• 3
  • 4

Seniorzy: Alexis Fatyanov prowadzi do zwycięstwa w Sadowicach

Kategoria: Seniorzy 21-05-2017

Wygrana w Sadowicach była koniecznością, aby myśleć jeszcze o utrzymaniu w IV lidze. Świetnie w tym spotkaniu zaprezentował się nasz ofensywny zawodnik Alexis Fatyanov, który miał udział przy wszystkich naszych bramkach notują 5 asyst i dokładając jedno swoje trafienie z rzutu wolnego, który sam sobie wywalczył. Mecz zakończył się wynikiem 1:5 a honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył Alan Reszka. Więcej w rozwinięciu.

Juniorzy Starsi: przegrana z Polonią i strata pozycji lidera

Kategoria: Juniorzy Starsi 21-05-2017

Juniorzy Starsi przegrali ważny mecz w Ząbkowicach z Polonią i niestety ale awans do LDJ się oddalił. W meczu padł wynik 4:2 dla gospodarzy i po tym meczu to oni wskoczyli na pozycję lidera mając 3 pkt przewagi nad naszym zespołem i rozegrany jeden mecz mniej. Do końca sezonu pozostało trochę spotkań. My musimy wygrać wszystkie mecze i liczyć na potkniecie rywali.

Seniorzy: do Sadowic po ważne 3 pkt.

Kategoria: Seniorzy 19-05-2017

Do Sadowic jedziemy zdobyć koniecznie 3 pkt. W tym spotkaniu nie może być inaczej jeśli chcemy jeszcze myśleć o utrzymaniu w IV lidze. Zespół z Sadowic nie liczy się już praktycznie w walce o utrzymanie. Na chwilę obecną zdobyli 11 pkt. w 24 spotkaniach (3 zwycięstwa, 2 remisy, 19 porażek). Niestety jedno zwycięstwo drużyna Orła odniosła w Nowej Rudzie wygrywając na jesień 0:2. W tamtym spotkaniu przegraliśmy dość pechowo mając ogromną przewagę w posiadaniu piłki, w strzałach na bramkę, w akcjach ofensywnych. Warto zaznaczyć, że dwa strzały zatrzymały się na słupku i poprzeczce bramki zawodników z Sadowic. Początek meczu w Sadowicach w sobotę o godzinie 17:00.

Juniorzy Starsi: mecz o awans ?

Kategoria: Juniorzy Starsi 19-05-2017

Przed zawodnikami Juniora Starszego arcy ważny mecz w lidze okręgowej juniora. Podopieczni Karola Ulatowskiego wybierają się do Ząbkowice na mecz z Polonią Ząbkowice Śląskie. Bez wątpienia jest to hit kolejki. Nasza drużyna zajmuje pierwsze miejsce w tabeli a Polonia jest druga z identyczną liczbą pkt. lecz z rozegranym jednym spotkaniem mniej. Jeśli nasi zawodnicy wygrają to spotkanie to awans będzie zależał już tylko od nich. Jeśli natomiast wygrają zawodnicy Polonii to będą mieli 3 pkt. przewagi nad naszym zespołem i jeden mecz zaległy do rozegrania, Stawka tego meczu jest wielka, więc liczymy na pełne zaangażowanie naszych chłopaków. Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie w Nowej Rudzie wygraliśmy 3:2. Początek meczy w sobotę o 13:00 w Ząbkowicach.

Seniorzy: Bardo pokazało swoją siłę

Kategoria: Seniorzy 18-05-2017

Doskonale wiedzieliśmy, że o punkty w meczu z Bardem będzie piekielnie ciężko. Grając bez trzech swoich podstawowych zawodników ulegliśmy gościom aż 0:5. Rywale zaskoczyli nas w szczególności na początku pierwszej i drugiej połowy zdobywając bramki w 2 i 47 minucie spotkania. Doskonałą sytuację do wyrównania miał Fatyanow w końcówce pierwszej części gry lecz w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie trafił w światło bramki. Nie można zapomnieć o sędziach w tym spotkaniu, którzy nie widzieli dwóch zagrań ręką przez obrońców gości w polu karnym i nie podyktowali rzutów karnych. Więcej w rozwinięciu.

Seniorzy: czy środa będzie nadal szczęśliwa ?

