KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Akademia: zdobyli Kłodzko

czwartek, 20 grudzień 2018 10:36
Akademia: zdobyli Kłodzko

W niedzielę 16 grudnia w Kłodzku odbył się kolejny turniej halowy w którym udział wzięły dwa zespołu AP Champions Nowa Ruda z rocznika 2009. Turniej jak najbardziej można zaliczyć do udanych. Akademia zdobyła mistrzostwo a także dwie nagrody indywidualne - najlepszym strzelcem okazał się Xavier Kimaczyński a wyróżnienie otrzymała Anna Bokuniewicz. Więcej w rozwinięciu.

 Wyniki:

AP Champions Nowa Ruda I 2-0 Orlik Kłodzko I
AP Champions Nowa Ruda II 1-0 Orlik Kłodzko II
AP Champions Nowa Ruda I 2-0 Polonia-Stal Świdnica
AP Champions Nowa Ruda II 1-1 KS Silesia Żarów
AP Champions Nowa Ruda I 1-1 Nysa Kłodzko I
AP Champions Nowa Ruda II 0-3 AP Stronie Śląskie
AP Champions Nowa Ruda I 2-0 AP Champions Świebodzice
AP Champions Nowa Ruda II 1-2 Nysa Kłodzko II
 
Mecz o 7. miejsce: AP Champions Nowa Ruda II 0-1 Nysa Kłodzko I
Mecz o 1. miejsce: AP Champions Nowa Ruda I 6-0 AP Stronie Śląskie
Bramki: Kimaczyński Xavier (7), Augustyn Wojciech (3), Bełza Szymon, Kaliś Marcel (po 2), Kalicki Olivier, Raczak Kacper (po 1).
Składy:
AP Champions Nowa Ruda I: Dusza Karol, Raczak Kacper, Kaliś Marcel, Augustyn Wojciech, Kimaczyński Xavier, Jaliński Eryk, Wiechetek Stanisław.
AP Champions Nowa Ruda II: Woronowicz Szymon, Lechman Oskar, Mrozek Maciej, Wiech Wojciech, Skwark Jakub, Kalicki Olivier, Bełza Szymon, Bokuniewicz Anna.
 

Poprzedni

Następny

Kalendarz blog

« Czerwiec 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Następny mecz

Poprzedni mecz

01-06-2019 11:00
VS
Piast ZPAS Nowa Ruda 3 - 0 Sokół Marcinkowice

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Śląsk II Wrocław 29 81
2 Górnik Wałbrzych 29 67
3 Polonia-Stal Świdnica 29 62
4 Orzeł Prusice 29 49
5 Sokół Wielka Lipa 29 46
6 Sokół Marcinkowice 29 43
7 Bielawianka Bielawa 29 39
8 Piast Żerniki-Wrocław 29 39
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Nysa Kłodzko 9 25
2 Bielawianka Bielawa 9 21
3 Zjednoczeni Żarów 9 20
4 PIAST Nowa Ruda 9 15
5 LKS Bystrzyca Górna 9 14
6 Victoria Świebodzice 9 12
7 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 9 12
8 Gwarek Wałbrzych 9 10
Rozwiń
Zwiń

Kobiety

Poz
Klub
M Pkt
1 MKS Polonia Świdnica 8 21
2 KS Ślęża Wrocław 8 19
3 LUKS Ziemia Lubińska 7 14
4 MGKS MOTO-Jelcz Oława 7 12
5 UKS Bierutów 6 12
6 Polonia Środa Śląska 8 10
7 Chrobry Głogów 8 7
8 Pogoń Oleśnica 8 7
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast Nowa Ruda 7 21
2 Victoria Świebodzice 6 18
3 Bielawianka Bielawa 7 15
4 Polonia Bystrzyca Kłodzka 7 10
5 UKS Lechia Dzierżoniów 7 8
6 Orlik Kłodzko 5 7
7 AKS Strzegom 8 6
8 Nysa Kłodzko 6 1
Rozwiń
Zwiń
PRZECZYTAJ

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.