Młodzicy Okręgowa

• Młodzicy: VI miejsce w Estima Cup U-13

Młodzicy: VI miejsce w Estima Cup U-13

Kategoria: Młodzicy Okręgowa 15-03-2021

Kolejna edycja Turnieju Estima Cup ale tym razem dla rocznika U-13 za nami a w nim występ naszych zawodników. Po pierwszym i drugim udanym dniu turnieju nasi zawodnicy awansowali do Grupy Mistrzowskiej w, której niestety juz tak dobrze im nie poszło. Ostatecznie w gronie 12 drużyn zajmujemy dobre 6 miejsce na tle drużyn z całej Polski. Pierwsze miejsce przypadło drużynie AP Brychczy Warszawa, drugie Polonii Nysa a trzecie Olimpic Wrocław

• Młodzicy: mecz kontrolny z Trampkarzami Ścinawki

Młodzicy: mecz kontrolny z Trampkarzami Ścinawki

Kategoria: Młodzicy Okręgowa 9-03-2021

Zawodnicy Trenera Dawida Natkańca rozegrali mecz sparingowy z drużyną Trampkarza KS Ścinawki Średniej na sztucznym boisku CTS w Nowej Rudzie Słupiec. Nasi zawodnicy bardzo wysoko wygrali z zawodnikami Ścinawki, bo aż 13:1. Dziękujemy za przyjazd i za zgodę na grę na zasadach młodzika, czyli po 9 zawodników.

• Młodzicy: III miejsce w Złotoryi

Młodzicy: III miejsce w Złotoryi

Kategoria: Młodzicy Okręgowa 22-02-2021

Dobrze zaprezentowali się zawodnicy Trenera Dawida Natkańca w Turnieju w Złotoryi. Nasi zawodnicy wspierani przez naszego nowego Sponsora Firmę Usługi Elektryczne Jerzy Kuźma zajęli III miejsce a dodatkowo nasz bramkarz Filip Różnicki został wybranym najlepszym bramkarzem turnieju. Pierwsze miejsce zajęła ekipa Śląska Wrocław a drugie przypadło gospodarzom. Dziękujemy za zaproszenie.

• Młodzicy: Puchar Burmistrza zostaje w Nowej Rudzie !

Młodzicy: Puchar Burmistrza zostaje w Nowej Rudzie !

Kategoria: Młodzicy Okręgowa 1-02-2021

Bardzo udany turniej w wykonaniu naszych młodzików. W rozgrywkach o Puchar Burmistrza Nowej Rudy Tomasza Kilińskiego, podopieczni Trenera Dawida Natkańca okazali się najlepsi zdobywając pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła drużyna Górnik Nowe Miasto Wałbrzych a trzecie Gryf Świdnica. Dziękujemy wszystkim za przybycie a Burmistrzowi za kolejne wsparcie kolejnej już edycji Turnieju o jego Puchar. Widzimy się za rok !

• Młodzicy: na szóstkę z ap dzierżoniów

Młodzicy: na szóstkę z ap dzierżoniów

Kategoria: Młodzicy Okręgowa 22-09-2020

Zawodnicy Dawida Natkańca w meczu z Akademią Piłkarską Dzierżoniów zagrali na tzw. szóstkę. Nasi młodzi zawodnicy rozgromili przyjezdnych aż 6:0 i komplet punktów został w Nowej Rudzie. Formą strzelecką popisał się Marcel Mówiński, który zdobył 4 bramki a pozostałe trafienia dołożyli Adrian Mastaj x1 oraz Kacper Stankiewicz x1. Gratulacje. Więcej w rozwinięciu.