KS PIAST NOWA RUDA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Seniorzy: wywalczone zwycięstwo w Świebodzicach

poniedziałek, 21 sierpień 2017 10:20
Seniorzy: wywalczone zwycięstwo w Świebodzicach

Drugi mecz i drugie zwycięstwo odnotowali nasi zawodnicy w tym sezonie. Tym razem zwycięstwo nie przyszło tak łatwo jak się niektórym mogło wydawać. Drużyna ze Świebodzic była w tym spotkaniu zupełnie inną ekipą niż ta w meczu z Kryształem w poprzedniej kolejce. Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i po bramkach Łukasza Kamińskiego oraz Artura Osickiego wygrywamy ważny mecz i z kompletem punktów plasujemy się w czubie tabeli. Więcej wkrótce. 

 Victoria Świebodzice - KS Piast ZPAS Nowa Ruda    1:2 (1:1)

 

Mecze w Świebodzicach zawsze należały do bardzo trudnych. Mimo, że w pierwszym spotkaniu Victoria uległa dość wysoko Kryształowi Stronie Śląskie, wiedzieliśmy, że spotkanie między naszymi drużynami będzie zupełnie inne. Tak tez było. Do tego spotkania przystępowaliśmy bez Dawida Kęski i Marcela Schmidta, więc trener musiał już w tym spotkaniu dokonać roszad w wyjściowym składzie względem pierwszego spotkania. Szansę na debiut w wyjściowym składzie dostał Martin Ruzicka.

Victoria już w swoim optymalnym zestawieniu postawiła ciężkie warunki naszym zawodnikom. Od samego początku chcieliśmy narzucić swój styl gry, lecz ekipa ze Świebodzic nie pozostawała dłużna. Dużo walki w środku pola i twarda męska gra nie należała do najpiękniejszych dla oka. Naszej ekipie udało się wyjść na prowadzenie po bramce Łukasza Kamińskiego. Gdy chcieliśmy puść za tzw. ciosem groźną kontrę zakończoną bramką zdobyli gospodarze i na przerwę schodziliśmy przy wyniku 1:1.

Druga odsłona do dążenie obu ekip do strzelenia zwycięskiej bramki. Najlepsze sytuacje mieli zawodnicy Victorii. Ich strzały lądowały raz na słupku i raz na poprzeczce naszej bramki. W tych sytuacjach mieliśmy naprawdę dużo szczęścia. Nie wykorzystane sytuacje się mszczą i tak tez było tym razem. Po strzale Artura Osickiego w końcówce spotkania z przed pola karnego piłka ląduje w siatce rywali i mogliśmy się cieszyć z ponownego prowadzenia w tym meczu. Wynik nie uległ już zmianie i wywozimy z ciężkiego terenu bardzo cenne 3 punkty. 

Spotkanie nie należało do najpiękniejszych ale już nie raz graliśmy ładnie i przegrywaliśmy spotkanie. W piłce najważniejsze są 3 punkty a zwycięzców się nie osądza. 

Skład Piasta: Bochen, Radzik, Polak, Ruzicka, Osicki, Lis, Bolisęga, Mika, Soumar, Fatyanov, Kamiński

Na zmiany wchodzili: Sarkowicz, Kołat, Rosoliński, Kamiński Marcin

Bramki: Łukasz Kamiński x1, Artur Osicki x1

Nieobecni: Kęska, Schmidt, 

 

Poprzedni

Następny

Kalendarz blog

« Czerwiec 2024 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Następny mecz

Poprzedni mecz

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Iskra Księginice 1 3
2 Polonia Środa Śląska 1 3
3 Lechia Dzierżoniów 1 3
4 Moto-Jelcz Oława 1 3
5 Słowianin Wolibórz 1 3
6 Zenit Międzybórz 1 3
7 Piast Żmigród 1 3
8 Barycz Sułów 1 3
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 KS Piast Nowa Ruda 0 0
2 Moto-Jelcz Oława 0 0
3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 0 0
4 IngerHome Polonia-Stal Świdnica 0 0
5 AP Brzeg Dolny 0 0
6 Bielawianka Bielawa 0 0
7 Górnik Polkowice 0 0
8 Górnik Wałbrzych 0 0
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 KS Piast Nowa Ruda 0 0
2 IngerHome Polonia-Stal Świdnica 0 0
3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0 0
4 Orlik Kłodzko 0 0
5 Pogoń Pieszyce 0 0
6 AP 13 Jarosława Lato 0 0
7 Stowarzyszenie KP Due Soccer 0 0
8 UKS Lechia Dzierżoniów 0 0
Rozwiń
Zwiń
PRZECZYTAJ

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.