnik

Sebastian Martynowicz

Sebastian
Martynowicz

Rocznik 2003

Pomocnik

Marcel Rypiński

Marcel
Rypiński

Rocznik 2005

Pomocnik

Łukasz Wojtyra

Łukasz
Wojtyra

Rocznik 2003

Pomocnik

Adam Podjacki

Adam
Podjacki

Rocznik 2004

Pomocnik

Franciszek
Błaszko

Rocznik 2004

Napastnik

Marcin Bednarek

Marcin
Bednarek

Rocznik 06.08.2004

Napastnik

Oliwier Ćwikła

Oliwier
Ćwikła

Rocznik 2005

Napastnik

kacper sawicki

Kacper
Sawicki

Rocznik 2006

Napastnik

Dawid
Chmielarz

Rocznik 2004

Napastnik

Jakub
Kowalski

Rocznik 2003

Napastnik

Pozycja
Druzyna
Mecze Wygrane Remisy Przegrane Bramki Bilans Punkty
1 Polonia-Stal Świdnica 12 12 0 0 56 - 7 49 36
2 Nysa Kłodzko 12 10 1 1 55 - 9 46 31
3 Baszta Wałbrzych 11 8 1 2 45 - 18 27 25
4 Zjednoczeni Żarów 12 6 2 4 41 - 33 8 20
5 Orlik Kłodzko 12 4 5 3 23 - 26 -3 17
6 UKS AP Świdnica 10 5 1 4 25 - 13 12 16
7 Górnik Boguszów-Gorce 10 5 1 4 35 - 29 6 16
8 Orlik Ząbkowice Śląskie 10 4 1 5 24 - 29 -5 13
9 Lechia Dzierżoniów 12 4 1 7 24 - 35 -11 13
10 Bielawianka Bielawa 9 4 0 5 22 - 24 -2 12
11 Victoria Świebodzice 12 3 1 8 37 - 75 -38 10
12 MKS Szczawno Zdrój 12 2 1 9 26 - 49 -23 7
13 Gwarek Wałbrzych 10 1 2 7 9 - 43 -34 5
14 Piast Nowa Ruda 12 1 1 10 21 - 53 -32 4

Kolejka 1: 2-3 września 2017-09-02 10:00 Polonia-Stal Świdnica 3-1 Orlik Kłodzko
2017-09-02 11:00 Bielawianka Bielawa 6-1 MKS Szczawno Zdrój
2017-09-02 11:00 Lechia Dzierżoniów 1-4 Górnik Boguszów-Gorce
2017-09-02 11:00 Victoria Świebodzice 3-16 Baszta Wałbrzych
2017-09-03 11:00 UKS AP Świdnica 0-3 Nysa Kłodzko
2017-10-18 16:00 Piast Nowa Ruda - Orlik Ząbkowice Śląskie

Kolejka 2: 6 września 2017-09-05 17:00 Orlik Kłodzko 6-1 Piast Nowa Ruda
2017-09-06 16:00 Baszta Wałbrzych 5-1 Lechia Dzierżoniów
2017-09-06 17:00 Nysa Kłodzko 1-2 Polonia-Stal Świdnica
2017-09-06 17:00 Zjednoczeni Żarów 10-0 Victoria Świebodzice
2017-10-11 17:00 MKS Szczawno Zdrój - UKS AP Świdnica
2017-10-25 16:00 Gwarek Wałbrzych - Bielawianka Bielawa

Kolejka 3: 9-10 września 2017-09-09 10:00 Orlik Ząbkowice Śląskie 1-1 Orlik Kłodzko
2017-09-09 11:00 Piast Nowa Ruda 1-2 Nysa Kłodzko
2017-09-09 11:00 Lechia Dzierżoniów 1-2 Zjednoczeni Żarów
2017-09-09 12:30 Polonia-Stal Świdnica 10-1 MKS Szczawno Zdrój
2017-10-11 17:00 Bielawianka Bielawa - Górnik Boguszów-Gorce
2017-10-18 17:00 UKS AP Świdnica - Gwarek Wałbrzych

