KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Akademia: rocznik 2007 bezkonkurencyjny w Kłodzku

wtorek, 29 styczeń 2019 10:01
Akademia: rocznik 2007 bezkonkurencyjny w Kłodzku

Piłkarze z AP Champions Nowa Ruda nie dali żadnych szans rywalom podczas turnieju organizowanego przez Nysę Kłodzko - wygrali wszystkie spotkania i stracili tylko jedną bramkę. Dodatkowo najlepszym strzelcem z dorobkiem 7 trafień został Karol Wiącek z AP Champions Nowa Ruda ! Więcej w rozwinięciu.

Wyniki: 

AP Champions Nowa Ruda 2-0 Orlik Kłodzko
AP Champions Nowa Ruda 4-1 Górnik Wałbrzych
AP Champions Nowa Ruda 4-0 AP Champions Świebodzice
AP Champions Nowa Ruda 3-0 Nysa Kłodzko 
Finał: AP Champions Nowa Ruda 2-0 Kryształ Stronie Śląskie
Bramki: Wiącek Karol (7), Nowak Wiktor, Bełza Artur (po 3), Iwanek Patryk (2).
Skład: Wnęk Maksymilian, Nowak Wiktor, Iwanek Patryk, Bełza Artur, Wiącek Karol, Pasek Adrian, Gumowski Marcel, Jaroczyński Patryk.

Poprzedni

Następny

Kalendarz blog

« Kwiecień 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Następny mecz

27-04-2019 16:00
VS
Unia Bardo - Piast ZPAS Nowa Ruda

Poprzedni mecz

06-04-2019 16:00
VS
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 - 1 Piast ZPAS Nowa Ruda

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Śląsk II Wrocław 20 57
2 Górnik Wałbrzych 20 47
3 Polonia-Stal Świdnica 20 40
4 Orzeł Prusice 20 38
5 Sokół Wielka Lipa 20 32
6 Bielawianka Bielawa 20 31
7 Sokół Marcinkowice 20 30
8 Polonia Trzebnica 20 30
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Nysa Kłodzko 9 25
2 Bielawianka Bielawa 9 21
3 Zjednoczeni Żarów 9 20
4 PIAST Nowa Ruda 9 15
5 LKS Bystrzyca Górna 9 14
6 Victoria Świebodzice 9 12
7 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 9 12
8 Gwarek Wałbrzych 9 10
Rozwiń
Zwiń

Kobiety

Poz
Klub
M Pkt
1 MKS Polonia Świdnica 8 21
2 KS Ślęża Wrocław 8 19
3 LUKS Ziemia Lubińska 7 14
4 MGKS MOTO-Jelcz Oława 7 12
5 UKS Bierutów 6 12
6 Polonia Środa Śląska 8 10
7 Chrobry Głogów 8 7
8 Pogoń Oleśnica 8 7
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast Nowa Ruda 7 21
2 Victoria Świebodzice 6 18
3 Bielawianka Bielawa 7 15
4 Polonia Bystrzyca Kłodzka 7 10
5 UKS Lechia Dzierżoniów 7 8
6 Orlik Kłodzko 5 7
7 AKS Strzegom 8 6
8 Nysa Kłodzko 6 1
Rozwiń
Zwiń
PRZECZYTAJ

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.