• 3
  • 4

Nie żyje Bogdan Kokot vel Kokociński

Kategoria: Inne 21-05-2019

W niedzielę nagle dotarły do nas fatalne informacje. Odszedł od nas Noworudzianin Pan Bogdan Kokociński. Bogdan zostanie zapamiętany nie tylko z działalności zawodowej jaką prowadził w Nowej Rudzie ale głównie z działalności we wspólnocie miejskiej jako członek rady parafialnej. Przez wiele lat wspierał nasz Klub jako jeden ze sponsorów, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Uroczystość pogrzebowa została zaplanowana na środę 22 maja na godz. 13:00. w kościele pw. św. Mikołaja w Nowej Rudzie Ceremonii będzie przewodniczył bp Ignacy Dec. Spoczywaj w pokoju.

Seniorzy: Żarów zdobyty !

Kategoria: Seniorzy 20-05-2019

Po kilku sezonach bez trzech punktów w meczu ze Zjednoczonymi, wreszcie odnieśliśmy zwycięstwo i to w dodatku w bardzo kluczowym momencie sezonu. Przy porażce orła Ząbkowice i Wołowa, zdobyte trzy punkty w tym meczu pozwoliły nam oddalić się od miejsca spadkowego o 4 punkty. Mecz w Żarowie wygrywamy pewnie 3:0 a do siatki rywala trafili: Bartek Chabrowski x2 i Seweryn Sarkowicz x1. Do końca sezonu zostały trzy mecze i w dalszym ciągu wszystko jest możliwe i mimo, że mamy 4 punkty przewagi nie możemy czekać na to co zrobią rywale i w najbliższych meczach koniecznie musimy zapunktować. Wierzymy, że w nadchodzących spotkaniach nasi zawodnicy staną na wysokości zadania. Więcej w rozwinięciu.

Młodzicy: pewna wygrana z Polonią Ząbkowice

Kategoria: Młodzicy Okręgowa 20-05-2019

Trzy punkty w wyjazdowym spotkaniu z Polonią Ząbkowice Śląskie zdobyli nasi zawodnicy. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 a pierwsza bramka wpadła już 28 sekundzie. Mimo, że na wyjazd udaliśmy się dość mocno osłabieni to pokazaliśmy wole walki i młodzi zawodnicy bardzo dobrze zaprezentowali nasz Klub.

Trampkarze: podział punktów ze Świdnicą

Kategoria: Trampkarze 17-05-2019

Trampkarze rozegrali swój 8 mecz w II lidze Wojewódzkiej. Tym razem gościli na własnym boisku drużynę Polonii Świdnica. Mecz stał na bardzo dobrym poziomie. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli nasi zawodnicy w 18 minucie spotkania po bramce, którą zdobył Jakub Gołek. Goście zdołali wyrównać w 43 minucie i spotkanie zakończyło się podziałem punktów przy wyniku 1:1.

Juniorzy Starsi: skromnie ale za 3 punkty

Kategoria: Juniorzy Starsi 17-05-2019

Kolejne 3 punkty na swoim koncie zapisali podopieczni Piotrka Paska. Zawodnicy wygrali skromnie 1:0 z LKS Bystrzyca Górna. Cenną bramkę zdobył w 84 minucie Marcin Torbusiński. Nasi zawodnicy w dalszym ciągu tracą 7 punktów do lidera rozgrywek.

Seniorzy: lanie w Długołęce

Kategoria: Seniorzy 17-05-2019

Dotkliwej porażki doznali nasi seniorzy w meczu z Mirkowem. W spotkaniu o tzw. 6 punktów zdecydowanie lepsza okazała się drużyna Mirkowa wygrywając bardzo pewnie 5:0. Po tym spotkaniu goście odskoczyli od nas na 3 punkty. Walka o utrzymanie będzie z pewnością do ostatniej kolejki i tylko najlepsze drużyny w 4 ostatnich meczach zapwenią sobie byt w IV lidze. Wierzymy bardzo mocno, że nasi zawodnicy staną na wysokości zadania i wywalczą utrzymanie. Już w sobotę kluczowy mecz na finiszu rozgrywek. Zagramy ze Zjednoczonymi Żarów, którzy już na dobrą sprawę opuszczają IV ligę razem z Nysa Kłodzko.

Młodzicy: Z Unią Złoty Stok na szóstkę

Kategoria: Młodzicy Okręgowa 9-05-2019

Nasz zespół Młodzików zgarną 3 punkty w wyjazdowym meczu z Unią Złoty Stok. nasi zawodnicy pewnie wygrali z przeciwnikiem 6:0. Na szczególne słowa uznania w tym spotkaniu zasługują nasi skrzydłowi oraz bramkarz, który kilka razy popisał się fantastycznymi interwencjami. Bramki w tym meczu zdobywali: Aleksander Kuczyński x3, Kacper Sawicki x1, i Michał Domagalski x1 oraz 1x bramka samobójcza po strzale Michała Domagalskiego. Więcej w rozwinięciu.

Seniorzy: cenne zwycięstwo z Wołowem

Kategoria: Seniorzy 5-05-2019

Zdobywamy bardzo cenne 3 punkty w meczu z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie. Pokonujemy zespół z Wołowa 2:1 po bramkach Ernesta Polaka i Bartka Chabrowskiego. Bardzo dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu i niestety dużo gorsza gra w drugiej odsłonie. Zawodnicy z Wołowa od 59 minuty grali w osłabieniu i mimo tego zdołali nam strzelić bramkę. My w tym czasie mieliśmy 5 prawie 100% okazji do podwyższenia wyniku , lecz chyba zabrakło nam koncentracji w wykończeniu akcji przez co do końca meczu była nerwówka o wynik. Bardzo cieszą 3 punkty ale do końca rozgrywek jeszcze kilka kluczowych spotkań i w każdym meczu trzeba zachować koncentrację od początku do końca. Bardzo dziękujemy kibicom, którzy pojawili się na stadionie mimo fatalnej pogody w tym dniu. Więcej w rozwinięciu.

Juniorzy Starsi: Lider pokonany !

Kategoria: Juniorzy Starsi 5-05-2019

Juniorzy Starsi wygrywają Derbowy pojedynek z Nysą Kłodzko, która w dodatku w tym sezonie jeszcze nie przegrała. Zawodnicy Piotrka Paska zaprezentowali się bardzo dobrze na terenie rywali a bramki zdobywali zawodnicy włączeni do kadry pierwszego zespołu: Kozielec x2 i Kołat x1. Po tym meczy Nysa pozostaje na pozycji lidera ale już tylko z przewaga 7 punktów nad naszym zespołem. Końcówka sezonu będzie emocjonująca i przy odrobinie szczęścia wszystko jest jeszcze możliwe.

Trampkarze: bez punktów z Forzą Wrocław

Kategoria: Trampkarze 5-05-2019

Dobrze sie zaprezentowali zawodnicy Trampkarza na boisku vice lidera rozgrywek. Podopieczni Trenera Łydkowskiego prowadzili na boisku gospodarzy 1:2 ale nie udało im się dowieźć wyniku do końca i ostatecznie ulegli rywalom 4:2. Tym samym 3 punkty zostały we Wrocławiu. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Artur Niedowóz i Jakub Gołek. Więcej w rozwinięciu.