KS PIAST NOWA RUDA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Firma ZPAS głównym sponsorem naszego klubu!

Kategoria: Inne 27-01-2023

Bardzo nam miło, że największa Firma produkcyjna z naszego Miasta tak prężnie rozwijająca się wspiera nasz Klub już od wielu lat  Dziękujemy Zarządowi za okazywane wsparcie i zaufanie  DZIĘKUJEMY❗️Łączy nas Piast ⚪️⚫️
W spotkaniu uczestniczyli ze strony Klubu:
➡️ Paweł Szafran Prezes KS Piast Nowa Ruda
➡️ Rafał Bolisęga Wiceprezes KS Piast Nowa Ruda
➡️ Tomasz Druciak Kierownik KS Piast Nowa Ruda
Ze strony Firmy ZPAS:
➡️ Piotr Baranowski Prezes ZPAS
➡️ Artur Wnęk Dyrektor Marketingu i Sprzedaży ZPAS oraz Członek Zarządu KS Piast Nowa Ruda
Całemu spotkaniu Patronował Tomasz Kiliński -Burmistrz Nowej Rudy ??

Owocny start Łuczników

Kategoria: Łucznictwo 26-01-2023

Bardzo owocny start naszych łuczników w odbywających się 21-22 stycznia Mistrzostwach Dolnego Śląska Seniorów w Legnickim Polu. Nasi zawodnicy zdobyli medale w 4 kategoriach. Indywidualnie Magdalena Kantorska zdobyła srebrny medal(przegrany finał z Adrianną Trzebińską UKS Talent Wrocław) a Marek Opiela po przegranym półfinale stanął na najniższym stopniu podium zdobywając brązowy medal. Nasza drużyna mieszana w składnie M. Kantorska/M. Opiela niestety przegrała finał o złoto z mikstem Talentu Wrocław(Dawid Malicki/ Łucja Wesołowska) i zdobyła srebrny medal. Z ostatniego, brązowego medalu mogą cieszyć się zawodnicy naszej seniorskiej drużyny męskiej w składzie: Paweł Machek, Łukasz Opiela, Marek Opiela, Wojciech Skrzypczyk.

Mateusz wraca do treningów!

Kategoria: Seniorzy 24-01-2023

Od 16.01. do treningów wróciła nasza pierwsza drużyna ??⚽️ Wiemy, że czekacie na kluczową informację odnośnie naszego napastnika ? Informujemy więc, że Mateusz Poświstajło ma się dobrze i od początku okresu przygotowawczego trenuje z drużyną i jak najszybciej chce wrócić do swojej dobrej dyspozycji ?❗️  Podopieczni Jacka Fojny trenują na obiektach Centrum Turystyczno Sportowe Sp. z o.o. i do dyspozycji mają siłownie, boisko, basen i halę sportową ?  Warunki do trenowania jak zawsze w ,,naszym domu?'' są na najwyższym poziomie i wierzymy, że pozwoli to nam na dobre przygotowanie się do bardzo ważnej rundy wiosennej ?

Turniej o puchar burmistrza Tomasza Kilińskiego

Kategoria: Inne 23-01-2023

To będzie spora dawka młodzieżowego grania ⚽️❗️ Przed nami XVI już turniej o Puchar Tomasz Kiliński -Burmistrz Nowej Rudy  Osoba, która od zawsze wspiera nasz Klub i dzięki, której Klub może funkcjonować ? Już od ponad 16 lat możemy liczyć na wsparcie Burmistrza i razem rozwijać Nową Rudę pod względem sportowym ? Przy tej okazji bardzo chcemy podziękować i oczywiście liczymy na więcej 
W sobotę zobaczymy na parkiecie Centrum Turystyczno Sportowe Sp. z o.o. aż 12 ekip z rocznika 2010 i młodsi 
➡️ KAP Kamienna Góra
➡️ Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
➡️ Orlik Kłodzko
➡️ Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie
➡️ GLKS Orlęta Krosnowice
➡️ Szkółka Piłkarska Orlik Ząbkowice Śląskie
➡️ UKS Lechia Dzierżoniów
➡️ KS Polonia Bystrzyca Kłodzka
➡️ Górnik Boguszów-Gorce
➡️ Akademia Piłkarska Piast Nowa Ruda
➡️ KS Piast Nowa Ruda I
➡️ KS Piast nowa Ruda II
Początek turnieju o godz. 9:30 w sobotę 28.01.2023 ? Wszystkie drużyny prosimy o przybycie najpóźniej o godz. 9:00 ❗️