Kategoria: Seniorzy 16-05-2017

Przed nami środowy mecz z Unią Bardo. Grając w środy z dwóch rozegranych spotkań nasi zawodnicy zgarnęli komplet punktów. Być może i tym razem środek tygodnia okażę się dla nas szczęśliwy. Do Nowej Rudy przyjeżdża bardzo mocy beniaminek, który ma na swoim koncie 43 pkt. w 23 spotkaniach ( 12 zwycięstw, 7 remisów, 4 porażki). W rundzie jesiennej przegraliśmy w Bardzie aż 5:1. Niestety do spotkania podchodzimy osłabieni. Z nadmiaru żółtych kartek nie wystąpi nasz kapitan Ernest Polak oraz Dawid Kęska a z kolei z powodu ponownej kontuzji stawku skokowego również występ Rafała Bolisęgi stoi pod znakiem zapytania. Mimo tych osłabień walczymy o kolejny komplet punktów, który jest nam bardzo potrzebny. Początek spotkania w Nowej Rudzie o godzinie 18:00 ! Zapraszamy ! Dla tych co nie mogą być obecni przeprowadzimy relację live pod linkiem: http://www.lajfy.com/match/index/date/2017-05-17/id/205869

Juniorzy Starsi: ważne 3 punkty z Piławianką

Kategoria: Juniorzy Starsi 15-05-2017

Nie było łatwo ale ważne, że 3 punkty zostają w Nowej Rudzie. Nasi zawodnicy zgarnęli ważne zwycięstwo w walce o awans do LDJ. Wygrana z drużyną z Piławy nie przyszła łatwo i bramki zdobyliśmy dopiero w 80 i 90 minucie spotkania a strzelali je kolejno Dawid Salbierz i Mikołaj Rosoliński, czyli zawodnicy włączani do kadry pierwszej drużyny. Po tym zwycięstwie pozostajemy na szczycie tabeli a już w weekend mecz na szczycie z Polonią Ząbkowice Śląskie na wyjeździe.

Akademia: mecz na szczycie w Lidze Orlika !

Kategoria: Inne 15-05-2017

Młodzi zawodnicy z AP Champions Nowa Ruda oddział Słupiec rozegrali mecz w Lidze Orlika z bardzo mocnym przeciwnikiem z Ząbkowic Śląskich. Noworudzianie na wiosnę wygrali wszystkie swoje spotkania i do tego meczu podchodzili bardzo zmobilizowani zwłaszcza, że na jesień przegrali w Ząbkowicach. Bardzo szybko wyszliśmy na prowadzenie po bramce Bełzy, natomiast później działy się rzeczy niewiarygodne. Oddaliśmy całkowicie inicjatywę gościom zamiast iść za ciosem po kolejną bramkę i niestety do przerwy przegrywaliśmy 2:1. Druga odsłona spotkania zmieniła się diametralnie. Noworudzianie zaczęli walczyć o każdy centymetr boiska, co zaowocowało bramką Wiącka na 2:2. Wynik spotkaniu nie uległ zmianie już do końca i mecz zakończył się remisem. Cieszy postawa chłopców w drugiej połowie, niestety pierwsza odsłona powinna wyglądać inaczej. Na pochwały zasługuje cała drużyna, natomiast kapitan Jakub Styga był najbardziej wyróżniającą się postacią na boisku. Więcej w rozwinięciu.

Akademia: ligowy mecz w Dusznikach

Drużyna AP Champions Nowa Ruda oddział centrum ma za sobą kolejne spotkanie w Lidze Orlika. Tym razem podopieczni trenera Jarosława Hoska udali się do Dusznik Zdrój, gdzie niestety musieli uznać wyższość miejscowego zespołu. Honorowe trafienie w drugiej połowie zanotował Adrian Pasek. Warto dodać, że w tym spotkaniu zadebiutowało kolejnych dwóch piłkarzy z rocznika 2009 - Miłosz Jagielski i Maciej Mrozek. Więcej w rozwinięciu.

Młodzicy: wysoka wygrana w lidze terenowej

Kategoria: Młodzicy 15-05-2017

Drużyna Młodzika występująca w lidze terenowej tym razem podejmowała drużynę z Barda. Mecz z Unią Bardo zakończył się bardzo wysoką wygraną naszych zawodników, którzy nie dali żadnych szans przyjezdnym wygrywając spotkanie 10:0 ! Na listę strzelców wpisali się: Oliwier Mnisz x5, Paweł Konopacki x2, Jakub Gołek x2 i bramka samobójcza x1. Gratulacje !