KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Młodzicy: Baszta Wałbrzych z Pucharem Burmistrza

czwartek, 21 luty 2019 09:09
Młodzicy: Baszta Wałbrzych z Pucharem Burmistrza

Za nami turniej o Puchar Burmistrza Miasta Nowa Ruda. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Baszty Wałbrzych a nasz zespół uplasował się na piątek pozycji. Baszta w tym turnieju nie miała sobie równych i nawet z czterech nagród indywidualnych jej zawodnicy zgarnęli aż 3. Gratulacje ! Więcej w rozwinięciu.

 

Wyniki jakie zespoły uzyskały w fazie grupowej:

   BASZTA WAŁBRZYCH       -   ORLIK KŁODZKO               0 – 2

   ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH -   WŁÓKNIARZ KUDOWA   2 - 5

   PIAST NOWA RUDA           -   POLONIA BYSTRZYCA     1 - 1

   BASZTA WAŁBRZYCH       -   KALENICA JUGÓW             5 - 1

   ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH -   TROJAN LĄDEK                 0 - 2

   PIAST NOWA RUDA           -   POLONIA BYSTRZYCA       1 - 1 KARNE ( 2 - 3 )

   ORLIK KŁODZKO               -   KALENICA JUGÓW             2 - 1

   WŁÓKNIARZ KUDOWA     -   LĄDEK ZDRÓJ                     2 - 0

 

Wyniki po podziale na grupy mistrzowskie:

KALENICA JUGÓW         -   ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH         2 - 1

PIAST NOWA RUDA       - ORLIK KŁODZKO                       1 - 2

POLONIA BYSTRZYCA - BASZTA WAŁBRZYCH               0 - 4

KALENICA JUGÓW         - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH         3 - 1

PIAST NOWA RUDA       - TROJAN LĄDEK                         1 - 1

POLONIA BYSTRZYCA   - WŁÓKNIARZ KUDOWA             1 - 1

ORLIK KŁODZKO          -   TROJAN LĄDEK                         4 - 1

BASZTA WAŁBRZYCH   -     WŁÓKNIARZ KUDOWA           4 - 0

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU    

1 – BASZTA WAŁBRZYCH

2 - POLONIA BYSTRZYCA KŁODZKA

3 - WŁÓKNIARZ KUDOWA

4 -   ORLIK KŁODZKO

5 - PIAST NOWA RUDA

6 - TROJAN LADEK

7 - KALENICA JUGÓW

8 - ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH

Dodatkowo Organizatorzy wybrali jak zawsze -

Król Strzelców            - Czorniy Adam     BASZTA WAŁBRZYCH

Najlepszy Bramkarz   - Capaja Seweryn POLONIA BYSTRZYCA

Najlepszy Zawodnik   - Pers Mikołaj       BASZTA WAŁBRZYCH

Najmłodszy Zawodnik - Borzecki Jakub   BASZTA WAŁBRZYCH

Poprzedni

Następny

Kalendarz blog

« Grudzień 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Następny mecz

Poprzedni mecz

09-11-2019 14:00
VS
Polonia Trzebnica 5 - 0 Piast ZPAS Nowa Ruda

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Polonia-Stal Świdnica 14 36
2 Sokół Wielka Lipa 14 30
3 Bielawianka Bielawa 14 27
4 MOTO-Jelcz Oława 14 25
5 Piast ZPAS Nowa Ruda 14 23
6 Lechia Dzierżoniów 14 23
7 Sokół Marcinkowice 14 23
8 Unia Bardo 14 23
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 PIAST Nowa Ruda 10 25
2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 10 23
3 Victoria Wałbrzych 10 22
4 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 10 16
5 Nysa Kłodzko 10 16
6 Gwarek Wałbrzych 10 15
7 LSK Bystrzyca Górna 10 13
8 Victoria Świebodzice 9 12
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast Nowa Ruda 0 0
Rozwiń
Zwiń
PRZECZYTAJ

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.