KS PIAST ZPAS NOWA RUDA

Plan treningów

Tomasz Czechowicz

Tomasz Czechowicz

Trener UEFA A, mgr Wychowania Fizycznego

608-486-232

Rocznik 2005 i 2006

  • Wtorek godz. 17:00 – 18:30
  • Środa godz. 17:00 – 18:30
  • Piątek godz. 17:00 - 18:30

Rocznik 2007

  • Poniedziałek godz. 17:00 – 18:30
  • Środa godz. 17:00 – 18:30
  • Piątek godz. 17:00 – 18:30

Rocznik 2008

  • Poniedziałek godz. 15:30 – 17:00
  • Środa godz. 15:30 – 17:00
  • Piątek godz. 15:30 - 17:00

Rocznik 2009 i młodsi

  • Wtorek godz. 15:30 – 17:00
  • Piątek godz. 15:30 – 17:00

Zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Nowej Rudzie - Słupcu


Ryszard Rosiak

Ryszard Rosiak

508-380-420

Rocznik 2005 i 2006

  • Wtorek godz. 17:00 – 18:30
  • Środa godz. 17:00 – 18:30
  • Piątek godz. 17:00 - 18:30

Rocznik 2007

  • Poniedziałek godz. 17:00 – 18:30
  • Środa godz. 17:00 – 18:30
  • Piątek godz. 17:00 – 18:30

Rocznik 2008

  • Poniedziałek godz. 15:30 – 17:00
  • Środa godz. 15:30 – 17:00
  • Piątek godz. 15:30 - 17:00

Rocznik 2009 i młodsi

  • Wtorek godz. 15:30 – 17:00
  • Piątek godz. 15:30 – 17:00

Zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Nowej Rudzie - Słupcu


Jaroslaw Hosek

Jaroslaw Hosek


Rocznik 2005 i 2006

  • Poniedziałek godz. 15:30 – 17:00
  • Środa godz. 15:30 – 17:00
  • Piątek godz. 15:30 – 17:00
Natalia Muczyńska

Natalia Muczyńska


Rocznik 2007 – 2009

  • Wtorek godz. 15:30 - 17:00
  • Czwartek godz. 15:30 – 17:00

Zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Nowej Rudzie

Następny mecz

Poprzedni mecz

09-11-2019 14:00
VS
Polonia Trzebnica 5 - 0 Piast ZPAS Nowa Ruda

Seniorzy

Poz
Klub
M Pkt
1 Polonia-Stal Świdnica 14 36
2 Sokół Wielka Lipa 14 30
3 Bielawianka Bielawa 14 27
4 MOTO-Jelcz Oława 14 25
5 Piast ZPAS Nowa Ruda 14 23
6 Lechia Dzierżoniów 14 23
7 Sokół Marcinkowice 14 23
8 Unia Bardo 14 23
Rozwiń
Zwiń

Juniorzy Starsi

Poz
Klub
M Pkt
1 PIAST Nowa Ruda 10 25
2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 10 23
3 Victoria Wałbrzych 10 22
4 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 10 16
5 Nysa Kłodzko 10 16
6 Gwarek Wałbrzych 10 15
7 LSK Bystrzyca Górna 10 13
8 Victoria Świebodzice 9 12
Rozwiń
Zwiń

Trampkarze

Poz
Klub
M Pkt
1 Piast Nowa Ruda 0 0
Rozwiń
Zwiń
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Mobile menu

Please publish modules in offcanvas position.