KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Akademia: kolejny duży sukces !

piątek, 23 listopad 2018 10:26
Akademia: kolejny duży sukces !

17 listopada w hali sportowej Toyoty w Wałbrzychu odbył się turniej kwalifikacyjny o Mistrzostwo OZPN Wałbrzych (były to zarazem kwalifikacje to halowego Pucharu Polski) dla rocznika 2007 z udziałem 5 najlepszych zespołów w rozgrywkach Młodzika Młodszego. Nie mogło tam zabraknąć młodych adeptów z noworudzkiej Akademii, którzy zajęli 1 miejsce w Powiecie Kłodzkim w lidze Młodzika Młodszego. Więcej w rozwinięciu.

 W Turnieju wystąpiły następujące zespoły:
1. Baszta Wałbrzych  
2. MKS Polonia Stal Świdnica 
3. UKS APN Nowa Ruda
4. AP Dzierżoniów
5. Victoria Wałbrzych 
WYNIKI NOWORUDZIAN:

UKS APN NOWA RUDA - VICTORIA WAŁBRZYCH                   0:0
UKS APN NOWA RUDA - AP DZIERŻONIÓW                            1:0               Strzelec bramki: Wiącek Karol
UKS APN NOWA RUDA - MKS POLONIA STAL ŚWIDNICA       1:3               Strzelec bramki: Nowak Wiktor
UKS APN NOWA RUDA - BASZTA WAŁBRZYCH                      5:1               Strzelcy bramek: Szafran Błażej, Wiącek Karol, Nowak Wiktor, Bełza Artur, bramka samob.

W turnieju zdobyliśmy razem z Polonią Stalą Świdnica po 7 pkt, niestety przegrywając bezpośredni pojedynek z nimi ( mając lepszy stosunek bramek ) zajmujemy 2 miejsce. Razem z drużyną ze Świdnicy awansowaliśmy do 8 najlepszych drużyn na Dolnym Śląsku w roczniku 2007. Z niecierpliwością czekamy na datę Finału Dolnośląskiego...
SKŁAD: Wnęk Maksymilian, Jaroczyński Patryk, Gumowski Marcel, Wiącek Karol, Nowak Wiktor, Pasek Adrian, Bełza Artur, Szafran Błażej, Iwanek Patryk.
TRENER: Czechowicz Tomasz

Poprzedni

Następny

Kalendarz blog

« Grudzień 2018 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Następny mecz

Poprzedni mecz

28-10-2018 14:00
VS
Piast ZPAS Nowa Ruda 2 - 3 Zjednoczeni Żarów

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Śląsk II Wrocław 12 33
2 Górnik Wałbrzych 12 32
3 Polonia Trzebnica 12 25
4 Polonia-Stal Świdnica 12 22
5 Sokół Marcinkowice 12 22
6 Orzeł Prusice 12 22
7 Sokół Wielka Lipa 12 19
8 Piast Żerniki-Wrocław 12 17
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 Nysa Kłodzko 9 25
2 Bielawianka Bielawa 9 21
3 Zjednoczeni Żarów 9 20
4 PIAST Nowa Ruda 9 15
5 LKS Bystrzyca Górna 9 14
6 Victoria Świebodzice 9 12
7 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 9 12
8 Gwarek Wałbrzych 9 10
Rozwiń
Zwiń

Kobiety

Poz
Klub
M Pkt
1 MKS Polonia Świdnica 8 21
2 KS Ślęża Wrocław 8 19
3 LUKS Ziemia Lubińska 7 14
4 MGKS MOTO-Jelcz Oława 7 12
5 UKS Bierutów 6 12
6 Polonia Środa Śląska 8 10
7 Chrobry Głogów 8 7
8 Pogoń Oleśnica 8 7
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast Nowa Ruda 7 21
2 Victoria Świebodzice 6 18
3 Bielawianka Bielawa 7 15
4 Polonia Bystrzyca Kłodzka 7 10
5 UKS Lechia Dzierżoniów 7 8
6 Orlik Kłodzko 5 7
7 AKS Strzegom 8 6
8 Nysa Kłodzko 6 1
Rozwiń
Zwiń
PRZECZYTAJ

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.