KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Akademia: pierwszy turniej w lidze Żaka

wtorek, 17 wrzesień 2019 12:27
Akademia: pierwszy turniej w lidze Żaka

Pierwszy turniej w Lidze Żaka za nami ! Dla wielu zawodników Akademii był to swoisty debiut. Co więcej, z rocznikiem 2011 walczyły dzieciaki urodzone w 2013 i 2014 roku i mimo to zaprezentowały się bardzo solidnie. Więcej w rozwinięciu.

 AP Champions Nowa Ruda 8-4 (2-1, 6-3) UKS Szczytnik Szczytna

AP Champions Nowa Ruda 7-2 (6-0, 1-2) Hejszowina Radków
AP Champions Nowa Ruda 5-1 (3-1, 2-0) AP Champions Nowa Ruda II

Skład: Nocek Filip, Kołodziej Michał, Norek Bartosz, Gmyz Cezary, Machniewicz Igor, Tracz Kajetan, Szymczak Dariusz, Niemiro Bartosz, Różański Jakub, Drygańczuk Filip, Jaślan Jan, Plachowski Aleksander.

Bramki: Kołodziej Michał (6), Drygańczuk Filip, Jaślan Jan (po 4), Gmyz Cezary (3), Rózański Jakub (1), samobójcze (2).

Trener: Czechowicz Tomasz

AP Champions Nowa Ruda II 4-1 (1-0, 3-1) Hejszowina Radków
AP Champions Nowa Ruda II 1-8 (0-6, 1-2) UKS Szczytnik Szczytna
AP Champions Nowa Ruda II 1-5 (1-3, 0-2) AP Champions Nowa Ruda

Bramki: Madej Paweł, Traczyk Daria (po 3).

Skład: Piasecki Konrad, Traczyk Daria, Madej Paweł, Mańkowski Bartłomiej, Wawak Jan, Gilewski Wiktor, Żelazowski Daniel, Kozioł Maksymilian, Byczkowski Stanisław.

Trener: Mrozek Łukasz

Poprzedni

Następny

Kalendarz blog

« Październik 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Następny mecz

26-10-2019 14:00
VS
Sokół Marcinkowice - Piast ZPAS Nowa Ruda

Poprzedni mecz

19-10-2019 15:00
VS
Piast ZPAS Nowa Ruda 1 - 1 Sokół Wielka Lipa

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Polonia-Stal Świdnica 11 27
2 Sokół Wielka Lipa 11 24
3 MOTO-Jelcz Oława 11 21
4 Piast ZPAS Nowa Ruda 11 20
5 Sokół Marcinkowice 11 20
6 Lechia Dzierżoniów 11 20
7 Bielawianka Bielawa 11 18
8 Unia Bardo 11 17
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 8 22
2 PIAST Nowa Ruda 8 19
3 Victoria Wałbrzych 8 16
4 Gwarek Wałbrzych 8 15
5 Victoria Świebodzice 7 12
6 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 8 12
7 Nysa Kłodzko 8 12
8 LSK Bystrzyca Górna 8 10
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast Nowa Ruda 0 0
Rozwiń
Zwiń
PRZECZYTAJ

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.