KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Akademia: 2 i 3 miejsce w turnieju Żaków

wtorek, 30 kwiecień 2019 08:58
Akademia: 2 i 3 miejsce w turnieju Żaków

Pierwszy turniej mają za sobą żacy z AP Champions Nowa Ruda. Młodzi zawodnicy z obu oddziałów zaprezentowali się bardzo solidnie i zajęli bardzo wysokie miejsca 2 i 3 w całym turnieju. Najwięcej bramek dla Akademii w tym turnieju zdobył Szymon Bełza bo aż 7. Więcej w rozwinięciu.

 WYNIKI:

AP Champions Nowa Ruda 1-0 AP Champions Nowa Ruda II
AP Champions Nowa Ruda 0-2 Dzieci Śląska
AP Champions Nowa Ruda II 8-0 ATS Wojbórz
AP Champions Nowa Ruda 6-3 Unia Złoty Stok
AP Champions Nowa Ruda II 2-2 Dzieci Śląska
AP Champions Nowa Ruda 4-0 Unia Bardo
AP Champions Nowa Ruda II 9-0 Unia Bardo
AP Champions Nowa Ruda 6-0 ATS Wojbórz
AP Champions Nowa Ruda II 4-0 Unia Złoty Stok
BRAMKI:
AP Champions Nowa Ruda: Bełza Szymon (7), Turkowicz Tobiasz, Kabaciński Natan (po 4), Kalicki Olivier (1), samobójcza.
SKŁAD:
AP Champions Nowa Ruda: Dusza Karol, Kabaciński Natan, Kalicki Olivier, Turkowicz Tobiasz, Bełza Szymon, Drelich Jakub, Traczyk Daria, Madej Paweł, Łaguna Gracjan.
AP Champions Nowa Ruda II: Chalcarz Franciszek, Czyżewski Szymon, Misarko Arkadiusz, Osicki Bartłomiej, Janczak Paweł, Norek Bartłomiej, Lamorski Wiktor, Cyron Przemysław, Tarnawski Patryk, Sośnicki Milan, Skrzyński Martin.

Poprzedni

Następny

Kalendarz blog

« Maj 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Następny mecz

Poprzedni mecz

06-04-2019 16:00
VS
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 - 1 Piast ZPAS Nowa Ruda

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Śląsk II Wrocław 20 57
2 Górnik Wałbrzych 20 47
3 Polonia-Stal Świdnica 20 40
4 Orzeł Prusice 20 38
5 Sokół Wielka Lipa 20 32
6 Bielawianka Bielawa 20 31
7 Sokół Marcinkowice 20 30
8 Polonia Trzebnica 20 30
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Nysa Kłodzko 9 25
2 Bielawianka Bielawa 9 21
3 Zjednoczeni Żarów 9 20
4 PIAST Nowa Ruda 9 15
5 LKS Bystrzyca Górna 9 14
6 Victoria Świebodzice 9 12
7 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 9 12
8 Gwarek Wałbrzych 9 10
Rozwiń
Zwiń

Kobiety

Poz
Klub
M Pkt
1 MKS Polonia Świdnica 8 21
2 KS Ślęża Wrocław 8 19
3 LUKS Ziemia Lubińska 7 14
4 MGKS MOTO-Jelcz Oława 7 12
5 UKS Bierutów 6 12
6 Polonia Środa Śląska 8 10
7 Chrobry Głogów 8 7
8 Pogoń Oleśnica 8 7
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast Nowa Ruda 7 21
2 Victoria Świebodzice 6 18
3 Bielawianka Bielawa 7 15
4 Polonia Bystrzyca Kłodzka 7 10
5 UKS Lechia Dzierżoniów 7 8
6 Orlik Kłodzko 5 7
7 AKS Strzegom 8 6
8 Nysa Kłodzko 6 1
Rozwiń
Zwiń
PRZECZYTAJ

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.