Kolejka 4: 13 września 2017-09-13 16:00 Nysa Kłodzko 5-2 Orlik Ząbkowice Śląskie
2017-09-13 16:00 MKS Szczawno Zdrój 3-4 Piast Nowa Ruda
2017-09-13 16:00 Victoria Świebodzice 1-10 Lechia Dzierżoniów
2017-09-13 17:00 Górnik Boguszów-Gorce 1-1 UKS AP Świdnica
2017-09-13 17:45 Gwarek Wałbrzych 0-5 Polonia-Stal Świdnica
2017-10-18 16:00 Baszta Wałbrzych - Bielawianka Bielawa

Kolejka 5: 16-17 września 2017-09-16 10:00 Bielawianka Bielawa 1-4 Zjednoczeni Żarów
2017-09-16 10:00 Orlik Ząbkowice Śląskie 4-3 MKS Szczawno Zdrój
2017-09-16 12:30 Polonia-Stal Świdnica 10-1 Górnik Boguszów-Gorce
2017-09-17 11:00 UKS AP Świdnica 0-4 Baszta Wałbrzych
2017-09-17 11:00 Orlik Kłodzko 1-11 Nysa Kłodzko
2017-09-27 15:00 Piast Nowa Ruda 1-3 Gwarek Wałbrzych

Kolejka 6: 20 września 2017-09-19 18:00 Zjednoczeni Żarów 1-5 UKS AP Świdnica
2017-09-20 16:00 Baszta Wałbrzych 0-2 Polonia-Stal Świdnica
2017-09-20 16:00 MKS Szczawno Zdrój 2-4 Orlik Kłodzko
2017-09-20 16:00 Victoria Świebodzice 5-2 Bielawianka Bielawa
2017-09-20 18:00 Gwarek Wałbrzych 1-2 Orlik Ząbkowice Śląskie
2017-09-21 16:30 Górnik Boguszów-Gorce 11-0 Piast Nowa Ruda

Kolejka 7: 23-24 września 2017-09-22 16:00 Bielawianka Bielawa 2-0 Lechia Dzierżoniów
2017-09-23 11:30 Polonia-Stal Świdnica 3-0 Zjednoczeni Żarów
2017-09-23 14:00 Nysa Kłodzko 2-0 MKS Szczawno Zdrój
2017-09-24 11:00 UKS AP Świdnica 6-1 Victoria Świebodzice
2017-09-24 11:00 Piast Nowa Ruda 4-4 Baszta Wałbrzych
2017-09-24 13:00 Orlik Kłodzko 0-0 Gwarek Wałbrzych
2017-10-24 16:00 Orlik Ząbkowice Śląskie - Górnik Boguszów-Gorce

Kolejka 8: 30 września - 1 października 2017-09-30 11:00 Baszta Wałbrzych 2-1 Orlik Ząbkowice Śląskie
2017-09-30 11:00 Lechia Dzierżoniów 2-1 UKS AP Świdnica
2017-09-30 11:00 Zjednoczeni Żarów 6-5 Piast Nowa Ruda
2017-09-30 11:00 Gwarek Wałbrzych 0-8 Nysa Kłodzko
2017-09-30 12:00 Victoria Świebodzice 1-8 Polonia-Stal Świdnica
2017-10-01 14:00 Górnik Boguszów-Gorce 1-3 Orlik Kłodzko

Kolejka 9: 4 października 2017-10-03 16:00 Orlik Kłodzko 1-2 Baszta Wałbrzych
2017-10-04 16:00 Nysa Kłodzko 4-1 Górnik Boguszów-Gorce
2017-10-04 16:00 Piast Nowa Ruda 1-2 Victoria Świebodzice
2017-10-04 16:00 Orlik Ząbkowice Śląskie 2-3 Zjednoczeni Żarów
2017-10-04 16:00 Polonia-Stal Świdnica 6-1 Lechia Dzierżoniów
2017-10-04 16:00 MKS Szczawno Zdrój 1-1 Gwarek Wałbrzych

Kolejka 10: 7-8 października 2017-10-07 11:00 Lechia Dzierżoniów 4-1 Piast Nowa Ruda
2017-10-07 11:00 Victoria Świebodzice 4-5 Orlik Ząbkowice Śląskie
2017-10-07 11:00 Zjednoczeni Żarów 2-2 Orlik Kłodzko
2017-10-07 11:00 Bielawianka Bielawa 0-4 UKS AP Świdnica
2017-10-07 11:00 Baszta Wałbrzych 1-4 Nysa Kłodzko
2017-10-08 13:00 Górnik Boguszów-Gorce 6-2 MKS Szczawno Zdrój