Intensywny weekend ekip młodzika

Kategoria: Inne 10-01-2023

Drużyna Dawida Natkańca udała się do czeskiego Nachodu i wzięła udział w JAKO CUP 2023  Nasi młodzi gracze mieli za rywali same czeskie drużyny  Wygrali 7 spotkań i jedno zremisowali co dało im 1 miejsce w turnieju  Dodatkowo nasz zawodnik Franek Chalcarz został królem strzelców turnieju 
Zawodnicy Rafała Kulpińskiego natomiast udali się do Ząbkowic na turniej ,,Orzeł Winter Cup''  Dobra postawa naszych zawodników zaowocowała 5 miejscem w turnieju na 10 ekip ? Nasza drużyna została wyróżniona jako najmłodsza drużyna a Daniel Mówiński został wybrany do grona najlepszych zawodników 
Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za gościnę FK Náchod s.r.o. oraz Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie 

Seniorzy: Znamy rozkład sparingów w zimowym okresie przygotowawczym!

Kategoria: Seniorzy 28-12-2022

W połowie stycznia do treningów wraca nasza pierwsza drużyna a już teraz prezentujemy Wam harmonogram gier kontrolnych, które przygotował Trener Jacek Fojna ⚽️ W okresie przygotowawczym zagramy aż 9 spotkań a 8 z nich na obiektach naszej bazy treningowej Centrum Turystyczno Sportowe Sp. z o.o. ?? Naszymi sparingpartnerami będą: AKS Strzegom LKS Granit Roztoka FK Náchod s.r.o. Vysoke Myto Spartak Police MKS Nysa Kłodzko KLUB Sportowy Górnik Nowe Miasto Wałbrzych rok założenia 2004r. Jaworzanka 1946 Jawor Prochowiczanka Prochowice

Wesołych świąt!

Kategoria: Inne 24-12-2022

Pragniemy wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia, spokojnych, radosnych, pełnych rodzinnej miłości świąt Bożego Narodzenia ???

JARO CUP 2022 za nami!

Kategoria: Inne 22-12-2022

Dużo wspomnień, emocji i sportowej rywalizacji ? Turniej, który już na stałe jest w naszym kalendarzu i przypomina nam Patryka, zawodnika Akademii i naszego Klubu ? Za każdym razem w tym dniu towarzyszy nam wiele emocji i wielokrotnie pojawiają się łzy ... najważniejsze dla nas i wszystkich osób mających w sercu Patryka jest to, że pamiętamy o nim i ,,PATRYK ZAWSZE BĘDZIE Z NAMI GRAŁ" ? W tym roku Puchar za pierwsze miejsce trafił w ręce KLUB Sportowy Górnik Nowe Miasto Wałbrzych rok założenia 2004r. ?? Drugie miejsce zdobyli nasi zawodnicy z Akademia Piłkarska Piast Nowa Ruda a trzecie miejsce zajęła drużyna z Czech Slovan Broumov ?
Trenerzy również wybrali zawodników do nagród indywidualnych:
➡️ Najlepszy zawodnik turnieju: Michał Piech - Górnik NW Wałbrzych
➡️ Najlepszy bramkarz turnieju: Lukas Lanik - Slovan Broumov
➡️ Król Strzelców: Karol Chalcarz - KS Piast Nowa Ruda
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. KS Górnik NM Wałbrzych
2. KS Piast Nowa Ruda
3. Slovan Broumov
4. Pogoń Oleśnica II
5. Pogoń Oleśnica I
6. AP Hejszowina Radków
7. GLKS Orlęta Krosnowice
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie do Nowej Rudy ⚽️ Widzimy się już za rok ? Dzięklujemy również wszystkim osobom zaangażowanym w organizajcę turnieju ? Dziękujemy za ciasta, przekąski oraz Andrzejowi Koczmarkowi za poprowadzenie turnieju ? Łączy nas Piast ?⚪️⚫️

JARO CUP już w niedzielę!

