KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

1/16 Pucharu Polski: Dziewięć bramek w Wojborzu.

środa, 16 wrzesień 2015 15:37
1/16 Pucharu Polski: Dziewięć bramek w Wojborzu.

Aż dziewięć bramek mogli zobaczyć kibice zgromadzeni na boisku w Wojborzu, gdzie miejscowy ATS podejmował naszych seniorów. Wszystkie bramki strzeli nasi zawodnicy, wygrywając zasłużenie 0:9 (0:4). Rywalem naszej drużyny w kolejnym etapie będzie Nysa Kłodzko, która pokonała na wyjeździe LKS Bierkowice 1:3.

Bramki: 4' Kamil Kowalski, 8' Dominik Stasiński, 40' Łukasz Kamiński, 42' Dawid Kęska (karny), 50' Jacek Cebulski, 60' Jacek Cebulski, 75' Dominik Stasiński, 85' Rafał Bolisęga, 86' Łukasz Kamiński .

Skład: Dawid Turkowicz, Ernest Polak, Jacek Buryn, Rafał Lis, Rafał Bolisęga, Dawid Kęska, Dominik Stasiński, Jacek Cebulski, Łukasz Kamiński, Kamil Kowalski, Seweryn Sarkowicz (60' Daniel Sekuła).

Żółte kartki: 48' Ernest Polak.

W pozostałych spotkaniach 1/16 Pucharu Polski:

  • LZS Bierkowice - Nysa Kłodzko 1:3
  • Orzeł Ząbkowice Śląskie (LDJ) - Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:4
  • Kryształ Stronie Śląskie - Unia Złoty Stok 0:1
  • Iskra Jaszkowa - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3:4
  • Polonia Bystrzyca Kłodzka - Unia Bardo 0:6
  • LKS Gola Świdnicka - Lechia Dzierżoniów 0:6
  • Victoria Tuszyn - Bielawianka Bielawa 1:0
  • Słotwina/Roztocznik - Polonia-Stal Świdnica 0:0 (karne 6:7)
  • Skalnik Czarny Bór - Zjednoczeni Żarów 2:5
  • Polonia-Stal Świdnica (LDJ) - Karolina Jaworzyna Śląska 2:0
  • Grom Witków- AKS Strzegom 2:2 (karne 6:7)
  • Polonia-Stal II Świdnica- LKS Bystrzyca Górna 0:6
  • Zagłębie Wałbrzych -Victoria Świebodzice 0:11
  • Czarni Wałbrzych - Zdrój Jedlina Zdrój 1:2
  • Sudety Dziećmorowice - Górnik Wałbrzych 0:7
  • Poprzedni

    Następny

    Kalendarz blog

    « Luty 2017 »
    Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3 4 5
    6 7 8 9 10 11 12
    13 14 15 16 17 18 19
    20 21 22 23 24 25 26
    27 28          

    Następny mecz

    Poprzedni mecz

    20-11-2021 13:00
    VS
    Słowianin Wolibórz 6 - 0 Piast ZPAS Nowa Ruda

    Seniorzy

    Poz
    Klub
    M Pkt
    1 Lechia Dzierżoniów 16 48
    2 Polonia-Stal Świdnica 16 41
    3 Słowianin Wolibórz 16 32
    4 Barycz Sułów 16 28
    5 Polonia Trzebnica 16 27
    6 MKP Wołów 16 25
    7 Orzeł Ząbkowice Śląskie 16 21
    8 Sokół Marcinkowice 16 21
    Rozwiń
    Zwiń

    Juniorzy Starsi

    Poz
    Klub
    M Pkt
    1 Miedź Legnica 14 39
    2 Górnik Polkowice 14 36
    3 Chrobry Głogów 14 34
    4 WKS Śląsk 15 30
    5 Parasol Wrocław 15 29
    6 Lechia Dzierżoniów 14 25
    7 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 25
    8 Karkonosze Jelenia Góra 15 22
    Rozwiń
    Zwiń

    Trampkarze

    Poz
    Klub
    M Pkt
    1 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 13 30
    2 Ślęza Wrocław 13 27
    3 FC Wrocław Academy 13 25
    4 Piast Nowa Ruda 11 19
    5 Lechia Dzierżoniów 12 16
    6 WKS Śląsk 12 16
    7 Olympic II Junior 12 12
    Rozwiń
    Zwiń
    PRZECZYTAJ

    Mobile menu

    Please publish modules in offcanvas position.