KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Akademia: Turniej Bielawa Cup

poniedziałek, 03 czerwiec 2019 12:17
Akademia: Turniej Bielawa Cup

Niespełna 40 młodych adeptów piłkarskich z Nowej Rudy wzięło udział w niedzielę 2 czerwca w V Edycji z okazji dnia dziecka Bielawa Cup. Grano w 4 kategoriach wiekowych: 2009, 2010, 2011, 2012 oraz systemem każdy z każdym w swoich kategoriach wiekowych. Na stadionie Bielawianki turniej odbywał się bez miejsc i każdy z zawodników dostał: pamiątkowy medal, dyplom, obiad, owoce a pakiet promocyjny dostali trenerzy. Więcej w rozwinięciu.

SKŁAD 2009:
Chalcarz Antoni, Chalcarz Franciszek, Czuchwicki Jakub, Kujda Tomasz, Niemas Szymon, Raczak Kacper, Gumowski Paweł Kimaczyński Xavier, Sośnicki Milan, Woronowicz Szymon

WYNIKI:
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - PARASOL WROCŁAW   7:1
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - GRYF ŚWIDNICA   3:3
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - SIÓDEMKA BIELAWA   7:1
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - AP 11 WROCŁAW   2:4

SKŁAD 2010:
Tarnawski Patryk, Hupało Armin, Czyżewski Szymon, Cyron Przemysław, Janczak Paweł, Moryc Igor, Dusza Karol, Bełza Szymon, Kalicki Olivier
WYNIKI:
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - AP 11 WROCŁAW   0:
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - SIÓDEMKA BIELAWA   1:0
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - MKS NYSA KŁODZKO   2:2
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - PARASOL WROCŁAW   4:1
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - GRYF ŚWIDNICA   1:2

SKŁAD 2011:
Misarko Arkadiusz, Osicki Bartłomiej, Szymczak Dariusz, Drygańczuk Filip, Gmyz Cezary, Jaślan Jan, Kołodziej Michał, Kostrzewski Antek, Machniewicz Igor, Norek Bartosz

WYNIKI:
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - PARASOL WROCŁAW   7:0
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - MKS NYSA KŁODZKO   4:2
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - SIÓDEMKA BIELAWA   0:4
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - LECHIA DZIERŻONIÓW   4:2

SKŁAD 2012:
Chalcarz Karol, Cywiński Tymoteusz, Grochulski Adam, Młynarczyk Maksymilian, Rudzki Kacper, Raczak Marcel, Rogowski Antoni

WYNIKI:
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - PARASOL WROCŁAW   4:6
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - LECHIA DZIERŻONIÓW   4:1
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - SIÓDEMKA BIELAWA   3:4
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - SIÓDEMKA BIELAWA II   0:3
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - MKS NYSA KŁODZKO   1:8

TRENERZY: Czechowicz Tomasz, Krzywda Kamil

Poprzedni

Następny

Kalendarz blog

« Czerwiec 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Następny mecz

Poprzedni mecz

01-06-2019 11:00
VS
Piast ZPAS Nowa Ruda 3 - 0 Sokół Marcinkowice

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Śląsk II Wrocław 29 81
2 Górnik Wałbrzych 29 67
3 Polonia-Stal Świdnica 29 62
4 Orzeł Prusice 29 49
5 Sokół Wielka Lipa 29 46
6 Sokół Marcinkowice 29 43
7 Bielawianka Bielawa 29 39
8 Piast Żerniki-Wrocław 29 39
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Nysa Kłodzko 9 25
2 Bielawianka Bielawa 9 21
3 Zjednoczeni Żarów 9 20
4 PIAST Nowa Ruda 9 15
5 LKS Bystrzyca Górna 9 14
6 Victoria Świebodzice 9 12
7 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 9 12
8 Gwarek Wałbrzych 9 10
Rozwiń
Zwiń

Kobiety

Poz
Klub
M Pkt
1 MKS Polonia Świdnica 8 21
2 KS Ślęża Wrocław 8 19
3 LUKS Ziemia Lubińska 7 14
4 MGKS MOTO-Jelcz Oława 7 12
5 UKS Bierutów 6 12
6 Polonia Środa Śląska 8 10
7 Chrobry Głogów 8 7
8 Pogoń Oleśnica 8 7
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast Nowa Ruda 7 21
2 Victoria Świebodzice 6 18
3 Bielawianka Bielawa 7 15
4 Polonia Bystrzyca Kłodzka 7 10
5 UKS Lechia Dzierżoniów 7 8
6 Orlik Kłodzko 5 7
7 AKS Strzegom 8 6
8 Nysa Kłodzko 6 1
Rozwiń
Zwiń
PRZECZYTAJ

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.