Kobiety

• Kobiety: przedostatni sprawdzian na plus

Kobiety: przedostatni sprawdzian na plus

Kategoria: Kobiety 25-03-2019

W swoim przedostatnim meczu kontrolnym przed startem rozgrywek po przerwie zimowej, nasze zawodniczki bardzo pewnie pokonały Kolektyw Radwanice 4:0. Bramki w tym spotkaniu zdobywały: Izabela Szymańska, Karolina Delijewska x2 oraz Alicja Drelich. Podopieczne Krzysztofa Przybycienia mają do rozegrania jeszcze jedną grę kontrolną z II ligową Pogonią Zduńska Wola.

• Pomoc dla Natalii Muczyńskiej !

Pomoc dla Natalii Muczyńskiej !

Kategoria: Kobiety 23-01-2019

Potrzebna POMOC ! Była nasza wspaniała zawodniczka Natalia Muczyńska, która zakończyła swoją przygodę na boisku ze względu na kontuzję a teraz trener w AP Champions Nowa Ruda potrzebuje naszego wsparcia. Potrzebne są pieniądze na na bardzo kosztowną operacje kości udowej i rzepki prawej nogi. Wszystko znajdziecie w linku: https://zrzutka.pl/8pmmyc Liczymy na WAS !

• Kobiety: porażka z UKS Bierutów

Kobiety: porażka z UKS Bierutów

Kategoria: Kobiety 23-10-2018

Niestety nasze dziewczyny przegrały z UKS Bierutów 0:2 i to rywalki cieszą się z kompletu punktów. W cały spotkaniu niewiele było sytuacji bramkowych a o wyniku zadecydowały dwa błędy naszej defensywy. Warto zaznaczyć, że przy stanie 0:0 w jednej sytuacji rywalki od straty bramki uchroniła poprzeczka. Mówi się trudno i gra się dalej Dziewczyny. W kolejnym meczu liczymy na punkty.

• Kobiety: wygrana 0:2 w Oławie

Kobiety: wygrana 0:2 w Oławie

Kategoria: Kobiety 8-05-2018

Po trzecim z rzędu, wyjazdowym meczu, w końcu przywozimy komplet punktów. Mimo nieobecności kilku zawodniczek, pokonujemy zespół z Oławy 0:2 a wynik został ustalony już w pierwszej połowie spotkania. Bramki dla naszej drużyny zdobywały: Najbuk x1 i Tarnawska x1. Więcej w rozwinięciu.

Czytaj dalej...

• Kobieta: Ślęza Wrocław lepsza w ligowym meczu

Kobieta: Ślęza Wrocław lepsza w ligowym meczu

Kategoria: Kobiety 16-04-2018

Niestety nasze dziewczyny zanotowały w miniony weekend pierwszą (mamy nadzieję, że ostatnią :) ) wiosenną porażkę. Nasze Panie uległy  Ślęzie Wrocław 1:5 i tym razem nie udało się im dopisać punktów. Nasz zespół przystąpił do pojedynku bez trzech swoich podstawowych zawodniczek i teraz możemy tylko gdybać, co by było gdyby. Więcej w rozwinięciu.