Juniorzy Starsi

• Juniorzy Starsi: remis z gwarkiem wałbrzych

Juniorzy Starsi: remis z gwarkiem wałbrzych

Kategoria: Juniorzy Starsi 30-04-2018

Nie zdołali przywieźć kompletu punktów z Wałbrzycha nasi Juniorzy Starsi. Nasi zawodnicy zremisowali bezbramkowo z Gwarkiem Wałbrzych i podzielili się z gospodarzami punktami. Jeśli nie potrafi się wygrać to trzeba zremisować i należy uszanować ten punkt. W dalszym ciągu pozostajemy w kontakcie z liderem tabeli drużyną Orła Ząbkowice Śląskie tracąc do nich 2 punkty.

Czytaj dalej...

• Juniorzy Starsi: przerwany mecz z Bielawianką

Juniorzy Starsi: przerwany mecz z Bielawianką

Kategoria: Juniorzy Starsi 23-04-2018

Do niecodziennej sytuacji doszło w miniony weekend na boisku w Nowej Rudzie w meczu na szczycie Ligi Juniorów Starszych. W 89 minucie na boisku doszło do bójki wszystkich zawodników a mecz przy stanie 1:0 dla naszej drużyny został przerwany i niedokończony. Na zawodach nie pojawiła się trójka sędziowska ale mimo tego mecz sędziował doświadczony sędzia, który ma za sobą sędziowanie w III lidze Pan Andrzej Kaczmarek, dodamy, że była to wspólna decyzja obu trenerów. Zachowanie zawodnika, bramkarza drużyny Bielawianki, który rozpoczął całą bójkę pozostawia wiele do życzenia i proponujemy, zmienić dyscyplinę, najlepiej na jakieś sztuki walki. Więcej w rozwinięciu.

• Juniorzy Starsi: inauguracja za 3 punkty

Juniorzy Starsi: inauguracja za 3 punkty

Kategoria: Juniorzy Starsi 9-04-2018

Udanie rundę rewanżową rozpoczęli Juniorzy Starsi naszego Klubu. W derbowym pojedynku z zespołem ze Ścinawki Średniej, podopieczni Piotrka Paska nie dali szans gospodarzom i bardzo pewnie wygrali z nimi aż 8:0 ! Bardzo dobrą formę strzelecką pokazali Paweł Kozielec i Kamil Kołat, gdzie każdy z nich ustrzelił Hattrick a kolejne dwie bramki zdobył Krystian Bolek. Więcej w rozwinięciu.

• Juniorzy Starsi: pierwszy sparing rozegrany

Juniorzy Starsi: pierwszy sparing rozegrany

Kategoria: Juniorzy Starsi 5-02-2018

W niedzielę pierwszy mecz sparingowy rozegrali nasi Juniorzy Starsi. Przeciwnikiem naszych zawodników była drużyna seniorów z ligi okręgowej z Okręgu Opolskiego - LZS Chrząstowice. Skład Juniorów był uzupełniony trzema zawodnikami I drużyny, którzy zagrali w sparingu seniorów mniej lub w ogóle. Pierwsza połowa byłą dobra w wykonaniu naszych zawodników. Dobra gra w obronie oraz liczne sytuacje do strzelenia bramki napawała do optymizmu. Niestety nasi zawodnicy nie ustrzegli się błędu i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1. W drugiej odsłonie do głosu doszli zawodnicy gości strzelając kolejne dwie bramki ustalają wynik 1:3. Więcej w rozwinięciu:

• Juniorzy Starsi: wymęczona wygrana w Bystrzycy

Juniorzy Starsi: wymęczona wygrana w Bystrzycy

Kategoria: Juniorzy Starsi 15-11-2017

Na ciężki terenie przyszło grać naszym Juniorom w ostatniej kolejce. Mecz na specyficznym boisku w Bystrzycy Górnej okazał się bardzo wymagającym terenem. Mimo prowadzenia 0:2 już po 23 minutach, gospodarze przed przerwą zdołali wyrównać stan meczu. Druga odsłona była podobna do pierwszej. Ponownie wychodzimy na prowadzenie lecz zawodnicy z Bystrzycy kolejny raz doprowadzają do wyrównania. W 78 minucie strzelamy bramkę na 3:4 i tym razem okazało się, że było to ostatnie trafienie w tym meczu i zdobywamy kolejne bardzo cenne 3 punkty. Bramki strzelali: Kamil Kołat x2 i Marcin Torbusiński x2. Więcej w rozwinięciu.