KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Akademia: grali w kłodzku

poniedziałek, 10 grudzień 2018 12:15
Akademia: grali w kłodzku

Zawodnicy Akademii gościli w Kłodzku z dwoma drużynami z rocznika 2008. Młodzi zawodnicy pokazali się z dobrej strony, choć w niektórych momentach spotkań brakowało szczęścia i skuteczności. Ostatecznie zajęte miejsca w turnieju to 4 i 6. Więcej w rozwinięciu.

 Wyniki:

AP Champions Nowa Ruda I 0-0 Koliber Uciechów
AP Champions Nowa Ruda II 0-3 Lechia Dzierżoniów II
AP Champions Nowa Ruda I 2-1 Lechia Dzierżoniów I
AP Champions Nowa Ruda II 1-3 KS Stary Wielisław
AP Champions Nowa Ruda I 0-3 Nysa Kłodzko I
AP Champions Nowa Ruda II 0-0 AP Stronie Śląskie
AP Champions Nowa Ruda I 3-0 MKS Czarni Jelcz Laskowice
AP Champions Nowa Ruda II 2-1 Nysa Kłodzko II 
Mecz o 3. miejsce: AP Champions Nowa Ruda I 1-2 Lechia Dzierżoniów II
Mecz o 5. miejsce: AP Champions Nowa Ruda II 0-2 Lechia Dzierżoniów I
Bramki: Mika Piotr, Stankiewicz Kacper (po 3), Radomski Jakub (2), Raczak Kacper (1).
Składy:
AP Champions Nowa Ruda I: Mastaj Adrian, Stankiewicz Kacper, Radomski Jakub, Gilewski Bartłomiej, Starowicz Patryk, Wiechetek Stanisław, Kaliś Marcel, Raczak Kacper.
AP Champions Nowa Ruda II: Różnicki Filip, Grabiec Maciej, Mika Piotr, Murawski Mikołaj, Murawski Szymon, Bokuniewicz Jan, Stefański Krzysztof, Mrozek Maciej, Skwark Jakub.

Poprzedni

Następny

Kalendarz blog

« Październik 2017 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Następny mecz

20-03-2019 16:00
VS
Piast ZPAS Nowa Ruda - Górnik Wałbrzych

Poprzedni mecz

09-03-2019 13:00
VS
Polonia-Stal Świdnica 2 - 1 Piast ZPAS Nowa Ruda

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Śląsk II Wrocław 15 42
2 Górnik Wałbrzych 15 39
3 Orzeł Prusice 16 32
4 Polonia-Stal Świdnica 16 30
5 Polonia Trzebnica 15 29
6 Sokół Marcinkowice 16 26
7 Sokół Wielka Lipa 16 26
8 Bielawianka Bielawa 16 25
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Nysa Kłodzko 9 25
2 Bielawianka Bielawa 9 21
3 Zjednoczeni Żarów 9 20
4 PIAST Nowa Ruda 9 15
5 LKS Bystrzyca Górna 9 14
6 Victoria Świebodzice 9 12
7 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 9 12
8 Gwarek Wałbrzych 9 10
Rozwiń
Zwiń

Kobiety

Poz
Klub
M Pkt
1 MKS Polonia Świdnica 8 21
2 KS Ślęża Wrocław 8 19
3 LUKS Ziemia Lubińska 7 14
4 MGKS MOTO-Jelcz Oława 7 12
5 UKS Bierutów 6 12
6 Polonia Środa Śląska 8 10
7 Chrobry Głogów 8 7
8 Pogoń Oleśnica 8 7
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast Nowa Ruda 7 21
2 Victoria Świebodzice 6 18
3 Bielawianka Bielawa 7 15
4 Polonia Bystrzyca Kłodzka 7 10
5 UKS Lechia Dzierżoniów 7 8
6 Orlik Kłodzko 5 7
7 AKS Strzegom 8 6
8 Nysa Kłodzko 6 1
Rozwiń
Zwiń
PRZECZYTAJ

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.