KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

WKS Śląsk Wrocław wygrywa VI Memoriał Radka Druciaka

czwartek, 14 marzec 2019 08:48
WKS Śląsk Wrocław wygrywa VI Memoriał Radka Druciaka

Za nami VI już Memoriał Radka Druciaka. Z pewnością jeden z najlepiej zorganizowanych przez nasz Klub i obsadzonych drużynowo turniejów piłkarskich. Tą edycje wygrała drużyna WKS Śląsk Wrocław. Oprócz zwycięstwa drużyna z Wrocławia popisała się pięknym gestem i przekazała zwycięski Puchar bardzo choremu zawodnikowi AP Champions Nowa Ruda Patrykowi Jaroczyńskiemu ! Nasz Klub reprezentowali zawodnicy AP Champions Nowa Ruda i zajęli ostatecznie 6 miejsce. Więcej w rozwinięciu. 

 W pierwszej fazie turnieju drużyny podzielone zostały na 4 grupy po 3 zespoły. Zwycięzcy grup awansowali do LIGI MISTRZÓW, w której systemem pucharowym rywalizowały o miejsca 1-4, wicemistrzowie grup awansowali do LIGI EUROPY w której walczyli o miejsca 5-8 natomiast trzeci zespół każdej grupy rywalizował w EKSTRAKLASIE o miejsca 9 -12. W wyniku losowania w półfinałach zespoły z grupy I rywalizowali z drużynami z grupy IV a drużyny z grupy II mierzyły się z zespołami z grupy III

FAZA GRUPOWA:

grupa I

mecze:

Trojan Lądek – Gryf Świdnica                                 1:1

Trojan Lądek – AP CHAMPIONS Nowa Ruda     1:2

AP CHAMPIONS Nowa Ruda – Gryf Świdnica     0:2

TABELA GRUPY I

LP

ZESPÓŁ

PUNKTY

BRAMKI ZDOBYTE

BRAMKI STRACONE

RÓŻNICA

1

GRYF ŚWIDNICA

4

3

1

+2

2

AP CHAMIPONS NOWA RUDA

3

2

3

-1

3

TROJAN LĄDEK

1

2

3

-1

grupa II

mecze:

Victoria Wałbrzych - Slovan Broumov          2:1

Victoria Wałbrzych - WKS Śląsk Wrocław   1:7

WKS Śląsk Wrocław – Slovan Broumov     10:0

TABELA GRUPY II

LP

ZESPÓŁ

PUNKTY

BRAMKI ZDOBYTE

BRAMKI STRACONE

RÓŻNICA

1

WKS ŚLĄSK WROCŁAW

6

17

1

+16

2

VICTORIA WAŁBRZYCH

3

3

8

-5

3

SLOVAN BROUMOV

0

1

12

-11

grupa III

mecze:

Baszta Wałbrzych - Arka Nowa Sól               3:1

Baszta Wałbrzych – FC Academy Wrocław   5:2

FC Academy Wrocław – Arka Nowa Sól       2:1

TABELA GRUPY III

LP

ZESPÓŁ

PUNKTY

BRAMKI ZDOBYTE

BRAMKI STRACONE

RÓŻNICA

1

BASZTA WAŁBRZYCH

6

8

3

+5

2

FC ACADEMY WROCŁAW

3

4

6

-2

3

ARKA NOWA SÓL

0

2

5

-3

Grupa IV

mecze:

Polonia Nysa - Polonia Stal Świdnica                 1:1

Polonia Nysa - Chojnik Jelenia Góra                3:2

Polonia Stal Świdnica – Chojnik Jelenia Góra   2:0

TABELA GRUPY IV

LP

ZESPÓŁ

PUNKTY

BRAMKI ZDOBYTE

BRAMKI STRACONE

RÓŻNICA

1

POLONIA STAL ŚWIDNICA

4

3

1

+2

2

POLONIA NYSA

4

4

3

+1

3

CHOJNIK JELENIA GÓRA

0

2

5

-3

FAZA PÓŁFINAŁÓW:

LIGA MISTRZÓW (miejsca 1-4)

zwycięzcy meczów półfinałowych uzyskiwali awans do meczu o miejsce 1 a przegrani grali o miejsce 3

Gryf Świdnica – Polonia Świdnica                0:0 karne 1:3

WKS Śląsk Wrocław – Baszta Wasłbrzych   8:1

LIGA EUROPY (miejsca 5-8)

zwycięzcy meczów półfinałowych uzyskiwali awans do meczu o miejsce 5 a przegrani grali o miejsce 7

