• 3
  • 4

Trampkarze: porażka z Górnikiem

wtorek, 23 kwiecień 2019 10:50

13 kwietnia nasi zawodnicy nie zaliczą do udanego. Ulegli oni w meczu wyjazdowym Górnikowi Wałbrzych 6:1 i wrócili do Nowej Rudy bez punktów. Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla naszych zawodników, którzy po bramce Jakuba Gołek prowadzili od 2 minuty 1:0. Niestety później do siatki trafiali tylko gospodarze i to oni zdobyli komplet punktów. Więcej w rozwinięciu.

Trampkarze II liga Wojewódzka: Górnik Wałbrzych - KS Piast Nowa Ruda    6:1

Mecz rozpoczął się świetnie gdyż już w 2 minucie po bramce Jakub GołekPiast objął prowadzenie. Była to jednak pierwsza i jedyna bramka naszych zawodników w tym meczu. Do przerwy przegrywaliśmy 2:1. Może mecz potoczyłby się inaczej gdybyśmy wyrównali, bo mieliśmy ku temu okazje (w sytuacji sam na sam, nasz zawodnik trafił w słupek), ale szczęście nie dopisało.
Pierwsze 10 minut drugiej połowy przesądziło o wyniku tego spotkania, bowiem w tym okresie straciliśmy 3 bramki i zrobiło się 5:1. Mimo tak niekorzystnego wyniku próbowaliśmy walczyć o zmianę niekorzystnego wyniku, nawet bramkę zdobyliśmy, ale sędzia bramki zdobytej przez Wojtek Ożóg nie uznał,odgwizdując faul naszego zawodnika w walce o piłkę przed strzałem. W innej sytuacji Grzegorz Łopatka w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza a jego dobitka praktycznie do pustej bramki była niecelna. Konsekwencją dążenia zawodników Piasta do zmiany wyniku była strata 6 bramki.
Uczciwie przyznać trzeba, że drużyna Górnika była w tym spotkaniu lepszym zespołem, a na pewno skuteczniejszym, bezlitośnie wykorzystując błędy indywidualne naszych obrońców, a tych było w tym meczu bardzo dużo, bo przynajmniej 4 bramki górnika to konsekwencja błędów indywidualnych naszych obrońców.
Gratulujemy Górnikom zwycięstwa, my nie spuszczamy głowy będziemy punktów szukać w kolejnym spotkaniu już w najbliższy czwartek kiedy to podejmować będziemy na własnym boisku zespół Górnika NM Wałbrzych.
Nasz zespół zagrał w składzie: Jakub Wiśniewski - Mikołaj MechlaDawid KrzysztofiakkMarcel MostowyMarcel Gaweł - Grzegorz ŁopatkaMarcel RypińskiJulian StosioKacper SobczykJakub Gołek - Kacper Wiącekoraz: Bartek DrewniowskiWojtek OżógArtur Wozu (Niedowóz), Igor KonarskiKasper Mateusz Mierzwiak