KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Kobieta: Ślęza Wrocław lepsza w ligowym meczu

poniedziałek, 16 kwiecień 2018 13:49
Kobieta: Ślęza Wrocław lepsza w ligowym meczu

Niestety nasze dziewczyny zanotowały w miniony weekend pierwszą (mamy nadzieję, że ostatnią :) ) wiosenną porażkę. Nasze Panie uległy  Ślęzie Wrocław 1:5 i tym razem nie udało się im dopisać punktów. Nasz zespół przystąpił do pojedynku bez trzech swoich podstawowych zawodniczek i teraz możemy tylko gdybać, co by było gdyby. Więcej w rozwinięciu.

KS Piast Nowa Ruda - Ślęza Wrocław   1:5

Mecz ze Ślęzą już przed rozpoczęciem nie układał się po naszej myśli z powodu nieobecności trzech podstawowych zawodniczek (Klaudia Tarnawska - zdobywczyni największej ilości bramek dla naszej drużyny w obecnym sezonie, Kornelia Szulc, Karolina Skawina). 
Niestety okazało się, że brak tych trzech piłkarek znacząco wpłynął na jakość i ilość akcji ofensywnych naszej drużyny. 
Spotkanie nie zaczęło się dla nas szczęśliwie, ponieważ już w 10 minucie zawodniczka Ślęzy bezmyślnym, chamskim faulem skutecznie eliminuje z gry naszą bramkarkę (zawodniczka Ślęzy depcze po ręce naszej bramkarki, gdy ta trzyma już piłkę w rękach). Niedługo po tym przyjezdne wyczuwając swoją szansę strzelają pierwszą bramkę. Kilka minut później jesteśmy świadkami kolejnej pechowej dla nas sytuacji, gdy sędzia (chyba stwierdził, że kobiety i tak nie wiedzą co to spalony) puszcza bramkę na 0:2 dla Ślęzy strzeloną po ewidentnym spalonym. Do przerwy goście dokładają jeszcze jedno trafienie i do szatni schodzimy z rezultatem 0:3. 
Na drugą połowę wychodzimy w nieco zmienionym ustawieniu co sprawia, że mamy trochę więcej sytuacji, jednak udaje nam się zdobyć tylko jedną bramkę, przy jeszcze dwóch strzelonych przez przyjezdne, co sprawia, że mecz kończy się wynikiem 1:5.
Nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu i na pewno można było się pokusić o lepszy rezultat przy średnio dysponowanym tego dnia rywalu. Na szczęście szansa na rehabilitację będzie już w najbliższy piątek, kiedy to po kolejne ligowe punkty pojedziemy walczyć do Makowic w meczu z Polonią Świdnica ?


Skład Piasta: Goraj - Ważna (Góral 79'), Stasiewicz, Kapłon, Włodarczyk - Kozioł (Drelich 41'), Staniszewska, Banaś (Rockx 70'), Dolata (Szymańska O. 79') - Szymańska I., Najbuk

Poprzedni

Następny

Kalendarz blog

« Wrzesień 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Następny mecz

28-09-2019 16:00
VS
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast ZPAS Nowa Ruda

Poprzedni mecz

21-09-2019 16:00
VS
Piast ZPAS Nowa Ruda 2 - 0 LKS Bystrzyca Górna

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast Żerniki-Wrocław 7 16
2 Piast ZPAS Nowa Ruda 7 15
3 Polonia-Stal Świdnica 7 15
4 Sokół Marcinkowice 7 14
5 Sokół Wielka Lipa 7 14
6 MOTO-Jelcz Oława 7 14
7 Lechia Dzierżoniów 7 12
8 Bielawianka Bielawa 7 11
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 PIAST Nowa Ruda 0 0
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast Nowa Ruda 0 0
Rozwiń
Zwiń
PRZECZYTAJ

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.