AP Champions Nowa Ruda - Polonia Nysa           3:0

Victoria Wałbrzych – FC Academy Wrocław           6:0

EKSTRAKLASA

zwycięzcy meczów półfinałowych uzyskiwali awans do meczu o miejsce 9 a przegrani grali o miejsce 11

Trojan Lądek – Chojnik Jelenia Góra   0:7

Slovan Broumov – Arka Nowa Sól        1:3

Po rozegraniu półfinałów rozpoczęła się seria finałowa:

mecz o miejsce 11

Trojan Lądek – Slovan Broumov                   4:2

mecz o miejsce 9

Chojnik Jelenia Góra – Arka Nowa Sól         5:3

mecz o miejsce 7

Polonia Nysa – FC Academy Wrocław                           5:0

mecz o miejsce 5

AP Champions Nowa Ruda – Victoria Wałbrzych     0:1

mecz o miejsce 3

Gryf Świdnica – Baszta Wałbrzych                             1:2

FINAŁ

Polonia Świdnica – WKS Śląsk Wrocław                      1:3

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1 WKS Śląsk Wrocław

2 Polonia Świdnica

3 Baszta Wałbrzych

4 Gryf Świdnica

5 Victoria Wałbrzych

6 AP Champions Nowa Ruda

7 Polonia Nysa

8 FC Academy Wrocław

9 Chojnik Jelenia Góra

10 Arka Nowa Sól

11 Trojan Lądek

12 Slovan Broumov

Nagrody indywidualne:

Najlepszy Zawodnik – KRYSTIAN WORSKI (Victoria Wałbrzych)

Najlepszy Bramkarz – HUBERT CHARUŻY (Gryf Świdnica)

Król strzelców – Oskar Zabrzeski (Śląsk Wrocław)

Najmłodszy uczestnik – Simon Kotyza (Slovan Broumov)

 

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować sponsorom i fundatorom nagród i upominków za wsparcie w organizacji Memoriału.

A byli nimi:

Urząd Miasta Nowa Ruda

Poseł na Sejm RP Monika Wielichowska

DZPN Wrocław

OZPN Wałbrzych

CTS

Firmą: DACCO, JAKO, ZPAS Przygórze, Matplast, AGROREG, NTBS, ZWiK, NUK, Bank GBS, Kopalnia Surowców Skalnych Bartnica, Cukiernia Ratajczak, Restauracja – Hotel Nova Renoma, Mini Euroland, ARCO Pracownia Projektowa

A także sponsorom indywidualnym wspierającym to wydarzenie

Poprzedni

Następny

Kalendarz blog

« Maj 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Następny mecz

Poprzedni mecz

06-04-2019 16:00
VS
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 - 1 Piast ZPAS Nowa Ruda

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Śląsk II Wrocław 20 57
2 Górnik Wałbrzych 20 47
3 Polonia-Stal Świdnica 20 40
4 Orzeł Prusice 20 38
5 Sokół Wielka Lipa 20 32
6 Bielawianka Bielawa 20 31
7 Sokół Marcinkowice 20 30
8 Polonia Trzebnica 20 30
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Nysa Kłodzko 9 25
2 Bielawianka Bielawa 9 21
3 Zjednoczeni Żarów 9 20
4 PIAST Nowa Ruda 9 15
5 LKS Bystrzyca Górna 9 14
6 Victoria Świebodzice 9 12
7 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 9 12
8 Gwarek Wałbrzych 9 10
Rozwiń
Zwiń

Kobiety

Poz
Klub
M Pkt
1 MKS Polonia Świdnica 8 21
2 KS Ślęża Wrocław 8 19
3 LUKS Ziemia Lubińska 7 14
4 MGKS MOTO-Jelcz Oława 7 12
5 UKS Bierutów 6 12
6 Polonia Środa Śląska 8 10
7 Chrobry Głogów 8 7
8 Pogoń Oleśnica 8 7
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast Nowa Ruda 7 21
2 Victoria Świebodzice 6 18
3 Bielawianka Bielawa 7 15
4 Polonia Bystrzyca Kłodzka 7 10
5 UKS Lechia Dzierżoniów 7 8
6 Orlik Kłodzko 5 7
7 AKS Strzegom 8 6
8 Nysa Kłodzko 6 1
Rozwiń
Zwiń
PRZECZYTAJ

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.