Kolejka 11: 14-15 października 2017-10-14 09:30 Polonia-Stal Świdnica 3-0 Bielawianka Bielawa
2017-10-14 10:00 Orlik Ząbkowice Śląskie 4-1 Lechia Dzierżoniów
2017-10-14 11:00 MKS Szczawno Zdrój 0-3 Baszta Wałbrzych
2017-10-14 11:00 Gwarek Wałbrzych 0-2 Górnik Boguszów-Gorce
2017-10-14 11:00 Nysa Kłodzko 1-1 Zjednoczeni Żarów
2017-10-15 12:00 Orlik Kłodzko 1-1 Victoria Świebodzice

Kolejka 12: 21-22 października 2017-10-21 11:00 Bielawianka Bielawa 6-2 Piast Nowa Ruda
2017-10-21 11:00 Lechia Dzierżoniów 1-1 Orlik Kłodzko
2017-10-21 11:00 Zjednoczeni Żarów 3-4 MKS Szczawno Zdrój
2017-10-21 11:00 Victoria Świebodzice 0-7 Nysa Kłodzko
2017-10-21 11:00 Baszta Wałbrzych 4-1 Gwarek Wałbrzych
2017-10-22 11:00 UKS AP Świdnica 0-1 Polonia-Stal Świdnica

Kolejka 13: 28 października 2017-10-28 10:00 Orlik Ząbkowice Śląskie 3-4 Bielawianka Bielawa
2017-10-28 10:00 Górnik Boguszów-Gorce 1-4 Baszta Wałbrzych
2017-10-28 11:00 Piast Nowa Ruda 0-3 UKS AP Świdnica
2017-10-28 11:00 Gwarek Wałbrzych 2-5 Zjednoczeni Żarów
2017-10-28 11:00 Nysa Kłodzko 7-0 Lechia Dzierżoniów
2017-10-28 11:00 MKS Szczawno Zdrój 8-4 Victoria Świebodzice

Kolejka 14: 4-5 listopada 2017-11-04 11:00 Lechia Dzierżoniów 2-1 MKS Szczawno Zdrój
2017-11-04 11:00 Bielawianka Bielawa 1-2 Orlik Kłodzko
2017-11-04 11:00 Zjednoczeni Żarów 4-7 Górnik Boguszów-Gorce
2017-11-04 11:00 Victoria Świebodzice 15-1 Gwarek Wałbrzych
2017-11-04 11:00 Polonia-Stal Świdnica 3-1 Piast Nowa Ruda
2017-11-05 11:00 UKS AP Świdnica 5-0 Orlik Ząbkowice Śląskie

Kolejka 15: 11-12 listopada 2017-11-11 11:00 Gwarek Wałbrzych - Lechia Dzierżoniów
2017-11-11 11:00 Górnik Boguszów-Gorce - Victoria Świebodzice
2017-11-11 11:00 Orlik Ząbkowice Śląskie - Polonia-Stal Świdnica
2017-11-11 11:00 Baszta Wałbrzych - Zjednoczeni Żarów
2017-11-11 11:00 Nysa Kłodzko - Bielawianka Bielawa
2017-11-12 11:00 Orlik Kłodzko - UKS AP Świdnica

Następny mecz

Poprzedni mecz

18-11-2017 14:00
VS
Piast ZPAS Nowa Ruda 2 - 0 Pogoń Duszniki Zdrój

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast ZPAS Nowa Ruda 15 38
2 Kryształ Stronie Śląskie 15 31
3 Zjednoczeni Żarów 15 31
4 Grom Witków 14 26
5 Skałki Stolec 15 26
6 LKS Bystrzyca Górna 15 24
7 Victoria Tuszyn 15 23
8 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 15 22
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 9 25
2 PIAST Nowa Ruda 9 23
3 LKS Bystrzyca Górna 9 18
4 Bielawianka Bielawa 9 16
5 Zamek Gorzanów 9 13
6 AKS Strzegom 9 13
7 Gwarek Wałbrzych 8 10
8 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 9 10
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 8 24
2 Nysa Kłodzko 8 21
3 AKS Strzegom 8 18
4 UKS Lechia Dzierżoniów 8 18
5 Piast Nowa Ruda 8 12
6 Victoria Świebodzice 8 8
7 Orlik Kłodzko 9 7
8 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 8 6
Rozwiń
Zwiń
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.