KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Akademia: Turniej Bielawa Cup

poniedziałek, 03 czerwiec 2019 12:17
Akademia: Turniej Bielawa Cup

Niespełna 40 młodych adeptów piłkarskich z Nowej Rudy wzięło udział w niedzielę 2 czerwca w V Edycji z okazji dnia dziecka Bielawa Cup. Grano w 4 kategoriach wiekowych: 2009, 2010, 2011, 2012 oraz systemem każdy z każdym w swoich kategoriach wiekowych. Na stadionie Bielawianki turniej odbywał się bez miejsc i każdy z zawodników dostał: pamiątkowy medal, dyplom, obiad, owoce a pakiet promocyjny dostali trenerzy. Więcej w rozwinięciu.

SKŁAD 2009:
Chalcarz Antoni, Chalcarz Franciszek, Czuchwicki Jakub, Kujda Tomasz, Niemas Szymon, Raczak Kacper, Gumowski Paweł Kimaczyński Xavier, Sośnicki Milan, Woronowicz Szymon

WYNIKI:
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - PARASOL WROCŁAW   7:1
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - GRYF ŚWIDNICA   3:3
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - SIÓDEMKA BIELAWA   7:1
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - AP 11 WROCŁAW   2:4

SKŁAD 2010:
Tarnawski Patryk, Hupało Armin, Czyżewski Szymon, Cyron Przemysław, Janczak Paweł, Moryc Igor, Dusza Karol, Bełza Szymon, Kalicki Olivier
WYNIKI:
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - AP 11 WROCŁAW   0:
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - SIÓDEMKA BIELAWA   1:0
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - MKS NYSA KŁODZKO   2:2
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - PARASOL WROCŁAW   4:1
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - GRYF ŚWIDNICA   1:2

SKŁAD 2011:
Misarko Arkadiusz, Osicki Bartłomiej, Szymczak Dariusz, Drygańczuk Filip, Gmyz Cezary, Jaślan Jan, Kołodziej Michał, Kostrzewski Antek, Machniewicz Igor, Norek Bartosz

WYNIKI:
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - PARASOL WROCŁAW   7:0
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - MKS NYSA KŁODZKO   4:2
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - SIÓDEMKA BIELAWA   0:4
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - LECHIA DZIERŻONIÓW   4:2

SKŁAD 2012:
Chalcarz Karol, Cywiński Tymoteusz, Grochulski Adam, Młynarczyk Maksymilian, Rudzki Kacper, Raczak Marcel, Rogowski Antoni

WYNIKI:
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - PARASOL WROCŁAW   4:6
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - LECHIA DZIERŻONIÓW   4:1
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - SIÓDEMKA BIELAWA   3:4
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - SIÓDEMKA BIELAWA II   0:3
AP CHAMPIONS NOWA RUDA - MKS NYSA KŁODZKO   1:8

TRENERZY: Czechowicz Tomasz, Krzywda Kamil

Poprzedni

Następny

Kalendarz blog

« Listopad 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Następny mecz

Poprzedni mecz

09-11-2019 14:00
VS
Polonia Trzebnica 5 - 0 Piast ZPAS Nowa Ruda

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Polonia-Stal Świdnica 14 36
2 Sokół Wielka Lipa 14 30
3 Bielawianka Bielawa 14 27
4 MOTO-Jelcz Oława 14 25
5 Piast ZPAS Nowa Ruda 14 23
6 Lechia Dzierżoniów 14 23
7 Sokół Marcinkowice 14 23
8 Unia Bardo 14 23
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 PIAST Nowa Ruda 10 25
2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 10 23
3 Victoria Wałbrzych 10 22
4 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 10 16
5 Nysa Kłodzko 10 16
6 Gwarek Wałbrzych 10 15
7 LSK Bystrzyca Górna 10 13
8 Victoria Świebodzice 9 12
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast Nowa Ruda 0 0
Rozwiń
Zwiń
PRZECZYTAJ

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.