W zawodach wzięło udział 12 zespołów : Sparta Ziębice – Zdrój Jedlina Zdrój- Zjednoczeni Ścinawka Śr. – Orzeł Ząbkowice Śl. - Polonia Nysa - FC Wrocław Academy-Baszta Wałbrzych – UKS Marcinowice – Victoria Wałbrzych – Górnik Wałbrzych – WKS Śląsk Wrocław – Piast Nowa Ruda
WYNIK:
FAZA GRUPOWA
Grupa A.
SPARTA ZIĘBICE 0-2 ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ
SPARTA ZIĘBICE 1- 1 ZJEDNOCZENI ŚCINAWKA ŚREDNIA
ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ 4-1 ZJEDNOCZENI ŚCINAWKA ŚREDNIA
GRUPA B
ORZEŁ ZĄBKOWICE 0-0 POLONIA NYSA
ORZEŁ ZĄBKOWICE 0-1 FC ACADEMY WROCŁAW
FC ACADEMY WROCŁAW 2-0 POLONIA NYSA
GRUPA C
KS PIAST NOWA RUDA 0-0 BASZTA WAŁBRZYCH
KS PIAST NOWA RUDA 3-1 MARCINOWICE
BASZTA WAŁBRZYCH 1-0 MARCINOWICE
GRUPA D
VICTORIA WAŁBRZYCH 0-0 WKS ŚLĄSK WROCŁAW
VICTORIA WAŁBRZYCH 1-1 KS GÓRNIK WAŁBRZYCH
KS GÓRNIK WALBRZYCH 2-1 WKS ŚLĄSK WROCŁAW
PÓŁFINAŁY
ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ 1-5 KS PIAST NOWA RUDA
FC ACADEMY WROCŁAW 3-1 KS GÓRNIK WAŁBRZYCH
SPARTA ZIĘBICE 0-2 BASZTA WAŁBRZYCH
ORZEŁ ZABKOWICE SLĄSKIE 0-1 VICTORIA WAŁBRZYCH
ZJEDNOCZENI ŚCINAWKA ŚREDNIA 0–4 MARCINOWICE
POLONIA NYSA 3-3 WKS ŚLĄSK WROCŁAW KARNE ( 1 – 2 )
FINAŁY O MIEJSCA 1 – 2
KS PIAST NOWA RUDA 0-0 FC ACADEMY WROCŁAW KARNE ( 4 – 5 )
MIEJSCA 3 – 4
ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ 1-1 KS GÓRNIK WAŁBRZYCH KARNE ( 2 – 1
MIEJSCA 5 – 6
UKS BASZTA WAŁBRZYCH 1-2 VICTORIA WAŁBRZYCH
MIEJSCA 7 – 8
SPARTA ZIĘBICE 0-4 ORZEŁ ZABKOWICE
MIEJSCA 9 – 10
AP MARCINOWICE 1-2 WKS ŚLĄSK WROCŁAW
MIEJSCA 11 – 12
ZJEDNOCZENI ŚCINAWKA 0-3 POLONIA NYSA
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
1, FC ACADEMY WROCŁAW
2, KS PIAST NOWA RUDA
3, ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ
4, KS GÓRNIK WAŁBRZYCH
5, VICTORIA WAŁBRZYCH
6, BASZTA WAŁBRZYCH
7, ORZEŁ ZĄBKOWICE
8, SPARTA ZIĘBICE
9, WKS ŚLĄSK WROCŁAW
10, AP MARCINOWICE
11, POLONIA NYSA
12, ZJEDNOCZENI ŚCINAWKA ŚREDNIA
NAGRODAMI INDYWIDUALNYMI ZOSTALI WYRÓŻNIENI ZAWODNICY
NAJLEPSZY ZAWODNIK - WORSKI KRYSTIAN VICTORIA WAŁBRZYCH
NAJLEPSZY BRAMKARZ - WNĘK MAKSYMILIAN PIAST NOWA RUDA
KRÓL STRZELCÓW - PARCHANEK FILIP ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ
KS Piast Nowa Ruda jako organizator turnieju składa serdeczne podziękowania z pomoc i zaangażowanie w organizacji zawodów Rodzicom Patryka Jaroczyńskiego oraz bardzo mocne podziękowania należą się Piotrowi Bełza, Panu Burmistrzowi Miasta i Gminy Radków, Janowi Bednarczykowi, zawodnikom z drużyny młodzików Piasta Nowa Ruda, sponsorom, ternerom i działaczom.