KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Akademia: grali w kłodzku

poniedziałek, 10 grudzień 2018 12:15
Akademia: grali w kłodzku

Zawodnicy Akademii gościli w Kłodzku z dwoma drużynami z rocznika 2008. Młodzi zawodnicy pokazali się z dobrej strony, choć w niektórych momentach spotkań brakowało szczęścia i skuteczności. Ostatecznie zajęte miejsca w turnieju to 4 i 6. Więcej w rozwinięciu.

 Wyniki:

AP Champions Nowa Ruda I 0-0 Koliber Uciechów
AP Champions Nowa Ruda II 0-3 Lechia Dzierżoniów II
AP Champions Nowa Ruda I 2-1 Lechia Dzierżoniów I
AP Champions Nowa Ruda II 1-3 KS Stary Wielisław
AP Champions Nowa Ruda I 0-3 Nysa Kłodzko I
AP Champions Nowa Ruda II 0-0 AP Stronie Śląskie
AP Champions Nowa Ruda I 3-0 MKS Czarni Jelcz Laskowice
AP Champions Nowa Ruda II 2-1 Nysa Kłodzko II 
Mecz o 3. miejsce: AP Champions Nowa Ruda I 1-2 Lechia Dzierżoniów II
Mecz o 5. miejsce: AP Champions Nowa Ruda II 0-2 Lechia Dzierżoniów I
Bramki: Mika Piotr, Stankiewicz Kacper (po 3), Radomski Jakub (2), Raczak Kacper (1).
Składy:
AP Champions Nowa Ruda I: Mastaj Adrian, Stankiewicz Kacper, Radomski Jakub, Gilewski Bartłomiej, Starowicz Patryk, Wiechetek Stanisław, Kaliś Marcel, Raczak Kacper.
AP Champions Nowa Ruda II: Różnicki Filip, Grabiec Maciej, Mika Piotr, Murawski Mikołaj, Murawski Szymon, Bokuniewicz Jan, Stefański Krzysztof, Mrozek Maciej, Skwark Jakub.

Poprzedni

Następny

Kalendarz blog

« Czerwiec 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Następny mecz

Poprzedni mecz

01-06-2019 11:00
VS
Piast ZPAS Nowa Ruda 3 - 0 Sokół Marcinkowice

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Śląsk II Wrocław 29 81
2 Górnik Wałbrzych 29 67
3 Polonia-Stal Świdnica 29 62
4 Orzeł Prusice 29 49
5 Sokół Wielka Lipa 29 46
6 Sokół Marcinkowice 29 43
7 Bielawianka Bielawa 29 39
8 Piast Żerniki-Wrocław 29 39
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Nysa Kłodzko 9 25
2 Bielawianka Bielawa 9 21
3 Zjednoczeni Żarów 9 20
4 PIAST Nowa Ruda 9 15
5 LKS Bystrzyca Górna 9 14
6 Victoria Świebodzice 9 12
7 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 9 12
8 Gwarek Wałbrzych 9 10
Rozwiń
Zwiń

Kobiety

Poz
Klub
M Pkt
1 MKS Polonia Świdnica 8 21
2 KS Ślęża Wrocław 8 19
3 LUKS Ziemia Lubińska 7 14
4 MGKS MOTO-Jelcz Oława 7 12
5 UKS Bierutów 6 12
6 Polonia Środa Śląska 8 10
7 Chrobry Głogów 8 7
8 Pogoń Oleśnica 8 7
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast Nowa Ruda 7 21
2 Victoria Świebodzice 6 18
3 Bielawianka Bielawa 7 15
4 Polonia Bystrzyca Kłodzka 7 10
5 UKS Lechia Dzierżoniów 7 8
6 Orlik Kłodzko 5 7
7 AKS Strzegom 8 6
8 Nysa Kłodzko 6 1
Rozwiń
Zwiń
PRZECZYTAJ

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.