KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Akademia: rocznik 2010 gościł w Świdnicy

poniedziałek, 10 grudzień 2018 12:21
Akademia: rocznik 2010 gościł w Świdnicy

Turniej w Świdnicy dla zawodników Akademii można zaliczyć do bardzo udanych. Młodzi zawodnicy zajęli 3 i 7 miejsce a także zgarnęli nagrodę dla Najlepszego Bramkarza Turnieju, która dostał Karol Dusza. Więcej w rozwinięciu.

 Wyniki: 

AP Champions Nowa Ruda II 0-4 Gryf Świdnica
AP Champions Nowa Ruda I 4-1 Karolina Jaworzyna Śl.
AP Champions Nowa Ruda II 3-1 UKS Marcinowice
AP Champions Nowa Ruda I 1-1 Pogoń Pieszyce
AP Champions Nowa Ruda II 0-2 AKS Strzegom
AP Champions Nowa Ruda I 1-0 Lotnik Jeżów Sudecki
AP Champions Nowa Ruda II 1-2 Polonia-Stal Świdnica I
AP Champions Nowa Ruda I 1-1 Polonia-Stal Świdnica II
Mecz o 7. miejsce: AP Champions Nowa Ruda II 1-0 Polonia-Stal Świdnica II
Mecz o 3. miejsce: AP Champions Nowa Ruda I 0-0 Pogoń Pieszyce (w karnych 2-1, Bełza Szymon, Drelich Jakub)
Bramki: Bełza Szymon (7), Chalcarz Franciszek (3), Osicki Bartłomiej (2).
Składy:
AP Champions Nowa Ruda I: Dusza Karol, Kalicki Olivier, Kabaciński Natan, Walczak Kajetan, Traczyk Daria, Bełza Szymon, Drelich Jakub, Madej Paweł, Turkowicz Tobiasz, Łaguna Gracjan.
AP Champions Nowa Ruda II: Tarnawski Patryk, Chalcarz Franciszek, Misarko Arkadiusz, Osicki Bartłomiej, Czyżewski Szymon, Cyron Przemysław, Drygańczuk Filip, Hupało Armin.

Poprzedni

Następny

Kalendarz blog

« Październik 2017 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Następny mecz

Poprzedni mecz

28-10-2018 14:00
VS
Piast ZPAS Nowa Ruda 2 - 3 Zjednoczeni Żarów

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Śląsk II Wrocław 12 33
2 Górnik Wałbrzych 12 32
3 Polonia Trzebnica 12 25
4 Polonia-Stal Świdnica 12 22
5 Sokół Marcinkowice 12 22
6 Orzeł Prusice 12 22
7 Sokół Wielka Lipa 12 19
8 Piast Żerniki-Wrocław 12 17
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Nysa Kłodzko 9 25
2 Bielawianka Bielawa 9 21
3 Zjednoczeni Żarów 9 20
4 PIAST Nowa Ruda 9 15
5 LKS Bystrzyca Górna 9 14
6 Victoria Świebodzice 9 12
7 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 9 12
8 Gwarek Wałbrzych 9 10
Rozwiń
Zwiń

Kobiety

Poz
Klub
M Pkt
1 MKS Polonia Świdnica 8 21
2 KS Ślęża Wrocław 8 19
3 LUKS Ziemia Lubińska 7 14
4 MGKS MOTO-Jelcz Oława 7 12
5 UKS Bierutów 6 12
6 Polonia Środa Śląska 8 10
7 Chrobry Głogów 8 7
8 Pogoń Oleśnica 8 7
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast Nowa Ruda 7 21
2 Victoria Świebodzice 6 18
3 Bielawianka Bielawa 7 15
4 Polonia Bystrzyca Kłodzka 7 10
5 UKS Lechia Dzierżoniów 7 8
6 Orlik Kłodzko 5 7
7 AKS Strzegom 8 6
8 Nysa Kłodzko 6 1
Rozwiń
Zwiń
PRZECZYTAJ

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.