• 3
  • 4

Trampkarze: ważna wygrana z Górnikiem NM Wałbrzych

wtorek, 23 kwiecień 2019 11:10

W czwartkowe popołudnie 18 kwietnia trampkarze naszego klubu rozegrali 6 kolejkę w II lidze Wojewódzkiej. Tym razem na własnym boisku zagrali z Górnikiem NM Wałbrzych. W tym spotkaniu nasi zawodnicy okazali się lepsi od rywali i wygrali całe mecz 4:2 zapisując tym samym bardzo cenne 3 punkty do ligowej tabeli. Bramki zdobyli: Jakub Gołek x2, Artur Niedowóz x1 i Kacper Wiącek x1. Więcej w rozwinięciu.

II Liga Wojewódzka, VI kolejka: KS Piast Nowa Ruda - Górnik NM Wałbrzych   4:2

Gospodarze weszli bardzo dobrze w mecz i już w 7 minucie objęli prowadzenie po bramce zdobytej z rzutu wolnego przez Artur Wozu(Niedowóz). Goście szybko próbowali odpowiedzieć na trafienie zawodników Piasta ale trzykrotnie znakomitymi interwencjami w bramce popisał się nasz bramkarz Paweł Konopacki. Zawodnicy Piasta ruszyli ponownie do ataków i zdobyli kolejne dwie bramki w 23 i 26 minucie autorstwa Jakub Gołek. Zrobiło się 3-0 dla Piasta i ten wynik utrzymał się do przerwy.
Po zmianie stron zawodnicy Piasta nie ustrzegli się błędu w obronie, czego skutkiem była bramka zdobyta przez Górnika NM Wałbrzych w 46 minucie.
Chwilę później Piast ponownie wychodzi na trzy bramkowe prowadzenie. Błąd gości w obronie wykorzystał Kacper Wiącekzdobywając bramkę w 49 minucie. Kolejne minuty meczu upływały obu drużynom na walce o zmianę wyniku. Zgromadzona na trybunach widownia mogła zobaczyć wiele ciekawych akcji z obu stron ale bramki aż do 77 minuty nie padały. W owej 77 minucie po raz drugi drużynie gości udało się wywieść w pole już chyba nieco rozluźnioną zbliżającym się końcem meczu naszą obronę i zdobyć bramkę na 4-2. Cztery minuty po stracie bramki mecz dobiegł końca i nasi Trampkarze mogli cieszyć się ze zwycięstwa.
Skład Piasta: : Paweł Konopacki, - Marcel GawełDawid KrzysztofiakkMarcel MostowyArtur Wozu (Niedowóz) - Bartek DrewniowskiJulian StosioKacper SobczykGrzegorz ŁopatkaJakub GołekKacper Wiącek oraz: Jakub Wiśniewski, Dawid ChmielarzMarcel RypińskiIgor KonarskiWojtek Ożóg.
Bramki dla Piasta:
7 min - Artur Wozu (Niedowóz)
23 min - Jakub Gołek
26 min - Jakub Gołek
49 min - Kacper Wiącek
Jak zwykle podczas meczu na własnym boisku mogliśmy liczyć na fotorelację za którą dziękujemy Asia Rypińska.