KS PIAST NOWA RUDA

akademia logo min2Trenerzy

Tomasz Czechowicz

Tomasz Czechowicz

Trener UEFA A, mgr Wychowania Fizycznego

Tel. 608-486-232

Przebieg kariery trenerskiej

2005 Nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr. 3 im. Josepha Wittiga w Nowej Rudzie

2005 Trener młodzików w klubie K.S. Piast Nowa Ruda

2006 Trener trampkarzy w klubie K.S. Piast Nowa Ruda

2006 Instruktor pływania w Szkole Podstawowej nr 7 i 3 w Nowej Rudzie

2007 Trener klasy okręgowej trampkarza w klubie K.S. Piast Nowa Ruda (awans do Ligi Dolnośląskiej Trampkarza)

2008 Trener klasy terenowej juniora młodszego w klubie K.S. Piast Nowa Ruda

2009 Trener klasy okręgowej juniorów starszych w klubie K.S.Piast  Nowa Ruda (awans do Ligi Dolnośląskiej Juniorów 

2011 Zdany kurs trenera klasy drugiej piłki nożnej

2012 Trener piłki nożnej Ligi Dolnośląskiej Juniorów Starszych w klubie K.S. Piast Nowa Ruda

2013 Asystent I trenera IV Ligi Dolnośląskiej w klubie K.S. Piast Nowa Ruda

2013 Trener piłki nożnej klasy terenowej młodzików i trampkarzy w klubie piłkarskim Bielawianka Bielawa

2014 Awans do Ligi Dolnośląskiej Młodzików w KS "Bielawianka" Bielawa 

2015 Zdany kurs trenera UEFA B

2015 Obecnie na kursie trenerskim UEFA A

Natalia Muczyńska

Natalia Muczyńska

Przebieg kariery:

Wyksztalcenie:

2003 Licencjat: Rachunkowość i finanse

2015 Magister: Zarządzanie + Podyplomówka: Kreatywność w biznesie

Kursy:

2003 Kurs: Animator czasu wolnego

2013 Kurs: Trener PZPN C

2014 Kurs: Asystent nauczyciela

Praca piłka nożna:

2012 Animator czasu wolnego w Zespole Edukacyjnym Włodowice (zajęcia piłki nożnej kl. I-III)

2012-2015 Bramkarka KS Piast Nowa Ruda

2014 Bramkarka DARBOR Bolesławice

2014 Obóz szkoleniowy Total Goalkeeping

2014-2015 Asystentka trenera KS Piast Nowa Ruda (zespół kobiet)

2015 Trenerka KS Piast Nowa Ruda
(grupa naborowa '07-'09)

Następny mecz

Poprzedni mecz

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Iskra Księginice 1 3
2 Polonia Środa Śląska 1 3
3 Lechia Dzierżoniów 1 3
4 Moto-Jelcz Oława 1 3
5 Słowianin Wolibórz 1 3
6 Zenit Międzybórz 1 3
7 Piast Żmigród 1 3
8 Barycz Sułów 1 3
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 KS Piast Nowa Ruda 0 0
2 Moto-Jelcz Oława 0 0
3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 0 0
4 IngerHome Polonia-Stal Świdnica 0 0
5 AP Brzeg Dolny 0 0
6 Bielawianka Bielawa 0 0
7 Górnik Polkowice 0 0
8 Górnik Wałbrzych 0 0
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 KS Piast Nowa Ruda 0 0
2 IngerHome Polonia-Stal Świdnica 0 0
3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0 0
4 Orlik Kłodzko 0 0
5 Pogoń Pieszyce 0 0
6 AP 13 Jarosława Lato 0 0
7 Stowarzyszenie KP Due Soccer 0 0
8 UKS Lechia Dzierżoniów 0 0
Rozwiń
Zwiń
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.