KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Akademia: wygrana ze Słowianinem Wolibórz

wtorek, 30 kwiecień 2019 08:51
Akademia: wygrana ze Słowianinem Wolibórz

W kolejnym meczu w Lidze Orlika, noworudzka Akademia z oddziału Słupiec wygrała z rówieśnikami z Woliborza. Mecz mógł się podobać zgromadzonym kibicom, ze względu na grę Fair Play z obydwu stron, jak również pięknych, efektownych bramek. Noworudzianie wygrali to spotkanie 8:2.  

UKS APN CHAMPIONS NOWA RUDA - SŁOWIANIN WOLIBÓRZ    8:2

SKŁAD UKS APN CHAMPIONS NOWA RUDA:
Stankiewicz Kacper, Niemas Szymon, Kimaczyński Xavier, Wiechetek Stanisław, Gumowski Paweł, Raczak Kacper, Mastaj Adrian, Gilewski Bartłomiej, Szarowicz Patryk, Mówiński Marcel, Jaliński Eryk, Kozłowski Adrian, Chalcarz Franciszek, Hankus Olaf, Czuchwicki Jakub, Chalcarz Antoni, Kujda Tomasz.
BRAMKI:
3 - Kimaczyński Xavier
2 - Raczak Kacper
1 - Stankiewicz Kacper
1 - Jaliński Eryk
1 - Gumowski Paweł
Trener: Czechowicz Tomasz  

Poprzedni

Następny

Kalendarz blog

« Maj 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Następny mecz

Poprzedni mecz

06-04-2019 16:00
VS
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 - 1 Piast ZPAS Nowa Ruda

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Śląsk II Wrocław 20 57
2 Górnik Wałbrzych 20 47
3 Polonia-Stal Świdnica 20 40
4 Orzeł Prusice 20 38
5 Sokół Wielka Lipa 20 32
6 Bielawianka Bielawa 20 31
7 Sokół Marcinkowice 20 30
8 Polonia Trzebnica 20 30
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Nysa Kłodzko 9 25
2 Bielawianka Bielawa 9 21
3 Zjednoczeni Żarów 9 20
4 PIAST Nowa Ruda 9 15
5 LKS Bystrzyca Górna 9 14
6 Victoria Świebodzice 9 12
7 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 9 12
8 Gwarek Wałbrzych 9 10
Rozwiń
Zwiń

Kobiety

Poz
Klub
M Pkt
1 MKS Polonia Świdnica 8 21
2 KS Ślęża Wrocław 8 19
3 LUKS Ziemia Lubińska 7 14
4 MGKS MOTO-Jelcz Oława 7 12
5 UKS Bierutów 6 12
6 Polonia Środa Śląska 8 10
7 Chrobry Głogów 8 7
8 Pogoń Oleśnica 8 7
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast Nowa Ruda 7 21
2 Victoria Świebodzice 6 18
3 Bielawianka Bielawa 7 15
4 Polonia Bystrzyca Kłodzka 7 10
5 UKS Lechia Dzierżoniów 7 8
6 Orlik Kłodzko 5 7
7 AKS Strzegom 8 6
8 Nysa Kłodzko 6 1
Rozwiń
Zwiń
PRZECZYTAJ

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.