Kategoria: Inne 16-12-2022
Turniej ku pamięci naszego młodego zawodnika, którego nie ma już z nami ? My WSZYSCY jednak pamiętamy i zapraszamy w niedzielę na 10:00 na halę Centrum Turystyczno Sportowe Sp. z o.o. ? Kolejna edycja turnieju, który już na stałe wpisał się w nasz kalendarz ? PATRYK zawsze będziesz grał z nami ?❗️
W akcji zobaczymy 8 drużyn z rocznika 2013:
6. Slovan Broumov
7. KS Piast Nowa Ruda
Prosimy wszystkie drużyny, aby były już na miejscu o 9:30 ??

Rozwój sekcji akrobatycznej!

Kategoria: Inne 15-12-2022

Powołana do życia pod koniec roku 2020 sekcja akrobatyki stale się rozwija, a to dzięki zakupionemu sprzętowi, który pozwala trenować zawodniczkom i zawodnikom na profesjonalnych urządzeniach i dzięki takim treningom mogą oni stale podnosić swoje umiejętności ?? Ostatnimi czasy sekcja ta wzbogaciła się o profesjonalną trampolinę ❗️❗️❗️Jej zakup nie byłby możliwy, gdyby nie wsparcie naszego sponsora - firmy Matplast - Systemy Okienne - która wspiera od wielu lat nasz Klub ?
BARDZO DZIĘKUJEMY ? ??❗️
Regularne treningi pod okiem naszych trenerów, zaowocowały tym że z zawodów które odbyły się pod Śleżą w Sobótce, nasi młodzi zawodnicy wrócili z medalami ??? ?
➡️ Skoki na ścieżce:
8 miejsce Sajdak Oliwia
4 miejsce:
Grabowska Natasza
➡️ Akrobatyka zespoły
2 kobiet kl.młodzik:
1 miejsce
Szczygieł Helena
Marczak Laura
4 miejsce
Gazur Zuzanna
2 mieszana Kl.młodzik
1 miejsce
Tomczuk Maks
Oleś Julia

Kalendarz blog

« Luty 2024 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      

Następny mecz

09-03-2024 15:00
VS
KS Piast Nowa Ruda - Lechia Dzierżoniów

Poprzedni mecz

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Iskra Księginice 1 3
2 Polonia Środa Śląska 1 3
3 Lechia Dzierżoniów 1 3
4 Moto-Jelcz Oława 1 3
5 Słowianin Wolibórz 1 3
6 Zenit Międzybórz 1 3
7 Piast Żmigród 1 3
8 Barycz Sułów 1 3
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 KS Piast Nowa Ruda 0 0
2 Moto-Jelcz Oława 0 0
3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 0 0
4 IngerHome Polonia-Stal Świdnica 0 0
5 AP Brzeg Dolny 0 0
6 Bielawianka Bielawa 0 0
7 Górnik Polkowice 0 0
8 Górnik Wałbrzych 0 0
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 KS Piast Nowa Ruda 0 0
2 IngerHome Polonia-Stal Świdnica 0 0
3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0 0
4 Orlik Kłodzko 0 0
5 Pogoń Pieszyce 0 0
6 AP 13 Jarosława Lato 0 0
7 Stowarzyszenie KP Due Soccer 0 0
8 UKS Lechia Dzierżoniów 0 0
Rozwiń
Zwiń
PRZECZYTAJ

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.